• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Jo a 56 je nám už taky malá,akorát z CA to je dobrý-ale oni to oblečení mají větší. Evička má sice 56cm,ale mám pocit,že má delší trup,tak to u bodyček vadí a třeba u kabátků ne. Takže už jsem taky 2 tašky věcí vyřadila a dokupujeme nové... :wink:
4. únor 2011 v 11:48  • Odpověz
@nadja73 náušnice necháme nastřelit,dokonce to dělá naše dětská sestra,takže jdeme normálně k ńaší doktorce. :wink:
4. únor 2011 v 11:55  • Odpověz
píšu jak blb na pokračování...ještě jsem chtěla napsat,že za tři týdny jdeme očkovat Prevenar13...ty rotaviry jsem se nakonec po domluvě s dr.rozmyslela nedávat. :wink:
4. únor 2011 v 11:58  • Odpověz
@marlin3 kouokam, ze to mame s tema nasima cacorkama hodne podobny. mne se Andrejka taky pri kojeni prska, ale vetsinou je to kvuli prdeni. krouti se u toho jak zizala, pak zatlaci a zaprdi jak starej chlap a pak je to dobry. ale kolikrat prdi a krouti se cele kojeni. ja teda kojim z obou prsu, z jednoho ji je malo, takze ji porad otacim jak budik :sunglasses: na cajik jsem se ptala dr. jestli ji ho muzu davat a bylo mi receno, ze plne kojeny deti nemaji pit nic jineho nez mliko :confounded: ale jinak papa hezky a spi jeste lip. po hodce a pul bych mliko nemela, tak jsem rada, ze nam to takhle funguje. nausnicky nam taky bude nastrelovat nase detska dr. a prevenar 13 nam bude pichat spolu s prvni davkou hexavakciny, aby, kdyz bude nejaka reakce, at si to prdolka odbyde najednou.
ja jsem teda zatim vyradila asi 4 veci, z toho teda jedny krasne bile ňamkací dupacky, ktere jsme ji setrila a nakonec je mela jen jednou :frowning2: ale hlavne, ze roste, dupacky nechame pro druhe mimco, pokud tedy nejake bude.
4. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz
autor
Holky malej si začal hrát s hračkama a s hrazdičkou, takže když ho teď dám do lehátka a nemá zrovna prdíka, tak vydrží i půl hodiny třískat do hraček a mám klid na to něco doma udělat. Je to super změna. A rána vždycky kolem devátý kadí, takže vím, kdy mám dávat bacha, aby se mi neprokadil až na záda. Večer máme super nacvičný, že vykoupeme a v osm je v postýlce a spinká a když náhodou neusne, tak jen tak kouká, ale nepláče a nakonec stejně krásně zabere. V noci vstane kolem čtvrtý a pak až kolem sedmý ráno. A někdy usne kolem jedný hodiny po obědě a vstane až v pět. Mám fakt radost. Kdyby to takhle nějakej čas vydrželo, tak jsme v pohodičce. :grinning:
4. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz
autor
@nadja73 mě řekl doktor, že mu klidně mám dát čajík. Je to lepší, než když se přejídá a pak bolí bříško. Malej vypije i 100ml čaje najednou mezi kojením. Teda max 3x denně, ale i tak je to dost. Ono je to s tím těžký, každou chvilku někdo říká něco jinýho.
4. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz
@mercedesse tak s tim spanim to mate vyborny, my koupeme mezi 19.a 20 hodkou, pak nakojim a pak je to podle toho, jakou ma nase rpincezna naladu, ale kazdopadne se snazime ji dat posledni kojeni v 1, kdy jde manzel spat, ja se kdyz tak pred tim trochu prospim a pak spi do sesti nebo sedmi. ale jeste jsme nedosli k otmu, ze bychom ji dali do postylky a ona sama usnula, to proste nejde. musime ji ukolibat v ruce a pak az do postylky. to bude boj, az ji budeme ucit usinat samotnou. pres den se spankem je to ruzny, ted mi zrovna spi od pul jedenacte (2 a pul hodky uz to je). vzdycky mi teda spi v kocarku, ale ten rev, kdy ji oblikam do kombinezky a cepice, dam do kocarku a nez vyjedeme na chodnik, tak cely panelak vi, ze Andrejka jde ven :sunglasses: hruza. chudinka mala, si vzdyky malem vyrve plice. ja teda malo do lehatka jeste nedavam, jen na vanoce jsme ji do toho na chvilku dali, ale co ma rada je autosedacka, tam ji davam, kdyz se chci najist a ona zrovna ne a ne zabrat. jinak taky si uz sokaze hrat v postylce, kdy ma pridelany kolem chrastici hracky a do nich nekdy pekne boxuje a povida jim. :slight_smile: to bych ji sezrala laskou.
btw. dneska nase cacorka zaspinila 3 latkove pleny, ktere ma pod sebou na prebalovaku. prvni pokadila, druhou pocurala a treti taky trochu pokadila. mrska jedna, furt se chtela "chodit" koupat do umyvadla :slight_smile: jo a ty ksichtiky, co na sebe dela v zrcadle jsou kouzelny, jak se krasne smeje a rozumne kouka kdo to v tom zrcadle je :dizzy_face: :dizzy_face:
s tim cajikem nevim, ja ji ho teda nedavam a nijak se po necem jinem neschani :slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz
Holky já mám takovou radost, byla jsem s malým na karnevale v MC a on vyhrál v tombole hlavní cenu, odrážecí kolo Brother LION, koupila jsem 10losů za 200,- A poslední co jsem rozbalila byl ON......jinak taky knížku pokahontas, pak bublifuk , malé pastelky, plastovou lžičku ,tubu s plastovými zvířátky,papírovou záložku ,magnetku od kostíků , no prostě capiny-jinak....
6. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz
@faflina tak takove stesti jsem nikdy nemela, se nedivim, ze mas z toho takovou radost, kor to odrazeci kolo :slight_smile:

jinak my jsme prisli na prvni vec, ktera nedela dobre nasi Andrejce. Na zacatku jsme ji mazali prdelku Bepanthenem, vse bylo OK, pak jsme skoro 2 mesice mazali Sudocremem, ktery dosel a zacali jsme zase mazat Bepanthenem, ale Andrejce se udelaly cerveny fleky mezi pipinkou a prdelkou. A to nepouzivame cistici ubrousky, ale myjeme pod tekouci vodou s detskym mydlem Baby Nivea a stejne se to tam udelalo. Tak jsem vcera zacala vic prdelku vetrat - nechala jsem Andrejku lezet v postylce bez plenky a zacala zase mazat tim Sudocremem a fleky mizi, uz je tam jen maly flicek. Tak tukam tukam tukam na drevo, aby to bylo opravdu tim kremem a my byli zase v klidu.
8. únor 2011 v 10:18  • Odpověz
@nadja73 ahoj,my to máme zase naopak...nejdříve jsem používala sudokrém (a ten nám moc neseděl-měla lehce červenou prdelku),tak jsem zkusila Bepanthen a ještě ten den to bylo pryč...každému mimču fakt sedí něco jiného...ještě že máme na výběr! :wink:
Dneska kolem druhé jdeme na ty náušnice... :confused: :dizzy_face:
8. únor 2011 v 10:44  • Odpověz
@marlin3 kazda prdelka je jina :grinning:
tak preju na nausnicky hodne stesti a zadne slzicky, hlavne maminky, ty prckove to prej jeste nijak neresi :wink:
8. únor 2011 v 10:49  • Odpověz
@nadja73 myslím,že to zvládnu :confused: i u očkování jsem byla statečná a to si myslím,že bylo to horší... :sunglasses:
8. únor 2011 v 10:51  • Odpověz
autor
@marlin3
@nadja73
no vidíte a my používali nejdřív rybilku a teď sudocream a obojí v pohodě, koupeme mycí emulzí od sebamedu a většinou používám na prdelku vlhčený ubrousky a ještě mu nic nevadilo. Ubrousky už jsme vyzkoušeli snad všechny možný značky a v pohodě. Ale my teda nemáme citlivou kůži ani jeden, takže bude brouček asi taky odolnej.
Dneska jsem byli na kontrole u dr. a jsme v pořádku, pochválil nás jak krásně držíme hlavičku a jak pěkně rosteme. Podle něj má 58,5cm a 5260g, podle měření a vážení doma má 61cm a 5060g, tak si vyberte :grinning: No ale stejně je nás pěknej kus. Jo a připadá mi, že prdíky už polevujou. Od rána ještě neplakal a jindy už má taky jen takový kratší záchvaty a je to dobrý. 1.března jdeme na očkování. Doufám, že to ponese statečně a nebude mít moc velkou reakci.
8. únor 2011 v 11:05  • Odpověz
My nemažeme ničím (ze začátku rybilkou), na čištění používám ubrousky a všechno v poho.
@mercedesse pěkný míry :wink: My měli jít dneska na 3. dávku hexy, ale přijde mi, že Bety v noci trošku chrchlá, tak jsme to odložili na příští týden
@marlin3 pro mě by teda bylo nastřelování naušniček mnohem horší. Dyť to bolí jak čert i dlouho potom. Očkování je jen jednorázová včelička. :confused:
@faflina super výhra v tombole :slight_smile:
8. únor 2011 v 11:12  • Odpověz
@mercedesse to máte doma teda pěkného chlapáka! :dizzy_face: Očkování se neboj,je to silák,ten to zvládne. Naše Evička měla jen druhý den po očkování v místě vpichu črvenou bouli přes celé stehýnko,ale nějak tím netrpěla. Každým dnem se to zklidňovalo a zmenšovalo...a teď tam jako ještě něco má,ale to už je úplně v pohodě. :slight_smile:
Prdelku utíram při každém přebalování ubrouskama,používáme Pampers sensitive (stejně jako plenky) a zatím je všechno OK,..holky používáte teď druhou velikost plenek? Nad,ty jsi myslím psala,že taky používáš Pampersky Premium Care...
8. únor 2011 v 11:15  • Odpověz
@lendaw jééé nestraš mě...!!! Já jsem si myslela,že to nebude nic hrozného.. :confounded:
8. únor 2011 v 11:17  • Odpověz
@marlin3 jo jo, my pouzivame pampers premium care a vratili jsme se zase k jednickam, nejak se nam pak jeste nejake sesly a v tech dvojkach stejne jeste trochu plavala. my myti prdelky v umyvadle pod vodou mame jako prebalovaci velmi prijemnej ritual-andrejka ma blazeny vyraz, zavira nozickou vodu a smeje se na sebe i na me do zrcadla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz
autor
@marlin3 Já taky používám ty premium care a jsou super a my teda jedeme dvojky. Jedničky už byly hodně těsný.
8. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz
@nadja73 jo jo,vím,že jsi psala,že to je Andrejčina oblíbená činnost :grinning: .. dokonce ještě jedničky,jo?

@mercedesse my taky máme už druhý týden dvojky...ty jsou akorát,právě že jsou myslím do šesti kg a trojky mají jaké rozpětí,nevíte?
8. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz
@marlin3 pampersky trojky jsou 4-9kg
no, mame jeste jednicky,stejne jsou do 5 kil a toho by mela andrejka doisahnout tenhle tyden a ona je spis dlouha nez siroka, takze ji jeste jsou.
8. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz
@marlin3 pak napis, jak jste to mala i ty zvladly. nas to ceka za cca 2 mesice.
8. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz
Ahojky jen nakukuju jsem opět nemocná a už mám i antibiotika.Až je doberu jdu k homeopatovi ať pořešíme mojí imunitu.Jen zhruba jsem přečetla jak se máte tak ať se máte pořád líp a líp a mrňousci ať jsou zdraví :wink:
8. únor 2011 v 15:48  • Odpověz
Tak to máme za sebou, celkem to šlo.....bylo to horší než očkování,Evička teda zaplakala pěkně,ale jenom chvilku a bylo po pláči :wink: Náušničky jsou moc pěkné,až ji vyfotím,tak sem hodím fotku.. :dizzy_face:
8. únor 2011 v 16:48  • Odpověz
@nadja73 Evička mi příjde taky takový dlouhánek...ale ty dvojky jí sedí mnohem lépe právě na tu výšku - přes stehýnka :slight_smile:
8. únor 2011 v 16:49  • Odpověz
autor
Tak jsme doma z kyčlí a máme je v pořádku, už máme abdukční balení dávat jen tak 3-4týdny a pak už nemusíme. Na kontrolu jdeme ještě v květnu. Tak mám radost, že jsme dopadli u obou kontrol dobře. A malej se zase řehnil na doktora jako vzteklej. Je to zlatíčko. :grinning:
8. únor 2011 v 18:10  • Odpověz
@mercedesse taky jsme měli široké balení jen do 3 měsíců a to jsme neměli zrovna ukázkový nález ve 3 týdnech. Myšák je šikula :slight_smile:
@marlin3 Evička je statečná holka :slight_smile: Hoď fotku :wink: Já nebudu dávat naušničky, počkám až půjde do školy :grinning:
@lillyzelvicka tý jo, koukám, že si to vyžíráš :confounded: A co ekzém? Nezjoršil se? Mě hrozně, jsem jak plesnivá :rolling_eyes: Kožařka mi nechce nic dát dokud budu kojit. Tak to musím vydržet. Snad se mi ty hormony už začnou srovnávat.
9. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz
ahoj holky,my jdeme na kontrolu na ortopedii teď 22. ale vůbec se mi tam nechce,protože to "šulim" a moc to šir.balení Evičce nedávám...tak uvidíme :sweat_smile: :confused:
10. únor 2011 v 10:16  • Odpověz
@lendaw Ahojky no já mám imunitu nabouranou sakra hodně a ekzém to je šílené děs a hrůza a můžu jedině promazávat protože se u kojení nic nesmí zkusím se zeptat homeopata na něco.Jsem flekatá jako milka :angry:
10. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz
@marlin3 jů to je kočka už se těším až budeme mít naušničky i my...
10. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz
autor
@marlin3 to je ale princezna :grinning:
10. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.