• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@lendaw ahojky jakpak se máte holky?
21. lis 2010 v 19:36  • Odpověz
@lillyzelvicka Bety vytuhla v půl 6 u kojení a od tý doby chrupe. V osm jí budu muset vzbudit na další kojo a pak maže do postýlky :wink: Jsme zase samy doma, jako vlastně furt od porodu (až na světlé vyjímky). Ale už to nějak neřeším. Mám Betynku a nebudu se stresovat, abych kvůli tomu přišla o pracně vydobitý mlíko.
Jak tak čtu, tak už ti mimčo klepe na branku, co? Hlavně ať je to potom rychlý.
21. lis 2010 v 19:49  • Odpověz
@lendaw no,poprosím Martina...myslím,že krátkou zprávu zvládne... :confused: se stydí,asi...kluk jeden.. :wink: :grinning:
21. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz
@lendaw jé to máš malou hodňoučkou :wink: teď už sama nikdy nebudeš máš svojí princezničku :wink: Jo jo malý už tam hezky klepe teď tam i bublal či co :sweat_smile:
21. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz
@marlin3 tvuj manzel ma taky "osypky", kdyz slysi Modry konik? :slight_smile: :sunglasses: ja, kdyz zapnu PC, tak hned na me vola "zase jsi na Konikovi?" a ma takovy vycitavy ton :grinning:
22. lis 2010 v 08:45  • Odpověz
@lendaw hmmm, bohuzel doslo na starou znamou vec, ze dite vztah nezachrani :unamused: ale na to se ted vybodni, dulezitejsi je pohoda vas dvou holek a na veci, ktere nemuzes zmenit se vykasli, ach jo, je mi to lito :pensive: kez bych ti mohla pujcit aspon cast nasi velke lasky, ucty a radost z pritomnosti s tim druhym, co mame s manzelem. presto drzim palce, at to cas spravi tak nebo tak.
22. lis 2010 v 08:52  • Odpověz
@nadja73 od včerejška si tak nějak sumíruju myšlenky v hlavě. Manžel nepřišel včera domů, vlastně jsem ho viděla naposledy v sobotu v šest večer, než se zdejchnul do hospody. Potom spal na gauči (o což jsem ho požádala já, protože mezi kojením se potřebuju vyspat a ne poslouchat jeho chrápání) a ráno se vypařil ještě než jsme s Bety vstávaly. Já jsem chtěla dítě se vztahem nebo bez vtahu a tak nějak jsem měla tušení, že ten náš stejně nevydrží, protože každ os něj chceme něco jiného. POkud manžel dneska přijede domů, navrhnu mu odluku s tím, že Betynku bude moc vídat kdy bude chtít, ovšem po předchozí domluvě. Nějak už nemám sílu dokolečka čekat, jestli se on dá dohromady a ujasní si priority, nebo ne.
22. lis 2010 v 08:58  • Odpověz
@lendaw verim ti, ze uz na ten vztah nemas silu. a je dobre, ze jsi se na to uz povznesla a necekas nemozne. co se zname, tak se to u vas nezmenilo a je evidentni, ze on neni ten, s kym projit zivotem. uvidis, jak bude na ten tvuj navrh reagovat, obavam se, ze to bude stejny jako minule, kdy jsi mu sbalila kufry. zase te ukeca, chvili bude fungovat a pak to spadne do starych koleji. nechci a ani nevim, jak v tehle situaci poradit, to je u kazdeho jine, jen citim, ze to je v pytli :pensive:
22. lis 2010 v 09:06  • Odpověz
nejak me od rana poboliva spodni bricho az do ritky. ze by to uz bylo ono? jeste musim dopoledne k zubari a odpoledne ke kadernici. pak uz bude moc nastoupit vyhaneni Andrejky nebo ze by uz to bylo zbytecne? :slight_smile:
22. lis 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak ten náš klučina to s tím úplňkem vůbec nepochopil :angry: :grinning: No nic, já to vidím černě. Do pátku to asi fakt nestihnu.

@nadja73 tak držím palečky, ať se konečně něco hejbne.

@lendaw je to smutný, ale tak nějak se dalo čekat, že ho to stejně nezmění. Je fajn, že to bereš takhle. Jsi mladá a máš šanci potkat někoho o hodně lepšího. A stejně je teď nejdůležitější Bětuška. :wink:
22. lis 2010 v 11:08  • Odpověz
zpráva od Lillyzelvicka:

AHOJKY, JMENUJI SE JAKOUBEK, MĚŘÍM 52CM A VÁŽÍM 3,9KG. MAMINKU JSEM NETRÁPIL A JSME OBA V POŘÁDKU. :slight_smile: A ŽE JSEM SI TO VYBRAL DATUM, CO :slight_smile:

@lillyzelvicka ještě jednou obrovská gratulace a Jakoubkovi do života jen a jen to nejlepší!!! :slight_smile: :dizzy_face:
22. lis 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
Jůůů miminko, lilly obrovská gratulka a Kubíčkovi vše nej nej nej do života. A je ho teda pěknej kousek. :wink: Datum super, tak nějak jsem si to představovala u nás :confounded: :grinning:
22. lis 2010 v 11:34  • Odpověz
@mercedesse však ještě není ani poledne :wink:
22. lis 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky, gratuluji Lily ke chlapečkovi, ted to půjde tady jedna za druhou :slight_smile:
22. lis 2010 v 11:51  • Odpověz
@lillyzelvicka Mocinky gratulujeme, k chlapečkovi, boží já už chci taky, ale asi nemám nárok, až po vás.....
22. lis 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
@lendaw no čas by sice ještě byl, ale kromě toho, že se mi z toho počasí chce zase hrozně spát, tak se u nás nic nedějě. Už z toho fakt mám depku. :confounded:
22. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz
@mercedesse heleď, dřív nebo později bude muset mimčo ven :wink: Jinak to nejde :wink: Neboj, ono už to zase tak dlouho nebude. Přenášet nechávají max 10 dní, takže nejpozději za 12 dní to bude :wink: Ale chápu jak se cítíš.
22. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
@lendaw mě je jasný, že věčně tam nebude, ale já mám spíš víc strach z toho vyvolávanýho porodu. Radši bych, aby to šlo tak nějak přirozeně, ale když ne tak ne. Třeba nás v ten pátek zkontrolujou a pustí nás zase dom. No uvidíme, do pátku ještě daleko. Včera jsme vyháněli a tomu našemu flegmoušovi je to naprosto ukradený :grinning:
22. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz
@mercedesse ještě máš 2 dny do termínu, takže bych nezoufala. Třeba si dá jen chviličku na čas. A nevyhrožovali ti vyvoláváním na TP kvůli té cukrovce?
22. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
@lendaw cukrovku berou jako že ji ani nemám, protože mám ty testy vždycky v pořádku a vlastně jedinej špatnej test se dneska už nedělá. Takže to ani neberou v potaz. Tašku si mám vzít v pátek na kontrolu, protože budu 40+2, mimi je o 4 dny starší, tak chtěj radši udělat utz a kdyby náhodou bylo málo plodovky nebo už odcházela placenta, tak si mě tam rovnou nechají. Je to spíš tak jako pro jistotu, možná půjdu normálně z kontroly domů, ale asi by stejně vyvolávali někdy příští týden si myslím.
22. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz
@mercedesse tak to je fajn, že ta cukrovka je pasé.
Mě s tím stářím miminka taky dost mátli - nejdřív jsme byli o 14 dní starší, potom o 10 dní a 5 dní před termínem mi utz ukazoval, že jsem měla rodit už den předtím. A pak se podle toho řiď. Bety se nechtělo ven ani po druhé vyvolávačce a měřila nakonec 49cm, takže žádný obřík.
22. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz
Vyřídila jsem Lil vaše gratulace a píše:

DĚKUJU MOC HOLKY, JSTE ZLATÉ. JÁ ČEKÁM NA MALÉHO, MĚLY BY MI HO KAŽDOU CHVÍLI PŘINÉST. NENÍ VŮBEC BACULATÝ, JE DLOUHÝ A HLAVIČKU MÁ JEDNU VELKOU MODŘINU.
22. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
@lendaw mě to pořád berou podle prvního utz, někdy v tom 10tt. Je prej nejpřesnější. To byl o ty 4 dny starší, pak byl v tom 20tt straší dokonce o 6 dní a na prvním v porodnici buď odpovídal nebo byl o 2 dny mladší, takže taky hustý. Ale když je to od dny, tak je to jedno. No uvidíme, co nám odhadnou za váhu před porodem. Zatím to bylo mimi tak akorát, tak snad to nebude žádnej macek. Jsme sice s Michalem oba velicí, ale porodní váhu jsme měli celkem malou.
22. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz
@mercedesse tys ještě celá??? no tak šup, šup
lily už jsem gratulovala vedle
@lendaw IP
_Teri má rýmu, tak prudí a prudí. ted ji musím chovat na ruce, aby spala...můrečka moje zlatá :grinning:
22. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
@pet.s jojo, ještě má přednost marlin, tak jako slušně vychovaná nechci předbíhat, že :grinning: :grinning: Já bych klidně chovala na ruce celej den, jen kdyby už vylezl. :wink:
22. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz
@mercedesse já měla TP podle utz ze 13tt 13.9. a podle MS 14.9. a kuchly mě 13.9. Ale prakticky od 36tt mě strašili, že Bety je veliká a podle hlavičky o dost starší. Váhu mi před porodem neodhadovaly, vlastně mi ani před porodem nedělaly utz, všechno jen pohmatem a pak se řídily dle výsledků z ktg.
22. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
@lendaw no já budu mít odhad určitě v ten pátek, ale tuším, že ho u nás dělaj před porodem (jak když to začne) vždycky. Jde se na monitor, pak utz, pak prohlídka atd.
22. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz
@lillyzelvicka tak to byl hukot, jeste v nedeli jsi psala v pul devate vecer a v pondeli uz byl Jakoubek venku. moc gratuluju a podle vseho to bylo teda rychly. Hodne zdravi a stesti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja mam o zub min, dostala jsem zanet a tak musel jit ven a nakonec to bylo dobre. dr. nemohl udelat rentgen a kdyz byl zub venku, tak rikal, ze kdyby ho mohl udelat, tak by to stejne slo ven. zatim to boli jak cert, ale doufam, ze to bude v poradku. takze uz se zacinam pripravovat na bolest, ale ta druha skonci tim nejkrasnejsim miminkem. dcery se pry prenaseji, takze podle vseho mam tak 14 dni cas.
22. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz
jo a s tou placentou, mi rekli pred 14 dny v poradne v porodnici, ze je uz zrala, CS 6, otevrena na prst a ze to teda bude driv. no, to teda koukam :sunglasses: :grinning:
22. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj jmenuji se Evička narodila jsem se 21:53 , měřím 49 cm a vážím 3160g. Mamku jsem trápila od 2 hodin ráno,porod se mi nelíbil tak jsem šla na svět císařem. Jo a jsme obě v pořádku.
22. lis 2010 ve 23:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.