• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
dík holky...tak budeme hledat zoubky...ať dostanu na šaty! :wink:
18. bře 2011 v 15:31  • Odpověz
@marlin3 ja uz taky obcas brousim po Andrejcinych dasnickach, ale zatim nic. doufam, ze taky nejake ty saticky dostanu :slight_smile:
18. bře 2011 v 15:45  • Odpověz
holky jestli máte čas tak se to hodně rozebíralo tu. http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kazda-mince-ma-dve-strany/
18. bře 2011 v 15:45  • Odpověz
autor
@marlin3 Tak můj malej taky slintá a žere ručičky a máma tvrdí, že by to mohly zuby bejt. Já je prej měla ve 3 měsících.

Jo a dneska velká novina prvně jsme se otočili na bříško. :grinning: Jak se mu to povedlo jednou, tak už se točí pořád. Tam i zpátky. Mám z něj radost, už to tak týden zkušel, ale teď se zadařilo a správně srovnal ruce, aby se dostal přes ramínko. No je to můj šikulka :grinning:
18. bře 2011 v 19:56  • Odpověz
@mercedesse tý jo,to je šikula! Evička zatím nic...s mojí pomocí se otočí,na bříšku se jí líbí a pak se někdy otočí sama zpět,ale spíš ne.
Už nemám pochyb,že Evičku zlobí zoubky.Včera se to už pěkně vystupňovalo a malá byla úplně nervní a furt všechno strkala do pusy a úplně to drtila..nejlíp můj prst a úplně jsem cítila kam ho směřuje,tak jsem v lékarně koupila gel na dásně,tak jsem jí s tím párkrát namazala,dávala jsem dudlíky do ledničky a tak...no večer byl hrozný,pak naštěstí usnula,ale....ráno nanovo. Pak se trochu uklidnila,tak uvidíme...ať už jsou zuby venku a je trošku klid. A to jdeme ve čtvrtek na 3.hexu :unamused:
Ale furt to ještě jde,tak musíme prostě vydržet a hotovo!
Jinak pěknou sobotu :slight_smile:
19. bře 2011 v 11:58  • Odpověz
@marlin3 jsou na to i homeopatika chamomilia vulgaris v ředění 15ch.
19. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz
@faflina teeeda šikula! :wink:
19. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz
autor
Tak a máme pěknou rýmu a kašel. V noci začal pokašlávat, jako není to nic dramatickýho, ale ven jsme teda radši nešli. Měli jsme v plánu jet za babičkou a jít na dlouhou procházku a prd. Doufám, že nebude mít teplotu, zatím to nevypadá. Jen s tou rýmou je boj, nesnáší odsávání a teď ho musím trápit i několikrát denně. Dřív jsme to zmákli jednou večer a i to bylo divadlo. :frowning2:
20. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz
@faflina no to je teda sikulka a pekne slinta jako nase :slight_smile: :slight_smile: nase Andys jeste se vubec neotaci, nejaky trik, jak ji pomoc?
@mercedesse tak at vyzenete kaslik a rymicku co nejdriv. my jsme nastesti (3x tukam do dreva) zatim jeste porad zdravi, tak doufam, ze to Andrejce co nejdyl vydrzi.
@marlin3 tak jsem zvedava, jestli to bude prvni zoubek, musi to byt strasny nervy, kdyz dokola furt place, na to se teba vubec netesim :confounded: nase nasadi rovnou kybl slzicek a to jsem pak uplne v koncich :pensive:
20. bře 2011 v 18:34  • Odpověz
@nadja73 na otáčení má čas do ukončeného 6.měsíce :wink: Ale pokud jí chceš pomoct, tak takhle mě to učily na rehábku: Natočit na bok. Vrchní ruka by měla šahat dopředu. Tvým předloktím jí vyrovnat zádíčka a jlavičku do roviny - hlavička nesmí jít do záklonu. Druhou rukou pomoct přetočit za vrchní nožičku - nikdy ne za ručičku. Ale jak říkám, má na to ještě čas. Jako příprava je vhodné nošení v klubíčku, na protažení zad.

@mercedesse to je teda vopruz s tou rýmou a kašlem. Bety taky trošku kuckala, dávala jsem Mucoplant a přešlo to.

@marlin3 já byla před měsícem a půl přesdvědčená, že nám roste zub. Ale nakonec to byl všechno jen následek toho, že Bety objevila, že ruce se dají žvejkat. Už jí to pustilo, teď žvejká vlastní nohy. Ale tenkrát to u nás probíhalo podobně jak u vás. Tím samozřejmě nechci říct, že by to zoubek být nemohl. Jsou miminka, která mají v půl roce už několik zubů. Ale většinou je to prostě jenom objevování ručiček. A pokud to tedy zoubek je, tak bych dala Chamonillu, viz. zpráva od @Faflina
20. bře 2011 v 19:26  • Odpověz
@lendaw diky, zitra to zkusim. ja si prave rikam, ze ji nedavam prostor, aby se takhle mohla pohybovat. bud je na prebalovaku a to ji hlidam, aby mi nespadla nebo je na hraci dece a to jen na zadech, kdy chyta visici hracky, nebo je na dece, kde pase konicky, ale o, ze bych videla nejaky naznak toceni tam neni. Ja nijak nepanikarim, neni duvod, jen si rikam, jestli ji davam prostor, jestli ji neomezuju.
20. bře 2011 v 19:32  • Odpověz
jak jsme si vysperkovali auto, aby vsichni vedeli, ze si vezeme nas nejvetsi poklad :slight_smile:
20. bře 2011 v 19:34  • Odpověz
@nadja73 Ona až se bude chtít přetáčet, tak se ti začne točit i v náručí:slight_smile: KOukala jsem do deníku a Bety se začala točit na pravý bok (ne na bříško), když jí byly 4 měsíce. Když jí bylo co teď Andrejce, tak ještě ani pořádně nepásla.
A hezky jste sei vyzdobili auto:slight_smile: Já jsem nebyla ještě schopná si tam dát ani Dítě v autě. Už půl roku tu nálepku nosím v kabelce.
20. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz
@lendaw dik za uklidneni, ale hned zitra na to vlitneme :slight_smile: ......i ty jedna matko, sup hned se samolepkou na auto :wink: my jsme tam meli tu magnetickou hned, jak si pro nas tatka prijel do porodnice :slight_smile:
20. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz
@nadja73 já nálepku vyfásla v porodnici,ale jsem prostě tragická :sweat_smile:
20. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz
autor
Tak je to zatím dobrý, nezhoršuje se to. tak uvidíme zítra. Holky hlavně nepanikařte, Míša se začal točit opravdu brzo. :wink:
Já mám v autě takovu tu ovečku s nápisem Little lamb on boar. (Jehňátko na palubě) z ovečky Shaun (nevím jestli to píšu dobře)a teď mi ve čtvrtek přivezou konečně nový auto, tak to musím taky vyzdobit. Už se těším.
20. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz
tak s nálepkou na auto já neuspěju, prý je to stejně zbytečný, protože na to nikdo nebere ohled a navíc jezdí auto s nálepkou i když to dítě v něm třeba zrovna není. A můj chlap si nenechá na auto sáhnout, je hrozně opečovávané až hrůza, když někoho vezu a sedá si tak se mě ptá, kde mám papuče!!! Jako že se chtějí přezout z bot do papuč než vlezou do sterilního auta...A to mám nálepku od sunaru s nápisem Nelinka v autě
21. bře 2011 v 07:31  • Odpověz
@faflina tak to tvyho chlapa asi trefi, az deti v aute budou treba papat, okopavat sedacku pred sebou. to bude jizda :grinning: .....a zakaz to tem amlym prckum, ze jo :sunglasses:
je fakt, ze nekterym ridicum ty nalepky nic nerikaji, ale uz jsme parkrat zjistili, ze ta reflexni zbrzdi ridice, protoze nevedi, proc mame na zadku takovy "vystrazny" trojuhelnik. kolikrat se za nami auto rychle priblizilo a pak s velkym odstupem jelo v klidu za nami.
A nam se libi, ze davame vsem vedet, ze vezeme nasi Andrejku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2011 v 07:59  • Odpověz
@nadja73 já jsem si to tam chtěla nalepit, ale neuspěla jsem, honzík už teď moc dobře ví co si v autě může dovolit a co né, třeba kopat do sedačky-by ho zabil. A už když malej leze do auta tak dělá velký krok aby náhodou nastoul na ty dveře dole, musí ze země až na kobereček pod sedačkou-jinak je zle, když je venku sníh tak sednout na zadek a nohy ven z auta a klepat o sebe dokud sníh naní dole z bot, ale člověk si zvykne................
21. bře 2011 v 09:09  • Odpověz
@faflina a co tu reflexni, co je magneticka a na auto se vzdycky "nalepi", kdyz v nem jede dite?
teda chudak Honzik, ten je vycepovanej :confused: uvidime, jak tatka bude prisnej na svoji holcicku :slight_smile: a az to bude mit ve dvojtem "baleni", az bude muset krotit 2 deti :grinning:
21. bře 2011 v 09:42  • Odpověz
Tak si takhle po ranu prebaluju Andrejku, povidame si u toho, Andrejka se smeje, najednou si prdne a hle, mama je pekne nahozena :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz
22. bře 2011 v 06:45  • Odpověz
@nadja73 krásná saténová košilka :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 v 07:36  • Odpověz
Dneska slavíme 4 měsíce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2011 v 09:14  • Odpověz
@marlin3 tak vsechno nejlepsi, holky :slight_smile:
22. bře 2011 v 11:30  • Odpověz
autor
Tak už jsem rýmu chytla od malýho. Nedivím se, že je protivnej, mě je taky pěkně blbě. A to mi nikdo nešťárá odsávačkou v nose :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak si neumím představit jak budu zítra celej den fungovat a to nám zase příjde zedník na to schodiště. Nějak mi docházejí síly.

@marlin3 to tak strašně letí :wink:
22. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz
@marlin3 gratuluju ke čtvrtému měsíci :wink:
23. bře 2011 v 08:56  • Odpověz
@mercedesse tak hodně zdraví ať vás ta rýma nechá a sluníčko ať máš sílu :wink:
23. bře 2011 v 08:57  • Odpověz
23. bře 2011 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.