• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@gambrinuska no, kdybych mimi donosila, tak bych ho už asi nikomu nedala. Ráda třeba budu darovat vajucha-když tím někomu pomůžu..............
Manžel nemohl, protože jsem neustále špinila, a teď když muže chová se jako by měl 15roků.......
4. bře 2011 v 10:05  • Odpověz
@faflina škoda, já bych si minimálně 2 vzala a kord holčičky :grinning: ty ti jdou
4. bře 2011 v 10:08  • Odpověz
ahoj holky,tak máme po očkování...zatím dobrý..akorát opět červený flek a boule.. :pensive: ale Evička nevypadá,že by ji to nějak obtěžovalo...teď spokojeně chrupká venku :dizzy_face:
Ptala jsem se na ty "bobky" a dr. říkala,že to nevadí...pokud je jinak vše ok. Že to asi "natrávily" jiné enzymy...pokud to nepletu a nezkomolila jsem to nějak.. :sweat_smile:
Evička váží 5420g a měří 58,5cm..
Jak dlouho holky kojíte? Ptám se,protože Evička posledních 14dní pije jen po 5 minutách a konec...tak jí to ještě nutím,ale pak to končí pláčem...tak jí to asi stačí...I když teda nevím,protože když si hned po kojení hrajeme tak se mi zakusuje do obličeje a vzteká se,ale k prsu už prostě nechce...mlíka mám dost,to zkouším jestli už jako nic neteče,nebo co. Uvažovala jsem,že zkusím udělat um.mlíko a dát jí to z flašky...kolik toho vypije..ale aby jsem si na sebe tím neupletla bič a pak se nebude chtít kojit :sweat_smile:
Merc,ty dáváš Míšovi někdy z flašky,že? Jak pak saje?
4. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz
@marlin3 nedávej flašu kdyžtak jí dej stříkačkou prst, pak si to nezkazíš!!!
4. bře 2011 v 16:53  • Odpověz
autor
@marlin3 hele Miška je univerzální, tomu je to jedno, hlavně když teče, ale jsou děti, který pak nechtěj sát z prsa. Já možná budu už jen krmit z flašky uvidím. Včera mi umřela teta, která byla jako moje druhá máma a mám pocit, že se mi ztrácí mlíko z nervů. Jsme tak trošku v prdeli ( promiňte, ale tak to je), nevím jak se tu teď ukážu. V úterý je pohřeb a celý víken jsem pryč. Ona nás v podstatě dala s Michalem dohromady a díky ní mám tak skvělýho chlapa a krásnýho kloučka. No nic nebudu tady depkařit. :frowning2:
4. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz
@mercedesse to je mi moc líto, chápu tu bolest. Tak až budeš OK tak se ozvi, vždycky nějak je a nějak bude :pensive:
4. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz
@mercedesse je mi to moc lito. Mne pred 8. lety na zacatku brezna zemrel tatka a porad to strasne boli a ted nejvic, kdyz si uvedomim, ze se nepomazli s Andrejkou, ze nepoznal myho nejbajecnejsiho manzela..... :frowning2: i kdyz si rikam, ze mozna od nekud se na nas diva a je s nami stastny, kdo vi. Drzim ti palce, at tyhle smutny okamziky zvladnes, i kdyz je to strasne tezky.
@marlin3 ja kojim tak 10 az 15 minut max. Driv jsem se snazila mit prilozenou Andrejku tech doporucovanych 20 minut, ale ona je uz tak velky savec, ze kolikrat jsou za 10 minut prsa prazdny. I kdyz se rika, ze dudlikem se ztraci saci reflex, tak u nas to neplati, ale je fakt, ze mala zas ten dudlik tolik nemiva. Jen pri nocnim uspavani a na zacatku prochazky. Taky se mi stavalo, ze mi po nakojeni, pri nahozenim na rameno k rihani plakala, ale brzy to prestalo. V te chvili jsem si vzdycky rikala, ze jsem pro ni mela malo mlilka a chce jeste, tak jsme ji udelali UM a vubec ho stejne nechtela. Z toho jsme vyvodili, ze chtela jen lezet u prsu a cucat ho. Asi ma Evicka jen takove protivne obdobi a prejde to. Ale jak se rika, kdyz nejde kojeni, tak je tu vzdycky umele mliko :wink:
Andrejka na dnesek spala od 21:00 do pul sesty. Normalne bych byla strasne rada a i vlastne jsem, ze takhle krasne spinkala, ale uz od 4 jsem se budila, jak me prsa bolely, tak jsem v 5 sla odstrikat a z mozneho dlouheho spanku nebylo temer nic. Ale to neva, hlavne, ze mam spokojene usmevave miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2011 v 07:11  • Odpověz
@faflina tak snad to dobře dopadne. Ale je fakt, že doktor by tě asi hnal. Nicméně, znám osobně ženskou, která zapadla taky asi 3m po císaři (po 3. císaři!!!) a všechno dobře dopadlo, jen museli malýho vyndat asi o měsíc dřív, aby náhodou nedošlo ke kontrakcím.

Hele,holky, já nevím čemu se divíte :grinning: v každý čekárně u gynekology jsou letáky s titulkem Kojení není antikoncepce :grinning: Ale moje kamarádka otěhotněla i přo kombinaci kojení a antikoncepce už 3m po normálním porodu. Že je těhu zjistila až v 5. měsíci :grinning:
5. bře 2011 v 07:51  • Odpověz
@mercedesse to je mi moc líto :frowning2:

@marlin3 flašku bych určitě nedávala, pokud Evička prospívá. Jestli ti jde jenom o to, zjistit kolik toho vypije, tak jí zkus vážit před a po kromení. 1g=1ml. A jestli už teda flašku, tak s odstříkaným MM. Jakmile začneš dávat UM, je to pomalá cesta ke konci kojení. Ale píšeš, že mlíka máš dost, tak bych neřešila nějaké alternativy. Evička si vezme kolik potřebuje. Já někdy kojím 3 minuty, někdy hodinu. POdle toho jak se Bety chce. Ale zadní mlíko se mi spouští později. Mám už to vysledovaný. Zabrní mi vždycky druhá bradavka a spouští se zadní mlíko. Ale to jak doteče, tak jsme na suchu :sweat_smile:
5. bře 2011 v 08:58  • Odpověz
@mercedesse je mi to líto drž se
5. bře 2011 v 10:53  • Odpověz
@mercedesse to je i líto,drž se. :pensive:
I doktorka mi na to kojení říkala,že když tak dobře prospívá,že to už Evičce prostě stačí tak. K té flašce jsem se ještě nedostala a zatím to asi ani zkoušet nebudu. Včera večer pila víc jak deset minut,pak byla veselá,žvatlala a když jsem ji dávala pusinky na tvář,tak po mě zase šla...asi mě chce jen sežrat láskou.. :grinning: :dizzy_face:
@lendaw jo jo ,jak píšeš,po pár vteřinách kojení mi začnou brnět obě prsa a to pak je proud..že mám v ruce připravenou vložku do podprsenky,kdyby se Evička pustila...to je pak chudák celá mokrá. :sweat_smile:
@nadja73 ty noci máte teda skvělé! To závidím. U nás dnešní noc vypadala takhle...odchod do postele v devět,usla před desátou,pak kojící přestávka kolem půl druhé a pak o půl čtvrté,pak půl sedmé a pak o půl deváte...a to jsem pak už vstávaly...a až teď spí znovu...Ale jako naštěstí mi tak spát stačí a jsem vyspaná. :wink: I když mohlo by to samozřejmě být lepší.. :slight_smile:
Faf, s tím případným otěhotněním...do by byl mazec...tak brzy. Ale tak snad to nebude tak horké..Já jsem to měla kolem 26.-27. znovu dostat a zatím nic...tak DOUFÁM,že se ta potvora neukáže alespoň do léta! :wink:
5. bře 2011 v 11:06  • Odpověz
@lendaw ahoj, chtela jsem se zeptat. Tvoje Betuska mela zanet spojivek, vid? pokud si dobre pamatuju. jak to u ni probihalo? nasi Andrejce od patku hodne slzi leve ocicko a od soboty uz se vylucuje hodne zluteho mazku a davame ji oftalmoseptonex. zatim se to teda moc nelepsi :cry: . zitra chci zajit s tim k doktorce, abychom nic nepodcenili, kdyby nahodou mela ucpany slzni kanalek :frowning2: chudinka moje mala. :cry:
6. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz
@nadja73 nebyl to zánět spojivek, ale měla ucpaný slzný kanálek. Probíhalo to tak, že jí neustále slzelo očičko a navíc ho furt měla olezlý a olepený žlutým sajrajtem. Druhý očičko měla naprosto v pohodě. Byly jsme na očním a tam já sondičkou ten kanálek pročistily (dělá se to v lokálním znecitlivění) a týden jsem musela kapat do očička ATB. A od té doby je to v pořádku. U nás na očním to dělají tak, že maminku raději pošlou ven z ordinace. Přeci jen je to zákrok do očička a miminko u toho brečí. Ale myslím, že je to spíš o nepohodlí miminka - pevně ho drží. Celý to trvá asi minutu, možná dvě (mě to teda v tý čekárně přišlo jak čtvrt hodiny). Hned potom jsem Bětušku nakojila a byla už klidná a neplakala. Takže to asi potom už nebolelo.
6. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz
@lendaw tak takhle presne je to u nas. hnusnej zlutej sajrajt ji vytiram z ocicka. :frowning2: o tomhle zakroku jsem cetla, tak uvidim, co nam zitra rekne doktorka. ach jo :frowning2:
6. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz
@nadja73 neboj, neni to tak hrozný. Někdy pomůže rozmasírování u kořene nosu, záleží jak moc je to zanešený. Uvidíš co vám řekne doktorka. Bětuška to měla od narození a ačkoliv jsem na to upozorňovala snad všechny doktory, co jí prohlíželi, tak to nikdo neřešil až do KO po šestinedělí. Tak hlavně ať to má Andrejka brzy v pořádku a maminka ať se z toho nemusí dlouho stresovat :wink:
6. bře 2011 ve 14:57  • Odpověz
@lendaw diky, doufam, ze se z toho malicka brzo dostane a mas pravdu, ja to nesu dost tezce. az bude jednou opravdu nemocna, tak si vyfasuju nejake prasky na uklidneni :sunglasses:
6. bře 2011 ve 14:59  • Odpověz
@nadja73 u toho očního je to dost na psychiku maminek. Tak ať jde s tebou radši i manžel. Bětuška byla za dvojema dveřma, ale stejně jsem jí slyšela. Sestřička potom pro mě přišla a říká: KOukám, že maminka nepláče, to je dobře. Asi jim tam hodně maminek brečí. No já sice nebrečela, ale klepala jsem se jak ratlik.
6. bře 2011 v 15:15  • Odpověz
@lendaw urcite bych na to chtela manzela. kdyz jsme byli nechat ji ockovat, tak jsem taky byla venku, on tam byl s ni. a stejne jsem brecela :frowning2: kdyz jsem pak prisla do ordinace, tak mi tekly slzy, ale nastesti mi nikdo nerekl, ze jsem hysterka . proste, kdyz ma mala bolest, tak pro me je stonasobna. do sebe si necham vrtat, pichat,,.,....ale kdyz to nekdo dela moji Andrejce, tak se mi sevre zaludek a krk, a slzy tecou a tecou a neda se to zastavit. jsem zvedava, jestli se to nekdy zlepsi.
6. bře 2011 v 15:20  • Odpověz
holky co to tu čtu, já teda vždy absolvovala všechno s malým, kromě teda irigografie před operací, to mě nechtěli pustit ani na žádost, protože je to zbytečné ozařování a byl na tom dvakrát, ale nebrečel jsem, já nikdy u těchto zákroků nebrečím, spíše se snažím vždy uklidnita držím mimi se setřičkama, to čištění kanálků prý vůbec nebolí, jen je to nepříjemné a mimi breči proto, že mu musejí to očičko držet a to se jim nelíbí, kdyby to dělali kdekoliv na jiné části těla, tak si toho ani mimčo nevšimne.
@nadja73 tak ať to máte co nejdřív v pořádku!!!
6. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky holky hele mám problém po každém styku(jakožto že jich není moc, malý má radar kdykoliv se k sobě s manžou přiblížíme) chvilku krvácím :unamused: .Jizva je v pohodě nic neměla jste to taky některá?
7. bře 2011 v 09:07  • Odpověz
@faflina tak nase ocicko je uz snad v poradku, dneska uz ji z neho nic netece a je vesela :slight_smile: jsem moc rada. volala jsem doktorce a mame jeste dneska davat oftalmoseptonex a kdyz se to vrati, tak mame prijit. tak tukam tukam tukam na hlavu :sunglasses:
@lillyzelvicka my teda mame neco podobnyho. my kdyz se snazime milovat, tak to nejde, protoze me to strasne boli. pritom na kontrole bylo vs echno OK a manzel tam taky nevidi nic, co by melo vadit. proste to nejde :confounded: musiem zkouset dal a snad se to pak "protlaci"
7. bře 2011 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky, mě teda sex nebolí a nic nevadí, takže neporadím, ale před těhu mě to bolelo, furt, měla jsem neustále nějaké záněty. Holky obě dvě děti nemocné, teď oba spí, ale mají horečky a kašel a rýmu. Tý jo je to teda záhul jak blázen s obouma, furt lítám jak šílená. Byla jsem s něma sama u mudry, tam lidí jak prase, děcka tam pomalu bluli jedno přes druhé, no mazec 1 1/2 hodiny jsme čekali v čekárně pak nás viděla sestra, tak prý mám jít dovnitř do ordinace ať něco nechytnem, to si teda uvědomila brzo, no nic snad jsme si teda fakt nic jiného domů nedonesli.....
7. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz
ahoj holky u nás nic moc...včera mi umřela babička,takže na prd.... :frowning2: :pensive:
7. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz
@marlin3 tý woe, teda upřímnou soustrast, byla nemocná, nebo prostě ze dne na den? úplně mi tečou slzy hned jsem si vzpoměla na mou babičku, jsem si představila, že jednou umře, tak budu brečet hodně, přes slzy ani nevidím na klávesnici. Mazec také šoky :pensive: :pensive: :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz
@faflina díky, byla nemocná..chudák malá měla poslední tři roky stařeckou demenci,takže to už nebyla ona :pensive: Minulý týden doma upadla,zlomila si nohu a už to nějak chudáček nezvládla :pensive: Ale vzpomínky mám ty nejlepší,byla to super babička a na to nezapomenu. :pensive:
7. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz
bože to je strašné, já nevím co budu dělat až odejde moje babi :frowning2: :frowning2: :frowning2: Držte se :pensive: :pensive:
7. bře 2011 ve 14:37  • Odpověz
@marlin3 je mi to lito, je to na prd, kdyz odejde milovana osoba, at byla nemocna nebo ne. na to neni clovek nikdy pripraveny :frowning2:
7. bře 2011 v 15:30  • Odpověz
http://simona751.rajce.idnes.cz/dorty_II/
to je nádhera, holky hledám inspiraci a narazila jsem na totok
8. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz
autor
@marlin3 je mi to líto, a věř, že ti rozumím, my dneska tetu pochovali. :frowning2: Je mi hrozně, ale prostě život musí jít dál. Moje teta měla sarkom dělohy. Trvalo to jen měsíc, kdy jí začalo bejt špatně a než umřela. Byla to strašně živelná ženská, hrozně usměvavá. Bude mi chybět, opravdu byla jako moje druhá máma. Tohle prostě nikdo nečekal.
8. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz
holky, pojdme zmenit tema. tady je to smutny, vedle holky taky narazily na smutny tema..... :unamused: jo jo, zivot jde dal, i kdyz je to tezky, ja bych o tom mohla dlouhe hodiny povidat.

venku je krasne, musime si to jaro uzit, po tak dlouhe hnusne zime.

my mame po kontrole kyclicek a vsechno je v poradku, diagnoza Ia u obou nozicek. jsem stastna, ze uz nemusime Andrejce davat to siroke baleni, aspon bude moct ted kopat nozickama. :slight_smile:

jestli mate jeste supinky na hlavicce nebo nekde jinde, tak my mazeme od minuleho pondeli hlavicku kremem Kerasal a uz ma Andrejka hlavicku jako z prdu kulicku :slight_smile: absolutne cistounkou, bez jedine supinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

taky se vam miminka tak poti? nase je furt vzadu na hlavicce mokra, tak jsme ji zacali pokladat na manzelovo triko z meriny a super. tak jsem ji koupila i satek, oboustrannou cepicku a oboustrannou kuklu na pristi zimu z toho sameho materialu. sice drahy jako prase, ale kdyz vidim, jak je furt mokra, tak jsem to musela koupit. dneska mela venku uz ten satecek a v pohode.
dneska mam z ni velkou radost, z holcicky moji. a jak se mate vy?
9. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.