• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Ahojky holky.
Tak já si půjdu udělat akorát snídani...Ještě nevím co si dobrého udělám! :wink:
Kdyžtak mám v albíčku přidaný pupík, ale už od včerejška... :grinning: :dizzy_face:
15. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
Ahojky eli, tak já zbaštila housku s alemette a Madelandem, to je moje oblíbená snídaně. Už máš krásný bříško. Jen tak dál :wink:
15. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
merc: Bříško je už hezké, ale ještě mimís aby byl ok!! No přesně za týden jdeme na 3D, tak už aby to bylo!! Zítra volám na výsledky tripplů, tak jsem nervózní!! :confounded:
Já jsem dřív madeland jedla, ale teď mi nechutná!! No jjo těhule... :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
eli Nt byl v pořádku, tak budou i tripply, neboj.
15. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
Teda tady to dneska moc nežije.
15. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
merc: tak taky si říkám, že NT dopadlo dobře, tak i tripply, ale vždycky tam je co kdyby??!! :sweat_smile:
No a hlavně jsem zvědavá na to 3D jestli je prcek veliký jak má být...atd. :wink:
15. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
No já zatím přečkala tejden, tak musím vydržet ještě 2, pak se dozvím, jestli se nám daří dobře. Někdy se to fakt neskutečně táhne. Ty už jsi skoro v půlce těhu. Já se pomalu blížím k 1. čtvrtině. Ale ono to snad uteče.
15. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
merc: Uteče... Je pravda, že teď se mi to zase táhne taky... ALe za chvilku mi dorazí manžel a bude zase veseleji a nebudu přemýšlet nad blbostma!! :angry: :wink: Ještě že ho mám!! Nevím jestli bez něj bych to všechno zvládla!! :sweat_smile: :dizzy_face:
15. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
merc: A to si vem, že já teď nebyla měsíc a něco na UTZ a jsem nervní jak .... Ani nebudu psát co!!
15. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
to se ti ani nedivím. :wink: Nejradši bysme ty drobečky viděli ob den co :wink:
15. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
merc: Klidně jednou týdně, ale né čekat celý měsíc... To je fakt strašně dlouhý! :unamused:
15. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
Je to takový trošku mučení, pak by mě vždycky dorazila máma, když řekne, buď ráda mi neměli ani to. Nejsem ráda, jsem nervózní jak pes.
15. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
merc: Tak to jsme obě na tom stejně!! Mně něco podobného říká máma taky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mrně zase kopalo :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
ahojky holky!
No mě to zase moc utíká. Říkala jsem si, že kontrola je za dlouho a už zítra. :sweat_smile:
Merced, i mě mamka vykládá jak jela jen jednou do Brna sanitkou plnou těhulek na utz. :grinning:
15. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
elisko, neboj se, výsledky testů budou určitě ok. :slight_smile:

Já nedávno narazila na toto: http://www.malvik.cz/Pro-maminky/ostatni/Topcom-Rucni-ultrazvuk-Sweetheart-100
15. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
lusye: Jj, na to jsem taky koukala, ale docela pálka .... :angry: Možná, když to seženu levněji...
15. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
eli, jj, je to dráhé!!! :angry: :angry: :angry: Jako pro klid bezva. Ale možná bych pak byla velký maniak a pořád kontrolovala. :sweat_smile:
Určitě to jde v aukcích sehnat levněji. :wink:
Ukazovala jsem to manžovi, ten to zamítl. Jako nepotřebuji to.
Jen jsem si na to vzpomněla, když čekáš teď dýl na utz. ALe ono jak jsou už pohyby, tak to bude nejlepší kontrola. :wink:
15. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
lusye: Já jsem o tom slyšela už je to delš doba...Ale nchtěla jsem to! A ani to kupovat neudeme... Akorát by se člověk nervoval ještě víc.. :angry:
15. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
Já o tom nejdřív přemýšlela a pak jsem to zatím taky zavrhla. To radši koupím něco mimču.
15. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Já to viděla někde i za 700,ale nevím jestli by mi t bylo co platné. Jestli by přes ty tuky bylo něco slyšet. :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
já zase objevila tenhle http://www.zdravi-cz.eu/angelsounds-jdp100s-p-508.html
Myslím že je to dobrá věc :slight_smile: když se dočkám 12tt tak o tom budu přemýšlet.Dnes jsem musela 2x zalézt někam na WC protože jsem měla pocit že jsem to dostala :unamused: .
pets za 700 je to krásná cena tak popřemýšlej kde jsi to viděla.
15. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
Gelbul: ty pocity, že to musím do 12 hodin dostat mám i teď - a když se k tomu přidá i ten výtok, tak už je to fakt schíza :unamused:
Angelsounds už jsem taky někde viděla, ale pořizovat to nebudu, ani nic jiného. Dr. mi včera v poradně poslouchala břicho Dopplerem a stejně ještě nic neslyšela a to už budu pomalu v půlce těhu. A mít doma soukr. utz, no neívm, nevím....akorát bych to pořád studovala a jakmile by se mi tam něco nezdálo, tak bych z toho hned byla vystreslá. Takhle jsem v klidu, nepřipouštím si že by něco mělo být špatně a pokud nebudou komplikace, budu klidná. Možná za ten můj vnitřní klid můžou i endorfiny, ale já jsem teď opravdu naprosto v poho. Dokonce jsem se přistihla, že se furt usmívám :slight_smile:
15. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
lendaw u tebe už je to zbytečný,ty už ucítíš miminko sama každou chvíli :slight_smile: .
Pak už si ho budeš kontrolovat a budit sama :grinning:
15. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
Gejbul: já ho ještě necítím, občas mi v břichu zabublá, ale nejsem si jistá, jestli to je mimi nebo střeva. Protože mi pbčas bublá i tam, kde mimi opravdu ani náhodou být nemůže :sweat_smile: Kopanečky rozhodně žádný - holt daň za placentu vpředu.
15. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
já ji měla s Luckou taky ve předu a musela jsem si na pohyby trochu počkat.i přes to že jsem nebyla prvorodička tak jsem je cítila až kolem 20tt.Už to budeš mít každým dnem :grinning:
15. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
gejby někde na bazaru.Zatím jsem našla tohle.Když já nevím jestli to funguje. Dneska půjdu k mamce na tlak, tak si to zkusím poslechnout fonendoskopem.
http://chuvicky-detske.sbazar.cz/odposlech-srdicka-ditete-v-brisku-angelsounds-brno-o3840167.html
http://www.mojetehotenstvi.cz/ma-nekdo-zajem-o-angelsounds
15. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
pets ten já mám doma a neslyšela jsem s ním vůbec nic když jsem čekala Lucku.Ale mám jen ten obyč.jsou různě citlivý.
15. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
Pets: nevím nevím jestli něco uslyšíš. Jak jsem psala - včera v poradně si Dr. zkoušela poslechnout srdíčko miminka, ale nic ještě slyšet nebylo - spíš to znělo jako zpěv velryb :grinning:
15. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
No tak koupit to za 2000 a pak nic neslyšet, to by mě asi kleplo. A kde všichni jste? Haloooo
15. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
ahojky, tak jsem dneska prvni den doma a tak se valim. :slight_smile: sla jsem zkorat zkotrolovat pracovni maily, jestli neni neco urgentniho, zjistila jsem, ze ne, a ty ostatni jsem preposlala nove kolegynce. chudinka, ani jsem ji nestacila poradne zacvicit. ale to stejne nejde. 9 let znalosti se neda predat ani za 2 mesice......
jinak jsem rada, ze jsem dneska doma, je mi trochu blivno a jsem straaasne utahana, ani se mi enchce nic delat, ale budu muset aspon uklidit a pripravit veceri :confounded:
15. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.