• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Eli: já jsme zase jak zabetonovaná. Už mám normálně stavy, kdy mě to těhotenství začíná štvát. Včera v noci jsem se navíc nějak prudce otočila a asi se mi natáhnul vaz na pravém tříslu, který upíná dělohu a od té doby mě tam bolí :angry:
20. dub 2010 v 07:53  • Odpověz
lendaw: Já jsem měla zácpu před pár týdny a teď tohle, takže já musím prostě všechno!! :angry:
Jinak včera mě strašně píchalo pod pravými žebry vůbec nevím co to bylo, ale usnout jsem málem ani nemohla....Ale ráno už dobrý, tak vůbec netuším co to bylo!
Koukám, že si umíš taky vybrat samé lepší věci! :unamused:
20. dub 2010 v 07:56  • Odpověz
Eli, to byly pravděpodobně střeva a další vnitřnosti. Děloha se roztahuje a tlači zespoda na všechno co je uvnitř a vytlačuje to směrem nahoru. Mě se zase dělá po jídle boule na žaludku, jak kdybych měla kýlu :confused:
20. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
lendaw: co my všechno pro ty naše zlatíčka nevytrpíme vi´d?! :slight_smile:
20. dub 2010 v 08:03  • Odpověz
autor
Tak asi holky blbnu zas zbytečně, prostě ten strach je hroznej. (viz. snažilky) teď jsem zjistila, že mi konečně tmavnou prsní dvorce. Prsa mám pořád dost velký nesplaskávaj, tak snad to bude dobrý. Chjooo já jsme panikář. Tak mi hold zrovna teď není zle, no.
lend: já tak závidím ten 20tt, to vypadá tak krásně.
a co dnešní kontroly? nad a lilly, že, tak snad daj holky brzo vědět.
20. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
Merc: ten strach je naprosto přirozený, prostě se s tím musíš smířit :wink: jj, 20tt vypadá pěkně - nějak rychle to uteklo, ani se to nezdá. A ani mi moc neroste bříško - furt tam mám jen tu svojí pneumatiku, i když včera, když mi ho mažel hladil, tak říkal, že už není tak měkký, ale že pod tou izolací už opravdu něco roste :grinning:

Na holky jsem zvědavá, doufám, že všechno dopadne dobře.
20. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
lend já vím, jen občas to na mě padne, ale to znáte asi všechny. Dokud broučka neucítím jak kope, tak asi budu pořád nervní, i když doufám, že po tom 13tt už míň. Prostě jsem psychoň no. :wink:
20. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
ahoj holky, tak za chvili jdu na kontrolu a jestli nedopadne dobre, tak se na vsechno popravde vyse..... k snidani jsem si dala 2 croissanty s mlikem a akorat jsem doobjimala zachodovou misu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tohle mi vzdcyky prdolka udela, kdyz zacnu o nem pochybovat a dobre mi tak. Nesmim o nem pochybovat, proste tam je a dava mi to pekne sezrat, resp. vyblejt :grinning: ale presto nam, prosim drzte palce, jdeme na radu v 10"50, diky, pak se ozvu, jak jsem dopadli.
20. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
nadja na tom něco bude..včera jsme taky fňukala, že už mi nic není, a že mám strach o mimíska. A v noci? Blila jsem kal amina. Že by to byl pozdrav od mamíska? :grinning: Holky usnula jsem asi po půlnoci a ted jsem vstávala. Hrůůůůůůůůza. Většinou jsem už sama vzhůru od 6.30.

Mercedes..tak jsem tedy díky tobě vytáhla tričko..a nevím jestli mi ztmavly prsní dvorce :grinning: :grinning: :grinning: Já to nikdy nestudovala :grinning:
20. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
nad: moc moc na tebe budu myslet a držet palečky, ale určitě je to v pohodě. :wink:
20. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
No já je mívala opravdu hodně světlý, takže je to znát a mám je takový jako zdrclý, prostě celý divný. :grinning:
20. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
Mě prsa ani moc neztmavly - nebo jsem to nezaregistrovala - spíš se mi sle kolem prsních dvorců udělala spousta jakoby pih. :sweat_smile:
20. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Mně se tam černý chlup..hrůza.brrr.Hned beru pinzetu. :grinning:
20. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
Tak chlup mám taky :angry: A potom mi ještě vylezl jeden na pravé ruce na zápěstí - vylezl z pihy a trčí do nebe jak drát :fearful: :grinning:
20. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Děvčata dotaz z jiného soudku.Podával jste si někdo daňové přiznání sám? A už vám přišly nějaké penízky?
20. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
pet.s: Já si ho podávala a zatím nic :unamused:
20. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
Tak žádný zvláštní chlupy jsem ještě nenašla, ale já jsem hodně osrstěná i normálně, takže nějakej ten chlup navíc mě nezabije.
20. dub 2010 v 11:42  • Odpověz
Pet: já jo, ale jsem osvč :grinning: Má mi vracet VZP a ještě nic nepřišlo. A manželovi (taky osvč) má vracet FÚ a zatím poslali jen papír, že budou vracet.
20. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
lendaw taky mám něco na poště..myslela jsem, že je to dopis ze školy, tak já se tam odpoledne zastavím.Dnes v rámci pohybového režimu (doporučeno v čera na dia)chodí děvčata pěšky. Už ted z toho mám trauma. bych tam přišla včas.A když tam přijdu brzy, co tam budu dělat? Jsem nějaká srostlá s autem. :grinning: Ale co bych pro to moje hádě č.3 neudělala, že? :grinning:
20. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
Pet: tak to bude asi vyrozumnění z FÚ, že ti budou posílat přeplatek. Manželovi to přišlo v pátek.
20. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Holky, jaka jste na tom s tlakem?!? Konecne se mi zadarilo si sehnat gyn v novem meste, kam se v lete stehujeme a prvni kontrolu mi prdnul na pristi ctvrtek, kdy by mohlo vse odpovidat tak 6. - 7. tt. Bohuzel jsem od soboty jako matoha, porad se jakoby motam, hlavne kdyz udelam prudsi pohyb, a to do stoje... Vcera mi hopsal tlak jak chtel - jednou kolem 110 na 70, pak zase 140 na 90!?!? Premyslim, jestli mam jeste zitra radeji zaskocit k tomu staremu gyn!?! Taky mam asi vetsi spalovani, nebot zaludek se hlasi casto jako prazdny a i tim mi asi blbne...
20. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
Akdar: já měla tlak takto - 10tt 130/90, 14tt 130/90, 18tt 135/80. A to normálně mívám hodně nízký tlak.
20. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
lendaw: Snad je to jen temi hormonalnimi zmenami!?! Rikam, tohle tehotenstvi je pro me neco totalne opacneho...
20. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
akdar tlak v rěhu není prdel. Já ho měla vyšší už před těhu. V prvním trimestru mi klesl a ted už zase stoupá.
20. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
lendaw a to ti na ten tlak nic nedali? já teda beru léky, ale včera mi je zvýšila.vysoký tlak je docela komplikace v těhu.Občas se mi taky zamotá hlava, ale jinka mám spíš vyšší.
20. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
Pets: vůbec nic mi na to neřekli. Prý je to v těhu normální.
20. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak kdepak jsou ty holky - Nad a Lil? Já musím za hodinu jet na trénink, tak doufám, že do tý doby písnou :confused:
20. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
ahoj, tak jsem konecnne zpatky doma. reknu vam, ze jsem si tak radostny pocit, az mi vytryskly slzy snad ani nedokazala predstavit. proste nadhera :slight_smile: velikostne odpovidame 7tt + 2, mame SRDICKO, takze mi i byla vystavena tehotenska úrukazka, takze jsem uz ofiko tehule :dizzy_face: mam strasnou radost. i manzu pustila dovnitr, aby se na naesho prdolku podival, byly bidet i zacatky koncetin. mam fotku. holky, kdyz mate pocit, ze vam nic neni, ze je to divny, tak budte v klidu, ja tyhle stavy mam pravidelne 2x do tydne a ted vim, ze to je v poradku, vsechno je v poradku. :wink:
20. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
boze, pisu jak madar, ale chtela jsem vam to rychle napsat a necetla to po sobe :slight_smile: ....ale vy to stejne pochopite, ze jo_ :wink:
20. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz
Nadji gratujuju pěkná fotečka a je moc fajn že je vše tak jak má být :wink: :grinning: :grinning:

Já jsem si teď tak pobrečela-chytl mě úplně histerák že to není jak má být :pensive:
No jdu se spršnout nachystat věci a o půl čtvrté jedu do města a o půl páte jdu na řadu tak na mě prosím myslete
20. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.