• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@lillyzelvicka tak tak jak píše Nad a myslím,že i tím,že se už neočkuje tuberkulosa,tak se může začít dřív s hexa..
:confused:
1. bře 2011 v 09:47  • Odpověz
@nadja73 no právě to jsou ty jejich tabulky místo aby zjistili kolik přibral mají týdny a k nim určená kila bez ohledu na porodní váhu
1. bře 2011 v 10:03  • Odpověz
@marlin3 my nechame Andrejku naockovat i proti tuberkuloze. Je to hlavne tim, ze bydlime v Praze a tady je plno bezdomovcu, zahranicnich delniku z vychodu a fetaku, kteri jezdi v MHD, tak aby to nechytla :confounded: ale pry podle dr. az tak v pul roce.
1. bře 2011 v 10:47  • Odpověz
@nadja73 aha,tak to jo. Taky nevím,třeba necháme Evika taky naočkovat. Chystám se to probrat s Dr. :wink: Prostě uděláme vše,aby jsme ty naše zlatíčka ochránily! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz
tak už jsme totálně vyspaní:slight_smile:
1. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz
@marlin3 tak tak, udelat vsechno maximalne pro ne, abych pak nemusela niceho litovat, ze jsem neco zanedbala.
@lillyzelvicka teeeeeeeeeeda, to jste chrupkali od sedmi do dvanacti? to se nam pres den teda nestane. :slight_smile:
1. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz
@nadja73 ty homeo by se měly podávat s 15minutovým odstupem, nejdřív jeden druh a potom druhý druh. A kojeneckou vodu bych asi nepřevařovala, ale znám ženský, který i tu převařujou. Já se nedivím, že to Andrejce chutná, vždyť je to sladký :slight_smile:
@lillyzelvicka kojenýmu dítěti dietu? To je snad špatný vtip ne? :astonished: Jako já znám miminka, který jsou plně kojený a měly ve 3m přes 8 kg (porodní kolem 4kg). Neřeknu, kdyby miminko bylo na UM a bylo překrmovaný, ale takhle? Dr. je asi pěkný éro :confused:
SUper, že nemáte reakci po očku :slight_smile: My první 2 dávky taky zvládly bez reakce, zato ta třetí :unamused: Tam jsme si to vynahradily :unamused:
1. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz
autor
Tak máme za sebou taky očkování a podle doktora vážíme 5660g, to je přesně 2kg nad porodní váhou. No a snáší to tak nějak všelijak. Nejdřív to bylo super, ale teď večer už byl upalkanej. Uvidíme co zítra, snad to bude dobrý. Bylo mi ho hrozně moc líto. Radši bych si jich já nechala píchnout deset než tohle. :frowning2:
1. bře 2011 v 19:48  • Odpověz
@mercedesse tak to nasi prckove maji skoro stejne, 5 650g a 5 660g :slight_smile: jen nase Andys je mensi, i kdyz nam prijde strasne dlouha :dizzy_face: Davas homeopatika nebo doufas, ze zadna reakce nebude?
1. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz
Holky že podpoříte můj nápad na pojmenování médi, teda pokud se vám, můj nápad líbí, má odpověď je skoro dole, ale kdo bude chtít nejde ji. Děkuji

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/hleda-se-jmeno-pro-medvidka-na-obalu-nutradefen-2/
2. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz
@nadja73 i tale dopoledne prospíme pokud nejedeme do města, máme jen dvě vstávacá přestávky na přebalení a pokec.
@lendaw já jsem teda o dietě slyšela ale ta holčička byla straší a neuměla se ani přetočit na bříško.
@mercedesse tak jak to zvládáte? jak je malému?Náš plakal jen ten den večer a druhý den už byl v pohodě a dneska už plaval.Kolik teď měříte?
2. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz
@lillyzelvicka to bych s ní spíš chodila na rehábko na cvičení a netrápila jí dietou - pokud teda byla plně kojená. POkud byla na UM a dostávala moc velký dávky, tak bych rodičům asi doporučila jen aby to srovnali na doporučené množství, ale dieta u kojenců mi přijde teda totální nesmysl, to si o mě můžou doktoři co chtěj :sweat_smile:
Po očku všechno OK? Bez reakce, TO je super :slight_smile: My tu první měli taky fajn. Vlastně ani moc neplakala při včeličce samotné :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz
@lendaw u nas pri ockovani rvala vic mama nez Andrejka :sunglasses: :confounded: :cry:
2. bře 2011 ve 13:12  • Odpověz
@lendaw jo ta malá byla plně kojená .Taky si myslím že dát kojenému děcku dietu je holý nesmysl :angry:
Jo malý nám jen pobrečel ten den večer a pak v pohodě.Jsem zvědavá na tu další dávku jednou ta reakce přijít musí kvůli toho to píchají tolikrát, ale je to mazec jak to ty naše miminka musí snášet.
Náš malý bude asi moje sukně, kolikrát ho kojím drží se mě a začně pofňukávat tak lítostivě jako by mi ho někdo bral.Dneska se mu plavání zase moc nelíbilo nevím jestli je to tím časem nebo mu nesedí plavací teta :confused:
2. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz
autor
Ahojky holky, no dneska už je to podstatně lepší, už je jen trošku protivnej i kvůli malýmu prdu, ale jinak v poho. On měl včera na nožice dost ošklivej oteklej flek a dneska tam teda něco má, ale je to už takový klidný. Naštěstí jak je naučenej, že ho dám po koupání a krmení do postele a spí, tak to tak bylo i včera. Bála jsem se, že neusne, ale v pohodě. U nás byl teda při očkování pořádnej řev, ale znáteto, prostě chlap - prd vydrží. :grinning: :wink:
2. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz
ahoj holky, :wink: dneska odpoledne nás čeká to druhé očkování..kurňa,mi se nechce.. :sunglasses:
Evička nám začala "stávkovat" s kakáním...už dvakrát kadila ob den...a to takové divné hovínko...omlouvám se za popis,ale bylo to takové kašovité a husté,bez těch sraženin...tak nevím co to jako má být...ale dneska se zeptám u dr. Nemáte s tím některá zkušenost? :confused:
3. bře 2011 v 11:02  • Odpověz
@mercedesse to je fajn,že to Mišák dobře zvládnul...doufám,že i Evička bude dneska opět OK. :wink:
3. bře 2011 v 11:02  • Odpověz
@marlin3 jestli plně kojíš, neřešila bych to, může to být kůli tomu, že si něco snědla!!
3. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz
@marlin3 ja teda s timhle zkusenost nemam. nase Andys statecne kadi o 106 tolikrat, kolikrat kojime. bud ma porad michany vajicka a to je miva az tzv. na zada nebo ma to zeleny a to je bud z toho, ze to kadeni je tam delsi dobu nebo si vzala vic predniho mlika. a to prebalujeme pres den kazde 3 hodky. kazdopadne se na to zeptej dr. uz pro klid. my, kdyz jdeme na kontrolu, tak sebou mam dlouhej seznam a predcitam ji ho tam. :sunglasses: :grinning: ale kdyz taky plne kojis, tak to bude urcite oukej :wink:
a at ockovani neboli ani malou, ani mamku :wink:
3. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz
@marlin3 Bety jeden čas kadila jednou za 4 dny. Po očku kadila 2 x denně a teď už jsme zase na jednou za 2 dny. Plně kojený miminka nemusí kakat i 14 dní :wink:
3. bře 2011 v 19:19  • Odpověz
Holky tak myslím že po včerejšku máme zaděláno, myslím že mojeho zabiju, vůbec si neuvědomuje, co všechno a jakému riziku mě vystavil, hlavně že se mě ptal, jestli může dovnitř a jestli už papaám pilulky. Mu říkám ne dovnitř ne a pipule neberu, čekám na MS. A On ten stoupa, říká tam máš mokro já se asi udělal- já mu říkám- jak asi? No a jeho odpověď -no když ty mě tak zanedbáváš, tak sem chtěl dýl vydržet a ono to ujelo. Holky já jsem zírala, no šla jsem se vypláchnout a modlím se, ať dostanu MS, bo budu muset na potrat. Bože jak já se za to stydím. No nevím co by mi na to řekl doktor, 2,5 měsíce po císařu????
4. bře 2011 v 08:00  • Odpověz
@faflina to jsou paradoxy, co? pred rokem bychom za tohle nadeleni daly nevim co a ted se strachovat, abychom neotehotnely. ale dobra postelova diskuze :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
4. bře 2011 v 08:33  • Odpověz
@lendaw tak nevim, jestli tohle nekdy budeme muset resit, doufam, ze ne, kdyz Andys kadi 6x denne furt, bez vyjimky. :slight_smile: uvidime, az prejdeme na nejakou tu umelou vyzivu, popr. dokrmovani. nastesti Andrejce zatim staci moje mliko, i kdyz si rikam, co v nem mam, kdyz tak krasne pribira :grinning:..........no, uz zase tlaci :grinning:
4. bře 2011 v 08:34  • Odpověz
@nadja73 no právě proto se za to sdydím, doktora ze mě trefí, jak říkáš, před rokem jsem byla nešťastná, brečela jsem u každého bílého testu a teď? bych brečela u pozitivního. No nic prostě se budu jen modlit!!!!
4. bře 2011 v 08:39  • Odpověz
@faflina tak držím palce ať je to v klidu.Taky si teď neumím představit že by bylo zaděláno :unamused: :wink: Jak jsi tu psala že nějaká tvoje známá otěhotněla u kojení jak často kojila?
4. bře 2011 v 09:06  • Odpověz
plně kojila!!!!
4. bře 2011 v 09:16  • Odpověz
@faflina tak to je mazec
4. bře 2011 v 09:31  • Odpověz
@faflina no nazdar :astonished: :sunglasses:
4. bře 2011 v 09:32  • Odpověz
@nadja73 co, co- proč si myslíte že jsou antikoncepce pro kojící matky???? Mám, co povídat, že? Nekojím a totok, teď su fakt ve stresu. Nemůžu na to nepřestat myslet a to jsem měla v týdnu OVU hlen jak vyšitý. No otázkou je, že jak jsem byla minulý týden na UTZ, tak tam pořád něco je a na další KO mám přijít až po MS-to jsem měla začít brát i antikoncepci a zatím se stane tohle, a to jme prosím měli od porodu teprv druhý sexík.... :sweat_smile:
4. bře 2011 v 09:57  • Odpověz
@faflina :grinning: tak já si to mimi vemu a ráda :grinning: jen se nechrante a obdarujte i nás ze zbytku diskuse :grinning: :grinning:
musíš manžu připustit častějš, pak z toho nebude tak vykulenej
4. bře 2011 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.