• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
Jo já jsem nakonec taky ráda, že dneska odpadlo vaření oběda. Brouček to domů asi nestihne a já pro sebe vařit nebubu. Na večer je naplánovanej smaženej chřest v těstíčku a ten je lepší čerstvej, takže to možná v klidu nechám na tchýni.
15. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
merc, dneska akorat davali v "Sama doma" jak se vari chrest:slight_smile:
ja mela obed jeste od vcera a k veceri udelam salat s kurecim masem, to bude rychlovka, ale do toho uklidu se mi nechceeeeeee :frowning2:
15. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
Vidíš, a já to neviděla, no když tak si to pustím na netu, tam to určitě bude.
No já se teď donutila uklidit aspoň jednu hromadu, kterou mi u počítáče soustavně tvoří tchýně a Michal. Michal vášnivě pořád sbírá různý prospekty a letáky od zemědělský techniky a hnojiv a podobnejch sraček a za chvíli se doma ani nehnem. Tak tomu dávám aspoň nějakej řád a asi mu časem něco vyházím.
15. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz
merce a ty bydlíš v jednom bytě s tchýńou?
15. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
v baráku, velikým, takže když nechci tak jí nepotkám, ale zatím máme společnou kuchyň. Nevím jak to s tím naším bydlením dopadne, občas je to fakt náročný. Vždycky jsem říkala, že nebudu bydlet s rodičema ani jednoho a teď to dopadlo takhle. Pěkně mě to sere.
15. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
Tak to nemáš tak špatný,a bude to mít i výhody s hlídáním :grinning:
15. dub 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
No to si právě nejsem jistá, jestli nebude do všeho kecat. Jenže já se taky umím dost bránit, tak aby z toho pak nebyl nějakej konflikt.
15. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
autor
I když je fakt, že asi budu ráda, když odpoledne třeba chvilku pohlídá a já budu moc dělat taky něco jinýho.
15. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
merce pooočkej..jak budeš šťastná když si vezme kočár a ty si zatím odfrkneš. Co já bych za to bývala dala :grinning:
15. dub 2010 v 16:03  • Odpověz
Chřest, mňam, ten bych si taky dala. Čerstvoučkej....ale ten se tady u nás v krámech moc sehnat nedá - většinou jsou to takový gumový tyčky :frowning2: Já budu dneska dělat pro sebe smažený květák a pro manžu karbanátky plněný sýrem. A jelikož psům došly granule, tak vařím i pro psy :slight_smile:
15. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
copak mají hafani dobrého?
15. dub 2010 v 16:47  • Odpověz
stačí jen když ti půjde ven s kočárkem.Já bych to brala hned.
15. dub 2010 v 16:48  • Odpověz
Hafani mají těstoviny s masem a zeleninou:slight_smile: Už to sluply, trvalo jim to ani ne půl minuty :grinning:
15. dub 2010 v 17:34  • Odpověz
Ahojky holky,
tak mi je dneska hlavně teď co jsem byla nakoupit v obchodě šíleně blujno :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám pocit že se každou chvilku poblinkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nevím jestli to mám zajíst nebo ne :unamused:
15. dub 2010 v 18:05  • Odpověz
Tak a jsem nasraná! :angry: Manžel slíbil, že v šest bude u stolu, takže se tu vařím s dobrou večeří, abych mu udělala radost a večeře stojí od 18:00 na stole a manžel teprve dorazil, teď se půjde sprchovat a já už jsem dávno po večeři! Příště se na něj vykašlu, ať si koupí tlačenku a basta! :angry: Takovej hezkej den jsem měla :angry:
15. dub 2010 v 18:18  • Odpověz
Ach jo, ty hormony :angry:
15. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
Lend: ty hormony jsou mazec
Mi manža včera něco vytkl a já se zavřela na záchodě a bulela jako by po mě ječel hodinu :wink:
15. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
jo jo mají to s námi někdy těžký :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
Já tu brečím jak dítě, kvůlu tomu, že přijel o 15 minut pozdě na večeři :rolling_eyes:
15. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
Jo no hold si naší miláčci teď s náma trošku víc užijou :wink: :grinning: :grinning:
Mi když je blbě tvrdím manžovi že za to může mrně že tam něco kutí :grinning:
15. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
To je dobrá schíza lend, ale to bude dobrý. Chřestík má čerstvej přímo z pole, Michal je šéfem ve firmě, která ho pěstuje. Takže přímý dodávky.
15. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
jdi si dát nanukáč mám nějak chuť :grinning:
15. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
No to jsi lilly neměla ani psát, teď asi taky půjdu prošmejdit mrazák :grinning:
15. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
Já už v mrazáku byla a hážu do sebe zmrzku na uklidnění :grinning: jogurtovou s lesním ovocem
15. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
tak jsem snědla konzervu broskví ale nanukáč mi vůbec nechutnal( vanilka s čokoládou jinak výborný) :unamused:
a začala mě z toho pálit žáha :angry: :angry:
15. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ajajaj, žáha, to je svinstvo. Ta mě poprvé v životě pálila tohle těhu a začalo to někdy kolem 8tt. Potom dlouho nic a s druhým trim se to rozjelo. Musím zaklepat, že tenhle týden je zatím klid. Ale minulý týden jsem trpěla několik dní v kuse :angry:
Lil, zkus se napít trochy mlíka, to mi minule zabralo.
15. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj, tak trochu v rychlosti, konečně nám dorazily výsledky z genetiky. Manžel je naprosto ve všem OK, Já mám heterozygotní mutaci v C677T, na Internetu sem si našla že to není nic hroznýho. Někdo s tímto může mít i zvýšenou hladinu homocysteinu, což teda pak není moc dobrý a n doporučení genetiků se to ještě musí vyšetřit u praktického doktora. Homocystein je horší jak cholesterol, je to jako kdyby jed v těle. Ale není to příčina potratů, ta se nenašla, což je dobře.
15. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jo a riziko opakování nemoci pro další potomky je cca 4-5%. (honzík se narodil s vrozenou vadou)
15. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
lily broskvéééééééééééé ńam...teda ted budu muset letět do večerky :grinning:
15. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz
Tady to ještě spí?????
16. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.