• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@nadja73 8,5 hodiny,ze které planety máte to dítě????? :confused: :confused: :confused: :grinning: a stříhání nehtíků...ty Evičce stříhám častěji než sobě :wink: taky pouze v tvrdém spánku...

@lillyzelvicka budeme slavit společně,taky máme zítra 3 měsíce.. :dizzy_face:
21. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz
@marlin3 :grinning: no, taky jsem koukala. uz od 4 hodin me budily nality bolavy prsa, uz se mi i zdalo, ze odstrikavam :grinning: nakonec jsem vstala v pul sedmy, odstrikam jedno prso a uz se za mnou ritili manzel s Andrejkou :slight_smile: holt mama nebyla v loznici, tak vstala :sunglasses:
btw. ted jsem ji ostrihala ty jeji drapky, kdyz mi spala v naruci a slo to.
21. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz
autor
Tak se spaním se musím dneska pochlubit. Malej šel spát v osm večer jako vždycky, v šest ráno jsme nakojili a pak jsme spali do půl desátý :grinning: Takže dneska vyhajaný do růžova.
21. únor 2011 v 17:51  • Odpověz
@mercedesse teeeda, taky peknej spac. nemas pak problem s odstrikavanim mllika? a le ty asi nemusis casto odstrikavat, ty tam toho schovas dost, vid? :wink: . to me uz tak po peti hodinach prsa tvrdnou, mliko pretyka a chce ven :sunglasses:
21. únor 2011 v 18:24  • Odpověz
@mercedesse to si děláte srandu,nedáváte jim nějaké léky na spaní??? :sweat_smile: :sunglasses:
A jak vám spí přes den?
21. únor 2011 v 19:28  • Odpověz
@marlin3 nam Andrejka pres den spi tak prumerne hodku mezi kazdym kojenim, kdy kojim cca kazde 3 hodiny. ale to, ze nam Andrejka na dnesek spala tak krasne neznamena, ze takova noc bude i dneska :slight_smile: ale tech minimalne 5 hodin v noci spi.
21. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz
autor
@marlin3 buď v klidu, teď už přes den tak hoďku až dvě, někdy se poštěstí, že usne i na 4 hodiny, ale to jen občas, když je vytuhlej z kočárku a ještě zabere doma. Jinak večer by klidně spal, ale to míváme krizi s prdíkama, takže už nezabere. Ale v osm je v postýlce vždycky a hned spinká, nijak neuspávám, jen ho tam dám a je klid. Pak právě vstává kolem pátý až šestý a pak až v osm, dneska to byla výjimka, ale příjemná. S mlíkem problém nemám, já mám velkou zásobárnu a mlíka docela málo. :wink: Jo jinak zkus nudle s mákem k večeři :grinning:
21. únor 2011 ve 21:18  • Odpověz
@nadja73 jak to děláš mi spí malý max 4hodinky.A to buď v kočárku nebo když se zadaří tak v noci jinak mi pořád kojíme co 2 hodinky den nebo noc :slight_smile: jinak nehtíky nám taky rostou takovou rychlostí že nestíhám stříhat.
@mercedesse ty jo jak to holky děláte? a jak je malý velký?
@marlin3 vy jste ve stéjný den?A v kolik hodin?
Přikládán fotku našeho smíška
22. únor 2011 v 10:16  • Odpověz
@lillyzelvicka ve 21:53 :wink:
tak Evička spí doma tak hodinku mezi kojením.. a to kojíme cca po 2-3 hodinách...a pak spí venku v kočárku klidně 3-4 hodiny. Ale večer usne tak na 3 hodiny a pak celou noc jedeme po dvou hodinách.. :unamused:
22. únor 2011 v 10:33  • Odpověz
@lillyzelvicka no, my vzdycky pred nocnim spanim dame kapicky sab simplex, aby ji nebudily prdiky a v pondeli jsem mela makrelu s cerstvym chlebem. mela sjem strach, ze se po tom chlebu uprdi, ale jak bylo videt, spinkala jak mimino :sunglasses: dneska spala od pul jedenacty do 3/4 na 5, takze taky super. mas moc pekneho smiska, je to nadhera, jak se nam ty nase deticky vedome smejou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak u nas se koji pres den za 3 hodiny, kdyz usne v kocarku, tak po 4. az 5. :wink:

holky, uz si to nepamatuju, uz vas navstivila mrcha? ja jsem zatim bez, takze taky good. dr. mi na kontrole v sestinedeli rekla, ze mam jeste nizkou sliznici, ze jen tak neprijde, tak doufam, ze do vanoc mam casu dost :grinning: :grinning: :grinning:

@marlin3 po 2 hodinach kojit bych byla za chvili jako zombie. mas muj obdiv, ze stihas delat i jine veci nez kojit :angry:

@mercedesse asi si jen myslis, ze mas malo mlika, urcite ho mas dost, kdyz nemusis dokrmovat a malej roste jako z vody :wink:
22. únor 2011 v 11:10  • Odpověz
autor
@lillyzelvicka teď měří cca 62cm a váží 5360g. Už je ho pěknej kus.
Dneska jsme opět spali od osmi večer do 3/4 na 6 a pak ještě do osmi. Bylo to super. Jinak nadi já trochu dokrmuju, teda trochu víc. Vždycky ráno a večer dostane 150ml sunaru, tak proto asi spí tak dlouho. Sunar je přece jen víc zaplácne. Dneska odpoledne jedeme do Poděbrad, tak zase bude spát v sedačce celou dobu, to vydrží klidně i pět hodin.
22. únor 2011 v 11:32  • Odpověz
@mercedesse koukam, ze mate taky uspavaci auto :slight_smile: nase mala, kdyz se pblika do zimniho a dava do autosedacky, tak rve, ale jakmile ujedeme par emtru, tak ztichne a po kilometru hend usne. ale jakmile prijedeme pred barak, tak otevre ocicka jak baterky a je jedno, jestli jedeme pul hodiny nebo 2 hodiny :sunglasses: jak to ta holka dela, je mi zahadou a to plati i o kocarku. prijedeme pred barak a probudi se :grinning:
my, kdyz si myslime, ze cacorka ma jeste hlad, tak ji dame flasku, ale uz ji je cuca, vubec netaha, tak jsme ji to prestali nutit a i tak spi dost a je spokojena.l tak doufam, ze na flasku prejdeme co nejdyl, i kdyz to kojeni je nekdy vycerpavajici, kor, kdyz se mi u toho krouti a vzteka :confounded: a furt se kontrolovat v jidlu. jak rada bych si konecne dala krupavej cerstvej rohlik, jidlo s cibuli a cesnekem, tatarak,........ :sunglasses:
22. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz
@nadja73 já už jsem mrchu "prodělala" :angry: tak čekám,kdy příjde zas...potvora jedna!
Máme za sebou kontrolu na ortopedii a OK,už nemusím dávat široké balení.. :confused: já ho už dlouho nedávám... :zipper_mouth: a za šest týdnů jdeme na kontrolu kvůli jadýrkám,ty ještě nemáme...ale nám dobrý pocit,že jsem jí nic nezpůsobila tím,že jsem to balení tak šidila :wink:
22. únor 2011 v 17:31  • Odpověz
@nadja73 já mrchu ještě neměla, ale asi už to dlouho nebude. Sice stále plně kojím, ale to žádná záruka není. Ale mohlo by to ještě nejaký ten měsíc vydržet :grinning:

Co se kontrolování se v jídle týče...to jsem vzdala už někdy před vánocema. Nebyl vůbec žádný rozdíl v tom, co jsem snědla nebo nesnědla. Jím teď úplně všechno včetně česneku a cibule a vše je OK.

@lillyzelvicka @marlin taky kojím co 2-3 hodiny, přes den někdy i po hodině, jak si Bety řekne. Přes den teda moc nespí, akoráť teď co je po očku, tak je spavější, jinak dá tak max 1 hodinový a 1 dvouhodinový spánek přes den a v noci od 20 do cca 1, potom do cca 5 a pak přemlouvám, aby ještě spala...většinou neúspěšně, ale párkrát už se zadařilo :grinning:
22. únor 2011 v 18:24  • Odpověz
@lendaw nase Andrejka moc na boleni briska a prdiky netrpi, kdyz nejaky prd prichazi, tak si zarve a zatlaci. proste sikovna holka, ktera si s tim poradi :slight_smile: tak si myslim, ze bych uz pomalu taky mohla prejit na normalni stravu, uz i proto, ze jsem si v pondeli dala k veceri vybornej cerstvej chleba(starej dosel :sunglasses: ) a Andrejka pak spala 8 hodin :slight_smile: Kolikrat me v noci probudi, jak se rozcili, zatlaci a hned zase poklidne usne :dizzy_face:
23. únor 2011 v 08:33  • Odpověz
@lendaw jsou to naši nespaví čertíci! :dizzy_face: :wink:
23. únor 2011 v 11:09  • Odpověz
jo a já jim taky všechno...jako luštěniny ne,ale jinak snad všechno. Nějakou dobu jsem se vyhýbala čerstvému pečivu,ale to už taky neřešim. Už ani Evičce nedávám ten Lefax,jenom ty probiotické kapičky...ty se jen tak asi neodvážím vysadit. Ale asi dobereme ty co máme a pak koupím ještě jednu lahvičku a zkusíme to bez.... a uvidíme,uvidíme.... :confused:
23. únor 2011 v 11:11  • Odpověz
@marlin3 já říkám Bety pořád, že je to malej rarach :grinning:
No a jasan, že taky nejím luštěniny, ale třeba zelí jsem si dala a v poho. Ale je pravda, že minulý týden jsem si dala kedlubnu a po tý jsme prděly obě :sweat_smile: Kapky už taky žádný nedávám. Ono teď jak už je Bety "mobilnější" a točí se na bříško a snaží se píďalkovat, tak se jí to v těch střevech pěkně hýbe :slight_smile:
23. únor 2011 v 11:33  • Odpověz
@lendaw teď už si Bety poradí sama.. :wink:
a Evičce říkám Čertina :grinning:
23. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz
autor
@marlin3 No tak to já jím všechno a je to taky jedno protože prdíme úplně po všem. Už jsem lehce na nervy a doufám, že to brzo přejde, když nám 29. budou tři měsíce. Jestli ho to do 14 dní nepustí, tak mě odvezou. :confounded: :sweat_smile:
23. únor 2011 v 19:53  • Odpověz
@mercedesse ja si myslim, ze 29.2. vam 3 mesice nebudou :wink: :grinning: takze bud to oslavite s nama 1.3. nebo uz v pondeli 28.2. :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz
autor
@nadja73 no jo,já jsem ale kopyto :grinning: No nic, tak doufám, že ho ty prdíky přejdou už toho 28.2. :grinning: :grinning: Nerada bych čekala do března :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
23. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz
@mercedesse Bety taky prděla úplně po všem ( a furt prdí a navíc děsně smrdí :sweat_smile: ), ale ty bolestivý prdíky jí trápily myslím až do 4 měsíců. Taky jsem jak na smilování čekala na 3 měsíce a ono prd :unamused:
23. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz
@lendaw my jsme vcera nb simplex nedavali sab simplex vubec poprve, co jsme je zacali davat pred nocnim spanim a Andrejka ve finale spala od 22:00 do 6:00. Myslela jsem, ze ji jeste nakojim mezi pulnoci a jednou, ale spala tak tvrde, ze jsme ji nechali spinkat. Kdyby se vrtela, tak ji jemne probudime, ale takhle jsme to nechali na ni. Aso ctvrt hodky nez vstala uz jsem si musela odstrikat mliko, protoze uz se to nedalo vydrzet. Odstrikala jsem 120 a furt mi pro ni jeste zbyvalo dost, takze uz mam v mrazaku 10 kontejnerku s mlikem.
@mercedesse beru homeopatika na posileni laktace a mlika mam fakt dost. nechces to taky zkusit nebo uz chces zustat na tom dokrmovani sunarem?
24. únor 2011 v 11:01  • Odpověz
@nadja73 taky budu muset zajet pro homeo na zvýšení laktace. Poslední týden jsem dost vyčerpaná a je to na množství mlíka vidět. Bety to teda zatím stačí, ale už nezvládám odstříkávat - což potřebujum, ´abych mohla do práce a nemuseli jsme dávat UM. Když Bety spala třeba většinu noci, tak jsem taky "dala" 120ml, ale teď nejsem schopná v noci vůbec vstát. Jsem hrozně nevyspalá. Dneska se ta podšívka malá ve 3 ráno rozhodla, že už musíme mít zákonitě vyspáno a začala to hlasitě vysvětlovat šášovi, kterýho má v postýlce. Jsem uplně K.O.. Za hodinu mám jet do práce, mlíko není odstříkaný, já neumytá, dítě mi spí na ruce a já se bojím hnout, abych jí neprobudila.
24. únor 2011 v 11:09  • Odpověz
@lendaw ja ty homeopatika brala podle navodu orvnich 14 dni, ted je jednou denne a zatim to teda jede. No jo, ty uz chodis do prace, tak je jasny, ze musis mit zasob vic nez dost. Ja teda taky nejsem schopna vstat v noci, abych odstrikala, vzdycky jdu, kdyz uz to hrozne boli a to byva k ranu. Vzdycky si rikam, ze si jeste potom pujdu lehnout, ale ona ta nase mrska vyciti, ze jsem vstala a ze ji enjaka mechanicka vec bere mliko, tak rychle taky vstane, aby na ni neco zbylo :grinning: S tim spanim na ruce to znam velice dobre. Nase mala teda jeste neumi sama usnout v postylce a tak ji chovame dokud nevytuhne a takhle jsem tady s ni na kresle sedela hodinu a pul. Ja bych ji teda po pul hodce uz dala do postylky, ale ona pres den spi sama malo, tak jsem chtela, abyh poradne spinkala a tak jsem si s ni na otm kresle dala taky slofika. Sice jsem byla pekne rozlamana, ale ja tohle miluju. Kdyz mi krasne spinka v naruci....ja ty okamziky miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak hezky den, at ti ta prace rychle utece a jsi zptaky u Bety. Ja si jeste nedovedu predstavit, ze bych od Andrejky odesla na delsi dobu. Staci, kdyz jsem v obchode a nekdo jezdi s malou venku. Tak rychle jsem nikdy nakoupeno nemela. Joooooo, nase pupecni snura nebyla poradne odstrihnuta :sunglasses: :slight_smile: :dizzy_face:
24. únor 2011 v 11:23  • Odpověz
@nadja73 holky a jak se jmenujou ty homeo na tu laktaci?
@lendaw ty jo já bych nedávala chodit do práce.Tak ať to všechno dobře zvládneš :wink: Kojím sice co dvě hodiny i v noci ale je fakt že spolu spíme minimálně do dvanácti v tom je jedna přestávka na pokec a přebalení.Jinak malý prdí po všem ale nekroutí se nekřičí a pak buří do plínky
24. únor 2011 v 11:34  • Odpověz
@lillyzelvicka ahoj, jmenuji se Ricinus Communis, u nas stoji 74 kc a jedno baleni je tak na 14 dni pri pravidelnem uzivani. nase Andrejka mi nejvic prdi pri kojeni, to se zakrouti a strili, tak ji otocim k druhymu prsu a zase v klidu taha. No a pak prdni v noci, to nahlas zatlaci, prdne a spi dal :slight_smile: fakt je, ze ja si zatim davam dost pozor na jidlo.
24. únor 2011 v 11:41  • Odpověz
taky se budu muset vrátit k odsávání...aby byla nějaká zásoba...když jsem menstruovala,tak jsem raději nedstříkávala..protože i Evička se u kojení víc rozčilovala...tak to mlíčko asi nebylo nic moc.. :sunglasses:
Dneska jedeme na Moravu k našim,tak už se těším. Ani nedávám Evičku spát ven,aby pěkně spala během cesty. Jízda trvá čtyři hodinky,tak aby to prochrupkala. Jezdíme v korbičce,takže je to na takovou dlouhou cestu pohodlnější...

Jo a na mlíko piju dvakrát denně nápoj od Hipp,a jsem na tom dobře závislá...dobře to chutná. :wink:
24. únor 2011 v 11:45  • Odpověz
@nadja73 to si musím koupit chci chodit cvičit a pak musím jit proškolit dětičky do škol a malého mi pohlídá mamka ale bude na to potřeba odstříkat mlíko :slight_smile: co máš za odsávačku?
24. únor 2011 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.