• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Akdar: cina už vyrabí soucastky na všechno, těžko najdeš produkt, který by něco z číny neměl :grinning:
22. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
lend, presne, za chvili nas zahubi ten cinskej mor :angry:
22. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
No jo, když tady to za ty prachy nikdo nevyrobí, kdo z vás by dělal za 10,- na den. :unamused:
22. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
merc. to je pravda, ale vsichni maji plnou hubu nedodrzovani lidskych prav v cine, ale obchodovat s nima stejne budou, s legalnima plagiatorama :confounded:
22. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Zrovna minulý týden jsem se pozastavila nad jednou takovou absurditou. Můj student sháněl pro syna kuličky hliněnky - zjistil, že už je v Čechách nikdo nevyrábí - tak jsem to říkala manželovi, protože ten furt přemýšlí co rozjet za podnik. A tak ho to nadchlo, že hned začal hledat na itnernetu a zjistil, že hliněnky se opravdu už 5 let v Čechách nevyrábí, ale že se prodávají skleněnky z Číny - ale tam cena!!!! 50ks skleněnek v pytlíku za 15kč!!!!! Takže podnikatelský nápad Kuličky padl.
22. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
lend: Vozicek za kolo je atraktivni, ale prvne si ho radeji vyzkousej... Meli jsme ho pujceny... Ja jsem po operaci kolen a do kopcu mam co delat, abych ho utahla (pekne me z toho kolena pak boli)... Na silnici vsichni mluvi o bezpeci ditete, ale nekolikrat se nam stalo, ze jsme neodhadli vzdalenost, kdyz ten kdo mel vozik za kolem prede mnou brzdil, a sejmuli jsme ho zezadu (ja jsem se jednou i vyflakla). V croozru ma dite sice sve jakesi pohodli, ale pokud se ti ho nepodari nejak dobre ukotvit polstari, spi cele zkroucene a nezaizolovane diry v latce objimajici konstrukci umoznuji pristup prachu i kameni do vnitrniho prostoru, tim jak se toci zadni kolo... O jizde za destiveho pocasi radeji nemluvim...spodek voziku nazmach az k sedacce... Takze si nevyberes...toliko nase zkusenost....
22. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
lendaw, no kuličky to mi povídej, tady je už schánějí taky, není možný, že se nevyrábějí. Ale zatracení číňani. Já si nějaké vyrobím, budu mít své vlastní kuličky.
22. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
Holky jak to teda máte s vycházkama? Na kolik hod vám je mohli napsat když jste na NP.
22. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz
faf, ja je mam od uterka klasicky na 4 hodky, ale nechala jsem si je dat dohromady, abych aspon mohla jet do mesta na kafe nebo vyzvednout manzu z prace a jit se projit. kdybych mela jen 2 a 2, tak stihnu maximalne nakoupit.
22. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
No u nás to píše od 8 - 20 h, teda takhle jsem to měla u minulýho, tak doufám, že se zas dohodnem.
22. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
Teda až příště, zatím nemám žádný, takže vyrážím načerno.
22. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
merc, bych potrebovala rict moji dr., ze se dava teho nemocenska bez omezeni, ale nevim, jak bych ji k tomu prinutila. no, mozna, az budu po 12tt, tak to zmeni...... :confounded:
22. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
No většinou to tak je, ale když mi to nenapíše sama, taky se asi zatím hádat nebudu.
22. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
Tak holky jdu vám oznámit že se zase od vás stěhuji do snažilek :angry: .Už jsem to tam psala ale pro vás ještě jednou.Jednalo se o mikro potrat v 5tt.Děloha je už čistá a může začít další snažení ale nevím jestli mám ještě sílu to pokoušet :frowning2: :frowning2: .
Jinak vám moc gratuluju ke kontrolám a jsem zvědavá co lenda.Budou už po dnešku vědět co to bude???
22. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
gejb: pořád jsem doufala, že se třeba prcek drží, je mi to líto. Hlavně, že nemusíš na revizi. Za pár dní se oklepeš a budeš zkoušet znova, uvidíš.
22. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma :grinning: Vysmátá jak lečo :grinning: :grinning: :grinning: Čekáme holčičku a dneska u focení vůbec nedělala drahoty, mávala na nás, otevírala pusinku, potom udělala dlouhý nos, salutovala, no sranda :grinning: Vážíme 285g, měříme 15,9cm (měřeno bez nožiček) a odpovídáme stáří. Jdu vynadat nákup z tašky a potom naskenuju fotky :wink:
22. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
Faf: já mám neomezený vycházky - prostě tu kolonku, kam se píšou vycházky nemám vyplněnou.
22. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
autor
No pokud nemáš v tý kolonce nic, tak bych si myslela, že nemáš vycházky žádný.
Gratuluju k holčičce. To je fajn, že se taky konečně ukázala.
22. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
Merc: Dr. mi tvrdí, že se to nevyplňuje, pokud jsou neomezený a na sociálce taky nic neříkali, tak to bude asi OK.
22. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
Takže tady je to naše bejby :wink: :wink:
22. dub 2010 v 16:23  • Odpověz
autor
Tak to je možný, v tom případě nevím, proč mám pořád strach z kontroly.
Krásná mimozemšťanka, ne opravdu moc hezký fotečky, já chci takýýýý. :wink:
22. dub 2010 v 16:26  • Odpověz
Jj, je to takový pozdrav z vesmíru :grinning: :grinning: :grinning: Ani nevím komu je víc podobná, jestli mě nebo maželovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Merc: zkus si zjistit od někoho, jako moc u vás kontroly chodí. Někde chodí z vlastního popudu, někde na žádost zaměstnavatele a někde nechodí vůbec. Já se ptala na sociálce a tam mmi paní rovnou řekla, že oni na to nemají lidi ani čas, takže osvč nekontrolujou vůbec a zaměstnance pouze, pokud si to vyžádá zaměstnavatel. Ale je to okres od okresu jiné.
22. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
No já si myslím, že vzhledem k tomu, že teď bydlím v jiném okrese, než mám trvalý bydliště, tak se na mě asi nepříjdou podívat, protože to maj mimo rajón. No tejden snad vydržím, pak by měly bejt vycházky bez problému.
22. dub 2010 v 16:31  • Odpověz
tak to by nemusely prudit :wink:
22. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
lendaw gratuluji k holčičce. Já chci taky buchtu.
K těm vycházkám, mluvila jsem o tom z doktorem a říkal že může napsat 6 hodin. Kontrola na mě při prvním těhu byla a vím že zaměstnavatel ho určitě neposlal, protože je to tchán s tchýní. Ale našla jsem odkaz na netu s tímto (takže se nenechat a jít tvrdě za svým, ještě to taky s doktorem proberu).
http://www.azrodina.cz/2311-vychazky-pri-neschopence-v-tehotenstvi
22. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:
Lend: gratulace k holčičce :grinning: :grinning: fotečky krásné
já jsem si teď holky udělala smažený filet a hranolky :sweat_smile: Jo a manža má o nás :grinning: strach není vůbec nadšený že budu zatím pokračovat v hasičském sportu a že jezdím na kole a tak prakticky se na mě naštval když jsem jela dneska na trenink :slight_smile:
22. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
holky Ela se neozvala?
22. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
No lil, já bych se asi zachovala stejně. Neriskovala bych miminko za nic, ani sport, kde si teoreticky nemůžeš ublížit, ale náhoda je blbec, a vyčítala by sis to pak. Ale je to tvoje věc. Já teda s hasičema v těhotenství skončila. Ale mám kámošku, která běhala snad do konce těhotenství (Strojník). Ale na startu se vždycky na ni škaredě dívali, že je blbá, s břichem a závodí. Ale jak píšu je to tvá věc.
22. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
Já jsem taky radši se sportem skončila, ale taky znám ženskou, která ještě v 7. měsíci normálně lyžovala. každý si musí rozhodnout na co se cítí. Já se na to necítím. Ale je fakt, že třeba moje ségra stavěla s pupkem stáj pro koně :confused:

Eliška asi někde slaví :wink: :grinning:
22. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
Faf: no tak já jsem taky strojník a mám v plánu běhat tak max. do konce června :wink: a to hlavně dle toho jak mi bude, každopádně mám za sebe pro tuto sezonu náhradu takže jak mi nebude tak končím :slight_smile: budu jezdit jen jako psychická podpora
co mě ale trošku štve že už asi nebudu dlouh moct být v práci :unamused: jsem tam sama a tahám všechno bednys pivem a problém je nahnout se do pultu to se opírám přímo o břicho :frowning2:
22. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.