• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
Přeju krásné sobotní ráno, vidím to na slunečnej víkend, tak si ho asi budu užívat na zahrádce.
faf: na kontrolu jdeme stejně spolu :wink: Taky bych měla dostat průkazku.
No a s tou zmrzkou mi ani nemluvte, úžasně to pomáhá, když je mi zle. Včera jsem byli v globusu a bylo mi tam dost šoufl, načež to završil brouček, kterej si koupil do auta sekanou v housce. Já byla nalepená na okně a myslela jsem, že zdechnu. A to mi to normálně tak úžasně voní.
17. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak dneškem začínáme 5 měsíc!! Je to vůbec možný?? :sweat_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Strašně to letí!! :wink:
Dneska je venku doopravdy nádherně... Půjdu potom něco nakoupit! :wink: Ale ještě chvíli budu doma, zas tak ační teda nejsem... :grinning:
17. dub 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
Ahojky eli, to je fakt fofr, no já se chystám na úterý, to si v tabulce taky konečně škrtnu další řádek. Až v květnu škrtnu ten třetí, tak se mi uleví.
17. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
merc: Je to strašný jak to utíká!! :sweat_smile: Vůbec mi to nedochází :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
Tak teď jsem se koukala na ňáký článek, který byl se zákrokem a normálně se mizatmělo před očima!! A málem jsem omdlela!! No pecka...Tohle se mi dlouho nestalo!! ještě že jsem si na sebe mohl otevřít okno a šla jsem se hned opláchnout..Fuj ještě teď jsem bílá!! To těhotenství se mnou cloumá!!
17. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky, já to nevydržela a dělala testík, ale nic... :frowning2: Ráno jsem se probudila a myslela jsem, že jsem to dostala, bolí mě hrozně břicho a bradavky..Bojím se, že to dostanu..
17. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Simi: je ještě brzo...Počkej ještě!!

Tak teď mi bouchnul toustovač....super!! Vyhodilo mi to pojistky... Já jsem dneska nasraná!! To je den!! :angry:
17. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
Ahoj dneska
Sim, bolesti v podbřišku jsem měla taky, vlastně je mám pořád, ale jednou míŇ A NĚKDY ZASE VÍC. Já se taky bála, že to dostanu u minulého těhu, teď jsem si prozměnu zase myslela, že to dostanu, protože nebyla OVU no a ona byla, tak to vidíš, každý máme něco. Ale snad ti to výjde každopádně na tebe a ostatní snažilky pořád myslím, strašně myslím i na natul a lehe. Jak ty asi válčí, snad se všem brzy zadaří a budeme všechny spokojené,
17. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
Eli: to čekání mě zabije....
Faf: moc děkuju za podporu:slight_smile:)Jak ti je???Jsi šťastná viď?
17. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
autor
simi ahojky, nech to ještě být, když to zejtra nedostaneš tak testni až v pondělí. Všichni ti tu drží palečky, tak neboj. :wink:
17. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
sima: Věřím, že čekání je dlouhý! :confounded: Ale držíme Ti všechny palečky a myslíme na Tebe :wink:
17. dub 2010 v 11:57  • Odpověz
Sim: fakt ještě vydrž , já se při tomhle těhu testila asi čtyři dny před ms jen kvůli oslavy a nic den před ms ani duch až druhý den po termínu ms byli čárečky a to mám cyklus 28dní.Takže v klidu sim nespěchéj a vydrž do toho ponděla :wink:
17. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
Holky, všem moc děkuju!!!!!Vážím si toho a hrozně mě pomáhá to, že mě podpoříte!!!
17. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
Co jste dnes vařili???Já jsem udělala rýži s broskvemi zapečenou s našlehaným sněhem!!Měla jsem na to hroznou chuť.
17. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
je sim rýži mňam :grinning: to by mi manža nejedl a vybral si pizzu :slight_smile: :grinning: nemusím vařit :grinning:
17. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
Holky já ještě nic nedělala.. Díky tomu ránu se bojím někam jít abych sebou nesekla...Ale takhle tady asi brzy omdlím hlady! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz
Jedu za chvilku na přípravný kurz na přijímačky na vysokou, tak budu celý den tam.......Mějte se tady zatím moc hezky.
PS: Je krásné Vás tady číst, jak rostete, jaké jsou UZ atd.....fakt super!!
17. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
Tak si dávám akorát párečky s hořčicí a dělám plátky na houbách, tak snad jsem si už dneska všechno blbé vybrala a nic se už nestane
17. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
Holky všem přeju krásnou sobotu a užívejte sluníčka :slight_smile: .Já mám tak šílenou chuť na pečený vepřový koleno že jsem nebyla líná ho jít shánět.A koupila jsem ho :grinning: .Tak už se vaří a večeře bude mňam mňam.já mám pořád chuť na pivo tak k večeru asi vyrazíme na točený :slight_smile: .
17. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
Ahojky,
dneska je fakt nádherně :grinning: super krásně :grinning:
Holky stává se Vám taky že máte na něco chuť a jíte to ale nesníte toho moc?Já to mám pořád mám hlad a chuť ale stačí mi pár soust a jsem plná.
Jinak mi nebylo zhnilo tak před půl hoďkou vytáhnout maso z mražáku a udělat si stéjky a hranolky a k tomu kyselé zelí s mrkví a teď piju citrusový čaj s mooooc citronem mňam :sweat_smile:
17. dub 2010 v 18:58  • Odpověz
lily: To já mám i teď! Mám na něco chuť a dám si toho jenom trošku... :grinning:
17. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
manža se mi směje jestli to má cenu dělat, musí pak dojídat :sweat_smile:
17. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
lily: vidíš...A to já jsem takhle manželovi zavolala co má nakoupit na co mám chuť a co si uděláme k jídlu a když to přivezl, tak jsem kolem toho chodila a říkala..hmmm, ale tady nic neni!!! :grinning: :grinning: :grinning: A to jsi měla vidět jeho pohled!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Nákup za litr a prý tady nic neni.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2010 v 19:05  • Odpověz
lilly přesně to znám..my často chodíme na večeře a na obědy. já si vždy objednám plno věcí, protože mám na všechno děsnou chut. Muž jen hlavní jídlo, protože ví, že vše po měn dojí. Já do všeho dloubnu a stačí mi to. :grinning:
17. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
Eli: jo přesně to znám.Dneska jsem dovezla z práce dvě plné tašky jídla no ale když jsem to vybalovala doma tak už mi nic z toho nepřišlo chutné :sweat_smile: ale zrovna teď bych si dala smažáček :grinning: :grinning: :grinning:
ovšem kde ho sehnat?do města se mi nechce to fakt ne.No asi stéjně ještě vymyslím .Jinak bych to nevydržela do rána :angry: :grinning: :grinning:
17. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
Dobré ráno, vstávat a cvičit. Hlasí se Quasimodo. Mám na nose opar jak kráva. Oteklou celou pravou část obličeje.Bouli na uzlinách.Jsem krasavice Odvezla jsem synka na fotbal a váhám, zda už jet na chatu nebo zalézt do postele.

když ty chutě jsou hrozný. Já pořád nevím, na co ta chut je. Je příšerná,ale na nic, co je tady. tak vždy skončím u pomerančů.
Moje dítě bude nutně vypadat jako pomeranč. Strhala jsme zelinářský průmysl za tu dobu. Včera jsem si koupila jahody. A nejlepší mnamka chleba s jahodama byl k večeři. mnaaaaaaaaaaaaaam.
18. dub 2010 v 07:47  • Odpověz
Dobré ráno všem:slight_smile: Včera jsme byli s prckama celý den na turnaji až v dalekém Šluknovském výběžku, sluníčko pařilo celý den a já dnes ráno vstala a můžu jít na maškarní za apače :astonished: A to jsem typ, který se opaluje velice dobře a dlouho mu to vydrží. Tak nevím, jestli to v těhu bude jinak :unamused: Ale opálily se i ty naše cácroky malý (krom toho, že všechno vyhrály :grinning: ), tak v tom nejsem sama. Dneska jedu pro změnu s manžou na zápas, protože jim dnes začíná jarní část sezóny. Naštěstí hrajou doma a je to jen na hodinu (+plus příprava atd), takže na oběd jsme doma a po obědě se vrhneme zase na zahrádku :slight_smile: Takže všem přeji super neděli :wink:

P.S. zase mi začala kvést brada :angry:

P.P.S. Pets - já taky ujíždím na pomerančích. V jednu dobu jsem jich snědla i 8 denně. :sweat_smile: A jahody jsem si koupila ve čtvrtek, nebyly sice jak ze zahrádky, ale k ukojení chuti stačily a ještě jsem u toho stačila zničit jedno bílé tričko - protože mému těhotnému mozku nedošlo, že jíst šťavnaté jahody v bílém tričku není dobrý nápad :rolling_eyes:
18. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak s těma chutěma jsem na tom stejně, pořád šmejdím a nemůžu nic najít, a když už mám chuť na něco konkrétního, tak tomu taky moc nedám, a to v tom lepším případě. V tom horším to uvařím a už na to nemám chuť.
18. dub 2010 v 08:44  • Odpověz
autor
Jo a mně kvete celej ksicht a po včerejším dni stráveným venku jsem zas ja Pipi doluhá punčocha, vždycky mi příšerně vylezou pihy.
18. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
Mercedes..já jsem ted na cghvíli ještě vlezla pod peřiny.Ale začal mě honit hlad.Přemýšlela jsem jak moc morbidní by bylo si dát ke snídaní bramborovou kaši. :grinning: lenost zvítězila. papám polystyrénový chleba s paštikou.(hadi včera sežrali celou šišku chleba) Včera jsem měla staršnou chut na mamčinu polévku, tak mi ji dnes mamka udělala k obědu na chatu. A já už na ni nemám chut.Chci tu kaši.bééééééééé.Jenže maminka ve snaze mi udělat pomyšlení, připravila brambory s tarohem. (normálně moje oblíbené jídlo)Ale dnes na ně nemám chut.Chjoooooooo.To dítě je diktátor! :grinning:
18. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.