• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Pet: koukám, že to máš s Barčou doma opravdu náročný. Ale jak psala Merc, není jiné cesty, než to prostě přežít. Já byla taky příšerná, jako puberťačka. Pamatuju si, že jsem s mamčou třeba nemluvila několik měsíců v kuse, naprosto jsem jí Ignorovala. Přitom moje mamča je neskutečně hodná ženská. Ale to jsem samozřejmě vstupem do puberty zapomněla a rozpomněla jsem si až k jejímu konci. A anmi nevíš jak se ještě teď cítím trapně za to jak jsem se chovala. Ale minulost nevrátíš. Takže ti mohu jen popřát silné nervy a tuny trpělivosti.
11. dub 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
Lend: u nás to nebylo až tak hustý, ale hádat jsme se dovedli pěkně a k tomu ještě se ségrou, takže u nás slušnej guláš. Ještěže už je to za námi. :grinning:
11. dub 2010 v 17:24  • Odpověz
Já se s mamčou nehádala, prostě jsem s ní nekomunikovala. Ale zato se ségrou, to byly hádky :confused: Byla mladší, takže všechno ještě potom hned vyslepičila mamče... :confused: Merc, jak píšeš, ještě, že je to za námi.
11. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
A co tvůj manža, už je to dobrý, nebo ještě blbne. Ty to s ním holky taky nemáš jednoduchý.
11. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
Manža se zatím snaží. Včera jsme se sice trošku nepohodli, ale to byly spíš takové mezilidské nesrovnalosti. Co jsem se vrátila z nemocnice (na začátku února), tak je jak vyměněný. Několikrát denně se ptá co dělá miminko, jestli rosteme, furt mi ošmatává břicho, jestli už něco neucítí, večer si s tím mým špekem povídá - chvílema to vypadá spíš na případ pro Chocholouška :sweat_smile:
11. dub 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
To je dobře, že se chytil pořádně za rypák a snaží se. Tak si to pořádně užívej. Oni jsou někdy ty chlapi pak jak malý. Už se těším až to chytne Michala, zatím ho musím vždycky poprosit ať mi pohladí bříško, že mě bolí. Myslím, že až uvidí prcka na NT tak to s ním taky pohne.
11. dub 2010 v 17:42  • Odpověz
autor
Já musím letět, jedem k našim. Tak zítra papa
11. dub 2010 v 17:44  • Odpověz
Lend: je tak to je pěkné:slight_smile:
Já jsem třeba čekala jak se manža dozví že se nám to povedlo že mi dá kytičku nebo tak něco , ale vono nic možná to příjde po kontrole jestli bude v pohodě. :wink: Vás manžové nějak "odměnili"?
11. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
Jo holky a jsem se teď vážila a mám o dvě kola míň než na začátku před těhu
11. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
Lil: můj muž by celý první trimestr vyklepanej, že to zase nevyjde. Když jsme našli //, tak jsem si večer otevřeli vínko a udělali si hezký večer, slzeli jsme a tak :sweat_smile: Spíš bych asi měla manžu odměnit já, že se na tom tak nadřel :grinning:
Váhový úbytek je v prvním trim normální, toho se nemusíš bát. To jen já přibrala 2 kg, protože jsem směla jen ležet a pokud možno se ani nehýbat :angry:
11. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
Lend: já z toho shození těch 2kil ani nemám strach však ono jestli je to všechno v pořádku- jako že je protože deně mimi domlouvám ať se drží jako klíště :grinning: - tak si myslím že ještě přiberu dost :grinning:
Já se těším že si udělám s manžou hezký večer o víkendu po kontrole, asi zajedeme na film do kina a zajdem na véču to by se mi moc líbilo :slight_smile:
11. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
Jo jinak manža je taky zaím takový nervozní jestli to výjde nebo tak, diví se každ mojí nové chuti nebo nechuti, bříško mi hladísem tam sám od sebe a na mé prání mi masíruje prsa masážním olejíčkem když mě bolí.Mi víc pomáhá jeho dotek než můj, to samé když mě bolí bříško tak jeho dlaň působí uklidňujícně :slight_smile:
11. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
holky co to může znamenat takový jakoby žlutý výtok není to bílé a není to špinění ani hnědé.Nemáte některá zkušenost?
11. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
lilly já mám celé těhu takový hlen aségra to měla taky.
11. dub 2010 ve 22:53  • Odpověz
Dobrá ráno všem :slight_smile: Dneska jsem si přispala, v půl páté jsem se přemluvila, že opravdu ještě vstávat nebudu a zabralo to :slight_smile:

Lil: Já nemám ani tak hlen, jako spíš výtok :unamused: Ale obojí je prý normální.
12. dub 2010 v 08:13  • Odpověz
POdle toho co jste napsaly, tak aktualizuji tabulku. Pokud by to nesedělo, prosím, opravte chybné údaje :wink:

LendaW.....31 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 - KO 14.4.10, 4D 22.4., UTZ 27.4.10,
eliska_v...... 21 let ..... (MA 9/09) ..............//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - trippl testy 13.4.10, 3D- 22.4.10
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010
zlababa07 ..30 let ..... (MA 6/09, MA 10/09)................// 8.3.2010... TP 17.11. - KO 14.4., krev 19.4., NT 3.5.
marlin3......28 let ...... (MA 1/09,MA 9/09) .................//13.3.2010 ................
mercedesse.26 let .... (SP 11/09).............................//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 30.4.10
lillyzelvicka.........24 let....(MA 12/09).........................//21.3.2010 .................KO 20.4.2010
nadja73............ 37 let ....(MA 12/09) .......................// 23.3.2010..................KO 14.4.2010
lusye................26 let........(MA 1/10) ........................//26.3.2010 ...................KO 16.4.2010
faflina.............. 28 let ..... (MA 10/09,SP1/10).........//29.3.2010...................KO 16.4.2010

Vypadá to na 5 kontrol a jednu krev - tento týden. Takže zase budou zprávičky :grinning:
12. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
Holky to jste mě uklidnili já jsem už z toho byla včera na prášky :unamused: Už jsem chtěla plašit a jet dneska k dr, vnutit se.
No jiank to vypadá na velmi plodný týden co se těch kontrol týče:slight_smile:
No nic musím jít pracovat :wink: přeju všem hezký den :grinning:
12. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
Ahojky holky, já se taky dneska podezřele dobře vyspala. I když je fakt, že jsme byla docela dlouho vzhůru a ještě jak je hnusně, tak se dobře spí. O výtoku mi ani nemluvte, je to snad pořád horší a horší, akorát já ho mám čirej nebo bílej.
12. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
bre ranko,
tak hlasim prvni regulerni zvraceni :slight_smile: clovek by nerekl, jak takova vec muze udelat radost. ted mam tehu priznaku mnohem vic nez prvnim, tak se budu modlit. jsem zvedava a zaroven strasne nervni na stredecni kontrolu.
jinak hezky zacatek tydne vsem.
12. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
Jůů ahojky nad, tak gratuluju k blitíčku :grinning: No nic jdu se napapat, protože prcek asi dostal hlad a taky se mi dělá nějak šoufl, i když tvých kvalit teda nedosahujeme :grinning:
12. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
merc, u me to taky nebylo hned. do vcerejska jsem mela jen zaludek na vode a kdyz jsem vcera vstala v 9, tak jsem se hned najedla a pak si sla depilovat nohy a asi, jak jsem se rozhejbala, tak se to prdolkovi nelibilo a uz snidane letela. Honza za mnou prisel za chvili na zachod a rekl: tak jestli ani tohle neni pro tebe znameni, ze vsechno je v poradku, tak uz nevim :grinning:
.......jdi bastit, ja uz jsem taky po snidani.
12. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj, já teda opět dneska bez příznaků, ani mě dneska nenatáhlo. Před 4 dnama mě aspoň natáhlo, že jsem letěla na záchod a já jednou ublinkla. ale toď vše. U honzíka jsem poprvé zvracela někdy 60 den těhu, to je 9tt. Při tom co mě stihla revize to bylo mnohem dřív, ale teď jen natahuju, no divný.
12. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
faf, ja mela neco podobneho minuly tyden, skoro bez priznaku a taky jsem podle toho zacala panikarit. furt si saham na prsa a kdyz boli, tak si rikam, ze je to ok. manza pak proleza internet a zjistuje, jak to s tema priznakama je. a vsude pisou, ze priznaky se behem tehu meni a v zadne pripade nemuzeme prijit na to, ze nas potkal zamlkly potrat. takze bud v klidu, dokud to nemame potvrzene od doktorka, tak se nesmime stresovat. .......i kdyz ja jsem nervak jak vysitej :wink:
12. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
No asi tak, bojím se jako prase, už nikdy nepříjdu k doktorovi vysmátá, smých mě jednodušše přešel. Taky si říkám, že je to asi ok, ale, zrovna já blila i když dědátjku nebilo srdíčko. A taky jsem se v noci přistihla, že spím na břichu, což se divím, protože sem si to hlídala a cítila jsem napětí v břichu, ale teď prostě nic, taky chutě nemám, byli ale přešli mě. Už ničemu nerozumím, ale prostě jen doufám, že na vánoce nás bude o jednoho víc.
12. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
Holky těhulky, od jakého dne po ovulce jste braly Utroš? Teda vy kdo ho berete.

Fafli zajdi si k doktorovi ať máš klid, aby sis tím stresem ještě něco nepřivodila. On to pochopí, ví čím sis prošla.
12. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
fafli nepanikař, prostě se moc pozorujeme, mě od včerejška dost pobolívá břicho a jsem z toho taky přešlá. Bolí to o dost víc než před tím, ale říkám si, že prďolka prostě roste a dělá si místo. Ony se zas příznaky objeví.
Utroš neberu, nemůžu sloužit. :wink:
12. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
ja to mam taky v navalech, par dni nic a pak jsou dny, kdy se chytam za bricho jako vcera, kdyz jsem mela uplne vsechno. jinak ja beru od druheho dne // duphaston, coz je stejny jako utros.
12. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
myslím, že je vše OK, ale prostě jen panika, no.
12. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
No mě to teď na pár dní trošku povolilo, taky mi to asi vynahrazuje, ale musím věřit, že je všechno v pořádku. Ráno jsem se taky vzbudila s tím, že mi nic není a pak jak jsem se šla najíst, tak se mi zvednul kufr. Sice jsem se dokázala najíst, ale je mi pořád docela blivno. Ono s těma příznakama je to těžký. Kolegyně z práce je neměla vůbec a má takhle už dva kluky.
12. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
fafli: konečně správnej přístup, on ti to mimísek ještě vynahradí, až tě to bude mrzet, jak ti bude zle. :wink:
12. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.