• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
gejb: výjde to prcek si asi dělá pohodlíčko :wink:
'Nad:děkuju furt na tu fotečku koukám
20. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
všechno ze mě spadlo a jsem v euforii :grinning:
20. dub 2010 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky,
všem moc gratuluju máte nádherné fotky :dizzy_face:
tak ráda čtu vaše pozitivní zprávičky, hned mě ženou dopředu, že tentokrát to prostě vyjde :wink:
my se včera začli oficielně snažit a musím říct, že je to taková úleva nekontrolovat se a jen si to užívat fakt paráda
nooo a přišla jsem si k vám pro těhubacílky :slight_smile:
20. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
Nad + Lil : obrovský gratulace k srdíčkům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Gejbul: špinění opravdu ještě nemusí nic znamenat. Koukni na mě, ze mě lila krev jak z konve a nekonec bylo všechno OK :wink:

Nad: do porodnice jsem se neregistrovala, v našem kraji to není potřeba :wink: Dokonce ani v krajské nemocnici v Usti nad Labem.
20. dub 2010 v 18:56  • Odpověz
radu, strasne se mi libi tvuj pristup.... :dizzy_face:
lend, to mas dobry, tady v prg je sice porodnic jako dreva v lese, ale rodice jeste vic a asi tady chteji rodit ze stredoceskyho kraje, tak proto ten naval
20. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
Nad: jj, mám svou zkušenost s Podolím - byla jsem tam jednou na vyšetření a koukala jsem jak puk, že se musím nejdřív registrovat - to od nás vůbec neznám.
20. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
Lend: děkuju :grinning:
20. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
Nad nechci se nervovat, stálo mě to hodně sil dopracovat se k takovému přístupu a začít zase normálně žít, ale věřím, že to bude za to stát :wink:
20. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
lend, proto ja ani nevim, kdyby se mi neco stalo, treba bych zacala krvacet, tak nevim kam jet, abych byla hned osetrena a nemusela cekat nekde na chodbe
20. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
ja vim radu, ale presto, smekam :dizzy_face:
20. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
lily: Gratuluju!! Tak vidíš kočko všechno je ok!! A krásná fotečka!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nadja: Jsem registrovaná v Krči! :wink:

Holky já chci mít taky ko za sebou! Jsem nervní jak.... :unamused:
20. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
Nad děkuju :slight_smile:
musím k vám zase zaskočit, protože si tady připadám jak když už jsem taky těhule :grinning:
Mějte se a opatrujte se i s mimískama
20. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
Eli: děkuju :grinning:
20. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Gejby to ještě nic neznamená...ale víc odpočívej.nohy nahoru, pod polštíř zadek a na všechno se vykašli.
Lily a ndja..gratulka a mocc pěkné fotečky.
20. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
nad: já zatím registrovaná nejsem. Jo a bach na ten středočeskej kraj :grinning: Já se vám do Prahy rozhodně necpu :grinning: Jdu škrtnout měsíc v albíčku, huráááá. A pak musím už konečně do tý práce.
21. dub 2010 v 07:05  • Odpověz
Já teda četla, že registrujou až od 13 tt,ale v Motole na gyndě mají od 14tt. Já ještě nejsem, zítra se teprve v rizikové poradně domluvím jestlis e jako diabetička musím registrovat nebo pro nás mají jiné oddělení. Nebo já nevím. :unamused:
21. dub 2010 v 07:52  • Odpověz
ahoj holky no LIL a NAD super a gratuluju, krásné fotky, úžasné, už se těším, až budu mít taky takové. :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2010 v 07:56  • Odpověz
Dobré dopoledne všem :wink: Mě se poslední dobou nějak dobře spí :slight_smile: Chodím už jen jednou za noc na záchod, zácpa ustala...živé sny pokračují :grinning: Na dnešek jsem spala krásných 12 hodin :grinning: A už se těším na zítřek, na další utz :grinning:
21. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahojky lendaw: Taky se mi už líp spí a na záchod také jednou za noc! Takže super :grinning: :grinning:
Akorát mrně dneska ještě neš´touchlo, tak mám od rána divný pocit :unamused:
21. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
Eli: mrně má asi zrovna půlnoc :wink:
21. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
lendaw: hmmm, ale zkouším všechno chodím, pohupuje se na míči a prostě nic!! Už by mohl klidně vstávat a kopaat! :wink:
21. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Eli: právě to chození ho uspává:slight_smile: Je jak v kočárku :slight_smile: Říkala mi to i Dr. na 4D, když jsem se jí ptala, jestli nemám příště před utz třeba běhat do schodů, aby se mimi probralo - řekla, že to bude mít spíš opačný efekt.
21. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
Ahojky těhulky, tak už jsem to v práci zmákla, tak doufám, že už tam nebudu muset. Já mám teď asi dva dny takovej opravdu blbej pocit, nějak nemám žádný problémy. Jen večer mě vždycky bolí bříško. No snad jsem v pořádku.
21. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
Tak když tu nikdo není, tak já jdu upéct buchty, už je slibuju asi tejden.
21. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
Merc: a co ta pipinka v práci? Nenamíchla tě zas? S tím blbým pocitem....to už je bohužel náš úděl. Musíš se na to kouknout tak, že pokud je něco špatně, tak s tím stejně nic neuděláš. Takže musíš veřit, že je všechno v pořádku, protože miminku nejvíc škodí právě ten stres. Tenhle postoj pomohl mně. Nezmůžu nic, pokud je uvnitř něco špatně. Prostě to příroda rozhodne tak či onak. A kdyby to náhodou nemělo opět vyjít, tak do toho plju znova a znova. Ale nebudu se už stresovat předem a bát se, že uslyším zase nějakou jobovku. Protože tím ničemu nepomůžu, akorát mi zešedne dalších pár vlasů :wink:
21. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
Dneska mě ani neštvala, já byla ráda, že mi to všechno tak nějak vyšlo, takže neměla šanci.
Mě to taky zase přejde, to dělá ten dlouhej čas do kontroly, miláček chodí domů pozdě, protože už se rozeběhla sezóna a tak, takže je toho na mě dost. Teď když už mám ty pracovní záležitosti z krku, tak už si taky můžu to těhulení víc užívat. Tak snad se zlepší i nálada.
21. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
Kočky!! Já zešílím.... Zítra touhle dobou budeme na 3D UTZ....... Já chci už být tam!! :sweat_smile:
21. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
Mě už se začíná to nicnedělání docela zajídat :rolling_eyes: manžel chodí z práce mezi 18-19 a nejpozději do 21hod usíná, protože vstává ve 4:30, takže si ho za den moc neužiju :frowning2: Už mě ani nebaví doma nic dělat - sedím tu a koukám na ten bordel a vůbec se mi nechce s tím něco dělat. Asi si stáhnu další díl Lost a Big Bang Theory, natáhnu se a budu relaxovat u noťase. Stejnak jsem si v pondělí natáhla pravý tříslo, nebo nějaký ten děložní vaz a bolí to.
21. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
lendaw: Tak hoď nožky na horu dej si něco dobrého k jídlu a odpočívej!!
Já jdu ještě žehlit a pak taky zalehnu! :grinning: :grinning: Hlavně chci už zítřek!!
21. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
Už stahuju Losty, takže ještě 20 minut a otvírám zmrzku a uléhám na gauč k dalšímu dílu:slight_smile: Zaítm jdu pověsit prádlo.
21. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.