• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@mercedesse tak koukám, že v pondělí nejpozději jdete na věc :slight_smile: tak budu držet palečky, ať je to rychle za tebou a máš malýho míšáka brzy u sebe (mmch to jméno je super, taky ho máme po taťkovi a vůbec nelituju, hroizně mu sedí :dizzy_face: A kdyby se mu chtělo už o víkendu, tak by to vůbec nebylo špatný, co? :dizzy_face: Tak mišáku šup šup ven
26. lis 2010 v 16:49  • Odpověz
@mercedesse : Tak držím moc palečky :slight_smile: Třeba vykouknete o víkendu :dizzy_face:
26. lis 2010 v 16:52  • Odpověz
autor
@skretik když oni berou trochu tu cukrovku, tlak taky nebyl několikrát ok, i když teď většinou dobrý, tak už to radši nechtěj moc prodlužovat. A já jsem i ráda. A možná i kvůli tomu, že mi minule monitor dělali 3x, než se povedl. I když dneska už v pohodě. A jak se vede tobě a Tomíkovi?
26. lis 2010 v 17:05  • Odpověz
autor
@zlababa07
@eliska_v
holky díky, já tu o víkendu určitě ještě budu a případně se příjdu v neděli rozloučit. Je to takový fakt nepínavý, jsem ráda, že dneska vypadneme z domu, jinak by mi šiblo.

A kde máme Nadju, žo ona předbíhá :angry: :grinning:
26. lis 2010 v 17:07  • Odpověz
@mercedesse : Taak si to užijte! Je fajn, že člověk na chvíli vypadne!! :wink:
My jsme teď s malinkým u našich a tatínka máme v práci!! Budeme tady až do pondělí a tatínek bude chodit do práce :wink: Asi to budeme dělat častěji je to fajn pomoc a malého si anši parádně užijí :slight_smile:
26. lis 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
@eliska_v to je fajn, že ti takhle pomáhají. Já doufám, že naši budou stejní. Myslím, že jo, už se malýho nemůžou dočkat. Už i táta změknul a je celej nervní, kdy si ho bude moct pochovat :grinning: Je super, když rodina vypomůže. :wink:
26. lis 2010 v 17:12  • Odpověz
@mercedesse : Já jsem moc ráda! Naši jsou z něj úplně poprdění.... :dizzy_face: A já jsem moc ráda..moooooc :dizzy_face: :dizzy_face:
A za chvilinku budeš taky maminka! Možná ten začátek bude hektický, ale věř, že to všechno bude lepší a všechno zvládnete...Já jsem první 3 týdny nevěděla co je za den :grinning: :sweat_smile: Občas teda i teď, ale díky tomu, že jsem teď u našich, tak i vím co je za den :grinning: :grinning:
26. lis 2010 v 17:18  • Odpověz
ahoj holky,dnes nás pustili z porodnice...tak vás jdu dočíst...kdo nám další porodil a nemůžu se dočkat,co se dovím.. :dizzy_face:
26. lis 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
@marlin3 Ahojky, hlavně hoď nějakou fotečku drobečka :wink:
26. lis 2010 v 17:44  • Odpověz
@mercedesse tak snad se to do pondělka rozeběhne samo. S vyvolávačkou není o co stát, ale pokud je vše připraveno, porod to hodně zrychlí - bohužel to taky zintenzivní bolesti :frowning2: No a pokud připraveno nic není, nemusí vyvolávačka vůbec zabrat. V tom případě se to opakuje druhý den a pokud ani tehdy to nezabere, následuje sekce. Buď připravená na vše. MOje známá rodila 9 dní přede mnou, taky vyvolávaný porod. Večer dpstala první přípravnou tabletu, ráno v 8 prní vyvolávací, v 10 druhou vyvolávací, ve čtvrt na jednu jí volá manžel, jako jestli už se něco děje a ona že nic, že jen občas sem tam něco zabolí. Dorazil tam v jednu, to už se prý kroutila jak žížala a ve 13:45 byl malej na světě :wink:
26. lis 2010 v 18:38  • Odpověz
@marlin3 vítej doma, mamčo :slight_smile: až budeš mít chvilku a budeš si chtít odpočinout od pozorování Evičky, tak napiš co bylo, jak bylo a tak :slight_smile: A hlavně chceme všichni vidět fotkuuuuuu :slight_smile:
26. lis 2010 v 18:40  • Odpověz
@marlin3 : Vítám Tě doma maminko... jak pak je? :dizzy_face:
26. lis 2010 v 18:48  • Odpověz
@mercedesse ale prd, porad 2 v 1 :wink: nasi cacorce se porad nechce ven, i kdyz pres den kope jak hornik a strka mi hlavicku do cipku, takze obcas pekne z/kucim. zkusime dneska vyhaneni :dizzy_face:

@marlin3 vitej doma. zkousela jsem ti poslat osobni vzkaz v porodnici v MB, ale asi to k tobe nedoslo :confused: jinak se tesim taky na info jak vsechno probihalo, jen pokud nebudu mit jeste malou na svete, tak nas zasobuj tvrdou realitou, jen tim, jak to bylo uzasny a rychly :wink: :sunglasses: :slight_smile:
26. lis 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
Ahojky, tak hlásím, že opět nic, i když jsem si myslela, že už by to mohlo začít. Když jsme jeli z tý večeře, tak mě chytali bolesti do zad a břicha po 20ti minutách, ale asi jen 3x a pak to přešlo. :unamused:
Jinak je tu dneska opravdu nádherně, svítí sluníčko, sice napadlo trošku sněhu, ale je to takový veselý, tak asi půjdu na procházku s pejskem. Doufám, že miláček půjde s námi, kdyby mě to někde chytlo. :sweat_smile: Jo a nejkrásnější je, že tchýně opět odjíždí na nějakou firemní akci a vrací se až zejtra, huráááá. To bude doma klídeček. :grinning:
27. lis 2010 v 10:31  • Odpověz
dala jsem alespoň pár fotek do albíka...tak tu naší kočku omrkněte.. :dizzy_face:
@mercedesse ...
@nadja73 držím vám moc palce holky!
27. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
@marlin3 ta je nádherná, hrozně moc moc vám to sluší. Já tak závidím, ale už se brzo snad dočkám. :sweat_smile:
27. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz
@marlin3 diky, ale kdo vi, kdy nam ty nase prdolky zatlucou na dvere, ze uz chteji taky ven :slight_smile: ty si to ted pekne uzivej :wink:
27. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak já jdu nahlásit malou změnu. Pravděpodobně mi odešla hlenová zátka a od rána je mi fakt divně. Jsem zvědavá jestli se to nestihne do večera rozjet. Já vím, že může odejít i týden před porodem, ale třeba zítra ráno pojedeme už normálně rodit a žádný vyvolávání nebude. :grinning:
28. lis 2010 v 09:46  • Odpověz
@mercedesse : Ahojky, tak držím moc palečky :slight_smile:
28. lis 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
@eliska_v díky moc eli, možná to bude brzo, mám pocit, že mám kontra tak po 20 minutách, snad to zase nepřejde, ale rozjede se to. I když do teď nebyly ani poslíčky, takže nevím nevím. Bralo mě to už ráno, ale copak já vím, jestli jsou to opravdový kontrakce :sweat_smile: No uvidíme co to udělá dál.
28. lis 2010 v 10:34  • Odpověz
@mercedesse dej si vanu, horkou, co nejvíc snešeš. a uvidíš buď se to rozjede nebo zastaví.......
28. lis 2010 v 10:38  • Odpověz
@mercedesse že už by to přišlo? kamarádce taky hrozili vyvolávačkou a den předtím se rozrodila :wink: Poslíčky jsou v nepravidelných intervalech, někdy za kratší dobu, nškdy za delší - teda to mi alespoň říkaly v poradně - já je neměla ani jednou. A měly by se zklidnit po horké vaně, kdežto kontrakce ne.
Držím palce ať se to dneska rozjede a máte krásný adventní miminko :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2010 v 10:39  • Odpověz
Faf mě předběhla - já než to tím jedním prstem naťukám s dítětem u prsa tak to trvá věčnost :slight_smile:
28. lis 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
@lendaw Vanu bych si dala, ale mám kuře v troubě, tak až ho upeču, to snad stihnu. :grinning: Je to zatím sice trochu nepříjemný, ale dá se to vydržet.
28. lis 2010 v 10:42  • Odpověz
@mercedesse tak to jo :grinning: :grinning: :grinning: Jen abys ho stihla ještě ochutnat :grinning: Ale v porodce s tejně dostaneš klystýr, takže kuřátko jako by ani nebylo :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
@lendaw to je jedno, ale přes jazyk a chuťový pohárky přejde :grinning: :grinning: :grinning: Po pravdě, že bych měla myšlenky na jídlo se ani říct nedá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
tak hlásím, že kuře je upečený a kontrakce vesele pokračujou, tak jsem zvědavá co z toho bude. Jdu se najíst a pak prubnu tu vanu. Nějak jsem teď ani nestihla sledovat po kolika jsou minutách, tak uvidíme. No když, tak je to nazejtra snad aspoň trochu přichystaný. Teda doufám. Zatím mám pocit, že mě do toho podbříšku někdo nakop. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz
@mercedesse tak co? jedete?
28. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz
@mercedesse tak hurá na to! Držím pěsti! :wink: :slight_smile:
28. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz
@mercedesse takze sup sup, at je Misa brzy na svete :wink: :wink: drzim palce
ja vcera vecer taky myslela, ze se to rozjizdi, ale nakonec to bylo vsechno nasledkem hroznovyho vina. :sunglasses: tak uvidime, jak to bude dal, ale ja ty nasi cacorce davam tak tyden, nez se ji bude chtit ven. moc se ji do toho marastu nechce.
28. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.