• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
me dneska od noci boli v trislech a to podle lend znamena rust delohy, tak si tu bolest uzivam a do toho jsem zase malem vrhla, uz jsem si pro jistotu nechala otevreny zachod :grinning:
23. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
No mě to jen připadalo brzo, ale tak asi ne. +
Nad prcek ti teda dává. :grinning:
Gamb brzo se přidáš, uvidíš. :wink:
23. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
merc, ja jsem strasne rada, ze mam zaludek na vode a obcas pobolilava bricho, naopak, kdyz se nic nedeje jsem nervni
23. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
holky, ja jsem asi blazen, ale me se strasne libilo, co jsem vcera videla. natahla jsem se do kreska a dala nohy na stul, odkryla tricko a zadrzela dech, no a na prave strane, co je prdolka to tak krasne tepalo a nadzvedavalo se do srdecniho rytmu. ukazala jsem to manzovi a on me rychle vyvedl z omylu, ze to je moje srdce, nejspis chytlo nejakou velkou brisni tepnu a jak to ted tam ma min mista, tak to pulzuje.........jsem magor, ale bylo to krasny :dizzy_face: ...i kdyz jsem se u toho malem udusila, jak jsem chtela co nejdyl zadrzet dech :dizzy_face:
23. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
lenda, gratulace k holčičce!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
eli, gratulace k chlapečkovi!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Super, že miminka jsou zdravé! :slight_smile:
23. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
autor
nadi nejsi blázen, to bysme byly všechny :wink: Já si večer lehnu do postele a osmatávám se, kde by asi tak mohl prťous bejt. :grinning:
23. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
Lusye ahojky, tak jak je?
23. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
Eli: kde jsou fotky??
23. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
eliška nás napíná, mi chcem taky vidět, že je to kluk :wink: :grinning:
23. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
23. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
Faf: tak podle tý tabulky jsme to měli přesně 50:50 jestli kluk nebo holka :grinning:
23. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
no, tak vidíš, tabulka bude zřejmě dobrá. Jsem zvědavá co to bude nakonec u mě vychází mi to na holčičku.
23. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
Tak schválně co vyjde Elišce :wink: Ta nás ale fakt dneska napíná. Já mezitím upekla ořechovou bábovku, vyprala a pověsila 3 pračky a teď jsem zralá dát si šlofíka, ale musím odvézt auto do servisu a na trénink :fearful:
23. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
a u me na kluka, to ani nemuzu manzovi rict, to uz bych s nim nevydrzela, on si 100% mysli, ze to je kluk :slight_smile:
23. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
taky peru, nádobí v myčce, byli jsme i venku, vysáto vytřeno, čekám kolem 14:00 návštěvu a ta Eli nikde, no co se dá dělat je asi na lepším.
23. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
teda holky, vy mate elanu, ja jsem furt jak prastena a strasne lina. ted jsem si obedu udelala knedliky s vajickem, to je tak maximum, co ted dokazu, jsem fakt grogy :confounded:
23. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
no jo ti chlapi, já byla u Honzíka 100% přesvědčená, že bude kluk, no chlap v ten moment, kdy se to potvrdilo chodil jako kohout.
23. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
vid, ja nevim, ze oni vetsinou chtej kluka, ale kdyz pak maji holcicku, tak jsou z ni uplne posrani :grinning:
23. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
Nad: s tím elánem to nebude tak přehnaný - já mám jen takový světlý chvilky a pak sedím ospale na gauči a mhouřím oči :wink: Můj muž je úplně odvařenej z toho, že si vyrobil holčičku. Večer v posteli básnil o tom, jak to bude jeho hodná princezna a on jí bude rozmazlovat :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
to je jasny, taky jsem si jista, ze by/bude muj muz holcicku rozmazloval/t, ale on chce proste hokejistu :sunglasses: prej chudak holka by byla jak almara, kdyby delala hokej :slight_smile:
23. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
merced, dnes šoufl po obědě, ale jinak fajn. Žádné špinění nic. No tak snad to bude ok. Jen mě trochu vadí, že jdu na utz až za 3 týdny. :rolling_eyes:
23. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
No mi zase budeme hrát fotbal, taťka taky chodil jako kluk do fotbalu.
23. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
My to máme vyřešený - děti budou hrát házenou jako tatínek. A hlavně trénujeme maldší žačky, takže za 5 let máme novou posilu :grinning:
Mě nutil táta chodit na basket, protože ho hrál do 18ti let. Ale já chodila od malička na umělecký kroužky a on v pátý třídě přijde, že se zpíváním musím skončit, protože on chce abych dělala basket :confounded: vydržela jsem tam půl roku a mastila jsem zpátky do sboru :grinning: U dítěte je potřeba rozvíjet všechno od začátku :grinning:

Nad: manža hrál hokej? My jsme se s mužem dohodli, že na hokej bysme syna nedali už z principu. Tady u nás (na Litvínovsku) sice o hokeji sní každej malej kluk, obzvlášť teď když Reichel skončil s aktivním sportem a bude trénovat, ale já chodila 8 let na hokejovou základku (čistě jen proto, že to byla moje spádová škola) a ty kluci nedělali nic jinýho než dřeli a z velké většiny skončili jen s maturitou, max. s učňákem. Jsou samozřejmě i vyjímky, ale moc jich není. I ten Šlégr je opravdová guma. Navíc je život malýho hekojisty hodně časově náročnej - ráno tréninky od 6, po škole tréninky, nemluvě o finanční náročnosti. Ale pokud pro to bude rodina žít, proč ne. Mám v okolí hodně známých, jejichž dítko hraje hokej a potom taky spoustu, kteří by chtěli, aby hrálo, ale nemají na to peníze :confounded:
23. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
lusye: tak to tě chápu, jsem na tom stejně. Mě už teda zbývá ještě týden, tak už to snad vydržím. Ale na záčátku jsem si myslela, že se nedočkám.
23. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
No a se sportem u nás nevím. Vidím to na malýho traktoristu. :grinning:
23. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
Traktorista je taky dobrej :wink: Alespoň uchováte rodinnou tradici :wink:
23. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
No jo, jenže já jako městská holka z toho opravdu radost nemám, radši bych tu holčičku, tu by tatínek nenutil. I když kdyby byla po mě, tak jí bude bavit veškerá technika, doufám, že to bude antitalent po tetě. Moje ségra je na tohle zase pako.
23. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
lend, muj manza hraje hokej od mala, ne na nejake urovni, ale bavi ho to a ted chodi hrat jednou tydne takovou sranda prazskou ligu. tak proto chce z nej mit maleho Jagra :slight_smile: ne, vazne, my jen budeme chtit, aby nase dite melo nejakou dosciplinu a sportovalo, preci jen u tech, co delaji nejaky sport, tak malokdy hrozi, ze zblbnou a chytnou se party. jinak s tim Slegrem .......nejak jsem ho nepochopila, jak se mohl dat dohromady s tim idiotem Paroubkem :confounded:
23. dub 2010 v 16:14  • Odpověz
Nad: to nepochopilo víc lidí. Ale on je to opravdu hrozně hloupej člověk, kterej sotva vylez učňák, jeho táta - starej Bubla - seděl v kriminále. šlégr jde prostě po prachách - do komunální politiky se nacpal už při posledních volbách. Cítil, že mu teče do bot, protože už je starej a v Litvínově byl už stejně jenom na škodu, a nic jinýho neumí, než hokej. Původně tu byli tlaky, že z něj udělají generálního ředitele HC Litvínov, ale z toho naštěstí sešlo. Tak se ho potom chytil Paroubek a už před 2 lety mu nabídnul, že bude Ministr sportu.
23. dub 2010 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holky.
tak fotečky našeho Broučka jsou u mě v albíku, tak můžete mrknout pokud chcete! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.