• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Evička předevčírem objevila,že může pěkně křičet a výskat,takže to používá při radosti,ale i před brečením...tak vždycky nevím,co jako z toho bude...jestli se raduje nebo bude následovat pláč :confused:
@mercedesse tak se oba brzy uzdravte! :pensive: škoda v takovém počásí...
23. bře 2011 v 11:35  • Odpověz
@marlin3 tak z te nasi malicke se stava pekna zavislacka na mame, protoze vi, ze pro ni udelam vsechno na svete. dneska dopoledne byla takova nejaka rozmrzela, ze po kojeni, kdyz jsem ji dala na hraci deku, tak zacala plakat, pak vydavat takove divne zvuky jako kdyz tlaci, ale to by tlacila slona :sunglasses: a kdyz jsem si ji vzala do naruce, tak okamzite prestala a byla miloucka :slight_smile: mrska moje mala me ma pekne omotanou kolem prstu :slight_smile:
dneska jsem ji dala poprve pod hrazdicku a pres ten kraval, jak tam do tech figurek busi, tak neslysim vlastni myslenky :grinning:
23. bře 2011 v 16:38  • Odpověz
autor
Čauky holky, já jsme totálně mrtvá. Malej už má rýmu lepší, ale u mě to dneska asi vrcholilo a i únava mě dostává. Do toho hromada prádla. Tak jsme se do toho vrhla. Po hodině co mi tam malej střídavě řval, tak přišla tchýně, jestli si ho má vzít a za pět minut byla s ním zpátky, že má asi prdíka a vrazila mi ho do ruky. No super pomoc. Já z ní chcípnu, akorát uklízím po pěti lidech a pomoc žádná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :confounded: :angry:
24. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz
@mercedesse ahoj, no teda nic moc :confounded: na tebe uz padla ta unava ze starani se o maleho, do toho o celou rodinu a jeste mozna do toho jarni unava. tak holka drz se, basti vitaminy a zkus nejak presvedcit tchyni, aby ti fakt pomohla s malym. jen nechapu, proc se staras o 5 liid? to znamena, ze se staras i o tchanovce? :confused: si nejspis rikaji, ze jsi doma, ze nemas co delat, co? hmm. ja jsem vcera taky zehlila dopoledne jednu pracku a vecer u Ordinace druhou pracku. Nastesti mi to hend uschlo, co jsem rano vyprala, takze se mi to tu nekupi. Nesnasim, kdyz tu mam nevyzehlene pradlo, radsi to udelam hned. Andrejka uz nema tak super vystavni nocni spani. Uz 3 noci k ni vstavam jen proto, abych ji dala dudlika. Ona se skoro probudi a rochni se a hleda dudaka, tak jen vstanu, soupnu ji ho do pusinky, pohladim a spinka dal. Coz je super, jen mam roztrhany spanek. Ale neva, hlavne, ze je zdrava. Rano vstaneme v pul seste na kojeni a v 6 uz zase spinka. Takze si vubec nemuzu na nic stezovat. Vcera jsem si udelala radost. Jela jsem do OC Novy Smichov do Chicca a koupila Andrejce ruzovou deku do kocarku, super bilou kabato-mikunku a tricko. Jeste jsem zabrouzdala do knihkupectvi a koupila Pisnicky pro nejmensi a Rikanky pro nejmensi. Clovek ty pisnicky i rikanky zna, ale vzpomenout si na ne. :unamused: Takhle si uz zacneme predcitat :slight_smile: No a zitra pojedeme do Malvika koupit slunecnik. V Chiccu ho nemeli, tak pojedeme tam. Uz je to slunicko silne a male vadi, kdyz na ni sviti, tak furt otacim kocar :sunglasses:
25. bře 2011 v 09:12  • Odpověz
autor
Ahojky, tak už jsem zase trošku vychladla, možná i proto, že tchýně i tchán jsou dneska pryč. :slight_smile:
@nadja73 taky nesnáším, když tu mám prádlo a žehlení mě baví, ale ne, když mi malej brečí za zádama. Jinak s těma říkankama mi to povídej, taky jsem musela nakoupit knížky. Vždycky něco začnu malýmu zpívat a pak si nemůžu vzpomenout na slova, i když teď je mu to ještě celkem fuk.
Jo a nějakej slunečník jsem dneska viděla v Chiccu na Čerňáku, ale nevím jestli by ti pasoval. :wink: Já tam byla koupit nějaký kousátka, který jsou lehký do ručičky a docela jsem tam vybrala a neodolala jsem a vzala i pověstnej špendlík od Farlinu a moc se malýmu líbí. Když bude čas tak zase něco nafotím. Pak dostal dvoje nový polodupačky, protože mi ze všeho za tenhle měsíc vyrostl. No snad za 14 dní ani měsíc to netrvalo. Ten růstovej spurt byl opravdu znát.
25. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz
@mercedesse no, oni v Chiccu meli slunecnku, ale blby barvy. Mi o tom rustu neco povidej, ja do tech mych obibenych bodycek andrejku rvu uplne nadoraz:slight_smile: v pondeli jdeme na druhou davku ockovani, tak si tam Amdyse prevazime a premerime.
spendlik super, co?:slight_smile: no, to album nejak flakas, koukni na moje, jak to tam hazim kazdy tyden :wink:
25. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz
autor
@nadja73 já fakt nějak nestíhám, nafoceno něco mám, ale přetáhnout to do počítače je nějak moc práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Jdu pokračovat, konečně můžu trochu uklidit, nejhorší práce doma už máme za sebou, tak jsem se do toho vrhla hned ráno. My máme teď budíček brzo. Malej spí sice od osmi večer až do šesti ráno, ale pak už neusne, tak vstáváme a spát jde zase kolem devátý, jenže to už já musím makat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2011 v 09:56  • Odpověz
@mercedesse teda to ti spi tak kraaaaaasne, az zavidim. :slight_smile: nase, kdyz usne v osm, tak se probudi tak v jednu a pak se bude budit po trech hodinach. proto ji davame spat kolem desaty, aby spala do sesti. takze jeden dlouhy spanek denne a pak to seka po trech. ale nestezuju si. :wink:
26. bře 2011 v 16:08  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jak zvládáte přechod na nový čas. Já dala spát normálně v půl osmý, takže jsme to o hodinu šouply, tak jsem zvědavá, co to s ním do rána udělá. Bože, ať spí jako do teď. :sweat_smile: :grinning:
27. bře 2011 v 19:55  • Odpověz
@mercedesse ahoj, tak Andrejka spala od pul devate do pul sedme. lepsi nez pred tim. Uvidime, jestli to byla nahoda nebo zacne spat dyl. Mozna mela pochopeni pro rodice a tak spinkala jako andilek. Ja vcerejsek problila, zle mi bylo neskutecne - hlava a zaludek a na manzela to prislo v noci a k tomu se nam jeste pridal prujem :frowning2: Takze jsme se vubec nevyspali. Ja piju cerny caj a to taky prispelo k tomu ne-spanku. Nejvic se bojim, aby to od nas nechytla Andrejka a to jdeme dneska na 2. davu ockovani :confounded:
28. bře 2011 v 07:37  • Odpověz
autor
@nadja73 slyšela jsem, že řádí střevní chřipka jak blázen. My už jsme celkem zdraví, tak doufám, že nás to nepostihne. Jinak dneska ráno jsem měla totální šok. Řval nám monitor dechu. Nevím jestli to byl falešnej poplach, nebo fakt malej nedejchal, ale teď už je veselý miminko, tak snad dobrý, ale ten pocit nikomu nepřeju. Já si ke všemu myslela, že Michal vzal malýho z postýlky a zapomněl to vypnout a vůbec mi nedošlo, že malej v tý postýlce leží. Michal ho rychle zvednul a byl dobrej, ale na to, že se tak náhle vzbudil, tak ani neplakal. Tak nevím. Doufám, že to bylo poprvý a naposledy a jsem moc ráda, že monitor máme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2011 v 08:14  • Odpověz
@mercedesse no, nam takhle rval monitor 2x. a poprve nam to udelalo, kdyz jsme byli prvni noc doma z porodnice. v zivote jsem se vic nevylekala jako pri tom :confounded: vzdycky jsem malou vzala do naruc a lomcovala s ni a ona spokojene porad spala. vubec jsem to nechapala. jsem byla rozklepana a na pokraji zhrouceni. :pensive: jestli mas monitor Nanynku, tak jen staci, aby miminko vybechalo 2 nadechy a i kdyz pak zacne normalne zase dychat, tak to vyhlasi poplach. Ja jsem na tom monitoru taky zavisla, mame ho v kazde postylce. Jsem mnohem klidnejsi, i kdyz mi prijde, ze ten spravny poplach prichazi dost pozde. Soudim podle toho, kdyz se zapomene vypnout.
28. bře 2011 v 08:25  • Odpověz
autor
@nadja73 mám nanny a do teď v pohodě. Já ho mám právě jen v postýlce, ráno většinou už spí malej mezi náma. Dneska výjimečně spinkal ve svoji a zrovna poplach. Kdyby byl mezi náma, tak si ani nevšimneme, že nedejchá. Byla to fakt klika. No hlavně, že to dobře dopadlo i u tebe i u mě.
28. bře 2011 v 10:47  • Odpověz
@mercedesse ale ze to jsou nervy, co? :confounded:
28. bře 2011 v 11:09  • Odpověz
ahoj holky, měli jsem návštěvu a včera jsme byli na plavání,tak to tady nějak nestíhám...ale už jsem vás dočetla... :wink:
no s těma monitorama...my máme dva,...v každé postýlce,ale už je nějak nezapínám... :sweat_smile: tak doufám,že se mi to nevymstí :pensive: S tím spaním to obě máte teda luxusní...my jsme vzhůru co dvě hodiny..prostě jak přes den,tak v noci kojíme co dvě max.3 hodinky...ale jde to i tak. Takže Evička spí s náma v posteli celou noc,protože kdybych měla takhle furt vstávat...tak nevím,nevím...to by bylo mnohem horší. :wink:
28. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz
@marlin3 kdyby mi Andys takhle nespala, ale spala jako tobe, tak budu jak chodici Zombie :sunglasses: Ja musim furt zapinat monitor, je to zavislost. Urcite vydrzime do toho jednoho roku.
Jinak jsme zpet z kontroly. Ockovani se nakonec kvuli te me strevni chripce odlozilo na patek, ale probehla preventivni kontrola ve 4. mesicich a Andrejka vazi 6 530 g a meri 64 cm. Uz je to velka holka. Za ten mesic vyrostla o 4 cm a pribrala 900 g. Je to moje sikulka. :slight_smile: A muzu davat pres den cajik, takho budeme vozit na prochazku. Kolikrat je tak zpruzena, ze by ji to mohlo uklidnit, uvidime.
28. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz
@nadja73 tak to je kus baby! My jsme byli min.týden a Evička vážila 5970 g a měřila 60 cm...to jste nás pěkně přerostly!!!! :confused: :wink:
28. bře 2011 v 17:08  • Odpověz
@marlin3 to vis, pekne basti a spinka :slight_smile: ja teda musim kojit z obou prsou, z jednoho by ji to nestacilo ani nahodou :sunglasses: a dostala jsem povoleni od dr., ze muzeme venku davat cajik.
28. bře 2011 v 17:13  • Odpověz
autor
@nadja73 já mám povolenej čajík od začátku, jeden čas ho vypil dost, teď tomu moc nedá, ale teď jsem koupila nějakej jinej, tak třeba mu zase bude šmakovat. Hlavně teda než dostane žízeň, tak už je zase čas na jídlo. I když teď už spí od půl druhý v kočárku, ani hlad ho nebudí. Byli jsme na dlouhý procházce a pak jsem ho tam ještě nechala a on je úplně tuhej, tak ho nechám vyspat jak bude potřebovat. Jen ho pořád běhám kontorlovat jak magor jestli dejchá. :confounded:
28. bře 2011 v 17:17  • Odpověz
@mercedesse teda v noci ti spi 10 hodin, v kocarku skoro 4, teda holka, kdy se naucil pretacet na brisko? :grinning:
28. bře 2011 v 17:19  • Odpověz
autor
@nadja73 jooo a to stíhá ještě brečet a zlobit :grinning: Ono to tak fakt není každej den, ale teď si na to docela zvyká a hlavně nás přešli už skoro ty prdíky, má to jen občas, tak může konečně spát i dýl jak 20 minut, tak si to asi užívá :grinning:
28. bře 2011 v 18:42  • Odpověz
@mercedesse ja sjem se na to ptala dneska dr. ze nase mala se jednou v nasi posteli pretocila na bok a rikala, ze to je v pohode, krasne drzi hlavicku a na to pretaceni ma cas az do konce sesteho mesice. tak me uklidnila a nijak s ni nemam cvicit, ze se nauci sama, ze se od toho predcasneho cviceni ustupuje.
28. bře 2011 v 18:48  • Odpověz
autor
@nadja73 on je Mišák fakt dost rychlej, asi je i mrštnej tím, že je dlouhej a docela hubenej. :wink: Určitě se není s čím stresovat. Třeba zase nebude chtít chodit, nebo se zpozdí v něčem jiným. Každý dítě je jiný a každý si samo určí, kdy už je ten správnej čas. My to nijak necvičili, prostě už se mu chtělo. A jestli tě to uklidní, tak od tý doby, co se mu to dařilo, to dělal asi 3x. :wink: :slight_smile:
28. bře 2011 v 18:51  • Odpověz
@mercedesse jasne, ja jsem klidna, jen jsem se chtela ujistit, ze nejsme v necem pozadu, i kdyz vim, ze kazde zdrave dite driv nebo pozdeji se vsechno nauci. ted jsem dala Andyse do lehatka a vypada to, ze by z nej chtela vyskocit, jak se v nem snazi si sednout :slight_smile: jeste, ze tam jsou pasy :sunglasses:
28. bře 2011 v 19:05  • Odpověz
autor
@nadja73 to nám dělá taky, vypadá u toho hrozně legračně. Má na bříšku hrozný svaly, až mu je závidím, když ho večer mažu. My máme teď už delší dobu období, že nechce vůbec ležet, chce se rozhlížet, přitom by sedět ještě neměl, aby si neničil záda. Jenže v leže ho neudržím. Jen když si hraje na dece, tak to jo, to kope a buší do hrazdičky a je spokojenej. Jinak ho musím mít na koleni, nebo s ním chodím po baráku a jako mu děsně důležitě vysvětluju co kde je a on vypadá jako by tomu rozumněl. :grinning:
28. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz
@mercedesse takhle dulezite posloucha Andrejka, kdyz ji ukazuju na zdi fotky z nasi svatby. Kouka na ne, jak ji rikam a ukazuju....tohle je tata a tohle je mama.....uplne to hlta :slight_smile: jsou to nase mrsky maly :dizzy_face:
29. bře 2011 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky jen čtu samé dobré zprávy, až na nějaké nemoci, ale to je asi všude. Naše malá se už od 3 měsíce a 4 dnů přetáčí sma z bříška na záda, a jinak i pěkně žvatle, přes den tak moc nespí, ale ještě i několikrát denně usne, takže to je bezva, že i hodně věcí podělám. Honzík je ve školce hodně agresivní a já musela dneska k psycholožce (to probrat), nakonec jsme se zhodli, že asi mi s tím nic neuděláme, ale musí učiteka trošku přitvrdit, protože doma s ničím problém nemáme protože ho hodně hlídám a on se vlasně k ničemu doma nedostane....takže vlastně ho uče nechají dělat si co chce a pak se diví, no musím hodit řeč ještě s účou, nějak na toho lumpa přeci vyzrát musíme!!!!
no a jdeme s Nelinkou na náušničky se těším, ale zároveň bojím, že to bude malou bolet, ale pro krásu se prostě musí trpět, no!
29. bře 2011 v 11:21  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tady je nějak mrtvo a kde je lend a lilly?
Mě malej spinká venku v kočárku, miluju teplo a sluníčko :grinning: Poslední dny je to tak skoro pořád. Ráno se napapá, pak chvíli řádí, dám ho do kočáru a spí, pak se zase nají, někdy až v jednu, a hraje si, pak se zase napapá a jde spát do kočárku a pak ho vykoupu, nakrmím a jde spát do postýlky. Kdyby to tak bylo pořád, to by byla nádhera. :dizzy_face: :sweat_smile: :slight_smile:
1. dub 2011 v 17:02  • Odpověz
autor
To byla zase dneska noc :frowning2: Dvakrát nám řval monitor, nevím, jestli je rozbitej, nebo se s malým něco děje, ale nevypadá nějak nemocně. Radši jdu zavolat dětskýmu dr.. Jsem z toho totálně hotová. Nejdřív to řvalo v 10 večer, to jsem pak nemohla pořádně spát a když jsem konečně usnula, tak spustil v půl pátý ráno.
6. dub 2011 v 08:16  • Odpověz
@mercedesse to je drsny :fearful: a nepretaci se Misa v postylce, respektive "neutika" z toho monitoru?
6. dub 2011 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.