• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
@nadja73 nám na šupinky pomohl Sebamed dětský olej, za dva dny to bylo úplně pryč. Teda měl jen jeden takovej proužek, takže nic hroznýho, ale jsem ráda, že je to v pořádku.
Mě se malej tak moc nepotí, já ho teda moc nenabaluju. Někdy se zpotí, když mu v krámě sundám pozdě čepičku, ale jinak ne.
9. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz
@nadja73 Bety se hlavičky taky děsně potí. Po každým kojení, u kterýho usne, po ní zůstává na pojo polštáři propocený flek. I v postýlce na prostěradle má flek. A to jí nijak nenabaluju, doma je 22-23°C. V kočáru se mi nepotí, jen u toho kojení - asi je to velká makačka :grinning:
Super, že máte kyčličky v pořádku. My jdeme za 4 týdny na KO jestli už budou jadýrka.

ad šupinky - máme, neřešíme

My jsme dneska měly KO na neurologii a už nemusíme cvičit vojtovku - ne že bych jí s Bety teda cvičila :sweat_smile: Za 2 měsíce 2x :sweat_smile: Všechno zvládla přirozeným vývojem.

No a ještě nesmím zapomenout napsat, že v sobotu máme vítání občánků. Den před Bětušky půlročninama :grinning: Asi se tu u nás vítá 2 x do roka :grinning:
9. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz
ahoj večer jsem K:O a odedneška mám doma i manžela, který leží v horečkách a ani nedudá vlastně jse ho viděla jen když jsem po něm chtěla ať si změří eplotu a nebo když jsem mu nesla čaj, je teda tak nemocnej až je mi ho líto, ale nedovedu si představit, kdybych byla nemocná já, kdo by se staral o děti, kdysi jsem měla horečky a on si šel v klidu do práce a já jsem se musela starat o H jako bych ani nemocná nebyla, tak až onemocním, tak mu to musím připomenout-ať si vzpomene na sebe, jak mu bylo zle, jak nemohl ani na záchod. Nelinka a Honzík jsou dneska v pohodě ani jeden nemaj teploty a Honzík má zítra slíbené, že už nemusí ležet, tak se těší. Mě bolí hrozně hlava a tak jsem si musela vzít brufen. tak jsem se letmo změřila a mám 37 rovných, tak doufám, že to nepoleze nahoru.
9. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz
@faflina no, držím palce ať to nepřeleze i na tebe. Teď to řádí na všech frontách :unamused: S těma chlapama je to děsný - na jednu stranu když marodí, tak čekají full servis a péči, ale když marodí ženská, tak je ani nenapadne, že by měli něco takovýho poskytnout taky. Neříkám teda, že jsou takový všichni, ale prostě to spoustu z nich nenapadne.
9. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz
@lendaw Zrova můj chlap, nikdy nemarodí ,a le dneska mám o něho fakt strach, jestli se dožije rána, ty prášky na horečku mu skoro vůbec nezabírají
9. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz
@faflina zkusila bych studený zábaly na končetiny a hektolitry čaje.
9. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz
@lendaw tak seru na něho, ať třeba chcípne, sem mu šla změřit teplotu donesla čisté pyžamo a dala vypít a zapít prášky a pak mu říkám, že doufám že neonemocním jako on a jestli budu mít taky takové teploty, jesti by mi taky tak pomáhal a řekl, že né, že musí chodit do práce-hajzl. jsu nasraná,tak on by mě nechal kliďo píďo dvě děti na starost i kdybych měla horečky jako on, nemám slov, jsem švihla dveřma a řekla mu , že od teď mu neuvařím ani čaj........
teď jak se měřil, tak měl 37.3 tak to asi zabírá, ale totál všechno mokré, super že se potí a ve studené sprše byl kolem 18-té hodiny...............
9. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz
@faflina ten je na ťavku :angry: Chlap :angry: Já bych ale dopadla stejně. A vlastně jsem tak i už párkrát dopadla :angry: 37,3 už je dobrých. To už se o sebe dokáže postarat. PRď na něj, hoď si nohy na stůl a oddáchni si. :wink:
9. bře 2011 ve 21:50  • Odpověz
@lendaw teď už jo, prdím a zvysoka, jsem vytočená jak prase.. na mě voleal, jestli má chodbě zhasnout, jsem mu ani neodpověděla, že já se vůbec rozčiluju :angry:
9. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz
@faflina víš co mě dokáže vždycky vytočit do běla. CHlap tu skučí, jak je mu mizerně, že ho bolí celej člověk, že má horečku a bůh ví co ještě, ale prášek si není schopnej sám vzít. Radši tu budu hodiny ležet a čekat až přijedu domu a psotarám se o něj. Ani blbej čaj si neudělá.

No nic, jdu spát, zítra jdu do práce, tak ať jsem fit:slight_smile:
9. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz
@lendaw brou noc
9. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz
Ahojte holky tak dneska ráno teda chumelí, no jsem teda zvědavá na to jaro. No na to že už prodáváme přísady salátu, tak netuším kde to ti lidi sadí?
10. bře 2011 v 09:21  • Odpověz
@faflina ahoj, jejda, tady nastesti v praze zaim jen pod mrakem. ja uz snih nechci videt ani v televizi !!!!! :angry: tak se tesim na jaro.
ale mame problem a nevim, jak ho vyresime. Andrejka je zvykla od mala byt v zavinovacce. spi v ni a ani v kocarku nedokaze byt bez kombinezky a fusaku, ktery ji stahuje. vubec nevim, jak to budeme delat az bude teplo. nevim, jak ji odnaucit spat v postylce jen pod perinkou. nejaky zaruceny typ?
10. bře 2011 v 09:26  • Odpověz
Tady nechumelí ani nechumelilo a snad ani nebude.Pevné nervy faf s manžou a ať se brzo uzdravíte
10. bře 2011 v 09:28  • Odpověz
jo a takhle včera malý plaval:slight_smile:
10. bře 2011 v 09:32  • Odpověz
@lillyzelvicka to je sikulkaaaaaaaa :slight_smile: a vzdycky se mu to libi? co tam vsechno delate? ze bychom zkusili dat Andrejku do velky vany.
10. bře 2011 v 09:40  • Odpověz
@nadja73 Ahojky no malému se to líbí strašně moc ale jen s jednou koupací tetou ta druhá má hrubý hlas a malý se ji bojí.No a co tam děláme koupací teta si vezme malého a učí ho ve vodě držet tělíčko v rovině ,kopat nožičkama aniž by se potopil je to všechno o te psychomotorice a malý se tam směje a vykláda hraje si s hračkama,teta k tomu vykládá říkanky a chválí a povzbuzuje mimčo.A pak se osušíme a cvičíme na přebalováku.Koníky ručičky .Je to super mi se to moc líbí :grinning: a malému taky :sweat_smile: :grinning:
10. bře 2011 v 10:01  • Odpověz
@faflina u nás bylo ráno taky pěkně namrznuto. A saláty? no přece do skleníku :wink: Heleď, ale o víkendu už má být 13°C :slight_smile:
@nadja73 co zkusit spací pytel a nebo merino zavinku?
@lillyzelvicka to je plaváček malinkej :dizzy_face:
10. bře 2011 v 10:07  • Odpověz
@lendaw pytel mame, ale ten je moc velkej v nozickach a rucicky ma venku. mas nekde link na tu zavinku?
10. bře 2011 v 10:37  • Odpověz
@lendaw uz mam :slight_smile: ty s ni mas nejakou zkusenost?
10. bře 2011 v 10:40  • Odpověz
@lendaw http://www.sijemdetem.cz/produkt/merino-zavinovaci-deka je tohle ono? maji tam hodne rozmeru, ktery by byl asi nejlepsi? ja nevim, jestli ten nejvetsi rozmer, ale asi jo, co?
10. bře 2011 v 11:11  • Odpověz
@nadja73 přesně tuhle mám, ze šijem dětem. mám asi 110x110. Určitě kup ten největší rozměr. Jinak se dá sehnat i na anavy.cz. Já si jí nemůžu vynachválit, stejně tak holky ze zářijovek. Já už teda nezavinuju, Bety ti nikdy moc nechytlo, takže jí používám denně jako deku - do kočáru, do autosedačky, doma..... Ona teda hodně mate vzhledem. Je hodně slaboučká, ale fakt hezky izoluje. Je trochu pružná, takže při zavinování si jí utáhneš podle potřeby.
10. bře 2011 v 11:22  • Odpověz
@nadja73 no a na pytel bych asi začalazvykat tak, že na noc zamotáš jen ručky a nohy budou v pytli. Já začala dávat dopytle v ten moment, kdy mi Bety začala v noci cestovat v postýlce. Vždycky jsem jí našla narvanou v kouté nebo naštorc. Stačilo pár nocí v pytli a už je to zase v pohodě. M teda spí pod velkým péřovým polštářem, ze kterýho jsem odsypala půlku peří.
10. bře 2011 v 11:25  • Odpověz
@lendaw ok, diky, jdu ji objednat :slight_smile: nejvetsi rozmer maji 130 x 130. kdyz jsme vcera byly na kyclickach, tak vedle nas maminka rozbalovala svoje cca 14-denni miminko a nase Andys byla proti ni jak obr. strasne porovnani :sunglasses: a pro me je to furt takove male miminko, i kdyz se mi uz nevejde do normalni rychlozavinovacky :slight_smile:
10. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz
jen tak pro zasmani? :sunglasses: no, ono to spis takova sranda nebude :confounded:
10. bře 2011 v 16:54  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska jsem se musela fakt smat. Andrejka spinkala od desiti do pul sedme, coz bylo super, ale uz od 5. jsem ji spizovala, jestli teda vstava nebo ne. Obcas se zachrula, prdla a spala dal. Ale v tech pul sedme, kdyz malinko otevrela ocicka, tak jsem ji uz vzala se slovy "holcicko moje, musis uz papat, jinak mame prasknou prsa!" Vzdycky ji nejdriv prebalim, prevliknu a pak jdeme papat, ale dneska jsem to uz nemohla vydrzet, tak jsem sly hned papat. Tak jsem ji kojila, ona si u toho kakala :sunglasses:, jsem si rikala, ze jsem udelala dobre, ze jsme to dneska otocily, abych ji pak nemusela znovu prebalovat a kdyz jsme skoncily a zvedla jsem ji na krkani, tak kojak pokadenej a pyzamko podelany az ke krku :grinning:. Tak jsem vzbudila tatu s tim, ze mi musi pomoct. Musela Andrejka pod sprchu :sunglasses: takze Andrejka se dneska stylove rozloucila se svym (nasim) oblibenym zelenym pyzamkem, ktere uz bych ji priste stejne nedala, protoze uz ji je skoro male :pensive: :slight_smile: :dizzy_face:....Bude se nam po tobe, pyzamko, styskat. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. bře 2011 v 07:56  • Odpověz
@nadja73 ahoj...no pěkné ráno,takové přivítání jara od Andrejky,že? :grinning: Tak víš jak,ona věděla že už to oblíkat nebude,tak si řekla ...dodělám ho! A basta! :grinning: :wink:
14. bře 2011 v 10:15  • Odpověz
@marlin3 ahoj, no vzdyt rikam, ze nase holka je inteligentni :slight_smile: a jak se ma Evicka?
14. bře 2011 v 10:24  • Odpověz
@nadja73 myslím,že dobře...včera jsme se vrátili z Moravy..a tam to bylo trochu horší,už víc vnímá cizí prostředí a tak nějak je z toho trochu vedle. Ale dá se to. Takže se teď vracíme do zajetého domácího prostředí. Včera jsme měly mít první plavání,ale bohužel nám to zrušili..prý havárie bazénu,tak museli napustit novou vodu...tak musíme počkat 14 dní až bude teplota OK.
14. bře 2011 v 10:30  • Odpověz
@marlin3 no, s tim cizim prostredim to mae odobne. v utery jsme byli u ma v praci a i pri kojeni mi brecela, po tom nebyla k utiseni, no hruza, nakonec usnula, ale byl to des. venku uz byla v pohode.
a kam chodite v MB na plavani? do bazenu u gymplu nebo jinam?
14. bře 2011 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.