• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
To máš doma dobrý kyseliny. :grinning: Tak o tý kaši mi ani nemluv, tu bych si dala hned. A maminka snad pochopí, že se teď prostě nezavděčí, tak byla těhotná s tebou, tak to zná. :wink: Jo a včera jsme byli na oslavě narozenin Michalovejch příbuznejch a předával se tam talířek s klobásou. Já to normálně nejím a včera jak mi to šoupli pod nos, tak jsem myslela, že vrhnu. Zato větrníka, toho jsme slupla ani jsem nemukla. :grinning: Nám se stejně narodí cukrová homole. :grinning:
18. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
Dobré ranko :grinning:
tak já se zrovna snažím snídat ale nějak mi to nejde do žalůdku :confounded: Ale já mám fakt hlad :angry: pomalu to do sebe zkouším dostat
Na oběd vařím květák a brambor popř. kaši na co mi zrovna při vaření příjde chuť.Na květák už mám dlouho chuť ale jak se znám ta chuť mě přéjde jakmile dovařím :angry:
No ale venku je dneska krááásně konečně už máme v plánu výlet na kolech :slight_smile: Jo a včera se mi podařilo po třech týdnech chytit naší novou číču-potvůrka myslela že se jinde bude mít líp, ale hlad jí stéjně přihnal k plotu.Pak následoval odchyt za pomocí salámu :grinning:
Merc: dokážeš si nahmatat dělohu nad sponou styd. kostí?Mi příjde že jo .Včera mi nic celý den nebylo to byly nervy :frowning2: dneska už mi je zase šoufl tak mám z toho i opravdu radost. :grinning: Už ať je úterý večer
18. dub 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
Podle mně si ji nahmátnu, je to tam teď takový tvrdý, ale nejsem doktor, tak určitě to nevím.
Dneska u nás bude uzený s br. kn a špenátem mňam, Tak jsem zvědavá, jestli na to budu mít chuť, až to bude hotový. :slight_smile: K snídani jsem si konečně dala oblíbený Fitenessky, ty já moc ráda. Hezky s mlíčkem, ať má malej dost vápníku. Nějak teď ujíždím na mléčnejch výrobcích, třeba miluju to ochucený mlíko od Müllera a smetánky.
18. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
Tak to mi teď saršně chutnají ostraváčky těch bych se mohla ujíst.Ale strašně mi teď smrdí a nechutnají majonézi tatarka a saláty s nima :confounded:
18. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
ostraváčky neznám, co to je? To víš, druhej konec republiky :sweat_smile: Holky na mě zase padá nějaká depka, mám hroznej strach a ještě skoro dva týdny do kontroly. Ono se teda vůbec nic neděje, nic není tak jak by nemělo být, ale prostě to na mě zase nějak padlo. Miláček je v práci, jsem doma sama, tak se v tom moc babrám. Já už bych tak chtěla vidět to naše zlatíčko, abych mohla být klidnější.
18. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky,merce nic si z toho nedělej taky se v tom plácám docela úspěšně jen o tom doma moc nemluvím.
Ale to tady má určitě většina těhulek.Kdy jdeš na kontrolu?Já až 29.4 to je hrůza za jak je to dlouho:frowning2: .
18. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
no tak já až 30.4., takže jsem na tom skoro stejně. :wink:
18. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz
Ostraváče je takový smetanový našlehaný něco jak pribináček :grinning:
Merc to bude v poho ono to tak je mi ty nervy budeme mít furt :unamused:
Mi teď normálně nebylo zhnilo zajrt si do města pro zmrzku a křupkly.Doma mi nic nechutnalo :grinning: :grinning:
18. dub 2010 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky,tak zase neděle..nic moc. Vy,co jste doma-tak vám je to jedno,ale my poracující... :frowning2: Tento týden jedu na kontrolu na krev na imunologii a příští týden na krev do Gennetu-a tam se ještě musíme domluvit na UTZ,to jsem zvědavá na kdy...doufám,že co nejdřív.
18. dub 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jak se máte při neděli? :wink:
Už konečně bude pondělí jupíííí a to znamená, že se mi blíží 3D..Holky já se těším!! :wink:
18. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
Jojo Eli už bude pondělí a pak konečně úterý a moje první kontrola jsem nervózní jako pes :unamused:
A kdy jdeš Eli na 3D?
18. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
lily: Jdu ve čtvrtek v 14:40 :wink: :dizzy_face:
Jinak se těším, ale jsem taky nervbózní jen si nemysly!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně musí být všechno ok! Jak u mě tak u Tebe!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
Eli: všechno bude v pohodě musí a bude :grinning: :grinning:
18. dub 2010 v 18:38  • Odpověz
lily: Taky si to furt říkám!!! Ale líp se mi dodává síla ostatním, ale mě samotné ňák ne!! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
Eli : já to mám stéjně hold nás musí uklidnit nědko jiný :wink:
Mi se teď poslední dva tři týdny mastí vlasy :rolling_eyes: je to děs musím je mýt co tři dny :unamused: hrůza.Před tím i víc jak týden v pohodě :sweat_smile:
18. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
lily: Já teď mám zase vlasy v pohodě!! Krásně mi shoustly...no super!! :wink:
Já zase trpím každý třetí den mám průjem... :frowning2: A je to na dvě věci teda!! :frowning2:
18. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
Eli:tak já mám vlasy husté až až ale je fakt že jinak mám vlasy suché tak se alespoň trochu ozdraví :grinning:
a průjem no to ti nezávidím měla jsem zatí jen jeden a nebylo mi z toho nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska mě honí chutě to je děs teď mám chuť na hovězí guláš hodně ostrý s cibulí a chlebem :sweat_smile:
Jinak jsem zjistila že moje chutě zmírňuje čaj s moc citronem :grinning:
18. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
lily: Já jsem akorát udělala bábovku :wink: voní nádherně! už se nemůžu dočkat až vystydne a dám si!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Já zas tak husté vlasy nemám..... Musela jsem si mýt vždycky hlavu ob dva dny... a te´d vydržím klidně 5 dnů....
Jo, ten průjem mám posledních 14 dnů a je to dost nepříjemný! :frowning2: :unamused:
18. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
Lily a Eli,držím palečky,ale jsem si jistá,že bude vše OK. :wink:
Já jsem dneska chtěla upéct koblihy,ale nějak jsem se k tomu nedokopala... Každý den po obědě mi začne být špatně,takže odpoledne a večer jsem nepoužitelná,tak faaaaakt doufám,že to brzy přejde,protože to už trvá dost dlouho :frowning2:
18. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
marlin: Mně je špatně i někdy te´d!! A bohužel to nemusí přejít vůbec :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Děkuju! Je vždycky fajn podporo od druhých, ale nervózní jsem stejně... :sweat_smile:
18. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
jo jo,vím,že to nemusí přejít,ale....už jsem z toho celkem zničená. Ale jasně,k těhu to patří,tak co se dá dělat. Kdyby mi bylo špatně občas,ale toto....jako hodinky. Nejraději spím,dopoledne to ještě jde a pak...prostě kolotoč :unamused: Musím to ale vydržet,to je jasné!
18. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
Eli,ještě jsem se tě chtěla zeptat...v albíku máš obrázek super postýlky,víš přesně odkud je? ta by se mi taky líbila.. :confused:
18. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
18. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
Eli,dík..super stránky,jdu na to pořádně mrknout. :wink:
18. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
Holky tak jsem te´d domluvila u kamarádky první focení u ní v aťasu :wink: na 29.dubna a pak budeme chtít fotit v 8.nebo 9.měsíci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže teď první focení s bříškem...Jupíí :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jé tak to pak musíš dát fotečky do albíčka jo??? :wink: :wink:
18. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
lily: to se neboj určitě dám!! Ježiš já se těším!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
a na kolik to tak Eli výde takové foceníčko
18. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
U ní 1000,-Kč, my se známe od střední!! Ani nevím kolik to stojí jinde :sweat_smile:
Ale teď bude změna, protože mi manžel neřekl, kdy jaké mají změny v práci, takže to musíme dát na jiný termín..Já toho svého zítra až příjde zabiju!!! :angry:
18. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
Ahojky těhulinky, tak já se dnes jedu mrknout do práce, pak koupit těhu čaj a na poštu. Ty druhý dva body by mi ani nevadily, ale do tý práce se mi nechce, no snad tam nebudu dlouho.
19. dub 2010 v 07:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.