• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@nadja73 když jsme u toho prdění,..tak právě teď se z postýlky ozývají zvuky jako by tam ležel nějaký chlap a né malá holčička... :wink:
24. únor 2011 v 11:50  • Odpověz
@lillyzelvicka myslím,že nejlepší je Avent :wink:
24. únor 2011 v 11:50  • Odpověz
@marlin3 holky je vůbec u nás dovoleno vozit v těch korbičkách?Já ji mám jako taky jen by mě zajímalo jestli to u nás povoluje zákon
24. únor 2011 v 11:51  • Odpověz
@marlin3 a ruční nebo el?Já mám teda teď už mini elektrik od Medei
24. únor 2011 v 11:53  • Odpověz
@marlin3 taky piju ten caj, je vybornej, uz mam zasobu dalsichou dvou baleni :slight_smile:
@lillyzelvicka mam mechanickou odsvacku od Aventu a k tomu kontejnerky do mrazaku.
24. únor 2011 v 11:57  • Odpověz
@marlin3 s tema prdama je to presny a pak jeste Andys kolikrat krkne jak starej chlap, co jde z hospody :sunglasses: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 11:59  • Odpověz
@nadja73 a co to máte za čaj?já piju kojo čaj o leros
24. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz
@nadja73 aha já jsem od porodnice přestala sladit čajíky takto nic zkusím to homeo :slight_smile:
24. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz
@lillyzelvicka no, on mozna oslazeny neni, ale ma takovou chut, ze nedoslazuju :sunglasses:
24. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz
@lillyzelvicka ke korbičce máme dokoupené bezpečnostní pasy,vnitřní i vnější :wink:
24. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz
@marlin3 a mas to nekde overeny? ja si myslim, ze dulezita je ta samotna sedacka, ktera ma bezpecnostni bariery a atesty, ze ty pasy dite neochrani. My jsme dost peclivy na tu bezpecnost, a tak mame autosefacku, ktera vysla vyborne v testech.
24. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz
@nadja73 mi říkala právě známá že to u nás není povolené,ale kupovali jsme ji proto že v té korbičce ho můžu vozit v autě.Oni mají atesty ale myslím že ne přímo u nás
24. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz
@lillyzelvicka no prave, kdyz te zastavi policajti, tak abyste nedostali pokutu :confounded: ale hlavi je mit dite v bezpeci, aspon relativnim, coz na silnicich neni nikdy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz
@nadja73 tak ono v té korbě bych řekla že je to bezpečnější než v sedačce jsou tam pásy korbička je pevná a je připoutaná k sedačkám já myslí že ani policajt by nevěděl jestli má nebo nemá pokutovat.Ve Španělsku je to povoleno atestovano mám Jané.takže vím to španělsko
24. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz
@nadja73
@lillyzelvicka my máme italský kočárek Cam Cortina,ale popravdě nevím,co by na to policajti....ale jak píše Lily,myslím,že je to bezpečné (teda tak jak to jen jde... :unamused: ) Korba je připnutá do pásů a malá uvnitř má taky svůj pás. Tak doufám,že nebudeme ověřovat,co by se stalo při nehodě...a třeba ani s policií...DOUFÁM!!!
24. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz
@lillyzelvicka já nechodím do práce na dlouho. Jen 3x týdně na pár hodin a je to příjemná vzpruha :slight_smile:
Jo a to homeo v ředění 5CH! Hlavně ne v ředění 30CH, to je na útlum laktace.
24. únor 2011 v 19:13  • Odpověz
@lendaw je to je důležitá informace:slight_smile: já ale musím taky přes týden občas vypnout,takže nechám malého taťkovi a jdu žehlit nebo něco dělat.A co manža?
@marlin3 no jsou bezpečné jak to jde, ono v dusledku záleží na řidičích :unamused:
jo a vysadila jsem tu antikoncepci, na sex není čas a mám už druhé antibiotika takže jsem brala zbytečně
25. únor 2011 v 08:41  • Odpověz
ahoj, tak mame po 3.mesicni kontrole a Andrejka vazi 5 650 g a meri 60 cm. Je to nase velka zdrava holcicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ockovani taky zvladla, ale tak ji to vysililo, ze jsem ji doma jen nakojila a hned usnula. Az se probudi, tak ji dam hned prvni homeopatika.
@lillyzelvicka jak jste to zvladli vy?
28. únor 2011 v 15:46  • Odpověz
@nadja73 tak to jste holky šikulky...tak snad to očkování Andrejka prospí a bude v klidu...my jdeme na 2.hexu ve čtvrtek.. :unamused:
28. únor 2011 v 17:17  • Odpověz
@nadja73 ahojky tak mi máme taky po 3.měsíční prohlídce míry 64cm a 6,3kg.Malý strašně plakal bobeček pak jsem ho nakojila usnul na chvilku pak se mi třikrát poblila pak byl v pohodě vykládal,smál se.ale teď mi tu plakal víc jak půl hodiny skoro brečím s ním.Manža si ho vzal do košíku a uspal ho.Jak se jmenuje to homeo na to očkování?A můžu mu ho dát popř. až zítra?Jo jinak mi to homeo na tu laktaci zabralo a šíleně se mi nalívají a bolí pak prsa.TAkže to budu brát den před tím než budu potřebovat odstříkat.A ten váš čajík tady neumím sehnat museli mo ho objednat
@marlin3 vy už jdete na druhou???kdy jste bylio na první?
28. únor 2011 v 18:03  • Odpověz
@lillyzelvicka před 14 dny... :wink:
28. únor 2011 v 19:05  • Odpověz
@lillyzelvicka kecám...dokonce 3.2.,takže před měsícem :confused:
28. únor 2011 v 19:12  • Odpověz
@lillyzelvicka máte stejný míry jako my v 5 měsících :grinning:
@nadja73 a vy máte jak my ve 4 měsících :grinning:
@lillyzelvicka homeo na hexu: Phosphorus 9CH a Thuya Occidentalis 9CH. Rozpustit v MM, UM nebo převařené vodě (rozpouští se to docela dlouho) - stačí 3 kuličky - a podávat kapátkem nebo injekční stříkačkou. Nepoužívat kov! To platí pro všechna homeopatika. POdávat jednou denně s 15minutovým rozestupem (nejdřív jedno a potom druhé) po dobu 14 dní. Začít se může už den před očkem.

My za sebou máme 3. dávku a ta byla teda ošklivá. Prý je nejsilnější a Bětuška byla až do pátku hodně nesvá, plačtivá, pořád chtěla chovat a políval jí zničeho nic pot, že pod ní zůstávaly mokrý koláče. Teď už je to dobrý.
28. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz
@lendaw no to se máme teda s tím očkováním na co těšit :frowning2:
@nadja73 jak přesně je dneska Andrejka "stará"? aby jsem mohla porovnat tu váhu... :wink:
Evička měla ve 12týdnech 5160g :dizzy_face:
28. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz
@nadja73 už jsem se podívala,že je 1.prosince...takže jí je necelých 13týdnů..je to tak? Tak to máte nějaké ty gramy na víc.. :wink:
28. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz
@marlin3 ja jsem ty tydny prestala pocitat asi v í. tydnech, ted uz nevim. :slight_smile: Proste ji sjou zitra š mesice, kocicka moje mala. Mne dr. rikala, ze ji ty homeopatika mam davat 2x denne, rano a vecer. Ja ji to redim v kojenecke vode.
@lendaw myslis, ze i tu kojeneckou ji mam prevarovat? ja ji to davam ve strikacce. Kdyz jdeme pred kojenim prebalovat, tak dam tech 6 kulicek s vodou do strikacky a nez prebalime, tak je to rozpustene a Andrejka si na tom vyslovene pochutnava, stejne jako na Sab Simplexu :sunglasses: Si urcite rika " no konecne mamo mi taky davas neco jinyho nez porad jen to mliko" :slight_smile:
jinak na dalsi davlu ockovani jdeme taky za mesic, 28.3. a pak 31.3. mame vitani obcanku, tak doufam, ze to Amdrejka neodstune. Jeste chceme dat co nejdriv nausnicky. Vidim to na duben. To bude muset jit taky do ordinace manzel, ja jsem s Andrejkou jeste moc svazana pupecni snurou a tohle nezvladam. :frowning2:
28. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz
@lillyzelvicka to je Kubicka uz peknej kus chlapa, pekne papka :slight_smile: . A jsem rada, ze ti ty homeopatika na laktaci zabiraji, cool :wink:
28. únor 2011 ve 22:00  • Odpověz
@nadja73 jo papká pěkně ale jako ne nějak moc.|Dr. mi říkala no že by jsme měly nasadit dietu a já prosím ona se tam koukala do těch svojich tabulek a pak mi říka a kolik vážil při narození?4kg aha tak to je v pořádku to je tak akorát :sweat_smile: Nechápu že se děti poměřujou podle tabulek,přece kždé dítě má jiné míry jak se narodí, tak nemůžou srovnávat 3kg se 4kg?
@marlin3 a jak to že už jste byli tak brzo na očkování?
@lendaw super hned to pořídíme.Dneska už je malý v pohodě zatím teda.A jo no mi jsme velký kluk no když se malý narodil tak ho byl kus :grinning: Už jsem si domluvila dr.homeopatku budeme se léčit přírodně :slight_smile:
A holky jíte už pomeranče a tak jako přírodní vitamíny?
Jinak mi jsme teď na povídací přebalovací přestávce a zase jdeme do hajan
1. bře 2011 v 06:42  • Odpověz
@lillyzelvicka dietu pri plnem kojeni? :astonished: to slysim poprve, preci kojenemu diteti nemuzes rict, tak a ted ti to uz stacilo, vezme si kolik potrebujes. Prece mu necpes 2 pribinaky kazde 2 hodky :sunglasses: A to, jak pribira pri kojeni nema vubec vliv na to, jestli bude tluste nebo hubene dite :unamused:
Kubik vlastne pribral 2.3 kilca, jestli mel teda ty 4 kila (uz si presne nepamatuju) a nase Andrejka pribrala od narozeni 2,4 kila a 8 cm a nikoho by nenapadlo nam rct, ze ma jit na dietu :slight_smile: :grinning:
My uz ted mame hraci cas. PO prevleknuti a nakrmeni si Andys hraje na hraci dece, tam bude asi tak hodku, pak si rekne, ze chce spinkat a na tu hodku si zase zdrimne :slight_smile: Zatim teda zadna zvysena teplota po ockovani neni. Tukam tukam tukam na drevo.
Ono se uz muze ockovat od 6. tydnu, ted uz to posunuli na drivejsi dobu.
JInak uz zacinam jist pomalu vsechno jidlo, vcetne pomerancu.
1. bře 2011 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.