• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@marlin3 teeeeeeeeda, to uz je velka slecna :slight_smile: koukam, ze ma v ouskach normalni nausnice. ja jsem cetla, ze 2 mesice jsou v ouskach ty nastrelene pecicky a pak se vymeni za vlastni. Tak ted nevim, jak to teda je :confounded:
my teda siroke baleni davame poctive a na kontrolu jdeme 9.3., tak doufam, ze to uz taky bude mit nase kocicka v poradku. sice uz si na to zvykla, ale lepsi bude bez toho.
posledni 2 dny mi mala v kocarku strasne moc plakala, bez ustani, ze vcera jsem to po 100 metrech otocila zpatky domu, celou cestu frut az hystericky plakala, ja z toho byla zoufala, ale doma, kdyz jsem ji vzala do naruce, tak prestala. s manzelem jsme premysleli, co je tim placem pricinou. ty dva dny, jak bylo teplo, tak jsem ji dala jen kabatek a dala do fusaku a na ni deku. vzdycky pred tim byla v kombinezce, tak jsem ji ji dneska dala taky a svete div se ani nemukla. celou prochazku se koukala, proste rpincezn a a ted, co jsme prisly domu, tak usnula :slight_smile: no uplne obracene nez pred tim, kdy prochazku prospala a pred barakem se probrala. proste to nase mimino musi byt pevne obejmute. doma je v ryvhlozavinovacce, takze i v kocarku musi byt upnuta.
10. únor 2011 v 16:23  • Odpověz
@nadja73 to jsou ty nastřelené náušnice :confused: máme jí je nechat 6 týdnů a pak dáme ty naše.. :wink:
10. únor 2011 v 18:06  • Odpověz
@marlin3 aha, vidis to, zase jsem o neco chytrejsi :slight_smile: myslela jsem, ze to budou obyc pecicky.
10. únor 2011 v 18:46  • Odpověz
máma zvládá psát na Koníka i chovat Andrejku :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
10. únor 2011 ve 22:45  • Odpověz
@nadja73 tak to máš super...Evička by mi takhle v klidu už neležela :unamused:
11. únor 2011 v 11:03  • Odpověz
@marlin3 taky byla ve fazi usinani :slight_smile: jinak, kdyz ji mam na kline a nehoupu, protoze pisu na pc, tak se vzteka, ze se ji nevenuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2011 v 11:30  • Odpověz
ahoj maminky :slight_smile:
přišla jsem omrknout fotky a krása - dětičky rostou jak z vody....
@nadja73 ta fotka je suprová :grinning:
11. únor 2011 v 16:03  • Odpověz
autor
@radusv neboj, brzo se sem taky přidáš se svým pokladem. :wink: Já vás sleduju na snažilkách pořád. A jak už tam zaznělo, blíží se březen, superplodný období, tak doufám, že toho řádně využijete. :wink:
11. únor 2011 v 18:39  • Odpověz
@radusv a nebo třeba únor...my jsme to nejspíš stihli v únoru :slight_smile:
11. únor 2011 v 19:36  • Odpověz
Holky to jste hodné, ale u mě únor, březen a duben vidím bledě :sweat_smile: ty bude muset řádně využít zbytek snažilek :wink:
11. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz
14. únor 2011 v 19:14  • Odpověz
Ahojda holky, tak jsem nejšťasnější na světě!!!!Krev dopadla výborně a NT screening také, úplně na jedničku s hvězdičkou. Srdíčko nám krásně tluče a miminko se má tak moc k světu, že se mus nechtělo fotit Pan doktor ho tam stále naháněl, ale nic.....říkal, že se nedá chytit.....Má tam hodně místa, takže si tam asi pěkně plave!!
Jinak odpovídáme podle MS 12+6 a měříme 6,5 cm od hlavičky k zadečku.
Ted jdu až v březnu na Tripple testy a pak až na UZ......
Mám fotečky tak jukněte do alba)
16. únor 2011 v 18:16  • Odpověz
@simasara Moc gratuluji! To je fajn,že se máte tak k světu! :wink: :dizzy_face:
16. únor 2011 v 19:03  • Odpověz
@simasara super zprávy :slight_smile: Jdu se juknout na fotky :wink:

My máme po 3. dávce hexy a v 5 měsících 64cm a 6,4kg - jo a v pondělí první samostatné přetočení na bříško bez mé asistence :slight_smile: Vypadá to, že nějak asi budeme přeskakovat plazení a rovnou pokoušet kolínka :confused:
16. únor 2011 v 19:34  • Odpověz
@simasara gratuluju a pamatuju si, jak jsem z toho byla nadsena ja, slzy se mi rpi te vzpomince rinou do oci. uzivej si to :slight_smile:
@lendaw ty mas taky dobre zpravy, to se cte pekne :slight_smile:
my dneska dostali pozvani na vitani obcanku, tak uz se tesim az v breznu vyjedeme s Andrejkou do obchodu pro nejake pekne saticky :slight_smile:
16. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz
@nadja73 jééé, vítání občánků :slight_smile: na nás asi zapomněli :frowning2:
16. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz
@lendaw je to sice takova saskarna, ale stejne se tesim az nase holcicka bude "prijata" mezi obcany Prahy 5 :slight_smile:
16. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz
ahoj holky, dneska máme za sebou očkování Prevenarem13, Evička váží 5160g (tj.přesně o 2kilíčka víc než při narození :slight_smile: ) a měří 58cm...A vítání občánků u nás taky ještě neproběhlo...ale poslední roky se dělá vítání jen pro jedno dítko...takže to bude taková soukromá párty.. :grinning:
17. únor 2011 v 11:46  • Odpověz
@lendaw pěkná stejná čísla..64cm a 6,4kg...to se pěkně pamatuje.. :wink:
a přetočení...gratulace! :dizzy_face: :wink:
17. únor 2011 v 11:47  • Odpověz
@marlin3 tak doufam a preju, at mala nema zadnou reakci na ockovani
btw. jak jste dopadly u kyclicek?
17. únor 2011 v 17:14  • Odpověz
@nadja73 na kyčle jdeme příští týden v úterý.. :unamused: Co vy,žádné lékařské pochůzky?
17. únor 2011 v 17:16  • Odpověz
@marlin3 my jdme az 28.2.na ty dve ockovani - hexy a pneumokoka. bojim bojim, jeste, ze pujde s nama manzel, ja zustanu venku na chodbe. jsem srab. do sebe si necham zapichat 1000 jehel, ale bolest a slzicky u male budu snaset dost spatne :cry: na kontrolu kyclicek jdeme az 9.3.
17. únor 2011 v 18:26  • Odpověz
@nadja73 jo jo,není to nic příjemného. Dneska jsem dokonce držela při tom očkování Evičku sama...dr.telefonovala,tak jsme to zvládly se sestrou.. :wink: Očkování mi ani tak nevadí,byla jsem překvapená,ale ty náušnice pro mě byly horší...takový divný pocit jsem u toho měla...
Ty jo,tak snad to zvládnete takhle najednou dobře. Ale doktorka musí vědět co dělá :wink: takže to bude ok. :wink:
17. únor 2011 v 18:34  • Odpověz
ahoj holky, pěknou sobotičku.. :slight_smile: tak to vypadá,že v březnu začneme chodit s Evičkou na plavání do slané vody..tak jsem z toho nadšená a doufám,že to výjde! :dizzy_face:
19. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz
autor
@marlin3 to je fajn, já bych taky chtěla chodit, ale asi až od půl roku.
19. únor 2011 v 16:03  • Odpověz
@marlin3
@mercedesse ja bych taky chtela chodit plavat s Andysem az tak za pul roku, az bude teplo, ale bohuzel to nebude do slany vody, to bych taky chtela radsi, ale bohuzel, je ji jeste malo :pensive:
jinak se musim pochlubit, uz 2 tydny chodim ve svych normalnich kalhotech a vcera jsem oblikla uplne tesne katata :slight_smile: mozna uz v nich taky chodite, ale ja myslela, ze se do nich dostanu az mnohem pozdeji.
no a uz mame televizni dite :sunglasses: kdyz chceme spolu s tatou jist, tak dame Andrejku do autosedacky a natocime ji na televizi. Ta ji absolutne zhypnotizuje a mame na chvili klid :slight_smile: ja jen doufam, ze nebude na tech barvickach a mihotajicich obrazcich zavisla. ale je fakt, ze ji tam davame jen na chvili.
a v patek nam prislo nositko Baby Bjorn Active, takze ted ji tatka nosi doma a Andrejce se v tom celkem libi :sunglasses: zatim je tam jen chvili, ale mysslim, ze az bude teplo, ze ji tam budeme dost nosit.
btw. uz jste delali otisky nozicek / rucicek miminek? udelala jsem trochu vetsi objednavku, vcetne toho nositka, a mezi tim jsou ty otisky, foto knizka od tehtenstvi az do 3 let - na to se tesim, az tam budu vylepovat fotky z ultravuku, z porodnice,.....bude to krasna vzpominka. Uz vidim, jak u toho budu dojetim bulet :pensive: :dizzy_face: . Ted lituju toho, ze jsem si to tehotenstvi neuzivala, jak jsem furt mela strach, aby vsechno dobre dopadlo. No nic, hlavne, ze ted je Andrejka s nama a dela nam obrovskou radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky,
mi už chodíme plavat do vaniček, slanou vodu tady u nás nemáme.A je to super.Ale mi jsme zase nemocní takže zase chodit nebudeme.Mám druhé antibiotika a snad už mi dají ty nemoce pokoj.
Kolik bylo u Vás dneska stupňů? Tady -10°C
@nadja73 malému se taky líbí televize, využíváme buď ji nebo akvária když potřebujeme pojíst :slight_smile:
A na očkování jdeme příští pondělí když povolí rýma malému a dáme hexu a prevenar.U nás nemá dr, žádnou zkušenos s tím rotatec nebo jak se to jmenuje tak to dávat nebudeme.
Malý má zítra přesně tři měsíce to to letí že :grinning:
21. únor 2011 v 10:10  • Odpověz
@lillyzelvicka tak to budou vcelicky dostavat nasi prckove ve stejny den :slight_smile: preju, at je prdolkovi dobre a i to ockovani snese dobre. my to mame od pul druhe.
jinak vsechno nejlepsi k tretim mesicinam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my az 1.3. a taky buedme slavit :slight_smile: Andrejka si pripije mlikem a mama naredenym jablecnym dzusem :grinning:
nase cacorka dneska poprve na hraci dece a spokojene si hraje. je to moje nejvetsi laska a musim se krotit, abych ji tou samou laskou nesnedla:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2011 v 10:18  • Odpověz
@nadja73 jé tak mi jdeme v jedenáct, au snad to budou ti prcci dobře snášet :wink: No já nevím jak to oslavíme když nám bude dobře tak se budeme celý den mazlit :slight_smile: to děláme i tak prtože jak píšeš samou láskou bych to moje zlatíčko snědla :slight_smile: Moc šikovná princezna Nad
Jsem zjistila že nemám skoro žádné fotky kde jsem s malým :unamused: Manža bude fotit jak přijede z práce:slight_smile:
21. únor 2011 v 10:43  • Odpověz
@lillyzelvicka ahoj taky skoro kanibalko :slight_smile: :grinning: o tim mazleni mi jeste chvili povidej :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
dekujeme, Andrejka nam dela fakt radost. Dneska mimojine spala 8,5 hodky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja taky nemam moc fotek spolu s Andysem, bud je sama nebo se svym pysnym tatou :slight_smile: dneska jsem zase nahazela nove do alba.
te nasi cacorce kosmickou rychlosti rostou nehty :angry: a je peklo ji je strihat, vzdycky musi tvrde usnout, kdyz je svetlo, jinak nemam sanci.
21. únor 2011 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.