• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@nadja73 na revizi jen když to tam bude i za měsíc!!!
27. led 2011 v 17:54  • Odpověz
@faflina tak to je nemilé s vyhlídkou případné revize :confused: Moje "macecha" na ní musela taky a to rodila císařem.
@nadja73 KO po 6n na gyndě mě taky dost bolela a to jsem nerodila přirozeně. NIkdy předtím jsem bolestivou prohlídku nezažila.

JInáč, Bětuška měla v 6n 3,95kg a 53cm.

Holky, mě už pomalu končí manteřská - 14.2. Dneska jsem si byla pro papíry na rodičovskou a rovnou jsem se namíchla. PPM mi končí 14.2., ale rodičovksou mi začnou vyplácet až od 1.3., protože za těch 14 dní dostanu na PPM dostanu cca 11 tis a to je prý hodně na to, abych ještě dostala i RP. Ještě to musím ověřit v pondělí až jim tam ponesu potvrzení z OSSZ.
27. led 2011 v 18:13  • Odpověz
@lendaw já byla taky na císař, no zajímavé, když při císaři dělaj právě revizi, no co na to říct. Po porodu neudělali UTZ tak je možné že kyby to udělali, že by s tím hned něco dělali. A nebo se to tam udělalo až potom, může to být i nějakej polip!!!!
27. led 2011 ve 20:51  • Odpověz
@faflina tobě nedělali po císaři UTZ, když tě propouštěli? To se snad dělá automaticky ne? :confused:
27. led 2011 ve 21:09  • Odpověz
@lendaw jo nedělali, taky mě to překvapilo, ale řekli mi, že vyděli a čistili mi dělohu břichem, tak UTZ není třeba. Když jsem rodila Honzu císařem tak UTZ mi v Přerově udělali, ale teď v Olomouci né :confounded:
27. led 2011 ve 21:24  • Odpověz
holky,já jsem to dneska dostala... :angry: tak jsem myslela,že budu mít teda delší dobu klid! :frowning2:
28. led 2011 v 17:17  • Odpověz
@marlin3 tak to je vopruz :unamused: Já naštěstí zatím nic.
28. led 2011 v 18:44  • Odpověz
autor
@marlin3 tak to fakt nezávidím. Mě teda doktoroka řekla, že když začnu krvácet, tak ta antikoncepce - mám Azalii - vlastně nefunguje a je zbytečný to brát. Prej jak je to jen čistej progesteron, tak to na někoho nezabírá. Takže kdyby se to spustilo, tak to prej můžu přestat klidně brát a radši používat kondomy. Tak si dej když tak bacha nebo se doktorky zeptej. :wink:

@faflina to je v pytli, zase problém. Snad to za měsíc bude ok.

Tchýně dneska slaví 50 a maj to v hospodě ve vedlejší vesnici, já tam byla od půl pátý do 8h a jsem ráda, že jsem musela s malým domů. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 ve 21:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

hlavně, že jsme se o tom včera bavily. Já to taky dostala :angry: :confounded:. Takže jsem za antikoncepci vyhodila 500,- a brát ji ani nemusím. Do toho mě pěkně bolí břicho. Zatím jen tak trochu špiním. Jsem zvědavá, jak dlouhej bude cyklus a jak dloho bude trvat mrcha. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale byl to krásnej rok bez ní. Naposledy jsem to měla 17.2.2010.
29. led 2011 ve 14:59  • Odpověz
@mercedesse tak vítej do klubu... :frowning2: :sunglasses: no,co se dá dělat,alespoň si brzy zvykneme a ani nám to za nějaký čas nepříjde... :wink: Mi se to dneska pěkně rozjelo..a celkem cítím břicho... :angry:
A mi teda doktorka akorát říkala,že to normálně brát dál,tak jí budu věřit...jinak se mi chránit nechce :sunglasses:
Beru Cerazette,tak doufám,že mě to spolehlivě ochrání... :wink:
29. led 2011 ve 21:52  • Odpověz
autor
@marlin3 no stejně mě to pěkně štve. Ale co se dá dělat. Další těhu plánuju tak za dva roky, tak snad to nebude trvat tak dlouho a bude zase po mrše. Já bych mateřský ráda navázala i když si teď říkám, že nevím, jestli chci další děti. A to musím říct, že je malej zlatej, jen ty prdíky nám dávaj zabrat. Utěšuju se, že už jen měsíc a bude snad dobře.
29. led 2011 ve 22:04  • Odpověz
ahoj holky,tady se nic nděje.. :unamused:
Včera jsem si objednala to nosítko,nakonec jsem zůstala u toho Beca Flora,zítra by to mělo dorazit,tak se těším :dizzy_face:
Ve čtvrtek jdeme na první očkování hexa,tak doufám,že to Evička dobře zvládne.. :confused: a taky se chci zeptat doktorky kdy a kde nastřelit náušničky... :wink:
@lendaw jak vy zvládáte očkování,má Bětuška nějaké špatné reakce?
31. led 2011 v 11:29  • Odpověz
@marlin3 ahoj, u nas je pohoda :slight_smile: dneska Andrejka spinka jak Sipkova Ruzenka, uvidime, jak bude radit vecer :sunglasses: za chvili pujdeme ven. jinak musim blahorecit skakacimu balonu. na nem se vzdycky Andys uklidni a uspi. Nam dr. rekla, ze si mame nechat nausnicky nastrelit, ze ted uz je to jehlou zastarale, at si na to dame bacha. my jdeme na hexavakcinu a pneumokoka az 28.2. skoro ve 3 mesicich, takze potom nekdy dame nausnicky a konecne budeme moct vyrazit do mesta mhd, zatim jeste se drzime v nasi ctvrti. musim rict, ze Andrejka se meni kazdy den a kazdy den ji miluju cim dal tim vic a taky s nama uz pekne manipuluje, mrska jedna mala :slight_smile:
31. led 2011 ve 14:23  • Odpověz
@marlin3 očko jsme měly vcelku bez reakce. Já teda dávám homeopatika na zvládnutí očkování. Po první dávce se rakce dostavila až za cca 10. Bety byla nevrlá a plačtivější a totál jí to rozhodilo večerní usínání.. Tam jsem to s tím homeem podcenila, dávala jsem jen 3 dny místo 14 (reakce na očko může přijít až 14 po). Teď jsem dávala poctivě a v pohodě. Příští týden jdeme na 3. dávku hexy.
31. led 2011 ve 14:37  • Odpověz
Ahojky
teď tady nechodím protože nic nepřečtu mám zánět spojivek a prd vidím :frowning2:
@mercedesse já mám taky tu antinu co ty a dr. mi nic neříkala že se zeslabí účinek když to dostanu.(doufám že dlouho nedostanu) už mám udělané album tak jestli chcete mrkněte
Jinak chodíme s malím plavat do vaniček:slight_smile:
31. led 2011 v 15:12  • Odpověz
@lendaw jak se ty homeopatika pls jmenujou? ja jdu ve ctvrtek k dr. tak se ji taky zeptam, jestli se da nejak predejit reakcim na vakcinu. my si nechame pichnout i na pneumokoka, tak andrejcino telicko dostane zahul. I kdyz v Sama doma jeden dr. rikal, ze je nejlepsi dat vic vakcin najednou nez postupne. tak uvidime, jak to ta nase malicka zvladne. mama bude brecet, to je jasny uz ted. :cry:
31. led 2011 v 16:52  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem byla s kamarádkou na kafíčko,tak to byla příjemná změna :wink: Má devítiměsíční holčičku,tak jsem koukala co nás za pár měsíců čeká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska mi přišlo to Beco,tak musím nastudovat jak se s tím pracuje a vyzkoušet to...
Ten název homeopatik by mě taky zajímal... :confused:
Včera jsem preventivně koupila nějaké čípky...kdyby byly potřeba po tom očkování,ale doufám že to nebude třeba :unamused:
1. únor 2011 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky, na očkování hexa-vakcínou jsou homeo Phosphorus a Thuya occidentalis, obojí v ředění 9CH. Užívá se obojí - 3 kuličky rozpustit ve vodě (kojenecká nebo převařená), MM nebo UM a podávat 1 x denně (nepodávat na kovové lžičce!!! nesmí přijít do kontaktu s kovem) po dobu 14 dní, začít v den očkování nebo den předem. Měla by se podávat každé zvlášť - já si je rozpouštím ve stříkačkách a minimu vody a pak jen vstříknu pomalu do pusy.
1. únor 2011 v 19:34  • Odpověz
@lendaw diky, zitra se na to zeptam andrejciny dr. jak se na to diva. doufam, ze nebude ausgerechnet proti homeopatikam. co znamena redeni 9CH? :confused:
2. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz
@nadja73 homeopatika se dělají ve 3 různých ředěních 5CH, 9CH a 15CH. Stejné homeo, ale s jinou potencí (jinak ředěné) se používá na jiné problémy, občas i protikladné. Uvidíš co ti řekne dr. Záležá jak tomu věří, je to spíš o postoji.
2. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz
@lendaw Ještě když nebyla HEXA vakcína tak mi jsme měli na očkování BELADONU v CH9, a brala se o den dřív a po očku co 10minut hodinu a pak co půl hod a malej to přežil jen se zvýšenou ale to bylo až druhé očko. To první měl teploty 38°C. Já na homeopatii věřím hodně, mám doma celý arsenal. Furt dokupuju, a studuju v knihách a letáčcích z lékárny. Je to ale dost těžko rozpoznatelné co na co dát takže ještě konzultuju s mudrou.
3. únor 2011 v 07:08  • Odpověz
@faflina beladona je na horečky nebo se pletu? Musím se kouknout do chytré knihy. Já jsem se začala o homeopatika zajímat až ke konci těhu a už se mi tu taky roste pěkná zásobička. :slight_smile:
3. únor 2011 v 09:48  • Odpověz
@lendaw JJ, teploty po očku ajiné
3. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz
@lendaw tak jsem rekla o homeopatikach dr. a mam stesti, je pro-homeopaticka a odsouhlasila mi ty homeopatika od tebe. tak jsem rada, diky moc :slight_smile:
jinak Andrejka vazi 4 800 g, coz je za posledni 3 tydny 660 g, 220g `a tyden, je to moje sikulka :slight_smile:
3. únor 2011 v 15:15  • Odpověz
ahoj,tak jsme doma po očkování..tak uvidíme,jak to zvládneme.. :confused: :unamused:
Evička má v 10 týdnech 4890g a 56cm, náušničky jdeme nastřelit v úterý...tak se těším,Evička bude parádnice! :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2011 v 17:54  • Odpověz
@nadja73 taky pěkně přibíráte :dizzy_face: ...a kolik Andrejka měří?
3. únor 2011 v 17:56  • Odpověz
@marlin3 ahojky, jelikoz vcerejsi navsteva dr. byla na mou zadost mimoradna jen na vazeni, tak jsem se nedozadovala mereni. ale predpokladam, ze bude mit tak 58, kdyz pred 3 tydnama mela 56, ona je strasne dlouha. kdyz si ji prehazuju od jednoho prsa k druhymu, tak uz mi skoro nestaci ruce a 56 obleceni uz je ji jen tak tak. :slight_smile: jsem zvedava, jestli Evicka bude mit nejakou reakci po ockovani, preju, aby samozrejme nemela. Davas ji neco preventivne ? a dirky na nausnice si nechas nastrelit nebo jeste postaru jehlou?
4. únor 2011 v 10:28  • Odpověz
autor
Holky závidím já velikost 56 vyhazovala asi po 14ti dnech a do něčeho se nevešel vůbec, teď nám začíná bejt malá i 62 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: . Asi bude kluk basketbalista nebo bude šacovat letadla. :grinning: Měříme už asi 61cm, příští týden máme kontrolu, tak uvidíme. S váhou jsme se teď zasekli někde před 5kg.
4. únor 2011 v 11:03  • Odpověz
Ahojda maminy:slight_smile:))
mám na vás otázečku, nezvracím ale je mi zle od žaludku a už druhý týden není maso....nemám chuť vůbec na sladké a jím jen zeleninu a ovoce, brambory, rýži, občas chleba.
Dneska jsem se vážila a mám o 1,5 méně, není to něco špatného???
4. únor 2011 v 11:11  • Odpověz
@nadja73 Tak nějaká výrazná reakce zatím není, Evička je teď pár dnů taková protivná a bojujeme s kojením,tak v tom jako pokračujeme. Prsa mám plné,Evička se teď dožaduje krmení tak po hodince a půl (a to beru jako od začátku kojení :unamused: ),tak se napije ale i potom je mrská,je nervózní,pláče,kope nohama rukama,cpe si ručičky do pusy a vyvádí jako že má hlad,při tom už prso nechce..tak já nevím...koupila jsem nějaký čajík,tak jí ho zklusím dát,ale nevím kdy..jestli mezi kojením nebo až když tak vyvádí. Jestli to k něčemu vůbec bude.. :frowning2:
4. únor 2011 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.