• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Lend: moc zajimavé čtení :slight_smile:
9. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
ahoj holky tak vám napíšu něco k té černé kávě. Já jsem kafař, piju 3-4 čajový hrnky kafe denně. Turka s mlékem. V těhu u kluka před dvaceti lety jsem dostala šílený chutě na lógr, nemohla jsem si pomoct, takže nejenom, že jsem vyžrala lógr po mým kafi, ale ještě po manželovi a rodičích. A to několikrát týdně. Pravdou je, že jsem potom v pátém měsíci dostala žlučníkový záchvat a pak jsem bojovala se záchvaty až do porodu, ale to prý tím kafem nebylo. Kluka jsem přenášela 10 dní a měl 4 kg a byl zdravý, takže já osobně bych to kafe nějak nedramatizovala. Jó a tlak mám 90/60 až 100/70.
A to Caro je pěkná sračka, mám ho doma a pokud chce někdo náhražku kafe, tak si kupte pytlíkovou Meltu za dvacku (20 pytlíčků v krabičce), ta má alespoň chuť :slight_smile:
9. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
Marlin, gratulace ke kontrole!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mě kafe taky nějak přestává chutnat. Dřív byli 3 denně a teď jedno za 3 dny :grinning: :wink:
9. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
Hadi..já teda nejsem kafař. Smrdí mi celoživotně kafe.Ble. Takže nemohu sloužit. Ale mamka pila Caro po infarktu. docela si na něj zvykla a má ho ráda. Ségra ho pila v těhu taky. Nestěžovaly si holka.Ale kVánocům jsem jim koupila Dolce Gusto, tak ted si vyváří Latté, Čokochino, Preso a vše možné :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jo to Caro chutná jako bílá káva. :wink:
pet.s, Dolce Gusto si dávám u našich. :dizzy_face:
9. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
Mně teda přestaly chutnat v těhu uzeniny. Ale ségra taky říkala, že kafe a uzeniny byly první, co nemohla.
Já mám pořád chut na česnek a tvaroh a brambory s balkánem. Bude asi zítra.
9. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
Caro je bílý kafe, stejně jako Melta. Ale nemá chuť, je to taková umělina. Je to jako když porovnáte (myslím starší generaci) jaká byla čokoláda na nanucích kdysi a jaká je dnes. Takovej je rozdíl v chuti mezi Meltou a Carem. Já nevím co s tím dělají, co do toho přidávají, ale jako náhrada černýho kafe to není, je to klasický bílý kafe.
9. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz
Jo a zapomněla jsem pogratulovat všem, kteří mají za sebou úspěšné kontroly, je to skvělý :slight_smile:
9. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
Holky já kafe vyřadila úplně. Radši si dám jako lend čajík, teď mi moc chutná těhotenskej od Teekanne, tan růžovej. Já jsem bylinkář. A docela se mi po něm i uleví. Když si ho dám ráno a po obědě, tak mi není blbě. Dneska se mi teda udělalo blbě, ještě než jsem si ho stihla loknout. Ale pořád je to jenom zvednutej žaludek. Nezvracím.
Jinak díky ještě jednou všem a ještě jedna gratulka marlin, opravdu máš takovu kulatou tu dutinku, to já mám šišoura. :grinning:
Tak těhulíme přbližně nastejno :wink: :slight_smile: Vlastně i s lilly.
10. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
Teď jsem zjistila, že se mi ztratily nějaký fotky z alba, tak jsem tam aspoň vrátila vybranej kočárek. Nevím co se to tu děje.
10. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahojky
tak mi se teda dneska zvedla ráno žáludek pořádně.U postele už mám raději nachystané piškoty , trošku to pomůže ale nějak moc :unamused: ale asi se tam dole něco děje což je dobře.Na oběd jdu dělat koprovku mám na ní velkou chuť :grinning: A asi mám chuť i na drůbeží polívku :grinning:
10. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
:grinning: No to já mám chuť na všechno a než to uvařím, tak mě to přejde :grinning: Ale dnes je opravdu divnej den, nejsem schopná nic dělat a je mi děsně blbě. Bojím se i pohnout, abych se nepoblila :confounded:
10. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
Merc: tak já jsem to teda uvařila a ta chuť mě přešla spíš mě z toho natáhlo a polívku jsem trošku pojedla ale neuměla jsem si jí dochutit prostě mi stéjně nechutnala :unamused:
Jinak tady chvilku leje jako z konve za chvilinku svítí sluníčko a je krásně jasno :angry:
10. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
No asi to bude tou změnou počasí. Jsem úplně hotová. Asi půjdu zkusit sníst ten smaženej květák, doufám, že mě to nezabije, ale nic jinýho není a já vařit určitě nebudu. Po jídle si dám čajík pro těhulky a snad se mi uleví. Tak moc mě to teda ještě nevzalo, ale všechno je jednou poprvý :slight_smile:
10. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Merc: :grinning: :grinning: hlavně že je mimi tam kde má být a víme o něm
10. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
Jojo lilly, já jsem i docela ráda, že je mi špatně, včera mi pak bylo až moc dobře a bála jsem se, že se něco děje.
10. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
Holky nevíte, co vlastně má za účinky ten těhu čaj?
10. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
No píšou na něm, že pomáhá vyplavovat škodlivé látky z organizmu, příznivě působí při trávicích potížích - pálení žáhy, nechutenství a nadýmání.
10. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
To je teda přímo napsaný na krabičce. :grinning: Já ho hlavně piju proto, že mám bylinky ráda, ale nevím, které jinak v těhu můžu, tak je lepší pít rovnou těhu čaj.
10. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
Halooo já se nudím, kde jste kdo?
10. dub 2010 v 15:22  • Odpověz
Merc: a co je to teda za čaj a od koho?A jakou má chuť?Mi teď nějak nechutná ani káva(navíc jí nechci pít) a ani jako náhražka melta
Jsme zrovna dojeli z narozek bratra, úspěšně jsem se vymluvila že nepiju, neboť řídím :slight_smile:
Holky trošku soukromá otázečka: Jak to máte se sexíkem, normálně nebo nějak dáváte bacha?Někde dokonce doporučujou po potratu v prvním trimestru bez :unamused:
10. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak dneska miminko řádilo... :wink: Až mi z toho ukápla slzička... Od včera se mimísek začal pěkně vrtět, sice to jsou takové malé kopanečky, ale jsou a já je cítím... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se těším až je ucítí Miláček :dizzy_face:

merc: ten čajík piju taky... Je super! :wink:
10. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme byli celý den na turnaji, dost jsme tam promrzli :unamused:

Eli: gratulace ke kopanečkům - já už bych tady chtěla nějaký "hmatatelný důkaz" :slight_smile:

Lil: my jsem raději abstinovali celý první trim - manžel rozhodl, že to prostě nebudeme pokoušet. Měl strach a myslím, že i kdybysme se o něco pokoušeli, tak by z toho asi nic nebylo. No a teď ....katastrofa :frowning2: Já nemám vůbec chuť :rolling_eyes:
10. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
lendaw: Děkuju :wink: Je to krásný a těš se na to... Ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat, jak často mě dneska nakoplo miminko naše zlaté :dizzy_face:

Jinak my a sex i teď půst!! Manžel sám nechce nic riskovat... A hlavně holky jde to uspokojit i jinak :dizzy_face: :sweat_smile:
10. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
lillyželvička ..mně se neptej, já i kdybych asi chtěla tak je to bída a hrůza. No platím daň za vztah se starším chlapem. :grinning: Ale on má zase jiné kvality :grinning:
Kdybych některému ze svých minulých milenců vyprávěla jak jsme na tom, co jsem s ním, tak by se asi potrhali smíchy. Byla jsem docela "aktivní" než jsme poznala tohohle mýho brunďu. Vlastně ještě chvilku s ním,ale teď ho spíš vzruší buchta na talířy než ta moje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: Já jsem se moc dobře nevyspala :unamused: Večer jsme se s manželem nějak nepohodli, a když jsem šla v noci na záchod, tak jsem ho našla spát na gauči :rolling_eyes: No nic.....Každopádně, včera jsem ukončila 4. měsíc těhu a dnes začínám pátý :grinning:
11. dub 2010 v 07:26  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Lend:gratuluju k začátku pátého měsíce :grinning: to to krásně letí že.
Já už tak pů hoďky vstávám a jím piškoty žaludek zlobí.Jsemměla dneska divné sny od těch nejhorších až po to že čekám dvojčata. :slight_smile: to jsou sny a pořád jsem si v noci hladila břicho
11. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
Lil: Někdy mi to letí, nekdy se to táhne jak smrad, tak půl na půl. :wink: Taky už se mi jednou nebo dvakrát zdálo, že čekám dvojčata. A v jednom snu jsem už i rodila :grinning:
Mě taky dneska není nějak extra dobře, bolí mě hlava, podbřišek, chce se mi od rána brečet :unamused: |Tak snad se to v průběhu dnee umoudří.
11. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
Víte co je dobrý na tom, když se večer pohádáte s manželem? To, že on ráno vstane a začne sám od sebe uklízet a dělat věci v domácnosti, který už dlouho odkládal - u nás je to dneska recyklování odpadu, věšení prádla, praní prádla atd. Ty chlapi jsou stejní divný lidi :grinning:
11. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
Lend: třeba jak se udobříš s manžou bude líp, myslím že teď v těhu všechno o dost víc prožíváme :wink:
a ty sny no někdy je to síla.a k tomu ten strach to je mazec
11. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.