• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
tak jo holky, ja se na to vybodnu a jeste pockam a zatim toho doktora zrusim. zajdu si do lekarny, jestli by mi neco nedoporucili a uvidim. ono taky litat s Andrejkou po Praze, kdyz je to treba i zbytecne, je na h..... nebudu chudinku takhle trapit.
9. kvě 2011 ve 20:05  • Odpověz
@nadja73 zkus reghaar nebo nějak tak se to jmenuje, dopuručila mi to kamarádka kadeřnice, takjy jsem měla obdoní kdy to bylo šílený, ted po těch hormonech taky nic moc, asi zas vyrazim do lékárny
9. kvě 2011 ve 20:31  • Odpověz
@gambrinuska diky, zitra si zajdu do lekarny :wink: driv, nez ze me bude Kojak :grinning:
9. kvě 2011 ve 21:37  • Odpověz
@nadja73 jasně,uvidíš. Někde jsem ale četla,že při kojení žádné vitaminy brát nedoporučují,ale posílám jen dál,co jsem četla...víc o tom nevím. :confused: :wink:
9. kvě 2011 ve 22:33  • Odpověz
tak holky, Andrejka je poprve "nemocna", ma rymu :frowning2: chudinku jsem v noci musela odsat, porad chrochtala a vrtela se. to jsem delala jeste ustni odsavackou, ale rano jsem uz to delala pres vysavac. poprve byla strasne uplakana, ale podruhe uz to slo. podivam se, jestli uz se takovemu miminku muzou davat kapky na rymu. chudinka moje :cry:
10. kvě 2011 v 08:13  • Odpověz
autor
@nadja73 mě doktor doporučil Libenar a bylo to super, je to jen fyziologický roztok, ale krásně to ten nos protáhne, na kašel jsme měli Mucosolvan pro děti a taky super, ale kašlal jen trošku.
10. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz
@mercedesse mne ted kamaradka doporucila homeo Allium cepa 5ch, pry druhy den bylo po ryme, uz si Andrejka jakz takz zvykla na ten vysavac. ja jinak furt vzvhlcujeme nosanek morskou vodou. jo a ode dneska nase sikulka vali sudy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2011 v 15:23  • Odpověz
@nadja73 to je šikovná...naší Evičce se na břichu moc nelíbí,jenom vyjímečně :unamused: občas se překulí,ale jen zpět z břicha na záda..takže nic moc,no.. :frowning2:
10. kvě 2011 v 17:42  • Odpověz
autor
@nadja73 tak to náš malej je jak divej, pořád by byl na břichu, ale on už se otáčí od 3,5 měsíce, takže už je v tom zběhlej. už se překulí i přes menší překážku, takže fakt musím dávat bacha, kde ho nechám.
10. kvě 2011 v 18:17  • Odpověz
@marlin3 no Andrejka se sama bez premlouvani a popotahovani prekulila sama z briska na zadicka pred Velikonocema a dneska teda porve i ze zadicek na brisko. na brisku celkem se ji libi a kdyz uz ji to neba, tak zacne nadavat a otocim ji zpatky na zadicka :sunglasses: ted uz ji nebudu moct nechat na nasi posteli bez dozoru, bez ohrady z polstaru, uz by mi mohla spadnout. jsem rada, ze se uz pretaci jak z briska, tak ze zadicek, jinak bychom po pristi kontrole uz musely chodit na nejake cviceni. takze uff, holcicka moje to zvladla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2011 v 18:17  • Odpověz
@mercedesse nejvic v bezpeci jsou ty prckove na zemi :grinning: tvuj Misa je fakt sikula, strasne je napred. vy ste vubec takovy netypicky.....mama v tehotenstvi hubne, synacek se otaci ve 3,5 mesicich.......s cim nas prekvapis priste? :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 v 18:18  • Odpověz
autor
@nadja73 Míša uměl z bříška na záda brzo, ale teď to zapomněl a chce, abych ho otáčela zpátky já a řve jak protrženej. Když ho otočím, tak je za vteřinu zpátky na břichu a takhle blbneme třeba 10x. Úžasný, když třeba myju nádobí. :confounded: :grinning:
10. kvě 2011 v 18:19  • Odpověz
autor
@nadja73 ježiši snad už ničím. Já se děsím toho, že bude v 7.měsících chodit :grinning: Kdo za ním bude lítat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2011 v 18:20  • Odpověz
@mercedesse tak takhle to mame taky. rve na brise, pretocim ji na zada a v mziku je zase na brise a zase po nejaky dobe rve......jo jo, aspon se nenudime, jak nas nekdy podezriva okoli, ze co vlastne delame na matersky dovoleny :wink:
10. kvě 2011 v 18:23  • Odpověz
@nadja73 mě padaly vlasy festově od cca 3M po porodu a padaly mi 3 měsíce. Teď už nepadají. Vypadala mi tak 1/3 vlasů. Navíc se mi k tomu neskutečně zhoršil atopický ekzém a s tím teda bojuju doteď.
10. kvě 2011 ve 21:53  • Odpověz
@lendaw kdyz si to tak uvedomim, tak taky mi ty vlasy zacaly padat tak v unoru/breznu. no nezbyva, nez to vzit jako fakt :sunglasses:
11. kvě 2011 v 11:52  • Odpověz
@nadja73 tak to fakt vypadá,že s tím vypadáváním vlasů je to úplně normální :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz
...tak jsem včera našla Evičce první zoubek! Huráááá....dostanu na šaty! :dizzy_face: :wink:
12. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz
@marlin3 tak teda gratuluju a vyber si nejake poradne, treba od Diora nebo Blanky Matragi :slight_smile: :grinning: a jak to Evicka nese? place? ma teplotku? je v pohode?
my dneska byly na druhem plavani a v pohode. Andrejka teda nejasa nadsenim, ale neplace a to je hlavni :slight_smile: 2 metry od bazenu, co byla v kocarku, tak vytuhla a spala jeste hodku a pul, kocicka moje :slight_smile: ....ale vodu ma rada, takze super. jeste by to chtelo, abychom tam sly, kdyz se to hodi nam a bylo by to uplne cool :grinning: . takhle musim rano planovat spanek a krmeni, abychom se nejlip trefily.
12. kvě 2011 v 16:49  • Odpověz
autor
@marlin3 jéé tak to je fajn, to máte doma pizizubku :grinning:
Míša už si zase konečně vzpomněl, jak se otáčí z bříška na záda, tak válí sudy. :slight_smile:
12. kvě 2011 v 18:15  • Odpověz
@mercedesse nase Andrejka to zase zapomela :confounded: ze zadicek na brisku je v cuku letu, ale zpatky uz zase neumi :frowning2:
12. kvě 2011 v 18:24  • Odpověz

@nadja73 my pro změnu umíme jenom zpátky na záda...tak to dáme dohromady a bude to skvělé.. :grinning:
12. kvě 2011 v 19:30  • Odpověz
@marlin3 dame holky vedle sebe a budou se od sebe ucit navzajem :slight_smile:
12. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz
autor
@nadja73 no to je právě úplně normální, nejdřív umí z bříška na záda, pak ze zad na bříško, ale zapomenou to první a pak se jim to povede zase zpátky a už to umí normálně. Míša teda ještě dneska zkoušel řvát, jestli ho příjdu otočit. Několikrát jsem to nevydržela, ale už ho budu trošku trápit, ať se snaží.
12. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz
@mercedesse taky chvilku nechavam Amdysem vykricet, at se snazi, ale jako spravna matka vzdycky podlehnu a pomuzu ji :grinning: jsem holt mekkota, ale ona si na to zase vzpomene :slight_smile:
12. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz
autor
@nadja73 určitě, do smrti ležet nebude. Ještě budeme vzpomínat, jak to bylo krásný, když byli tam, kam je člověk položil, až za nima budeme lítat :grinning:
12. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz
@mercedesse no, uz premejslim o ohradce, chranicich rohu nabytku, kytky s keramzitem nekam bud vysoko nebo nejak to zakryt, aby se Andrejka nechtela tim krmit, atd....no je toho dost, co nas jeste ceka s prevenci pred tema nasima capartama :sunglasses: uz ted musim mit naprosto cisty metr kolem hraci deky, tam uz Andys doleze nez si rano namaluju oblicej na ksicht :slight_smile:
jo a cim mi naskakuje husi kuze.......kdyz skrabe nehtikama takovou tu penovou puzzlovou podlozku :fearful: brrrrrrrrrrrrrrrrrr, dam ji na deku a stejne si ji odhrne, aby se dostala na ty puzzle a skraba a skrabe a skrabe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2011 v 08:48  • Odpověz
autor
@nadja73 to malej nedělá. Teď se naučil bušit do stolu a do všeho kolem a buší i do sebe. Někdy se praští docela dost. :grinning:
13. kvě 2011 ve 20:51  • Odpověz
autor
Tak jelikož jsem asi debil a neumím to tu uzavřít, tak se holky prosím prostě přestěhujte zpátky na snažilky. Stejně tam brzo zase budeme patřit :grinning: Teda jestli to naše zvíře vydrží aspoň tak hodný jako do teď :sweat_smile: Jestli chce někdo soukromničit tady, tak klidně. :wink:
13. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz
@mercedesse jako mne je to jedno, jen aby nekterym holkam, co nemuzou otehotnet (gamb,...) nevadilo /nebylo lito, ze se bavime ted uz treba o prvnich prikrmech, vyberu golfacu,....a pod.
ze sve zkusenosti muzu rict, ze me to dobre nedelalo, proto bych byla opatrnejsi a radsi udelala "anketu", jestli to holkam fakt nebude vadit.
13. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.