• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 

@nadja73 když půjdu na císaře, tak už ví že chci epidurál, to mám už podepsaný, tak asi zítra jak se bude rozhodovat, tak se zmíním.
29. lis 2010 v 11:31  • Odpověz
@mercedesse Strašně moooooc velikááááá gratulace k chlapečkovi :slight_smile: .
29. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz
@mercedesse óoo tak já nakukuji, to byl tedy fofr :dizzy_face: Tak i od nás velká gratulace, míšák vítá míšánka, ať se mu na světě líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2010 v 18:06  • Odpověz
Holky, tak Merc všem moc děkuje a poslala mi mmsku. Jinak psala, že malej je naprosto úžasnej a samozřejmě nejdrásnější na celém světě!Celej den spinkal a zkoušeli ho přiložit a krásně saje, rozkrok ji bolí jako kdyby ji tam kopnul kůň:slight_smile:Ale jinak super!
30. lis 2010 v 08:43  • Odpověz
ahojky,
gratulovala jsem Merc vedle :wink:
Míša je krásný kus chlapa :slight_smile:
30. lis 2010 v 08:53  • Odpověz
tak a je hodně podezřelé, že nenakoukla Nadi, že by? :wink:
30. lis 2010 v 18:49  • Odpověz
no vzhledem k tomu, že tady byla Nada poslední dobou pečená vařená, tak bych to viděla na dalšé miminko :wink:

@mercedesse Míšánek je krásňoučkej :slight_smile: Vypadá na tý fotce takovej velikej :slight_smile:
30. lis 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahojky holky
nejde mi doma internet a tak nakukuji v kanceláři.
Moc gratuluji merc k chlapečkovi,je krásnej!!!!!!!!!!!!
Mám za sebou velkej ultrazvuk,malej už má 370gramů a kopanečky jsou čím dál zřetelnější-někdy se večer baví všichni 3 chlapi tím jak mi poskakuje břicho :grinning: Konečně jsem i přibrala(2,5 kg)
Pomalu připravuji vánoce-pečení, ůklid,nákupy,ale moc se mi v tomhle počasí nechce ven :frowning2:
No snad brzo přijedou na ten internet,abych mohla fungovat z domova.Zatím se tu mějte hezky.PAPA
1. pro 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahojky maminy:slight_smile: všem moc gratuluju konečně mám chvilinku času abych se ozvala:slight_smile:
Měly jsem žloutenku tak nás pustili až v pondělí po týdnu :rolling_eyes: .
1. pro 2010 v 11:25  • Odpověz
@lillyzelvicka Ahoj jak se máte?
1. pro 2010 v 11:31  • Odpověz
@lillyzelvicka ahoj Lil? Tak jak je? Jakoubek se má k světu? A jak se cítíš ty?

@jindruna tý jo, ty už jsi 22tt- nepřeskočila jsi nějaké týdny? :slight_smile:
1. pro 2010 v 11:46  • Odpověz
@faflina @lendaw ahojky máme se superr malý je moc hodný papá a spinká a kouká kolem sebe prdí a kaká no je to zlatíčko
1. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz
@lillyzelvicka to je dobře, že je to šikulka.:::
1. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz
@lillyzelvicka tak to zvládá všechno co má :slight_smile: :slight_smile: A ukážeš nám ho? A jak jsi na tom s látkováním? Už jsi začala? Já jsem objevila super plínky - Anavy. Jsou české, s nádhernými vzory, jednovelikostní a skvěle sajou. K vánocům jsem si napsala o jednu AIO Blueberry - jsou drahý jak prase, ale všichi na ně pějou ódy. HD pastellky mi dost zhrubly, ale když je pořádně ošmrdlám v ruce, tak jsou zas měkký a sajou hezky.
1. pro 2010 ve 14:45  • Odpověz
čau holky, tak k vám zas nakukuji,
@lillyzelvicka my taky žloutenkujem, taky jsme pobyli týden v porodce, žlutí jsme pořád, ale snad to odezní samo :wink:
@lendaw ty anavy jsou super, taky jsem to právě zjistila, takže k ježíšku si napíšu o další. HD pastelky mám taky, hrubnou, ale jak píšeš, když se promnou, zase změknou. Jinak dádáme ještě novosklad ze čtvrecovek, to jetaky fajn, ale to žehlení mě neba, takže asi pořídím víc těch kalhotovek. Kolik jich máš ty?
1. pro 2010 v 15:32  • Odpověz
@zlababa07 já jedu pořád novosklad. Anavy mám zatím jen jednu (na patentky) a pastelky 3. Zbytek jedu ve čtvercích. Ježíšek přinese ještě jednu Anavy a tu Blueberry AIO. Zrovna dneska jsem žehlila čč a trvalo mi to hodinu a půl - žehlila jsem skoro celou výbavu. Mám toho sumasumárum asi 40ks, vystačí mi to na 2 dny (peru většinou každou noc, nebo ob den - podle toho kolik toho spotřbebujeme )- máme nařízené široké balení, takže do novoskladu dávám jako vkládačku čč na osminy+ separačku a na to PULky (mám 2x Thirsties XS a S a 1x HD) nebo vlňáčky (mám 2x Disana) - ty jsme si hooodně oblíbila. Dám k nim jenom delší ponožtičky a tričko a gaťata neřeším (na ven samozřejmě kalhoty dávám :grinning: ). Separačky mám Imse VImse kompostovatelné a chystám se ještě nastříhat Irmu (světlemodrá fleece deka z Ikea za 29Kč a prý je na separačky super, udrží zadeček uplně v suchu. Bety je totiž docela cimprlich - stačí kapička a hned hlásí, že chce přebalit. Takže na noc musím dávat papírovky a na delší procházky taky ( v létě bych to neřešila, ale teď v zimě jí těžko někde venku přebalím). 'Takže na noc dávám Pampers Premium Care a ze začátku jsem dávala Huggies newborn s biobavlnou.
1. pro 2010 v 16:03  • Odpověz
@lendaw Já to mám podobně, jen těch čč mám míň (myslím, že tak 20), takže to střídám s pastelkama (těch mám 6, ale asi ještě přikoupím :slight_smile: , anavy a taky jsem koupila na zkoušku 3 Baby Lucy Bamboo, ale ty jsou nám jakési velké přes nožičky. Jinak do toho novoskladu dávám žínku z ikei a separačku a taky pulky, deku už mám doma, jen jí nastříhat :slight_smile: A musím říct, že až na to žehlení mě to docela baví :dizzy_face: Jinak my látkujem i přes noc, malej v tom v pohodě vydrží. Papírovky mám jen na ven, nebo když zrovna není po ruce poskládaná plínečka.
1. pro 2010 v 18:29  • Odpověz
Za svou manželku a čerstvou maminku vám na její přání sděluji, že Andrejka se narodila 1.12.2010 v 11 hodin dopoledne. Váží 3250g a měří 52cm. Obě holky jsou po složitějším porodu už v pořádku a odpočívají. Více se dozvíte až dostaneme Internet k mamince. - šťastný táta a manžel.
2. pro 2010 v 00:02  • Odpověz
@nadja73 Nadi moc gratuluju a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka :dizzy_face:
a děkujeme manžovi za info :wink:
já jsem to říkala, že to bylo podezřelý
a vybrala si hezký datum :slight_smile:
2. pro 2010 v 07:24  • Odpověz
@nadja73 jééé, gratuluju, tak už je Andrejka na světě.
Tak at se maminka dobře zotaví. Díky tatínkovi za zprávu. :slight_smile:
2. pro 2010 v 08:21  • Odpověz
@nadja37 no tak hrdý táto..vše nej k té určitě nejkrásnější holčičce pod sluncem. Mamce gratulka, že už to má za sebou a malé jen zdravíčko, to ostatní ji dáte vy.
2. pro 2010 v 08:21  • Odpověz
bééééé mě to rozbrečelo :grinning: :grinning: :grinning: a to nekojím, že by ještě poporodní hormony??? :grinning:
2. pro 2010 v 08:22  • Odpověz
@nadja73 já to věděla, že ty si někde " v koutku" rodíš :slight_smile: OBROVSKÁ GRATULACE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Má nádherný míry, no a na fotkách... úplná princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těším na bližší info, tak šup šup internete, šupajdi si to k Nadě :grinning:
2. pro 2010 v 08:48  • Odpověz
@nadja73 jééé tak moc moc gratuluji, malá je krásná, maminka taky a je to roztomilé, když píše dojatý tatínek, moc vám to přeju, užívejte si rodinného štěstí s dceruškou. Alespoň máte chůvu pro brášku :slight_smile: kterého určitě brzy pořídíte.
2. pro 2010 v 09:33  • Odpověz
@nadja73 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velikánská gratulka i od nás, malá je fešanda, tak ať se jí na světě líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2010 v 10:13  • Odpověz
@nadja73 Připojuji se ke gratulaci.Malá je nádherná,ať vám dělá jen samou radost :grinning:
2. pro 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak Boreček se už rozhodl, že spinkání je nuda... :grinning: Takže si hrajeme a žvatláme No je to šikula! :dizzy_face:
Kdyžtak mám pár foteček v albíku :slight_smile:
@nadja73 : Velikánská gratulace! :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně, že jste v pořádku :dizzy_face:
2. pro 2010 v 11:19  • Odpověz
@nadja73 Tak přece! A máte to holky za sebou!!! Gratuluji mamince i tatínkovi. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak teď budeme čekat na podrobnosti ...až budete trošku odpočaté... :wink:
2. pro 2010 ve 12:13  • Odpověz
@nadja73 připojuji se ke gratulantům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásně dopečená maličká :wink:
2. pro 2010 v 15:51  • Odpověz
ahoj tety konikovky mockrat vam dekujeme za gratulace az me to dojalo :dizzy_face: Andrejka je opravdu nase krasna princezna, no, co vam budu povidat, s vasimi detmi jste to mely take tak, Zatim je Andrejka moc hodna, place malinko a da se rict, ze je rychle k utiseni, ale tgen jeji plac mi i tak rve srdce. Uvidime, jak to bude dal. Az budu doma, tak vam napisu o prubehu meho porodu, to se mozna "pobavite". ale nejdulezitejsi je, ze je Andrejka na svete a je zdrava. btw,ze mam uzasneho manzela? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: za nic na svete bych ho nevymenila, byl mi u porodu strasne velkou oporou a ted vim milionprocentne, ze jsem si nemohal vybrat lip. jsem stastna, jakou mam bajecnou rodinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jeste jednou vam moc dekuju, jste bajecny. tak ted faflina a jsme breznovky kompletni :slight_smile: a holky ze snazilek nas budou brzo nasledovat. :slight_smile: :wink:
2. pro 2010 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.