• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@marlin3 my budeme koupat ve vanicce, kterou budeme mit v detskem pokojiku. mame ji na tom stojanu, takze zada nebudou trpet a vlastne, je tu dalsi vyuziti pokojicku :slight_smile: to vis, panelak, nic moc mista, takze musime improvizovat. byli jsme od zacatku rozhodnuty pro vanicku, takze ani nad kyblikem jsme neuvazovali.
tak sup sup sem s pupikem :wink:
19. lis 2010 v 11:11  • Odpověz
@nadja73 taky máme stojan na vaničku, s tím to bude určitě lepší..
..teď jsem sem vložila 2 fotky a nejsou tu :sweat_smile:
19. lis 2010 v 11:15  • Odpověz
@marlin3 jak nejsou? :fearful:
19. lis 2010 v 11:17  • Odpověz
@nadja73 no chtěla jsem je dát přímo sem,abych je neměla u sebe v albu a nevložily se sem..
tak je jdu dát teda do toho alba... :wink:
19. lis 2010 v 11:19  • Odpověz
@marlin3 ahaaaaaaaaaaaaaaaaa
19. lis 2010 v 11:19  • Odpověz
@nadja73 je to tam,ale asi to za chvilku smažu... :sunglasses:
19. lis 2010 v 11:21  • Odpověz
@marlin3 peknej pupajs, muzes smazat, ale aby te pak holky nehonily, abys to tam dala znova, ze to nevidely :grinning:
19. lis 2010 v 11:23  • Odpověz
@nadja73 tak prdím na to...nechám to tam. Už jsem viděla i horší fotky..no ne? :wink:
19. lis 2010 v 11:25  • Odpověz
@marlin3 jasne, vzdyt o nic nejde :wink: uplne v poho
19. lis 2010 v 11:26  • Odpověz
@nadja73 včera mi přišla polička nad přebalovák a matrace do kočárku..zdálo se mi to nějaké tvrdé..a teď je to s ní mnohem lepší...to bude mít Evička leháro... :dizzy_face:
19. lis 2010 v 11:29  • Odpověz
@marlin3 se divam na to moje album na fotku, kde jsou testy s //, je to neuveritelny.1/ ten pocit, jak carky silily , za 2/ jak to vsechno probihalo (strach, radost, cekani,...) a za 3/ jak ta nase mala cacorka ma silu, ze me dokaze tak pokopat a za chvili ji mame u sebe:slight_smile: :dizzy_face:
19. lis 2010 v 11:30  • Odpověz
@marlin3 policku nad prebalovak jsme nakonec taky dokupovali, aby to bylo z jedne kolekce a je fakt, ze zakladni matrace v kocarku snad ani neni matrace, taky jsme ji pak dokupovali. Ale co chceme za tu cenu kocarku, ze? super cena a super stav :slight_smile:
19. lis 2010 v 11:32  • Odpověz
@nadja73 no,to je fakt síla. Taky jsem s Martinem nedávno vzpomínali,jak jsem si dělala test...byli jsme už do třetice teda trochu skeptičtí...a kdyby mi někdo tenkrát řekl,počkej...uteče to jako voda a bude listopad..tak mi to připadalo jako věčnost...a frnk JE TO TADY. Už se moc těším,jak bude malá vypadat. Jestli nám bude podobná a tak,však víš...zatím jsou holky naše pořád v bříšku,ale už to nebude dlouho trvat...
19. lis 2010 v 11:33  • Odpověz
@nadja73 jo jo,ta polička je taky ze sady...na vánoce budeme ještě dokupovat velkou šatní skříň...kdyby jsme to věděli hned..tak to koupíme jako sestavu a vyšlo by nás to mnohem levněji...no,neva..co se dá dělat. Zatím to budeme mít všechno v obyváku (přebalovak,komodu s policí a tu velkou skříň) a pak to přestěhujeme do dětského,tam to ještě chvilku poslouží... :wink:
19. lis 2010 v 11:36  • Odpověz
@marlin3 jo jo, ja jsem si ten test udelala jen pro klid, abych pak nemusela brecet nad MS, a pak pozitivni test nasel manzel, ja na to jen koukla a rekla, no jo, je to tam a zase sla delat veceri. taky jsem tomu nechtela verit. btw. nemas pochyby, ze to je opravdu holcicka? ja jsem cetla v posledni dobe tolik pripadu, ze se nakonec narodil kluk :confused: sice mame pipinku na 3D, ale jsem z toho takova napnuta.
19. lis 2010 v 11:37  • Odpověz
@nadja73 tak mě napadá..máte koupené nějaké nosítko nebo šátek? My teda ne,myslela jsem si,že to budeme řešit před létem (procházky a tak)...ale tak mě napadá,že by se možná něco hodilo dřív...budu se totiž snažit pracovat (účtovat) z domu a tak by to možná k něčemu bylo...abych měla volné ruce,víš jak to myslím.. :confused:
19. lis 2010 v 11:39  • Odpověz
@marlin3 no jo, v baraku se daji delat veci, my musime merit kazdy metr :confounded:
19. lis 2010 v 11:40  • Odpověz
@nadja73 no,někdo mi říká,že kdyby to bylo podle babských řečí...mám břicho celkem do špičky,nezměněnou pleť (snad se mi ještě zlepšila...)..tak,že by to měl být kluk...ale já si myslím,že snad ne...u žádného dr. při utz nikdo nepochyboval....ale kdyby náhodou...tak to bude prostě Kuba. No co,růžové věcičky někomu dáme a hotovo. Jako byl by to šok...ale vůbec né hrůza. :wink:
19. lis 2010 v 11:43  • Odpověz
@marlin3 presne, taky to mam takhle - zlepseni pleti, bricho do spicata, proste zkraslujici tehotenstvi, i kdyz na te jedine fotce, co mam v albu to moc neni videt, ale to jsem po koupeli :grinning: hodim ten satek do alba
19. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz
@nadja73 pěkné nosítko,asi taky ještě zapřemýšlím.... :wink:
19. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz
@nadja73 a kdyby to byl přeci kluk..tak máte vybrané jméno? :grinning:
19. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz
@marlin3 musime ho mit vybrane, kdyz odevzdavame papiry na matriku do porodnice. mame vybraneho Daniela, ja teda spis chtela Honzika po tatkovi, ale on nechce, tak by to byl Daniel, ale ja chci ANDREJKUUUUUUUUUUUUUU :slight_smile: :dizzy_face:
19. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz
@marlin3 a tak si nejdriv zkus nekde to nositko pujcit, ono je to celkem mastny, kdyz by pak v tom Evicka nechtela bejt......
19. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz
@nadja73 neboj bude to Andrejka no,a nebo Andrej... :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz
@marlin3 ze bychom ze dveri sundali "ka", jo? kdepak, Andrej e-e :sunglasses:
19. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz
@nadja73 jsem si uvařila maliníkový čaj..tak připíjím na zdraví!!! To bych teď potřebovala... :unamused:
19. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz
@marlin3 cetla jsem o tom maliniku, ale my zacneme vyhanet Andrejku klasicky tim, cim jsme si ji udelali. Zacnu premlouvat manzela v pondeli, to budu mit po kosmetice i kadernici, tak uz bude moct Andys prijit. Tak at ti ten malinik pomuze v obou zalezitostech. Ja zatim nestunu, jen v noci mam trochu ucpanej nos, ale jinak pres den OK. Tak na zdraviiiiiiiii :slight_smile:
19. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz
@nadja73 vždyť to je jen detail.. :grinning:
Normálně jsem byla překvapená,že mi už minulý týden přišla mateřská...spadám k vám do Prahy, to se teda úřednice činily.. :wink: Sice mi nejdříve napsaly dopis,že jako nemám nárok...že jsem neodpracovala potřebné dny...tak jsem jim to doložila zápočťákem...ale i tak mě překvapily,holky jedny. :sunglasses:
19. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz
@nadja73 a on se i ten čaj dá celkem pít...tak zabíjím dvě mouchy jednou ranou...abych furt nepila čaje s kofeinem...
a sex...no,asi to taky dneska vyzkoušíme...po pravdě už ani nevím,kdy jsme to naposledy "spáchali"...je to tak nějak nepohodlné...ale dneska se na to vrhnem. Se už aji těším.. :wink: :grinning:
19. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz
@marlin3 no, ja jsem poslala tetu, co delala na socialce, aby mi zkotrolovala, jestli tam mam vsechny papiry a volala mi, ze tam o mne nemaji ani zminku, tak se patra, co se deje. ja jsem v normalnim pracovnim pomeru, takze jdu volat zamestnavateli, kam to ty blbove poslali :angry:
19. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.