• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Ahojky kočky.
Tak já měla dneska noc!! :unamused: Vůbec jsem nemohla spát... A když jsem se hezky "uvelebila", tak mě začalo strašně píchat na pravé straně pod žebrama! Auuu... Fakt to bolelo! Vůbec nevím co to bylo??!! :confused: :confused:
Myslete dneska odpo na mě :slight_smile:
22. dub 2010 v 07:31  • Odpověz
bre ranko holky,
gejb, je mi to moc lito....... :frowning2:
pets, chtela jsem se te zeptat, kdyz ti dopadly dobre vysledky na NT, jestli ti stejne treba jeste nedoporucili genetika a pak nasledne odber plodove vody? mne moje dr. rekla, ze moje hodnoty na NT napisou stejne, ze jsou hranicni a nakonec mi doporuci amniocyntezu.
jinak vcera jsem byla na uuuuzasne tehotenske relaxacni masazi. byla pres chodidla a kontniky, pak jemne brisko, dekolt a sije a nakonec asi pul hodky zada, parada. za 14 dni jdu znovu :slight_smile: teda doufam, dneska se vubec necitim tehotne, ze by uz ty moje obdodi zvedani zaludky skoncily, ale ja bych je stejne radsi chtela zoatky, abych vedela, ze je prdolka ok.
jo a dneska jsem mela vybornej zivej sen. zdalo se mi o kupe hoven :grinning: a to podle snare prinasi stesti :slight_smile:
tak holky mejte hezky den, ja mam vychazky od 3. odpoledne, nechala jsem si je napsat na 4 hodky v kuse, abychom mohli s manzou chodit na prochazky,
22. dub 2010 v 08:44  • Odpověz
autor
ahojky holky
akdar: tak taky gratuluju k srdíčku.
eli: mě se dneska taky vrátila nespavost. Vzbudila jsem se ve 2:30 a usnula někdy kolem 4:45. Takže super noc. No a v osm jsem vstala. Připadá mi, že jsem spala jen, když byl nad republikou ten sopečnej popel, jen co odešel už zas nespím. Mezi náma, mám z toho i trochu radost, protože jsem měla fakt strach, že je něco blbě.
nad: mě taky ty příznaky v 9tt hrozně polevily, tak možná je to normální, ale teď už se to zas trošku vrací.
22. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
merc, me vcera ta "maserka" rekla, ze cekam zdrave miminko, at vsechny starosti odkopavam pryc, ze si je nesmim pripoustet k telu. Ona je taky takova jing a jang, stejne jako jeji manzel, ktery mi uvolnil lymfaticke cesty a nasledujici tyden jsem otehotnela. Tak jim budu verit. :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
věř, věř, já se taky snažím věřit. :wink: Jdu se nasnídat.
Jo a dneska jsem snad prvně v životě dostala v noci hlad, nakonec jsem to teda překonala, ale to se mi ještě nestalo.
22. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
rano, kdyz se brzo probudim taky mivam dost hlad, ale jeste me nenapadlo vstat a jit si neco vzit :grinning:
btw. prsdlka se ozval a donutil me si kleknout a podivat se na zachod zblizka :sunglasses:
22. dub 2010 v 09:15  • Odpověz
melo tam byt prdolka a ne prsdlka :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
nadja: A kde si byla na té masáži? :wink:
22. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
eli,poslu ti to IP
22. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
No já bych tam i v klidu došla, já nezvracím, takže bez problému, ale lenost vyhrála a hlavně, když budu žrát ještě v noci, tak neprolezu dveřma. Jo jinak včerejší kombinace rybičky v tomatě a hned po tom nutela, to byla síla. Asi už to začíná :grinning:
22. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
merc, hezkyyyyyyyyyyy, krasna kombinace :slight_smile: jeste ti chybi dat si zavinace s pudinkem :grinning:
ja zatim takovehle chute nemam.
22. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
nadja: děkuju moc!! Super :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
eli, za nic, doporucuju jen vyzkousene :wink:
22. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
Viď, jsme prostě borec, no neboj, ono to dorazí i k tobě. Já doufám, že to byl ojedinělej úlet. Teď mám k snídani povidlový buchty co jsem včera upekla a holky, normálně se musím pochválit. Ty jsou tak dobrýýýý
22. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
no, ja jsem si poridila domaci pekarnu, tak cekam, kdy me chytne chut neco upect, chleba ni tak ne, jako poradne kynute testo na dobre byuchty :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
nadja..nop my jdeme po těh NT na kontrolu ještě ted v pátek..ani nvím proč, ale jdeme na nejdřív na UZ a pak ještě na genetiku. tak snad to bude v pořádku. Jinak do těhu poradny jdu ve středu.

Já taky v noci nemohla spát,ale přeci jenom pak usnula,ale spíš z toho že jsme byla přespalá.
22. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
No jenže já přes den neumím spát a když se nevyspím ani v noci, tak mám pak kruhy pod očima jak zombík.
22. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
AHoj holky, tak já taky dneska nemohla spát. POřád jsem se převalovala a nic z toho. Jestli oni nebyly nějaký erupce na slunci :sunglasses:
Nad: pekárnu jsem si přála k 30. narozeninám - dostala jsem jí od tchyně - ale nějakej no name klump z Globusu, kterej ani nemá tlačítko Vypnout. Navíc, když jsem to zapla, tak to začalo smrdět jako když se pálí guma. Tak jsem to zase strčila všechno do krabice a je to už skoro dva roky na půdě. Ségra má domácí pekárnu a chleba peče 2 x týdně. Žije na samotě, takže je to pro ní pohodlnější, než jezdit do města :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
prý je chleba z tý pekárný výbornej, taky bych jí chtěla. No zatím si vystačím s miskou na vykynutí a pekáčem no.
22. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
Dobre dopoledne:
1. dekuji za gratulaci, ale radeji s ni pomalu!!! Mam pred sebou jeste dlooooouhou dobu...
2. na kolo jsem se ptala osobne: jezdit na relaxacni vyjizdky muzeme, pokud jsme uz letos pred otehotnenim neco najezdili, ale kopce neprepinat, radeji slezt...takze do kopce pekne pesky po svych :slight_smile:
3. spanek mi ted taky nedoprava...probdim dve tretiny noci a z te unavy mi zrejme hapruje i ten tlak - ach jo...
4. cerstvy chleb z pekarny je vytecny, ale casem se take preji...
22. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
lend, nevim,jestli jsi to delala, ale vzdycky pri prvnim zapnuti takoveho druhu pristroje se musi pustit na prazdno, aby se prave vypalily ty soucastky od "novoty". je to stejne ajko s klasickou troubou.
ja prave v te pekarne si chci udelat etsto na croissanty, ty milujeme a tak to s timhle pujde dobre. ale az budu mit chut, zatim jsem pekelne lina :grinning: :confounded:
22. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Nad: jj, jela jsem přesně podle návodu. První kolo jela naprázdno. Potom jsem tam prdla těsto a v půlce kynutí to začalo houkat a smrdět, vypnout to nešlo jinak, než vytáhnutém ze zásuvky - no prostě krám.
22. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
hmmm, tak to je fakt na prd, my teda taky nemame zadnej moulinex, ale takovehle tlactka tam teda maaaaa :grinning:
22. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Ségra má Etu a je s ní maximálně spokojená.
22. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
a pro cyklisty do budoucna....nahoudou jsem nasla odkaz :grinning: http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=2092087
22. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
lend, my mame sencor, dostala jsem ji od naseho dodavatele, tak ho jeste hanit nebudu, az vyzkousim, tak dam vedet :wink:
a ETA je fajn, ja na ceske vyrobky nedam dopustit.
22. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
akdar: odkaz super, viděla jsem to prvně, ale koukala jsi i na tu cenovku? To je taky hustý.
22. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Eta je sice cesky vyrobek, ale soucastky vyrabi Cina!!!
22. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Merc: Za tu cenu bych to nechtela...ale prijde mi to docela dobre...jako skladacka :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:34  • Odpověz
Adkar: my jsme spíš uvažovali o přídavným vozíčku za kolo a pouději o připojovacím kole na kolo dospělýho. Ale zatím je to hudba budoucnosti :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.