• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Ahoj holky :slight_smile: Původně jsem chtěla ještě napsat ještě něco do snažilek, ale nestojí mi to za to. Snad si nás ostatní snažilky najdou až bude jejich čas :slight_smile:

Tak ....já už ani nevím na co všechno jsem chtěla odpovědět...
výtok.....u mě na denním pořádku, poslední dobou se to stupňuje. Už jsem musela koupit intimnky :angry: A stejně pokaždý když jdu na záchod tak zkoumám toaleťák jak nějakej úchyl na fekálie:grinning:

Eli: super bříško:slight_smile: Mě dneska taky nějak vyskočilo, ale asi to bude po obědě - dělala jsem si dušenou mrkev s hráškem a bramborem a k tomu tofu nugety se sýrem a asi mě to nějak nafouklo.

Merc: koukej si zařídit neschopenku, ať tu s námm můžeš tlachat o těhu záležitostech :wink: A tu pipinku v práci pošli do kurníku :wink:

Sim: doufám, že budeš brzy hlásit // Ať mám s kým rozebírat ekzémy v těhu - teda ne že bych ti je přála, ale přece jen jsme obě atopičky....

Hadi: jen choď často na návštěvu k nám, ať z tebe můžeme tahat rozumy. Přece jen jsi zasloužilá maminka a se spoustou věcí nám můžeš poradit - jako třeba mě s tím 4D :wink: Už se nemůžu dočkat.
1. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
lendaw: já si teď jdu dát zapečené těstoviny s uzeným masíčkem :dizzy_face: Už mám zase hlad!
A kdy nám ukážeš Ty Tvůj pupík :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla napsat Faf: Ahoj :slight_smile:
1. dub 2010 v 16:38  • Odpověz
Eli: mě je fakt trapný ho fotit - chci ho vyfotit až bude vypadat těhotně, ale zatím vypadá je děsně tlustě. Normálně roste do všech světových stran a ne jen na podbřišku, ale i víš. Prostě jak kdyby mi vevnitř kynulo těsto. Čekám že mi za chvíli začne lézt z pupíku.
1. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
Eli: zapečený těstoviny, ty bych si taky dala - já jsem ale dneska už líná vařit. K večeři udělám jen tousty se sýrem (pro manžu i se šunkou) a obložený talíř se zelenonou a vajíčkem.
1. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
lendaw: No, tak každé bříško je pěkné, když v něm je malý zázrak! :dizzy_face:
Hmm, tousty...řeknu manželovi aby koupil a dáme si je ještě taky! :grinning:
1. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
Eli: to je hustý s těma chutěma viď? Stačí na něco pomyslet a hned je na to chuť. Já tohle měla minulý týden. Jmenovala jsem tady manžovi co všechno bych si hned dala k jídlu a ten se mi smál, že mám chutě jak jdybych byly zhulená :dizzy_face: tenhle týdne je to s chutěma klidnější, ale byl to boj. Třeba: normálně vůbec nepiju mlíko,kakao si dělám jen na vánoce a na velikonoce, a máčím si v tom vánočku nebo bochánek. No a minulý týden jsem měla kakao hned dvakrát, protože miminko na něj prostě dostalo chuť. A máčela jsem si v něm piškoty. A takových různých úletů mám víc: konzervovaný ananas (2 plechovky v jednom dni), banány (9 ks minulý pátek), pomeranče (min3ks denně), sojo s rýží (3 x v jednom týdnu), rozpečená bageta s česnekovým máslem (koncem třetího měsíce každý den) - no šíííílenýýýý
1. dub 2010 v 16:46  • Odpověz
lendaw: Ananas jsem měla taky, kakao taky :grinning: :grinning: Tak už jsem to nasala manželovi a budeme si dělat toustíky :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Hmm, dojím těstovinky a půjdou se dělat toustíky ....ňam :wink: :grinning:
1. dub 2010 v 16:49  • Odpověz
Eli: :grinning:
1. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
Ahoj všem,
je mi líto, že jste v novém tématu
celkově nemám teď moc času, ale zkusím za váma občas nakouknout a jen doufám, že budete nadále chodit i mezi nás jako tomu bylo doposud a ne že ne tytyty :slight_smile:
1. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
lendaw: jo, holka neměla jsi mi dělat chutě! A až si dá miminko to budu zase vypadat!! :grinning: :grinning:
Akortá mě štve, že mě tak píchá furt v bříšku :unamused:
1. dub 2010 v 16:54  • Odpověz
holky a co se chutí týče, mě úplně nejvíc chytili kolem 25tt plus i vlčí hlad a to je mazec, sníst např. na posezení skoro celý pekáč buchet atd. :sweat_smile:
1. dub 2010 v 16:56  • Odpověz
Radus: tý jo, pekáč buchet - ale když o nich teď tak mluvíš.... :grinning: Jenže než bych je upekla..... leda že bych zavolala manželovi, aby nějaký cestou z práce koupil, ale když to zase není ono. Domácí jsou domácí. Já je pekla před 14 dny a do druhého dne nebyly. Mám výborný recept a tyhle se snad povedou každýmu.

Eli: mě taky ještě občas píchne. Ale každodenní pícháníčko už přestalo. alespoň víš, že ti to tam roste. Já už bych zase strašně chtěla cítit alespoň nějaký pidi pohyb - ale s tou placentou a se špekama si budu muset ještě počkat :frowning2: Ale i tak každý večer ležím a čekám .... co kdyby někdo klepal.... ale většinou jsou to jen střeva :unamused:
1. dub 2010 v 17:01  • Odpověz
lendaw: A napíšeš mi ten recept na buchty? :wink: že byh je zkusila! :sweat_smile:
Já bych chtěla taky pořádný kopanec, abych věděla, že je to ok!
Mě taky vždycky píchá a pak to přestane a to teda značí co? :confused:
1. dub 2010 v 17:04  • Odpověz
Eli: jj, pošlu - mám ho z Apetitu a jsou úžasný a voňavoučký. POšlu ti to do IP - takže mi dej momentík, než to všechno přepíšu:slight_smile:
S tím pícháním, to prostě roste pupek - asi neroste pořád souměrně, ale po skocích a když se zrovna rozhodne růst, tak to zabolí:slight_smile:
1. dub 2010 v 17:08  • Odpověz
Len já je večer zadělala a upekla, že je budu mít k snídani, no a co myslíš, nemohla jsem pomalu ani spát jak jsem pořád na ně myslela, takže jsem se v noci do nich pustila a bylo mi blbý je sežrat všechny, tak jsem si pár nechala na ráno :grinning:
nebo dost často jsem třeba kolem 4 hod. ráno hlady vstala dala si 2 - 3 krajíce chleba s nutelou a pokračovala ve spánku
do mekáče jsem se těšila jak malý dítě až si dám "číze" , ale tam mě zavezl přítel jenom tak 2x do měsíce
jo a nebo jsem příteli večer připravila do služby domácí hamburgry a než vychladli a já je zabalila, tak jsem mu třeba 1 sežrala :grinning:
krásný časy, už se na ně zase těším

jééé sbírám recepty, prosím hoď ho sem
1. dub 2010 v 17:09  • Odpověz
Radus: já taky sbírám recepty - před pár lety vycházely v letní příloze MF Dnes každý den jeden recept, tak jsem to všechno schovávala a byly tam právě i ty buchty a další fajn dobrůtky. Připravovali to ve spolupráci s časopisem Apetit, který jsem taky do nedávna odebírala, ale už si mi přestal líbit. Na úkor receptů a věcí o vaření tam začali dávat hezký ale zbytečný obrázky přes celou stranu a přibylo reklam a placený článků...tak už jsem předplatné neprodloužila.

Tak já dám ten recept sem - bude to chvíli trvat, napíšu k tomu i instrukce, pro ty co ještě buchtgy třeba nikdy nedělaly.
1. dub 2010 v 17:13  • Odpověz
Len já zas odebírala Žena a kuchyně a dopadlo to stejně - samá reklama a fotky přes celou stránku, teď si už druhým rokem kupuju 1x měsíčně Pošli recept za 6,- kolikrát jsou tam fajn tipy
1. dub 2010 v 17:20  • Odpověz
Opisuji recpet přesně tak jak je napsaný - pokročilejší kuchařky a pekařky nechť se nesmějí, jsou tam instrukce i pro začátečníky a já za ně byla vděčná:slight_smile:

Kynuté buchty

40 g čerstvého droždí
220-250ml vlažného mléka
500g hladké mouky + trochuna pomoučnění válu
50g krupicového cukru
2 žloutky
2 lžíce citronové kůry
nastrouhaná kůra z 1 citronu
1 sáček vanilinového cukru nebo 50g vanilkového cukru
špetka soli
150g másla + na vymazání pekáče a potírání
1 lžíce moučkového cukru + na poprášení
3 lžíce rumu

Na náplň:
povidla
maková náplň - Umlít 200g máku, vložit do hrnce, podlít 250ml mléka a povařit do měkka. Přidat 100g umletých piškotů, 2 lžíce rumu, sáček vanilinového cukru, sáček skořicového cukru. Okořenit špetkou citronové kůry, dle potřeby dochutit.
tvarohová náplň - 500g měkkého tvarohu, 100g krupicového cukru s vanilkou (je opravdu na vůni poznat, když použijete pravou vanilku a ne jenom vanilinový cukr), dva žloutky, rozinky. Na závěr sníh ze dvou bílků.

1. vytvořte kvásek - do menší misky rozdrobte droždá, přilijte 4 lžíce vlažného mléka (mělo by být ohřáté na takovou teplotu, abyste v něm bez problémů udrželi malíček), 2 lžíce mouky, krupicový cukr a zamíchejte. Nechte asi 15 minut stát, až se na směsi utvoří bubliny a zvětší objem. Vzešlý kvásek smíchejte se zbytkem mouky a cukru, vajíčkem, citronovou kůrou i šťávou, vanilkovým cukrem a špetkou soli. Přilejte zybtek vlažného mléka a vychladlé rozpuštěné máslo . Pozor - mléko a máslo nesmí být horlé - příliš vysoká teplota by zabránila kynutí!
2. Zadělejte těsto - Teď budete potřebovat silné paže . všechny suroviny je totiž třeba spojit na haldké a poddajné těsto. Hmotou míchejte tak dlouho až se přestane lepit na vařečku. Pokud je těsto příliš tekuté, přisypte trochu mouky, v případě , že je to naopak moc tuhé, přilijte jednu nebo 2 lžíce mléka. Různé mouky jinak sají a tak nelze předem říct, kolik přesně budete čeho potřebovat. Zadělané těsto poprašte trochou mouky, přikryjte utěrkou a dejte kynout (v ideálním případě na teplejší místo)
3. naplňte buchty - jakmile hmota zdvojnásobí objem, přesuňte ji na pomoučněný vála rozválejte přibližně centimetrovou výšku (já válela i na užší, protože oni stejně potom ještě hodně nabydou). Těstem přitom mlžete otáčet, aby se vytahovalo stejnoměrně. Pak ho rozkrájejte na čtverečky (ideální je krájecí kolečko na pizzu), zhruba 4 x 4 cm (já dělala tak 8x8 - a byly z toho maxíci). Naplňte náplní, vytvarujte buchty (já napoprvé nevěděla vůbec jak na to, tvaroh mi z toho lezl ven - teď už mám trochu grif. Prostě čapnu všechny čtyři rohy, pevně je spojím dohromady, a potom ten tvaroh prostě uvnitř schovám. Zkuste první buchtu třeba s menším množstvím náplně a ono se to podaří). Okraje buchty musí být pečlivě spojené a náplň z nich nesmí mít šanci utéct. Pekáček vymažte rozouštěným máslem a předehřejte troubu - elektrickou na 200, horkovzdušnou na 180. (Já používám keramický pekáček o velikosti zhruba 30x20, ale buchty se mi tam nevejdou a musím ještě použív zapékací misku a zbylých cca 5 buchet - do pekáčku se jich vejde asi 15).
4. Provoňte kuchyň - Jednotlivé buchty při skládání na pekáč potírejte rozpuštěným máslem, abys se po nakynutí a při pečení neslepily se sousedkami. V pekáči je nechte asi 15 min kynout, pak je zvrchu znovu omastěte (já to nedělám) a dejte kynout do trouby. Po 5 minutách snižte teplotu snižte teplotu o 20 stupňů a ještě půl hodiny dopékejte dozlatova. Mezitím rozmíchejte v misce nebo hrnečku rum s moiučkovým cukrem a 2 lžícemi vody. Touto voňavou směsí potřete buchty po vytažení z trouby. Ať vychladnou, ještě je pocukrujte.

Tak si nechte chutnat :wink:
1. dub 2010 v 17:42  • Odpověz
Len díky někdy určitě vyzkouším a já jsem vždycky ráda za popis pro "blbce" :wink:
1. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Teda koukám, jak jste to vyřešily ... No je to zbytečné, škoda :pensive: Ale patřím sem k vám. :wink:
Já se dnes odhodlala objednat k dr. Nechci se vidět, jak tam půjdu, když i při telefonu jsem se rozklepala. A to jsem si říkala, jak jsem v klidu ... :sweat_smile: Asi fakt ty hormony ...
1. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
jj, to my říkej, já měla knedlík v krku když jsem mu volala, ale řekl, že mě chce hned vidět. :grinning: :grinning: :grinning: Tak pak se jen usmíval, tak doufám, že mu ten úsměv vydrží...
1. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
no já řekla, že se chci objednat a setřička se mě vůbec nezeptala proč :grinning: Obvykle se ptá ... :confused: No tak mě objednala na 16.4. to budu 6+1, tak třeba něco vidět bude ... Takže ještě to, abych se pochlubila, že jsem těhu mě teprve čeká a na to se netěším. :sweat_smile: :wink:
1. dub 2010 v 18:19  • Odpověz
Lusye: V 6+1 bude vidět plůdek a pokud bude dobrý utz mohlo by možná už být i srdíčko. Ale kdyby náhodou ještě nebylo, tak se nevylekej, někdy je prostě vidět až později.
1. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
KOukám, že máš termín 9.12. To se narodila moje nejstarší ségra:slight_smile:
1. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
lenda, :dizzy_face: :dizzy_face: to je hezké. :slight_smile:
No já se fakt nechci vidět před kontrolou. Ještě mám 2 týdny čas, takže klídek.
1. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
holky, ještě jsem se chtěla zeptat ... Stačí brát Femibion 800? Nebo k tomu ještě něco?
Co berete vy?
1. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
Lus: Já jsem celý první trimestr brala jen Pregnium - je v něm pouze listovka, jód, DHA a hořčík. Ke konci prvního trim. jsem to začala kombinovat s Mamavitem - jeden den to, druhý den to druhé. Myslím, že Femibion 800 bude úplně stačít. Taky na něj chci přejít, že doberu ten mamavit. Ségra ho brala a byla s ní naprosto spokojená. Nic jiného navíc se brát nemusí. SAmozřejmostí je rozumná strava,ale to ti nemusím říkat :wink:
1. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
lusye: Já brala od začátku taky femibion a nic víc! A teď ho beru taky akorát od toho 13tt :wink:
1. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
holky a co babyplan?je dobrý?nechci se nějak vitamínama přecpat tak jsem uvažovala že bych babypln brala obden a mezi tím jen listovku.co myslíte?já všeobecně nějak na vitamíny nejsem :sweat_smile:
1. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.