• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@marlin3 asi se zeptam blbe, ale da se otehotnet po porodu, kdyz se jeste nedostavila MS? jsem zvedava, kdy se odstavi prvni poporodni MS, kdyz porad kojim.
17. led 2011 v 11:53  • Odpověz
@nadja73 jo dá, moje švagrová takhle otěhotněla, takže buď antikoncepci nebo kondom!!! Bacha na to, to že nemáš MS neznamená že neovuluješ!!!!
17. led 2011 ve 12:43  • Odpověz
@nadja73
@faflina jo jo,právě toho se bojím...že vlastně nevíš jestli náhodou....,náhoda je blbec. :sweat_smile:
17. led 2011 ve 12:51  • Odpověz
@nadja73 už jsem si párkrát myslela že dostanu menses..pobolívalo mě tak břicho,ale zatím nic..doufám,že ještě alespoň půl roku bude klid...to by bylo dobré! :dizzy_face: :slight_smile:
17. led 2011 ve 12:52  • Odpověz
autor
@nadja73 no my radši teda používáme kondom, nevěřím, že bych se netrefila a další mrně chci odložit tak za dva roky. Už jen kvůli kočárku. To už bude malej běhat sám. Jinak momentálně mám teda občas i stavy, když pláče, že bych si nechala podvázat vaječníky, ale to brzo přejde. :grinning:
17. led 2011 ve 14:40  • Odpověz
@mercedesse my jsme se taky samozřejmě chránili... :wink:
Kontrola u dr. OK a ode dneška beru antikoncepci Cerazette. To bude nezvyk,hlavně nezapomenout. :confused:
17. led 2011 v 17:27  • Odpověz
autor
@marlin3 no já to vlastně nedopsala, na kontrolu jdu zítra a doufám, že mi už taky něco napíše, ale já ji před tím nesměla kvůli tlaku asi půl roku brát, tak nevím, jestli mi ji teď dá. Jako ne že by mě to se šprckou nějak extra bralo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Michal mi zítra odjíždí na tři dny do Holandska, tak nevím co si počnu. Fakt mi moc a moc pomáhá, takže si to bez něj nějak nedokážu představit. Jak jdu k tý dr, tak malýho bude hlídat moje máma v práci, tak doufám, že mi ho její kolegyně nerozcupujou na kousky. :grinning: Asi se mi bude strašně stýskat. No a odpoledne jedu ke kámošce a vracím se až večer a ve středu máme v plánu výlet se sousedkou. Taky má malýho kluka (8 měsíců). No a ve čtvrtek se Michal vrací, tak to snad už přežiju.
17. led 2011 ve 21:04  • Odpověz
@mercedesse tak to ti uteče... :wink: máš tolik plánů,že ani nepostřehneš,že je pryč.
Taky jsem se bála první noční směny Martina ... a přišlo to tento týden od neděle,ale dá se to. Evičce se ty noci tak nějak ustálily,takže to jde. Doufám,že jsem to teď nezakřikla!!! :wink:
18. led 2011 v 11:35  • Odpověz
Holky, mám prosbu, nevíte co by to mohlo být trošku mě píchá v podbřišku..
18. led 2011 ve 13:21  • Odpověz
@simasara Simi,klid to je normální... :wink:
18. led 2011 ve 14:21  • Odpověz
autor
@simasara to jsem měla aspoň do půlky těhu, takže klídek a neboj, vše je jak má být. :wink:
18. led 2011 ve 14:23  • Odpověz
Tak jo holky děkuju!!!!Je mi furt špatně.....tak snad to přejde..
18. led 2011 ve 14:59  • Odpověz
autor
@simasara Neboj, ještě chviličku a bude líp, do další kontroly se to spraví. Pak už si to můžeš jen užívat. :wink:
18. led 2011 v 15:01  • Odpověz
autor
Tý jo tady se nic neděje :confused: Já mám radost, že se mi dneska vrátí Michal, teda doufám. Do půlnoci by měl být doma. Jako sice jsme to nějak zvládli, ale hrozně mi chybí. Nejsem zvyklá, aby byl takhle pryč. A malej měl dneska celej den šílený bolení. Doufám, že už ho to přešlo a bude v noci spinkat. Kapičky sice zabraly, ale občas se ještě nějaká krize vyskytne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
20. led 2011 ve 20:50  • Odpověz
@mercedesse ahoj...fakt nám to tady nějak utichlo.. :frowning2: škoda
20. led 2011 ve 21:06  • Odpověz
autor
@marlin3 no ono je s těma drobečkama opravdu docela málo času, hlavně ten náš, jak ho bolí to bříško, tak přes den skoro nespinká, takže když už zabere, tak letím něco dělat a jinak ho mám na ruce, aby neplakal. Takže asi zítra opravdu jedu pro klokanku, abych vůbec doma něco udělala. Nevím jestli jsem tu psala, že jí maj teď ve slevě za 700,- a je i pro děti od narození. Je to e-shop a maj kamenou prodejnu u nás v Neratovicích, tak se na to pojedu podívat. Sice v tom bude jako kosmonaut, ale to nevadí. Hodím sem odkaz. :wink:
20. led 2011 ve 21:49  • Odpověz
@mercedesse pěkné..taky budeme řešit nějaké nosítko,ale asi až před létem...
20. led 2011 ve 22:19  • Odpověz
@mercedesse me by se to nositko taky libilo, ukazu vecer manzelovi a popremyslime o tom. ja teda doma pres den taky nic neudelam a nejak to neresim. uvarim, kdyz prijde vecer manzel domu a uklizim o vikendu. proste to nejde a uz si s tim hlavu nelamu. hladem neumerem a spinou taky ne, takze co. hlavne, ze je Andrejka v pohode. ja jsem od vcerejska zacala brat Espumisan. Andrejka ma taky obcas boleni a ja si nejsem jista, jestli ji treba jeste nenalozim tim, ze neco blbeho snim. Jsem se na tu stravu ptala dr. a ona mi rekla, at sjem normalni a jim to, co chci, ale takove ty nebezpecne potraviny jen v primerenem mnoztsvi, porotze jinak bych podle vseho musela byt na diete. takze to nejak pytlikujeme a doufam, ze se Andrejka brzy obrni a bude pak papat vsechno. :sunglasses: jiank ji pred nocnim spanim davame sab simplex a po tom se olizuje a krasne spinka.porad (tuk tuk tuk) spinka tech 5-7 hodin, cos je myslim na takove male drobatko luxus.
21. led 2011 v 15:36  • Odpověz
autor
@nadja73 nám v noci spinká naprosto v pohodě. Usne v osm, dneska chtěl nakrmit ve tři a pak až v půl osmý, takže super, ale přes den ho to trápí. V noci si párkrát zavrní a prdne a je to dobrý a přes den řve jako dorota. No snad to bude lepší. Teď jsem ho zkoušela dát do toho nosítka, jako je fakt super, ale docela plakal. Asi si na to bude muset zvyknout. Teda doufám, že si zvykne. :confounded:
21. led 2011 v 15:57  • Odpověz
holky, taky se z vas stavaji mamy s fotakem v ruce kazdy den? :slight_smile: my uz mame tolik fotek, ze nevim, kdo se na ne bude divat. jen mam vzdycky problem vybrat tu nejkrasnejsi z nejkrasnejsich do alba tady na konikovi :grinning:
21. led 2011 v 16:32  • Odpověz
autor
@nadja73 no tak já mám přesně opačnej problém, vždycky si říkám, jak dlouho už jsem nefotila a třeba z procházky mám jen jednu na mobilu. Musím to napravit. :sweat_smile:
21. led 2011 v 17:40  • Odpověz
autor
přidala jsem fotky do albíčka, tak jukněte, kdo chcete :wink:
21. led 2011 v 18:27  • Odpověz
@mercedesse pěkné fotky :slight_smile: :dizzy_face:
...kde jste ostatní? :frowning2: :confused:
24. led 2011 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky, taky už jste zase pod sněhem? KOukám, že budete pořizovat nosítka. Já mám Manducu a mohu vřele doporučit. Je sice z kategorie těch dražších, ale na druhou stranu je jedno z nejlepších. Je ergonomické, vhodná i pro malinká miminka díky novorozenecké vložce, která i hezky drží nožky od sebe a podporuje správný vývoj kyčliček. Mám i šátek, ale je mi krátký, takže mám domluvený delší.
24. led 2011 ve 12:34  • Odpověz
@lendaw ahoj, dívala jsem se teď na ty nosítka Manduca a moc se mi líbí...dá se v tom mimčo nosit i zády k tobě (na břichu)? Dočetla jsem se,že později se to dá nosit na zádech..to jsem jistila... :confused:
24. led 2011 ve 14:21  • Odpověz
@marlin3 co já vím, tak miminka se vůbec nesmí nosit tak, že by k tobe byla zády - ničí se jim kyčle a páteř. To platí jak pro nosítka tak pro šátek. V manduce múžeš později nosit mimčo na zádech (jako baťoh), nebo na boku.
24. led 2011 ve 14:36  • Odpověz
@lendaw aha.. :confused:
...ale třeba u jiných značek to tak ukazují..co si o tom myslíš?
24. led 2011 ve 14:41  • Odpověz
@marlin3 ona spousta maminek tak miminka i nosí, právě proto, že na některých nosítkách je to vyfocené (na obalech). Taky jsem podědila jednu takovou klokanku. Už při pohledu na ní bylo jasný, že dítě v ní bude viset jak hadrová panenka, takže letěla do koše. U toho nosítka je opravdu důležitý, aby tam miminko bylo v přirozené poloze (tj. zádíčka opisují tvar písmene C), nožičky hezky roztažené (pokud možno á la žába) a musí být nehybně zafixované hezky uvnitř nosítka, nesmí s sebou klimbat ze strany na stranu. Bohuřel hodně nosítek je opravdu nebezpečných, ev. použitelných až na větší děti. Já osobně bych teda miminko (menší i větší) do klokanky nedala čelem ven. Vždyť i když se miminko nosí na ruce čelem ven/dopředu, tak v klubíčku. A toho těžko někdo dosáhne v nosítku. Takže určitě bych nosítko pečlivě vybrala. Může se stát, že v nějakém typu nosítek by se třeba miminku ani nemuselo líbit - obzvlášť pokud by se v něj cítilo nejistě - a prostě by v něm nechtělo být. U Manducy je třeba fajn, že hodně prodejců jí nabízí na několik dnů na vyzkoušení a pak jí můžeš buď vrátit, nebo si jí necháš.
24. led 2011 v 17:51  • Odpověz
@lendaw díky za info a za názor :wink:
...našla jsem odkaz na krásné nosítka..http://www.babynositka.cz/produkty/ :sunglasses:
24. led 2011 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.