• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
Jo tak to znám, s těma prdíkama, mooooc dobře a že většinou tlačí, když se jde spát, co :grinning:
@nadja73 tak to máš dobrý, že jsi takhle hlídaná. My se teď vrátili z Baumaxu a teď žehlím. Sousedka na mě kouká občas jako na magora, co blbnu :grinning:
Pak chci taky zkontrolovat tašku a ofotit si průkajdu, pak mi ji seberou, tak abych u dalšího viděla, jak to bylo s Mišáčkem od začátku.
24. lis 2010 v 17:19  • Odpověz
@lendaw taky uz si preju, aby to byla historie, ale kazdej mi rika,...pockej, pockej, az budes vzpominat na to, jak jsi ji mela jeste v brise.........no, uvidime :slight_smile: :sunglasses:
24. lis 2010 v 17:19  • Odpověz
@mercedesse oni nam seberou prukazku? :astonished: ja si ji chci nechaaaaaaaat.
no, ja rikam, ze nepotrebuju na ty 3 hodky hlidani, uz takhle chodi mesic, ale nedaji si rict a tak mam kazdou stredu hlidani. :slight_smile: ja budu zitra zehlit, dneska jsem prala, abych toho tady mela co nejmin, kdyby to nahodou ted prislo, tak at pak tady na me neceka hora spinavyho pradla.
mala se dneska od rana tak vrti, ze nevim, jestli uz to chce mit taky za sebou nebo si jeste uziva klidek a teplicko :slight_smile:
24. lis 2010 v 17:23  • Odpověz
autor
@nadja73 Jo průkazku si nechávaj většinou v porodnici, takže si to ofoť :wink: Hodně holek je pak překvapenejch a hlavně jestli tam máš fotky z utz, tak je vyndej. Někde to seberou a už to neuvidíš.
S tím prádlem a úklidem jsem to pojala taky tak, ať mám pak klid. O víkendu jsem naklidila a vyprala a snažím se toho moc nevytahat, ať je prádla co nejmíň a můžu se pak věnovat v klidu miminku.
24. lis 2010 v 17:33  • Odpověz
@mercedesse jo jo, s tim spinavym pradlem to beru taky tak. jak jsem byla doma a lezela, tak jsem spotrebpvala jen nocni kosili a ponozky, takze to jsem mohla prat jen manzelovo veci, to byla pohoda :slight_smile: diky za tip s prukazkou, zitra manzel bude ofocovat :wink:
24. lis 2010 v 17:57  • Odpověz
autor
@nadja73 to ze mně má jistě radost, že jsem mu vymyslela novej job :grinning:
24. lis 2010 v 18:00  • Odpověz
@mercedesse no, kdybych mu rekla, ze to vim s tou prukazkou z Konika, tak to bude bojktovat a do konce zivota to bude davat kazdymy k dobru :sunglasses: jsem rekla, ze to vim dneska z poradny :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2010 v 18:09  • Odpověz
autor
@nadja73 šikovná holky :wink: :grinning: Třeba to u vás bude jiný, ale pro jistotu je lepší to zfotit, pak by to člověku bylo líto. Přece jen je to ten nejhezčí doklad co máme, že jo :wink:
24. lis 2010 v 18:11  • Odpověz
@mercedesse no prave a ja mam i v prukazce vsechny fotky z ultrazvuku a to by me hodne mrzelo, kdybych o ne prisla. uz mam v hlave napad, jak Andrejce udelam album a tam budou prave i tyhle fotky. :slight_smile:
24. lis 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
@nadja73 já už pracuju na takový tý knížce, má tam fotky od prvního utz, i těhu test a takový to povídání o průběhu těhotenství, ale přiznávám, že to docela flákám, tak jsem zvědavá jak to pak budu dávat dohromady. :grinning: Když já na tyhle věci moc nejsem, ale pro malýho bych to udělat chtěla.
24. lis 2010 v 19:20  • Odpověz
@mercedesse ano, neco takoveho chci taky udelat, presne-fotky, testy, povidani,.... jak mam v albu povidani, tak to chci pak nastrihat na jednotlliva obdobi a k tomu pak pridat urcitou fotografii. Ale chci zacit, az bude mala na svete.
24. lis 2010 v 19:34  • Odpověz
@mercedesse tak , uz mi prichazi tchyno-aupairka, takze to tady dneska balim a podivam se zitra, jestli nebude od tebe zprava, ze je Misanek na svete :slight_smile: :dizzy_face:
dobrou a klidnou noc vsem.
24. lis 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
@nadja73 tak papa a doufám, že tě do porodky nepoveze tchýně. Kéž by se Miškovi chtělo už ven. :slight_smile:
24. lis 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak já jen hlásím, že pořád nic. Tak asi uvidíme, co nám zítra řeknou v poradně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2010 v 08:39  • Odpověz
@mercedesse u nas klasicky ani naznak, ale noc byla strasna-furt jsem se prevalovala, ucpany nos a neustaly chozeni na zachod :confounded:
25. lis 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
@nadja73 tak to jsi měla taky dobrodružný. Mě už tolik v krku nebolí, ale vždycky v noci mě chytají záchvaty kašle. Jako bych měla písek v krku. Jestli se takhle budu dusit u porodu, tak potěš koště. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale už to ustupuje, tak snad se to ještě do zítra zlepší. Já už to chci mít za sebou. Dneska se musím zabavit prací. Mám nějak nervíky v kýblu. Možná úplně zbytečně a zítra mi řeknou, ať jedu zase hezky domů. A to mě fakt drbne. Je fakt, že jsem se celkem s tím vyvolávaným porodem smířila, hlavně ať už je to za mnou. Ale nervozita je to pekelná.
25. lis 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
@nadja73 stejně je fajn, že jsi to dotáhla do 40tt, když ti vyhrožovali předčasným porodem. Ale věřím, že už to chceš mít taky za sebou :wink: Teď když už je vše ok, mimi donošený.
25. lis 2010 v 09:15  • Odpověz
@mercedesse taky to beru u sebe za zazrak, ze jsem Andrejku dokazala dovezt az sem. Jak by rekli Amici; jsem na sebe pysna :sunglasses: ted jeste ten porod a budu uplne spokojena, snad to pujde minimalne tak dobre jako do ted.
ten kasel musi byt pruda. normalne je to malickost, ale v nasem stavu to pekne zprudi :angry:
25. lis 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak naše mládě dneska spalo 8 hodin v kuse :grinning: :dizzy_face: Nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
Dala jsem nové fotečky do albíka...včera bylo poprvé koupání ve velké vaně s maminkou :dizzy_face: :dizzy_face:
Je to fakt zlatíčko :slight_smile:
25. lis 2010 v 09:22  • Odpověz
@eliska_v teeeeeeeeda 8 hodin :astonished: to bych ho stejne kontrolovala, jestli zije :sunglasses: konecne poradny spanek, co?
25. lis 2010 v 09:26  • Odpověz
@nadja73 : Já jsem byla vzhůru stejnak 2x :grinning: :grinning:
25. lis 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
@eliska_v tak to je super Eli, že je tak hodňoučkej. A jak se jinak vede? Dlouho jsi tu nebyla.
25. lis 2010 v 09:42  • Odpověz
zdarec ženský, teď jsme dojeli z KO v porodnici, nejdřív jsem musela zajít do ambulance na předoperační, kde jsem musela podepsat souhlasy s anestezií takže jsem vybrala epidurál, ale samo kdyby byly komplikace tak musím na celkovou. Pk jsem šla na UTZ aby udělali odhad miminka, na a to jsem čuměla odhad 3,5kg - +-0,5kg, ale 37+0, takže se mě hned ptali jestli nemám cukrovku, vlastně jí nemám ale byla hraniční, na utz říkala, že jizva po prvním císaři je krásná a je to ideální odstup 3,5 roku, že kdyby měla rozhodovat ona, že určitě císař. Ale to byl jen její názor (nikde se to nepíše). No a pak jsem šla na monitor, kde strašně špatně šlo slyšet srdíčko, tak jsme se taky polohovali, pak prozměnu uprostřed ozev usla, tak zesa třepání s bříškem a zase polohování, že jsem nakonec měla asi 3/4hodinový záznam (vše ok) Nic se prostě neděje. Potom vyšetření čípek uzavřený hlavička naléhá, ale nic bližšího. A v úterý si jedu na ko pro rozhodnutí o provedení porodu - konečně se dozvím jestli budu rodit normoš nebo císařem. Jo a na UTZ šli vidět vlásky, bude to asi vlasatý mimi, normálně to tam stálo v pozoru takový čářečky po hlavičce . Paní doktorka mi to hned říkala, že má asi hodně vlásků. Takže definitivní to bude úterý, uvidí se co semnou, no a večer kolem 2h ráno jsem měla malilinkaté bolesti jako na MS Konečně jsem poprvé v životě cítila poslíky....
25. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
@faflina tak to vypadá docela na macka. Mě taky všichni varujou, že z porodnice pojedeme k holiči, protože já i Michal jsem hrozně vlasatý a na utz to taky tak vypadalo, ale doufám, že nebude jako opička. :grinning: Hlavně, že ctg dopadlo nakonec dobře, mě minule 2x utek z dosahu. To by mě zajímalo, jak se může ztratit, když už tam nemá žádný místo. :sweat_smile:
25. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz
@faflina onity odhady ted jsou fakt na prd, nam se jednotlive casti telicka lisily az o 3/4 kila :confused: za 1/ hlavicka uz je tak nizko, ze nejde zmerit a za 2/ nahore uz je min plodove vody a tak to taky nejde. takze nakonec dr. odhadl vahu podle bricha a to rekl 3 kg, sranda. s tim minotorem to je nekdy slozity. znama, co ma termin jako ty, tak ve stredu ji trval monitor 3 hodiny :confounded: po 3/4 hodine ji poslali se projit a dat si kafe, pak se konecne podarilo natocit. to ja neznam, byla jsem na 3 monitorech a nikdy to netrvalo dyl jak 20 minut. Oni hodne doporucuji pred tim a i pri nataceni hodne pit a jist sladky,coz jsem nevedela, ale shodou nahod jsem si rano dala buchtu a Andrejka byla cila, jak malokdy rano :slight_smile:
ja doufam, ze nase cacorka bude mit vlasky po tatinkovi -tmave a huste, po me bych ji je neprala-slabe a pochcanou slamu :sunglasses:
jinak u nas furt nic, jenme vecer picha ve spodku, jak tam mala rve hlavicku. tak s ni vzdyck y rozmlouvam, at se uz konecne rozmysli co chce, jestli si hrat s mym cipkem nebo jit ven :slight_smile:
26. lis 2010 v 09:41  • Odpověz
@mercedesse : Vede se už líp, tak snad už nic nepříjde :slight_smile:
26. lis 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak z porodky nás zase poslali dom, ale v pondělí už máme na tvrdo nástup na vyvolání. Prej nám daj ještě přes víkend šanci, protože to maj málo doktorů, tak porody nevyvolávaj. Jinak plodovky pořád dost, placenta zralá, ale plně funkční, průtoky v pohodě a váhovej odhad zatím 3300g, takže taky super. Tak nás nechtěli zbytečně trápit, protože pořád nejsme nachystaný skoro vůbec, tak by to asi bylo krutý a stejně bych tam ležela zbytečně. Ale v pondělí už tomu fakt neuniknu, to jedu rovnou na příjem. Jen jsem zvědavá, jak přežiju víkend s těma nervíkama. :sweat_smile: Jinak monitor dneska ukázkovej, zjistila jsem, že když posnídám místo čaje kafčo, tak je to bez problémů.
Tak jsme se po těch zprávách rozhodli, že dneska ještě pojedeme na večeři do oblíbený restauračky. Musím nějak zabít čas nebo se zblázním. Nejhorší je, že jak jsem myslela, že už tam zůstanu, tak jsem doma všechno udělala a teď se budu nudit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz
merc, neboj ted už se dočkáš :dizzy_face: pár dní sem nebo tam už vydržíš :wink: hlavně že jsi to doklepala až sem, myslim na tebe :slight_smile:
26. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
@gambrinuska jsi moc hodná, díky. Já na tebe taky myslím a po očku vás holky všechny sleduju, jak to jde s ovulkou a s měřením. Už by nás měl pomalu někdo nahradit. Moc nás tu těhulek nezbývá. Moc držím palečky, ať už se konečně zadaří a budu vám vděčná, když na mě budete v pondělí myslet. Hned jak bude malej venku, tak dám vědět přes simi, tak doufám, že se zrovna dostane k PC.
26. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz
@mercedesse @mercedesse ahoj Mer, tak drzim palce a pevny nervy!Muzu se zeptat proc ti to chteji vyvolat takhle brzy, vetsinou se ceka tech 10-14dni. Zkusis nejakou vyvolavaci metodu?U nas to asi zabralo :wink:
26. lis 2010 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.