• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@marlin3 o tom mi povidej, ja uz taky nevim, jak se to dela, ale snad je to jak jizda na kole :sunglasses: tak si dneska udelejte pekny vecer
19. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz
@marlin3 jdu si lehnout, odpo musim vyrazit ven, tak at mam silu, ahoj :slight_smile:
19. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz
@nadja73 tak zatím.. :slight_smile:
19. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky tak já vás tak zběžně čtu:slight_smile: mi budeme koupat v kbelíčku, ale máme i vaničku.Jak jsem byla dneska ve městě tak mě dole tak bodlo jako by mě tam někdo píchnul jehlici i jsem zakřičela :sweat_smile: lidi na mě koukali, ale malý teď hold ven nemůže nejdřív v neděli , ale už to sem tam počítám jeto teda mazec ne že by to tak moc bolelo to vůbec ne ale je to vyčerpávající.Co druhý krok to píchnutí nebo křeč, si pořád podepírám bříško to mi trochu pomáhá.Nejvíc mě ale točí že se to začne hezky rozjíždět a jakmile večer ulehnu do postele tak nic a to jsem už včera byla nervozní jako sáňky v létě a čekala jsem že ještě v noci pojedeme :dizzy_face: a houby no jak jste na tom vy holky?
19. lis 2010 v 15:11  • Odpověz
@nadja73 tomu říkáš pupík? Vydělas můj? myslím, že ten můj je teda větší :grinning: , né že by mě to těšilo, že ho mám větší ale obr pupík mám asi s píš já než ty :grinning:
19. lis 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak u nás to dopadlo s kontrolou tak všelijak. Mimi je teda v pořádku, ale nález pořád stejnej, vůbec to na porod nevypadá. CS stále 2. Aspoň, že monitor dopadl dobře. Kontrolu mám za tejden, ale mám přijít už s taškou, protože udělají znovu utz kvůli množství plodovky, placentě, průtokům a když tak si nás tam rovnou nechají. Tak jsem z toho smutná, protože bych se vyvolávačce ráda vyhnula. No, třeba to ještě stihnu, času dost. Já tak věřím na ten úplněk, teď snad ještě víc. Jen aby se to do pátku stihlo.
19. lis 2010 v 17:18  • Odpověz
@faflina tak tvuj pupik je maxi, marlin jsem napsala, ze ma peknej pupik :wink: :sunglasses: ja vim, ze mam tak polovicni pupik oproti tobe, ale nam se libi :slight_smile:
19. lis 2010 v 19:47  • Odpověz
@mercedesse tak ja mam CS 6, otevrena na prst od minule stredy a vubec nic se u nas nechysta taky. jen me obcas picha v cipku, jinak zadni poslicci, zadne stahy, proste nic. neboj, hlavni vec je, ze je Misa v poradku a taky se dockas. Trpelive jsme byly, kdyz jsme cekali na //, tak tohle uz je brnkacka :wink:
19. lis 2010 v 19:51  • Odpověz
@lillyzelvicka teda u tebe to jede a zase zastavuje, ti ten tvuj cvrcek teda dava, ale jak jsem psala merc, taky se dockas :wink:
19. lis 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahoj kočky, tak od čtvrtka jsme konečně doma. Zatím to je super, malej má ještě žloutenku, takže hodně spinká a na kojení ho musím budit. Tak uvidíme, jak dlouho mu to vydrží :slight_smile: Jinak zde prosím popis porodu, i když to možná bude vypadat na první počtení hrozné, musím předeslat, že příště do toho URČITĚ jdu znovu :dizzy_face:
Takže v pátek přes den přišly první bolesti, ale to jsem si myslela, že jsou jen poslíčci. Pomalu se to ale stupňovalo, až jsem si někdy kolem 6 řekla, že to stopnu a ejhle, pravidelné po 6 minutách. Takž vana a v 9 večer už byly stahy o dost silnější a po 3-4 minutách a hlavně jsem cítila docela velký tlak hlavičky, tak jsme se pomalu rozhodli, že pojedem. V porodnici mě vyšetřili a že to prý vypadá na začínající porod, takže příprava (klystýrek tedy nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), sprška, to už jsem kontra musela docela vydejchávat. Nojo jenže za 2 hodiny při vyšetření se ukázalo, že se to nikam nehýbe, takže jsem dostala nějakou injekci na rozvolnění hrdla a šup i s manžou na čekatelák (naštěstí bylo úplně volno). Celou noc jsem nespala, kontra po 5 minutách, no děs, ráno jsem byla úplně KO a dorazilo mě vyšetření - nález stejný jako včera při příjmu... Uf, to už jsem si říkala, že rodit nechci a že chci domů, jenže mudr že by to takhle mohlo být ješte klidně celý den nebo dva a že navrhuje tabletku na vyvolání. No holky, co bylo pak, to ani nejde popsat - po tabletě kontra bez ustání a jak se často popisuje, lézt po zdi by bylo málo a ty bolesti v noci se proti tomuhle zdály jako totální nic. Pak mi píchli vodu a asi po 2 hodinách neskutečných bolestí přišel konečně slíbený epidurál a od té doby musím říct že PARÁDA! Konec porodu včetně tlačení jsem si díky tomu fakt už užívala, smála jsem se na manžu a povídala si s PA. Hlvička byla venku asi na 8-9 zatlačení, přesně to nevím, ale vím, že jsem se ještě stihla zeptat, co hráz a PA povídá že super, že to vypadá velmi dobře. No apak už to bylo ráz na ráz, hlavička vyjela, a na další zatlačení celej míšánek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Holky, ten pocit potom se fakt nedá popsat, ještě teď tu bulím :sweat_smile: :dizzy_face:
Jinak celkový porod tedy 14 hodin, ale nejhorších bylo jen těch posledních pár. Nástřih nemám, šití jen kosmetické, cvičila jsem totiž s epi no a fakt se to vyplatí. Dokonce i doktoři na kontrole se vždycky podivili, že jako prvorodička nemám žádné šití :slight_smile:
20. lis 2010 v 09:04  • Odpověz
@zlababa07 super, jsem ráda, že jsi měla epidurál o něm přemýšlím, že do něj půjdu taky, jinak co se týče těch nálezů po někalikahodinovém mučení to znám, je to taková bezmoc, že trpíš cca 12h a ono se nic neděje, ale dopadlo to skvěle. No nezbývá než tiše závidět a já abych si přála aspoň porod podobný tobě. Epi-no teda nemám takže necvičíme, ale pár stehů mezi nohama mě snad nezabije, když už mám pozašívané břicho..
20. lis 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
@zlababa07 vítej doma. Porod podle popisu teda síla, ale kterej je jednoduchej, že jo. Já jsem zvědavá na sebe. Mám právě docela hůrzu z vyvolávačky. Ještě jednou ti gratulkuju k Miškovi a hezky si to užívej mamino. :wink:
20. lis 2010 v 09:22  • Odpověz
@zlababa07 ahoj..teda to bylo...no jsem zvědavá,teda...ať už to mám za sebou! Dneska je můj den D,ale zatím to na nic nevypadá...ale mohlo by...ať už to jede... :sweat_smile: :confused:
20. lis 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
@marlin3 no jo, ty máš termín, tak ať se to brzo rozjede. Budu držet palečky. :wink:
20. lis 2010 v 11:14  • Odpověz
@marlin3 ježiš ty ještě nic a ani to nevypadá? Třeba do večera něco bude, zkus znásilnit manžu jestli to ještě jde :grinning:
20. lis 2010 v 11:25  • Odpověz
@faflina no,uvidíme...jako chodím jako kačena..dneska mě šíleně bolí třísla,že jsem ani do obchodu raděj nejela.. :unamused:
Ale jinak nic moc...břicho občas zabolí,tvrdne často...ale to je všechno :pensive: jo a malá se furt mele..tak jí říkám,ať toho nechá a maže ven! Neposlouchá mě...to teda brzy! :wink:
20. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz
@marlin3 je večer, co prcek chce ven, tý jo od zítřka přenášíš!!!!
20. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz
tak nic,no. Furt v celku! :unamused:
21. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak dneska je ten úplněk, tak schválně, koho to skolí, ale obávám se, že já to fakt nebudu. Jdu vyházet chcíplý muškáty a pak pádím na nákup a do lékárny, protože mě pořád děsně bolí v tom krku a doma samozřejmě není nic, co bych mohla. Ráno jsme prubli sex, ale pochybuju, že to to naše zlatíčko vůbec zaregistrovalo. :sweat_smile: Tak fakt nevím, ale do koktejlu, co tu o něm píšou, fakt nejdu. Nalejvat se vínem se mi nechce vůbec. Pořád mu dávám šanci, že si to rozmyslí sám. Nejhorší je, že sleduju každý píchnutí, jestli to není ono, jestli to nezačíná a jsem tak akorát nervózní. Celou dobu jsem si říkala, jak se porodu nebojím a najednou tohle. Já jsme fakt praštěná. :sweat_smile:
21. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz
@mercedesse no já jsem se léčila paralenem,neo-anginem,bylinkovýma bonbonama a čajíčkama...už je to lepší,tak ať se ti taky brzy uleví... :wink:
Jinak,já jsem se dívala na ten ricinový koktejl a měla bych z toho teda strach!
21. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
@marlin3 no četla jsem, že se max. pose..š, ale příjde mi to drastický a myslím, že když se vůbec nechystá, tak to stejně nepomůže.
Taky chci nějaký bylinkový bonbony a tak. A neo-angin se může? No oni mi v lékarně něco poradí. Mě to trápí víc v noci, přes den, jak se najím a napiju, tak se to z toho krku tak nějak stáhne. Mám jen strach, aby se malej pak hned po porodu nerozstonal, i když se říká, že je chráněnej obranejma látkama ode mně. A aby mi vůbec pustili Michala na porodní boxy, když je taky nachcípanej. Tak jako zatím to vypadá, že se s přehledem vyléčíme, než na nějakej porod dojde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz
Já jsem koktejl prubla 2x a nic drastickýho to nebylo až na tu mega srajdu :grinning: Ten olej je bez chuti a zápachu. Mě tam vadila jen ta meruňkovice :sweat_smile:
21. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
@lendaw no a efekt vlastně žádnej, takže na to kašlu. Pokud se mladýmu nebude chtít, tak stejně nevyleze. :wink:
21. lis 2010 v 15:06  • Odpověz
@zlababa07 tak dalo ti to teda pořáádně zabrat, ale máš už to za sebou a ještě že pak zabral ten epidural
Já jsem byla celý víkend u našich pro jistotu.A malý mi teda dáva zabrat.Po obědě to na mě vždycky příjde musím chodit , sedět nevydržím a je to náročné tím jak je to dlouho, večer jak si lehnu tak jako by utlo zase až po obědě druhý den.Včera jsem se rozbrečela jak jsem z toho byla vyčerpaná.Ne že by to tak bolelo to ne ale že je to tak dlouho a malý u toho jako by naráží hlavičkou dolu- jako datel.No teď už se zase kroutím a pochoduju a teď jdu na balon.
21. lis 2010 v 17:25  • Odpověz
Jééééé holky vrátila jsem se z víkendu a jdu omrknout která jste ještě 2 v 1.
A vy jste tu všechny :grinning: .Držím vám moc palce ať je to rychlovka.Možná pomůže úplněk :slight_smile: :wink:
21. lis 2010 v 18:24  • Odpověz
@gejbule1 no, kéž by jsi měla pravdu a úplněk zabral.. :wink: Jsme se dneska s Martinem vsadili...já říkám,že budeme rodit ve středu a Martin že prý až v sobotu...tak snad to bude brzy...
Zítra mám poradnu,tak uvidíme jestli bude nějaká změna.. :confused:
21. lis 2010 v 18:54  • Odpověz
@gejbule1 snad brzy :wink:
@marlin3 tak déj vědět co na poradně já jdu v úterý teda jestli do té doby vydržím :wink:
21. lis 2010 v 19:06  • Odpověz
@lillyzelvicka vydržíš,když už to zvládáš takovou dobu.. :wink:
21. lis 2010 v 19:24  • Odpověz
@marlin3 nejlepší by bylo kdybych vydžela do toho úterka a pak mě potěšili že to vypadá ke zdárnému porodu :sweat_smile:
21. lis 2010 v 19:28  • Odpověz
@marlin3 máš nějakého styčného důstojníka, který nás tu bude informovat až to vypukne, respektive, až mimčo vykoukne na svět? :slight_smile:
21. lis 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.