• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
@nadja73 neutíká, ještě jsem ho šoupla víc na tu stranu, kde leží a stejně to řve. No hlavně, že je živej. Já to v noci ořvala. Hrozně jsem se lekla. No uvidíme, jestli se to bude opakovat, tak asi musíme na nějaký vyšetření.
6. dub 2011 v 09:13  • Odpověz
@mercedesse tý jo...určitě se poraď s vašim doktorem,ale podle mě spíš blbne monitor. A když to řve,tak malý dělá co? Spí nebo kouká,je v klidu...????
Včera jsme byli na ortopedii na kontrole a máme jadérka!!! Takže už tam nemusíme,...jupíííííííííííííí
A zítra nás čeká 3.hexa... :unamused:
6. dub 2011 v 10:27  • Odpověz
autor
@marlin3 já ani právě nevím, my ho vždycky tak rychle vycukneme z postýlky, že si nestihnu všimnout.
6. dub 2011 v 11:59  • Odpověz
@marlin3 tak super, ze mate jadyrka, my jeste ne, na kontgrolu jdeme v cervnu. ale od vcerejska mame nausnicky. Andrejka byla statecna, jen plakala, kdyz ji drzeli hlavicku a pri vpichu, po tom uz neplakala, ale mama brecela jak zelva. Slzy jako hrachy. Musim se naucit byt vic citove odolna, ale nevim nevim:frowning2:

@mercedesse se nedivim, ja bych z toho byla uplne na srot. nam teda andrejka vzdycky v klidu spinkala, kdyz zacal rvat mponitor, ale ja mela malem zachvat :confounded: tak doufam, ze opravdu jen blbne monitor a Misa bude v poradku.
6. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz
@nadja73 dej fotku náušniček..jsem zvědavá. Evičce už bych mohla ty nastřelené náušnice vyměnit (má je už 8 týdnů),ale musím počkat na vhodnou situaci,nejlépe ve spánku.. :wink:
7. dub 2011 v 10:12  • Odpověz
@marlin3 jo jo, vyfotim, my jsme davali jen takove bile/stribrne pecicky, protoze pak bude mit takove jemne z bileho zlata, tak, abychom si na ne uz zvykali. :slight_smile: no, nam taky dr. rikala, ze za 6 tydnu muzeme je vymenit a kdyz si na to nebudu troufat, ze mam prijit a vymeni mi je tam ona. tak uvidim. mne staci, kdyz male cistim ouska jak sebou mele (ale furt lepsi nez strihani nehtiku :grinning: ), tak mozna bud manzel bude drzet hlavicku nebo tam zajdeme, uvidime.
7. dub 2011 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky, nakukuju, co nového:slight_smile: U nás vcelku nic. Máme po další KO kyčlí, jadýrka jsou, ale ne úplně ještě tak jak by měla být, takže v 9M jdeme znovu. Začali jsme s příkrmama, k obědu dávám zeleninku - mrkvička moc nejela, ale 100% má dýně. Jakmile se blížím se skleničkou, tak už hejká radostí a kope nohama:grinning: Krom toho nedávám nic jiného, jen MM. Teda když jsem v práci, tak má UM, protože už nezvládám v noci odstříkávat, ale dostane ho jen 3 x týdně.
Zubiska ještě nemáme, nelezeme, jen se zdatně přemisťujeme v rozptylu 1,5m, snažíme se sežrat si obě nohy, pokud možno obě najednou a ukacaný jsme jak trhovkyně.:grinning:

KOukám, že řešíte naušničky. My nemáme a ani nebudeme zatím dávát. A monitor dechu taky nemáme, takže stresy s hlásícím alarmem mě míjí.
7. dub 2011 v 18:20  • Odpověz
@lendaw ahoj, takze davas kupovane prikrmy? ja teda chci varit sama, ad 1 sklenicky jsou dost drahy , ad 2 chci ji davat opravdu cerstve jidlo, i kdyz chci to davat do mrazaku a pak ohrivat. uvidime, jak mi to ohrivany jidlo z mrazaku bude jist, protoze ohrivany mliko z mrazaku mi ta moje mrska neji. Vypada to, ze ty 2 litry, co tam jsou prozenu kanalem :unamused: Nase cacorka se jeste ani nepretaci, dr. rikala, ze do 6. mesice to nemame resit, tak to neresime. Obcas se prekuli na bok, ale to jen vyjimecne. Ukecana je ale taky pekne. Dneska jsme spolu lezely v posteli, ze teda bude spinkat a ona furt mlela a mlela a mlela. Ji rikam "spinkej", ona se na me podivala, zasmala a kecala dal :grinning: Jsem si otevrela u ni laptop a cumela mi do nej a nejspis mi vsechno komentovala :slight_smile:
A jak se jinak mas? Co doma, krom Betulky, ktera se ma podle vseho bajecne?
7. dub 2011 v 18:36  • Odpověz
@nadja73 zatím dávám skleničky bo ty pidiporce na 1 lžíci se nevyplatí vařit a na zahradě zelenina ještě neroste. Ale taky mám v plánu vařit. Zkoušela jsem třikrát dát Bety na hraní do ruky kousek jablíčka a to jí moc chutnalo. Akorýt jí musím u toho hodně hlídat jelikož to střívko to kouše a pak se dáví. No a u nás doma je to dost naprd, ale to není nic nového pod sluncem. Třeba se to nějak vyřeší,manžel odjíždí pracovat na 3 měsíce do Německa. Pro mě je to komplikace v tom, že musím najít hlídání, protože chodím 3x týdně do práce a s Bětuškou byl doma manžel.
7. dub 2011 v 19:01  • Odpověz
@lendaw tak ti preju, aby se zklidnil. keeeeeeez by se to stalo. hlavne, ze ty jsi v klidu a zaroven pak je i Betule v pohode :dizzy_face:
7. dub 2011 v 19:24  • Odpověz
jééé ahoj Lend...po dlouhé době.. :frowning2: vím,že jste se s diskuzí přstěhovaly,takže sem už moc nechodíš... :pensive:
@nadja73
@lendaw jsou to baby ukecané...u nás je to úplně stejné. :wink: Včera jsme byly na3.hexu,ještě nás za 14 dní čeká 3.Prevenar13 a pak máme půl roku klid!!!! To bude fajn, i když teda Evička to očkování snáší dobře :zipper_mouth:
8. dub 2011 v 10:00  • Odpověz
@marlin3 tak tady jsou nausnicky nasi brebentici Andrejky :slight_smile: leúsi detail mi Andys nedovolila :sunglasses:
8. dub 2011 ve 12:01  • Odpověz
holky, zehlite jeste miminku obleceni oboustranne? respektive hlavne z rubove strany? ja teda peru v Lovele a jeste pridavam jedno machani a jeste "desinfikuju" oboustrannym zehlenim. Andrejka zatim (tuk tuk tuk) zadny pupinky ani alergii nema, tak nevim, jestli uz muzu s tim oboustranny zehlenim prestat.
8. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my máme asi neštovice,rostou nám zuby a jsme po druhém očkování.No uvidíme co o výkendu a v pondělí k dr ať nám to potvrdí nebo vyvrátí :wink:
@marlin3 vy chodíte na každí očkování zvlášť?Nám ho píchají v jeden den(myslím prevenar a hexu)
@nadja73 pěkné naušničky,jinak já peru taky v lovele čvácham navíc ale z rubu jsem nikdy nežehlila
@lendaw je ahojky tak kdybys bydlela tady tak bych ti sehnala super hlídání jenže seš na druhé straně republiky :sweat_smile: ale držím palce ať najdeš někoho spolehlivého
@mercedesse a co monitor už nezlobí?
8. dub 2011 ve 14:29  • Odpověz
@lillyzelvicka ahoj, no to jste se pekne rozjeli. nestovice, zuby,...... :confounded: nam rikala jedna znama, ze ted radi u nas na sidlisti nestovice, at si dame bacha, jenze my mezi deti nechodime, tak doufam, ze na tak dlouhou vzdalenost (z hriste do kocarku) to nedoplivne. ted v tomhle veku je to spis blbejsi :confounded: no drzim palce, at to brzy zvladnete. a copak ty zoubky? nase Andys furt slinta, uz od prvniho tydne a posledni mesic si strasne moc strka rucicky do pusinky, no spis az na mandle a pak se ji z toho zveda zaludek :sunglasses:, ale zoubky zatim nic, i kdyz obcas byva tak protivna jako by ji vyrostlo hned 20 zubu najednou :unamused:
Nas taky dr. ockuje hexu i prevenar najednou a zatim po dvou davkach je mala uplne v pohode. Davam teda ty homeopatika, co mi poradila Lend a moje dr. potvrdila.
Ja prave zehlim oboustranne, ono to pradylko je pak jeste vic zmekceny, kdyz nepouzivam avivaz a pak jsem to videla u moji kamaradky, ta mi to tak vtloukla do hlavy, ze jsem si to taky vzala za svy :slight_smile:
Jinak obcas se maly udlaji pupinky na prdylce, tak vzdycky vymenime krem a za chvili je to pryc. Vzdycky se nam to udela u Bepanthenu a tak zase najedeme bud na Sudocreme nebo ted jsem zkusila Niveu baby na opruzeniny. Vypada to, ze nasi maly vic vyhozuje husty kremovy krem nez vodnaty Bepanthen.
A uz nevim jak malou oblikat. To pocasi je kazdy den jiny. Jednou je skoro 30, dneska 10, ach jo, kdyby mi tak ta moje smudla rekla, ze ji je zima nebo horko.
8. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz
@nadja73 no já o nikom nevím kdo by měl neštovice ale to můžeme chytnout kdekoliv.No já nevím když to budou ony tak budu ráda že to malý bude mít brzo za sebou a když ne tak budu taky ráda.Já teda malému dupku nemažu ničím.A nemá nic ani jednu jedinou oprzeninku.Navíc kombinuju látkové plenky s papírovkama :slight_smile: A s tím oblíkáním je to mazec jako na houpačce :unamused:
8. dub 2011 v 15:46  • Odpověz
@lillyzelvicka andrejka je ciste na papirovkach, takze mazeme a mazeme. nevim, kdybychom zkusili nemazat, co by se stalo. radsi to zkouset nebudu.
moje mamka (detska zdravotni sestra) mi rikala, ze prave u takhle malych deti by nestovice nebyly moc dobry. dej vedet, jak v pondeli dopadnete.
8. dub 2011 v 15:51  • Odpověz
autor
@lillyzelvicka zatím v pohodě, poplach už nebyl a doufám, že už nebude. Jinak já peru v lovele, když to je hodně špinavý, tak v persilu sensitive a občas přidám i ariel na skvrny a malej je v pohodě. Ale my nemáme nikdo žádnou alergii. A oboustraně jsem taky nikdy nežehlila. :wink: Nesmí se to tak moc prožívat, pokud k tomu nejsou rodinný dispozice. :wink:
8. dub 2011 v 15:56  • Odpověz
autor
@lillyzelvicka jo a očkování máme taky vždycky dohromady. Podle mně je to lepší, než ho trápit dvakrát.
8. dub 2011 v 15:57  • Odpověz
@mercedesse manzel mi rikal, ze mas si koupit novej monitor, ze ten blbne.
ja vim, ze to asi moc prozivam....... :unamused:
8. dub 2011 v 15:58  • Odpověz
autor
@nadja73 nevím a asi to ani nezjistím, jestli to blbne, nebo jestli fakt malej zapomíná občas dejchat. Monitor máme novej, žádná druhá ruka. Jsme ráda, že ho mám, a radši deset falešnech poplachů, než aby se něco stalo. Možná je to všechno moje chyba, převlíkala jsem malýmu postýlku a třeba jsem špatně domáčkla matraci. Mám ji dost na těsno a to to prej může taky dělat. Uvidíme. Hlavně, že je malej v pořádku. A s tím že to moc prožíváš, to vůbec nemyslím zle, abys to nepochopila nějak blbě. Já to chápu. Dlouho jsme na ty drobečky čekaly, tak je to jasný. Já jen nejsem tak křehká povaha. I když nervy někdy taky pracujou. :wink:
8. dub 2011 v 16:04  • Odpověz
@mercedesse to je jasny, radsi 10 poplachu, hlavne, ze je malej OK. Jen ty nervy, kdyz to zacne rvat, co? :confounded: Ja uz jsem tak zblbla, ze kdyz dam amlou do nasi velke postele, tak ji furt pozoruju jestli dejcha. Monitor urcite nechame do jednoho roku.
8. dub 2011 v 16:08  • Odpověz
@mercedesse oni to očkování doporučují najednou že ani ty reakce nejsou pak tak silné a u nás zatím oboje očkování v pohodě krom křiku u očkování a u prvního byt večer mrzutý jinak v pohodě :grinning:
Jo a dneska vehementně nacvičuje přetáčení je to prča.Jinak je to moje dupa.včera jsem byla poprvé pryč šla jsem si zahrát volejbal,manžel ho měl jen uspat a malý řval jako tur ale nakonec usnul ale ne v posdtýlce ale v koši :sweat_smile:
8. dub 2011 v 16:28  • Odpověz
@nadja73 já teda na Bety žehlím jen z lícové strany a nějak extra to neprožívám :sweat_smile: Někdy vezmu i kousek, který neni žehlený vůbec. Peru v Persilu Sensitive, někdy v Lovele, máchám jen jednou, aviváž nedávám a žádný kožní problémy nikdy nebyly. Jo a prdku ničím už asi 4 měsíce ničím nemažu a vše OK. Stejně jako @lillyzelvicka kombinuju látkovky a papírovkama - teď trochu víc papírovky, tím jak jsme začaly se zeleninou, tak ty srajdičky už nejsou co bývaly a nedokážu si to teda moc dobře představit v látkovce. Až to budou normoš bobky, tak zase přejdu víc na látkovky, ale tohle fakt nejde.

@marlin3 to je super, že Evička snáší i 3. hexu v pohodě. U Bety byly první dvě dávky v pohodě, ale ta třetí byla hodně náročná

Ad oblíkání - beru to podle sebe, dám o vrstvu víc, než mám já.
@lillyzelvicka
8. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz
ahoj holky, my teda chdíme na očkování po 14 dnech...a střídáme to,každý doktor má jiné zvyky.. :wink:
Dneska jdeme na třetí plavání,tak už se s taťkou a samozřejmě i s Evičkou těšíme. :dizzy_face:
Jo a včera jsme koupili novou hrací deku od Lamaze,tak zkoumáme nové hračky :wink: :grinning:
10. dub 2011 v 11:03  • Odpověz
dobré ráno,
v noci mi přišla sms bez jména, tak doufám, že je to od Jindři :grinning:
12.4. ve 23.23hod. jsem se konečně narodil. Jmenuji se Matěj a vážím 4100g a měřím 54cm. Oba jsme v pořádku. :slight_smile:

13. dub 2011 v 07:40  • Odpověz
autor
@radusv jůůů, tak to moc gratulujeme a je ho teda pěknej kousek :wink: :slight_smile: :grinning:
13. dub 2011 v 07:56  • Odpověz
autor
Holky malýmu začaly růst zoubky, mě asi klepne. Teda zatím to ještě jde. Jen je takovej neklidnej, ráno poplakává a v noci se budí, ale když mu dám dudu, tak hned usne. Ráno jsem mu dala Panadol a mažeme dáseň Calgelem a to fakt pomáhá. Horečku nemá, tak snad to nebude tak hrozný. No a je prostě takovej protivnej.
13. dub 2011 v 09:28  • Odpověz
@radusv : Tak to je krásná zprávička :slight_smile: Obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz
ahoj holky,teda to je docházka! :frowning2:
Hlásím,že máme za sebou první zeleninový příkrm :dizzy_face: Dneska jsme byli na 3.očkování Prevenaru a protože Evička stávkovala s kakáním (6 dnů,až po poradě se sestřičkou jsem musela použít rekt.rourku) a teď se jí taky opět od úterka nechce kakat...tak jsme se s dr.domluvily,že je načase začít pomaličku přikrmovat zeleninkou, a taky otestovat lepkem,takže už Evička ochutnala (ocucala) sušenku s lepkem :confused: Takže den velkých změn!!!
A pro pořádek naše dnešní míry a váhy...6570g (za 14 přírůstek 330g) a 62,5cm...je to už velká baba. A zítra jí bude 5 měsíců...
Takže holky,zlepšete se a podávejte zprávy a novinky!!!! :wink:
21. dub 2011 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.