• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@nadja73 někam do Zvířetit u Bakova....ještě jsem to na mapě přesně nehledala :confused:
14. bře 2011 v 10:46  • Odpověz
@marlin3 aha, no snad to tam bude dobry. a maji tam normos nebo slnaou vodu?
14. bře 2011 v 10:47  • Odpověz
@nadja73 slanou,tak jsem na to zvědavá :wink:
14. bře 2011 v 11:52  • Odpověz
14. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz
@marlin3 vypada to dobre :slight_smile:
14. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz
ahoj holky dneska byl poradna a malá má ve třech měsících 5330g a 58 cm je šikulka no a to hlavní? Jsem to dostala :sunglasses:
14. bře 2011 v 17:46  • Odpověz
autor
Čauky holky, hele ty naše děti jsou nějak spojený nebo co. Mě taky dneska malej prosr.. pyžamko :grinning: Jinak já jsem nějak totál vyčerpaná. Spím skoro za chůze a ještě ke všemu musím pořád cestovat, protože nám dělaj doma konečně to schodiště, tak nemůžeme bejt v tom prachu a hluku celej den. Malýmu už to věčný přesouvání taky dost vadí. No snad to brzo dodělají.
14. bře 2011 v 18:32  • Odpověz
Holky máme další miminko !!! teď mi dorazila sms, tak kopíruju:

"Tak dnes v 9.50 se nám narodila Johanka, plánovanou sekcí. Váha 3,30, 49cm, gestač. stáří 39+0. Moc vás zdraví Val"

Jdu jí napsat, že všechny moc gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2011 v 19:05  • Odpověz
autor
Gratulkovala jsem už na snažilkách, holky já se jen chtěla pochlubit, dneska byl opravdu super den. Malej byl skvělej. Žádný prdíky, zaplakal jen hlady a to se mu nedivím, nejedl asi 5 hodin, protože když už se mělo krmit, tak usnul a jinak bez chybičky, takovejch dní víc. Já stihla i uklidit auto a ještě se chvilku prospat. Doufám, že si to brzo zopakuje. Jsme úplně nabitá energií. :grinning:
15. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz
@mercedesse tak tos mela dobry. mne mala vcera nespala v kocarku, plakala. bud ji bylo horko nebo co, ale co nema pevnou zimni kombinezku, tak to byva venku pekelny :confounded: pritom doma uz mi spi pres den v pytli.
16. bře 2011 v 06:56  • Odpověz
tak spaní v kočárku...je moje "záchrana". Každý den si Evička v kočárku kolem poledne dáchne cca 3 hodinky,ale dneska tam tak moc fouká,že teda nevim nevim... :confounded: a v chodbě už to není ono,když je tak teplo.
Včera mi přišel kočárek,koupila jsem tady z bazaru s pořádnýma nafukovacíma kolama,tak to bude mnohem lepší tady do toho našeho terénu na procházky..tak už máme kočárky dva: do města a do lesa :grinning:
16. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz
@marlin3 nase cacorka prave ve stojicim kocaru neusne. jakmile vyjedeme, tak nesmime zastavit, to se hned probudi. takze to mas good, kdyz nemusis vytahnout paty z baraku a mala ti spinka. My jsme rovnou koupili kocarek s nafukovacima vetsima kolama, abychom prave mohli jak do mesta, tak i do terenu a zatim to slape. :slight_smile: Dneska jsme byly poprve venku dopoledne, vzdycky sjme jezdily az odpoledne a bylo to fajn. Amdrejka hned zabrala, jen, co jsme vyjeli z baraku a spala celou cestu, ani v Bille se neprobudila. Za to, kdyz jsme prejely prah bytu, tak uz zacala rvat. Dneska je to sila. Po dvou hodinach zacne plakat a musim ji vzit do naruce a to se hned uklidni. Vypada to, ze si vychovavam pekneho mamincina mazanka :sunglasses: :slight_smile: :dizzy_face: ale to nic, vzdyt jsem to prece chtela, no ne? :grinning:
jinak se ze me stava pekna domaci hospodynka. :sunglasses: Upekla jsem poradne ceske buchty, povidlove a tvarohove. Tak doufam, ze vecer bude manzel nadseny :slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz
@nadja73 tý jo..pošli pár! Vypadají nádherně! :slight_smile: :wink:
Já vždycky vylezu na zahradu,objedu ji pětkrát a Evička je tuhoň. :wink: Ale musí být nakrmená a tak 2 hodinky vzhůru. I když tam teda pěkně fouká,tak jsem ji zkusila dát ven. Kočárek stojí za barákem,tam to tak hrozné není,no uvidím jestli si stihnu dát alespoň kafíčko. Potřebovala bych ale účtovat,DPH se blíží... :sweat_smile:
16. bře 2011 ve 14:51  • Odpověz
@radusv jj, napiš že mocinky gratulujeme, hlavně že zdraví ať jsou
16. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz
@faflina už jsem jí gratulovala za nás všechny hned v ten den :wink:
17. bře 2011 v 07:45  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jak se máte? Mě je pořád nějak divně od žaludku. Až jsem dneska podlehla a koupila těhu test. No snad to dopadne dobře, moc se mi jako nechce mít hned další mimčo. Doufám, že to nečtou holky ze snažilek, asi by mě nejradši koply. :sweat_smile: Ráno to radši zkusím. Už skoro nekojím a první a poslední ms jsem měla na začátku února. Jako druhý chci, ale tak za dva roky, dřív nee. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2011 ve 20:12  • Odpověz
@mercedesse tak já si zho vemu, jak píšu beru jakýkoliv pohlaví i počet :frowning2:
17. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz
AHoj holky:slight_smile:

Nové miminko :dizzy_face: Obrovská gratulace Valentynce i Johance :dizzy_face: Je jen o 10 dkg "menší" než byla Bětuška a na cenťáky máme taky shodu :grinning:

My máme po KO v 6M - 6,8kg a 66cm. Můžeme začít s příkrmama, ale máme polovoleno stále plně kojit vzhledem k zatížení alergiemi. Takže budeme dál plně kojit :grinning: Jednou jsem zkusila dát mrkvičku a ani jedna na to očividně nejsme připravená - Bety mi chudinka tak věřila, myslela si, že jí na tý lžičce dávám mlíčko nebo nějakou sladkou medicínku a tak vzorně otvírala pusinku. A potom hodila tak utýraný výraz, že mi bylo skoro do breku :cry: Asi budu kojit dokud nepůjde do školky :grinning:

Omlouvám se, že to tu teď flákám, ale se zářijovkama jsem se přesunuly z koňa jinam, takže už sem moc nechodím. Ale čas od času juknu co se děje :wink: :slight_smile:
17. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz
@lendaw kdepak ses zatoulala na Emimino? no nejsi sama :grinning:
17. bře 2011 ve 21:43  • Odpověz
@faflina Emimino jsme měly v testování, ale bylo to tam moc blikací a hlavně hned na úvodní stránce v nastavení profilu na mě vykouknul nápis Přidejte vaše dítě na prodej. Smaozřejmě jsem blbě četla a bylo tam Přidejte Vaše dítě na profil, ale první dojem je první dojem :grinning: Takže jsme se šóply k jedné holčině, co má diskuzní fórum na svých firemních stránkách. Taky jste pláchly?
17. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz
pak ještě slepičárna, ale tam jsem ještě nebyla. Jo taky se poohlížím po něčem jiném, protože co je tu dusno, odešlo hodně kámošek
@lendaw :angry: :frowning2:
17. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz
@faflina no, v zářijovkách blokly jednu holčinu a několik dalších dostalo "podmínku", takže během jednoho dne padlo rozhodnutí během jednoho dne a večer už jsme kecaly jinde. Ale spousta ostatních v jiných diskuzích nemá vůbec ponětí o nějaké blbé atmosféře.
17. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz
@lendaw se divým je tovšude řeší se to na koňovi, na emiminu, na FB. Nechápu jak to někdo přehlídne...
17. bře 2011 ve 22:17  • Odpověz
autor
@gambrinuska gamb ty ještě nezoufej, budu na zítra držet palce. Já bych ti ho snad fakt klidně věnovala.(tobě obzvlášť)Je to fakt blbý, po Míšovi jsem strašně moc toužila, ale jako tahat ho s břichem, když by ještě pořádně třeba nechodil a dvoje plíny a tak, tak by mě asi jeblo. No ale spíš to mám psychický, je toho prostě teď moc. Ale dneska jsem dostala trochu vzpruhu. Do 14ti dnů mi přivezou nový auto, už je zaplacená záloha. Jen mi ten mazlík stojí v Dortmundu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lendaw tak mě třeba blbá atmosféra od doby kdy odešla natul a lehe nepostihla. Koukám jako blázen co se to tu děje :confused:
17. bře 2011 ve 22:21  • Odpověz
@lendaw taky obcas ctu, ze to tady nektera bali, ze uz tady nechce byt, ale nikde jsem se nedocetla, co se vlastne deje. proc po nich admini jdou. teda, jestli je to o adminech. :confounded:
18. bře 2011 v 06:55  • Odpověz
@mercedesse
@nadja73 jo je to o jedné Admin, ale nevím kůli jejímu albu, má tam něo co není povolené a jiným když to tam má tak jí smáznout ty fotky v albu a ty holky jí psaly, že proč to maže, když to tam má taky, že si myslely že je to tím pádem OK, ale ona jim psala, že to tak nesmí být a prostě se nedomluvily a ty holky si na to téma založily diskusi a včechny holky co napsaly nějaké negativum na ní, byly smazány a zamezen přístup na koňa, některé holky to tak pobouřilo, že odmítly na koňa chodit z vlastní iniciativy, tak nějak ve zkratce......, ale nevím kde je pravda, radči se do toho nemotat, nebo nás smáznou taky a už se nikde nenajdeme a to já nechci, jen ty holky co mám na FB- tak mám kontakt a vím jak se jim daří, některé už asi nikdy nenajdu :angry:
18. bře 2011 v 09:38  • Odpověz
teda holky,...co se to dějě? Já jsem teda taky úplně mimo a o niem nevím.. :confused:
Myslíte si,že je úplná blbost,aby se už Evička trápila "klubáním" zoubků??? Poslední dva večery hrůza...brečí a brečí...cpe sí dudlík do pusy,ale tak na boky a snaží se ho kousat... :confused: :sweat_smile: Vždycky se na chvilinku uklidní (cca 10 vteřin) a jedeme na novo. Nebo co by to mohlo být?
18. bře 2011 v 09:55  • Odpověz
@marlin3 ja bych podle priznaku si taky mohla myslet, ze Andys lezou zuby....neuveritelne slinta (no, skoro od narozeni :sunglasses: ) a poslednich 14 dni si strasne cuca rucicky, uple taha, jako by tam mela najit mliko :slight_smile: ale klidne to zoubky byt muzou, mne muj deda nasel prvni zub ve 2. mesicich :slight_smile: a mamka prej na to, ze to je nesmysl, ze to bude sunar a ono prd, fakt prvni zub :grinning: takze , kdyz jsou Evicce skoro 4 mesice, tak proc ne? :wink:
18. bře 2011 v 10:48  • Odpověz
@faflina mi nerikej, ze tady tomu serveru vladne jedna adminka. :confused: vzdyct by to melo mit nejakeho majitele nebo nekoho, kdo to tu plati a spravuje, ne? mne teda zatim nikdo nic nesmazal, ani fotky, ani treba vlozeny link na nejakou firmu, takze me se to zatim netyka, a tak sjem tu spokojena, Uz treba hledam a koukam na temata, ktera nas teprve cekaji, treba prikrmovani, prvni prikrmy atd. takze by me mrzelo, kdyby to tu uplne skoncilo :pensive:
18. bře 2011 v 10:51  • Odpověz
@nadja73
@marlin3 jo holky zoubky koncem ukončeného 4 měsíce jsou normální moje kámoška měla holku 4 měsíční a už měla zuby venku, takže bych se nedivila. Jo a když dítě má třeba od 4 měsíce teplotu, tak se to svádí vždycky na zuby. Akorád mi měli zoubky až v 9 měsících
18. bře 2011 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.