• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@lendaw my mame na obou IIA
16. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz
@lendaw
@valentynkaa07 ja male davam 2 pleny a pres ne takove kalhoty na suchy zip a to ji davam pres teplacky, aby ji to moc neskrabalo.
16. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz
@nadja73 to je do 3 měsíců úplně normální nález, to tě nemusí vůbec trápit. široké balení to napraví :wink: a je dost možný, že by se to napravilo i bez něj, ale proč to rikovat, že :slight_smile:
16. pro 2010 ve 13:20  • Odpověz
@nadja73 dají se koupit přímo i ortopedocké kalhotky v lékárně
16. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz
@lendaw to ji ty vlanacky na nahe telicko neskrabou?
diky za tip, podivame se po tech ortopedickych kalhotkach
16. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz
@nadja73 pod tím má ten novosklad, ale tak kde jí to přesahuje, tak na nahé tělíčko. Ta vlna je hrozně jemná a příjemná na dotyk. Mám je dvoje a točím je furt dokola. Na jedny mi teď protekla vaječina, takže jsem je vymáchala a musím sehnat lanolin a nalanolinovat je. Ale hrozně jsem si je oblíbila. Nepropustí vůbec nic, hezky hřejou, jsou prodyšný - pokud budeš látkovat, tak doporučuju. A pro jaké plenky ses nakonec rozhodla? KOupila si ty Gro baby, nebo jak se jmenovaly? Nebo ještě čekáš?
16. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz
@lendaw ja jsem podlehla a papirujeme. U nas je taky hlavni problem to suseni, jsme ve 3+1 a i kdyz mame balkon, tak tam by mi to neuschlo, takze papirujeme a vsichni, kdo k nam prijdou vedi, ze nam udelaji nejvetsi radost plenama :slight_smile:
16. pro 2010 ve 13:40  • Odpověz
@nadja73 Je fakt, že v bytě je to náročnější se sušením, když se používají čtvercovky. Já peru plínky skoro každou noc a mám toho vždycky plný sušák, ale za pár hodin jsou suchý. A kalhotkový plenky suším na žebříku v koupelně. Papírovek máme spotřebu tak 1 balení na měsíc (dávám na noc a na výlety, kde není možnost rychlého přebalení). Kupuju Pampers Premium Care - jsou mi nejpříjemnější na dotyk a mají uvnitř takovou separační síťku. Líbí se mi Huggies s biobavlnou, jsou taky takový měkkounký, ale namají tu síťku, která hodně usnadní čištění prdelky od vaječiny. Ale Bety už teď kadí jednou za 2-3 dny, takže by tam mohlo být i 10 síťek a stejně je to jedno :grinning:
16. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz
autor
Taky máme široký balení, ale jen preventivně, u nás se to dává všem dětem. Na kontrolu jdeme 8.2., tak uvidíme. A s mlíkem je to asi všude stejný. :wink:
16. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz
@lendaw nam se mala nejradis a skoro vzdycky pokadi, kdyz ji pred kojeni prebalim a hned po kojeni to tam pekne pusti, ale uz je to tak 5x za dne, minuly tyden to bylo pravidelne, co kojeni, to smazeny vajicka :sunglasses: a taky pouzivame Pampers Premium care - newborny, sitovany, v tech se ji libi. Ale koupani jsme jeste neprisly na chut, to je zatim tak 2-minutivy boj a ani masaz po koupeli ji jeste nevoni. radeji hned oblict a nakrmit a do zavinovacky, to je nejspokojenejsi.
16. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz
@mercedesse my jdeme na kontrolu 19.1. jsem zvedava, jestli se to zlepsi.
16. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
@nadja73 tak to my koupání milujeme, teda většinou. Ani u oblíkání mi nebrečí a mazání ho vyloženě baví. :grinning:
16. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz
@mercedesse tak to my si jeste musime pockat. Andrejka je nejspis po tatovi, ten taky nesnesl byt nahatej :grinning: :sunglasses:
16. pro 2010 ve 14:04  • Odpověz
@nadja73 Bety taky kadila několikrát denně, ale zhruba od 2 měsíců už jen ob den nebo ob dva a vždycky mei 9 a 11hod :grinning: A koupání teda zbožňuje,včetně masáže :slight_smile:
16. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz
ahoj holky,

@lendaw teda,to je pravidelnost,panečku!
Tak my máme taky široké balení,dívala jsem se,že taky máme na obou nožkách IIa,kontrolu máme 6.1. tak uvidíme. Malinko doufám,že to bude lepší a třeba by jsme to už nemuseli dávat,ale to asi nevýjde,no. :unamused:
Koupání se nám líbí,ale sušení teda vůbec ne. A jednou se mi vykadila přímo do vaničky a to hned po položení. :rolling_eyes:
Takže Evika ven z vany a napouštěli jsme novou vodičku :wink:
16. pro 2010 v 15:48  • Odpověz
gratulka fafince k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak holky, abych vás uklidnila, mamka je zdravotka a jednou jsem byla za ní a měli tam miminka a dr, když jsem viděla tu frontu a ten mazec, tak jsem se ptala jestli to opravdu dobře vidí a rozliší, tak mi řekla že ne a to široký dávají všem j ako prevenci :sweat_smile: co si myslet
16. pro 2010 v 16:20  • Odpověz
@gambrinuska já nevím... u nás ty kyčle kontrolujou ultrazvukem, kde jim to přesně změří sklon stříšky a tak...
16. pro 2010 v 16:24  • Odpověz
nam vcera doktor taky Andrejku nejdriv kontroloval pohmatem a "pokrutem" a pak ji prejel kyclicky ultrazvukem. jako ja bych to siroke baleni taky davala hned od zacatku, ale kdyz nam vsude rikali, ze se to ted nedava, tak jsem holt rezignnovala a ted si na to ta nase chudinka musi zvykat :frowning2:
16. pro 2010 v 16:51  • Odpověz
@lendaw no ta doktorkas taky měla UTZ, ale nevim je to jen možná muj dojem a taky každý dr je jiný samozřejmě :wink:
16. pro 2010 v 17:10  • Odpověz
@nadja73 ten nález ale opravdu nemáte nijak tragický a pro Andrejku není široký balení nijak omezující :wink:
16. pro 2010 v 18:06  • Odpověz
jo a jinak jsem se chtěla pochlubit,že mám dole 10kg... :confused: :slight_smile:
16. pro 2010 v 18:55  • Odpověz
@marlin3 ja jsem nechala v porodnici cca 8 kilo, ale pak uz jsem na vahu nelezla :sunglasses: az schodim bricho, tak pak se prubnu zsae zvazit :wink: ale 10 kg je super :slight_smile: ja pribrala 11 kg, takze 10 u me bude taky uspech
17. pro 2010 ve 14:07  • Odpověz
@nadja73 jsem fakt ráda a doufám,že ješte budu pokračovat.. :wink:
17. pro 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
Tak já před porodem mělo asi o 7-8kg míň a v porodnici jsem dalších 8 nechala, takže celkem mám váhovej úbytek 15kg. Ještě dvě tři děti a jsem šik. :grinning:
17. pro 2010 v 15:03  • Odpověz
@mercedesse tehotenska dieta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. pro 2010 v 15:08  • Odpověz
@mercedesse super,já bych uvítala kdybych šla ještě dalších dest dolů...to by bylo fajn...teď jsem vlastně sedm kilo pod svoji netěhu váhou... :dizzy_face:
17. pro 2010 v 15:17  • Odpověz
autor
@marlin3
@nadja73 no vidíte a to každej upozorňuje na to, jak se při těhulení přibere a pak ty kila nejdou dolů :grinning:
Jdu vzbudit Šípkovou Růženku, nějak to po obědě zalomil a už měl dávno papat.
17. pro 2010 v 15:23  • Odpověz
@mercedesse meli jsme stejny den. Andrejka usnula kolem 11 (pul hodini po krmeni) u okna a kolem pul treti uz jsem ji zacala pomalu budit a nakonec papala ve 3:15. kez by takhle spala vecer, ale to ne, to maximalne 3 hodky a musi se bastit. Kdy se te nasi cacorce otoci den a noc :unamused: Ted jsem ji dala zase k otevrenymu oknu a hned to zalomila. To jsem zvedava, jak dlouho zase vydrzi spinkat.
17. pro 2010 v 15:58  • Odpověz
Ahojky tak já mám po porodu 1navíc oproti váze před porodem :slight_smile: ale mám strašně povislé břicho :frowning2: v lednu musím začít cvičit
18. pro 2010 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.