• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
Ahoj holky, u nás je totální krize. Teda noc dobrá, ale od rána už zase pláč. Jsem totál na nervy, ráno odvezli tátu do nemocnice s horečkama. Malej má asi bolení a to už by měli pomalu zabrat ty kapky. Mám pocit, že jsem příšerná matka a že mu nedokážu pomoct. :frowning2:
10. led 2011 ve 12:48  • Odpověz
@mercedesse to ne,určitě to není tím,že by jsi mu nedokázala pomoct! To jsou prostě ty prokleté prdy!! :angry: Že to ty mrňousy takhle trápí! Hergot...musíme vydržet,až to přejde. Ale klepu na zuby...u nás to zatím jde. Tak ať se vám brzy alespň trošku uleví!
10. led 2011 v 19:40  • Odpověz
@mercedesse my meli vcera taky priserny den. prenesli jsme male denni postylku do ibyvaku, aby byla vic se mnou, ale vubec ji neslo zabrat, ani v kocarku venku nespala celou dobu co obvykle, doma pak byl zase rev a kdyz prisel manzel, tak si ji vzal a vlastne s prestavkami na kojeni a koupani nakonec usla az o pulnoci. nastesti pak spala az skoro do osmi a ted zase po kojeni a hodine uspavani zabrala. doufam, ze to dneska uz zase bude ve starych kolejich. merc, taky si rikam, ze jsem spatna matka, kdyz ji neumim hned uklidnit, je tezke si zvynout, ze miminka proste placou a jednou to prejde, ale i tak, je to obcas dost narocne, vid? moji kamaradky dcera mela do 7. mesice reflux, nespala vic jak hodinku a to i v kocare rvala. tohle nastesti my nemame a ona (jeji matka) byla total na srot tech 7. mesicu !!! to si vzdycky rikam, kdyz nase mala breci delsi dobu a nakonec usne na delsi dobu, ze je zlata a mam si toho vazit, ze je stejne zdrave a krasne miminko a obcas holt ma blby dny. neboj, nejsi spatna matka, to by ti bylo jedno, co se s Misou deje :wink: :dizzy_face:
11. led 2011 v 09:26  • Odpověz
jak dneska v noci dlouho spala, tak me kolem pul pate probudila strasna bolest nalitych prsou, tak jsem je sla odstrikat a jako prd jsem odstrikala 140 :slight_smile: . jsem koukala jak blazen, jak to teklo, tak mam zase zasobu do mrazaku.
11. led 2011 v 09:28  • Odpověz
autor
@nadja73 díky za uklidnění. :wink: Ne že by to bylo dneska v noci lepší, ale už jsem nějak klidnější. Teď usnul malej i taťka. Byli jsme na kontrole v 6ti týdnech a vážíme 4620g a údajně měříme 58cm, ale to je blbost :sweat_smile: Prostě se nám ta sestřička nemůže nějak trefit. Ten metr měla aspoň o 2 cm posunutej, ale nechtěla jsem ji buzerovat. Jinak nás bříško možná nakonec bolí z přejídání, ale mě se to moc nezdá. Každopádně zkusím kojit trošku kratší dobu a dávat míň sunaru. Teď jsem objevila, že mu moc chutná od hippu fenyklovej nápoj, ten čaj na bříško mu tak nejel. Ono je tohle teda trošku sladký, ale mám ho s tím zaplácnout, když bude po krmení ještě škemrat.
Já byla včera hotová i z toho mýho táty, objevili mu roztroušenou sklerózu, jestli si vzpomínáte jak jsem psala, že nemůže chodit, a dali mu kortikoidy. Jenže ty mu oslabily imunitu natolik, že ho nějaká obyč viroza skolila tak, že měl od čtvrtka 40 horečky a nešlo mu to srazit, no a včera už byl tak dehydrovanej, že se vůbec nepostavil na nohy. Tak ho máma nechala odvézt sanitkou a bude tam nejmíň do pátku. Zatím mu dávaj kapačku a nějaký antibiotika, tak doufám, že to bude dobrý. Já za ním ani nemůžu jet, kvůli malýmu. :frowning2:
11. led 2011 v 11:30  • Odpověz
holky tak se držte.A jste dobré mamky!Určitě!Mi se malý nekroutí ale kolikrát ho taky neumím utišit a jsem z toho špatná :frowning2:
Merc:držím palce ať vám čajík pomůže a je to tím že se malý přepije.A taťka ať se brzo uzdraví :wink:
12. led 2011 v 09:27  • Odpověz
@mercedesse hele holko nase, jak je to vlastne s tim tvym chlapem? cekala jsem, ze az se Misa narodi, ze se v nem neco hne a pozada te o ruku.....nebo jste se driv domluvili, ze spolu zustanete bez papiru, ale pak se to u tebe zmenilo a preci jen bys chtela svatbu a on ma porad v hlave to predchozi rozhodnuti? preci jen jste ted kompletni rodina, kdyz mate miminko.......
12. led 2011 v 10:31  • Odpověz
ahoj holky...
nevíte co je s Lend? Už tady dlouho nebyla... :confused:
12. led 2011 ve 12:13  • Odpověz
autor
@nadja73 no minule jsem to nadhodila a prej se brát budeme, tak zas čekám na ofiko žádost o ruku. Jestli se někdy dočkám nevím, ale prej by to mělo bejt letos :sweat_smile: Říkal, že počítá s tím, že budeme normální kompletní rodinka, tak uvidíme.

@marlin3 taky je mi divný, že se dlouho neukázala. :confused:
12. led 2011 v 15:06  • Odpověz
@mercedesse boze, ten je tajemnej jak hrad v karpatech, nez se vymackne, to by jeden vyrost :confounded: :sunglasses: jestli drzite valentyna, tak mozna uz v unoru bude pred tebou klecet :wink: :slight_smile: kazdopadne, az k tomu prijde, tak si to pekne uzivej a uchovej si v pameti vse, co se kolem toho bude dit, je to pak krasna vzpominka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

treba nebo spis urcite ma Lend hodne prace nebo zase ji vypnuli elektriku nebo proste jen se leci ze zavislosti na Konikovi :grinning: :sunglasses:
12. led 2011 v 15:47  • Odpověz
autor
@nadja73 no já pořád doufám, že to stihne, než půjde malej do školky :unamused: :grinning:
12. led 2011 v 15:58  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po delší době :slight_smile: Byly jsme si s Bětuškou odpočinout na horách :slight_smile:

@marlin3 já skladuju MM ve spešl sáčcích na MM. Koupila jsem je v Tesku, 40 sterilních sáčků za stovku.

S Manducou se zatím teprve sžíváme. Bety se teprve kolem vánoc začala nechat nosit vertikálně, do té doby to nesnesla. Takže zatím nedokážu posoudit.

Pneumokoka ani rotaviry jsem nenechala dát a musela jsem kvůli tomu podepat revers, i přesto že je to dobrovolné očkování :angry:

Na prdíky nám nepomohlo vůbec nic. Večerní koliky přestaly někdy začátkem 4. měsíce, ale minimálně jednou denně kvůli prdíkům pláčeme.

Jinak my máme ve 4m 5,7'kg a 60cm. Bety žvatlá jak sportovní komentátor, po ručičkách začala baštit všechny hračky, otáčí se na bok, jen to pasení je furt bída s nouzí. Na neurologii nám diagnostikovali extenční hypertonii (velké svalové napětí), takže příští úterý jdeme na první rehábko na vojtovku.
12. led 2011 v 16:04  • Odpověz
autor
Jéé ahojky lend. Vidíš to jsem vám zapomněla napsat. Dneska jsem malýho zase dávala na bříško a pásl koníky jak divej a pak se otočil zpátky na zádíčka, tak jsem si říkala, že to není možný, zkusila to ještě jednou a on se překulil znovu. A s kámoškou jsme ho dneska z hecu měřily znova a vyšlo nám 62cm. Zajímalo by mě, co ta sestra s tím metrem dělá. :confounded:
12. led 2011 v 16:10  • Odpověz
u nás začínají přípravy na maškarák
13. led 2011 v 09:14  • Odpověz
@faflina tak to se ti povedlo, jsou kouzelní :slight_smile:
13. led 2011 v 09:26  • Odpověz
@gambrinuska díky, taky jsem dlouho přemýšlela za co půjdou, vodníka mám z internetu a čerticu jsem vyráběla sama.
13. led 2011 v 09:32  • Odpověz
@faflina čertice je dokonalá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2011 v 09:40  • Odpověz
@faflina teda to je krásná čertice!!!!!
13. led 2011 v 11:46  • Odpověz
@faflina ježiš, malá je úžasnej čertíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vodník samozřejmě taky super,chybějí snad jen ty pingpongáče na prsty :slight_smile:
13. led 2011 v 11:56  • Odpověz
@faflina Teda vy máte doma strašidla.... :grinning: To nemá chybu. :wink:
13. led 2011 v 15:46  • Odpověz
ahoj holky, tak mame po 6-tydenni kontrole a Andrejka ma 4 120 g a meri 56 cm. Za 3 tydny pribrala 730 g a od porodu vyrostla 4 cm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Kdyz ji dr. dala na brisko, aby pasla hribatka, tak ji to slo tak krasne, az mi malem vyhrkly slzy. Doma tak krasne nepase jako u ni, asi ji umi lip zatizit zadecek,. aby ji hlavicka tak nelitala. je to moje sikovna a krasna holcicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@faflina teda, takhle kdybych zridila nasi holcicku, tak se mnou nepromluvi pulka pribuzenstva :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2011 ve 21:57  • Odpověz
@nadja73 To myslíš vážně? No já nevím, ale já to dělala proto, že je to krásné a rozkošné a né že bych jí nějak ubližovala, a to si myslím, že né!! No nevím, a co ty si o tom myslíš? Taky by si s někým kůli tomu nemluvila? Já to beru takhle, honzík půjde na karneval a já jdu s ním, malá doma zůstat nemůže a tak musí logicky se mnou, a je to dítě, a je maškarák, tak prostě půjde za masku. :grinning:
14. led 2011 v 08:38  • Odpověz
@faflina to byla sranda :slight_smile: Andrejka je nase princezna a andilek, certice z ni bude pozdeji i bez masky :grinning: ale Nelinka je v tom rozkosna certice :wink:
btw. nebojis se jit s malou tak brzy do velkeho kolektivu deti? nase dr. nam zatim i zakazuje jet s malou mhd, kdyz ted je tak blby obdobi pny chripek.
14. led 2011 v 09:23  • Odpověz
@nadja73 To máte krásný míry a váhu:slight_smile: Bety měla v 6n 3950g a taky 56cm. A je šikulka, že tak hezky pase. To u nás je to stále boj, v ůterý jdeme na první seanci Vojtovky.
Heleď, já jsem s Bety začala chodit už ve 3 týdnech na tréninky a turnaje. Beztak byla furt v kočárku a chrněla.

@faflina Nelinka je jako čertík k sežrání a ta maska je skvělá, originální :wink:
14. led 2011 ve 12:41  • Odpověz
@nadja73 já to pochopila :wink: , no co se týče kolektivu, tak to bych nemohla ani do obchodu, a do školky pro Honzu, jako jestli má malá onemocnět tak onemocní tak či tak, a když né ona tak já, a ode mě to chytne hned.

@lendaw taky se mi to líbí jak jsem si to vymyslela, a už se těším, až půjdeme na ten maškarák- (hlavně na ty reakce)
14. led 2011 ve 13:06  • Odpověz
...já jsem malou taky brala ven (do obchodu) už kolem dvou týdnů....pokud není vyloženě chřipková epidemie,tak si myslím,že to nevadí..ale to si musí rozhodnou každý sám. :wink:
14. led 2011 ve 14:29  • Odpověz
tak to vite, starsi matka, ta je hodne opatrna a radeji si pocka, az bude Andrejka mit za sebou prvni davku hexavakciny a pigaro na pneumokoka a bude chripkova epidemie v tahu. ja bych si to pak strasne vycitala, kdyby neco chytla, uz ted se desim toho az jednou onemocni :frowning2: , to budu uplne psychicky vyrizena, i kdyz to bude treba jen chripka. Radsi tomu budu co nejvic predchazet.
15. led 2011 v 15:26  • Odpověz
ahoj holky, tak jak se máte? :wink:
U nás se víkend povedl..včera jsme byli na procházce na Macháči a dneska jsme se jeli projít do.Boleslavi..u nás je totiž všechno promáčené,takže nám byly městské chodníčky dobré... :sweat_smile: :confused:
Jinak jsem včera poprvé odsávala mlíčko a po kojení se mi podařilo vysát 110ml a dneska taky po koju dokonce 130ml...tak máme první zásoby... :dizzy_face:
16. led 2011 v 19:12  • Odpověz
@marlin3 teeeeeeeda, ty bys mohla delat mestskou kojnou :grinning: :sunglasses: tolik vycucnout jeste po kojeni. ja teda kojim tak 15-20 minut a po tom ma prsa jak backory - uplne mekky, takze bych uz nevytahla ani tuk. ty kojis jen z jednoho prsa? ja teda musim vzdycky z obou, Andrejce by z jednoho nestacilo. Vzdycky, kdyz si ji prehazuju na druhy, tak breci, protoze si mysli, ze koncime a ja ji furt rikam, ze by si uz mohla pamatovat, ze jeste nekoncime :slight_smile: :slight_smile: jinak ja mam v mrazaku 350 ml mlika ve trech kelimkach.
jinak my taky byli oba dny na prochazce, slunicko je cool, ale stve me, ze zase od stredy ma zacit mrznout a snezit :angry: zas...a zima :angry: je fakt, ze je teprve pulka ledna, ale kdyz ja bych rada jen slunicko a teplo 12 mesicu v roce :sunglasses: :slight_smile:
16. led 2011 ve 20:33  • Odpověz
@nadja73 taky bych brala jenom slunečné dny...bohužel...to by jsme se musely přestěhovat někam hodně daleko :wink:
Tím mlíčkem jsem byla taky překvapená...jsem čekala tak 30-40ml :confused:
Dneska jdu na kontrolu na gyndu...já už chci nějakou antikoncepci... :sweat_smile:
17. led 2011 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.