• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
je mi to fuk, šla jsem tam stejně už jen tak z povinnosti, protože to samé vyšetření nám vlastně dělali minulý týden, akorát to teď bylo zadarmo a černobílý a v omezenějším rozsahu. Ani se dneska nepokoušel zjišťovat pohlaví - což by se standartně mělo dělat. Asi měl fakt blbý den. Minule (ve 13tt :slight_smile: )byl v pohodě.
Pádím zase do práce, potom na trénink a pak na schůzi a nakoupit, alespoň mi dnešek rychle uteče.
27. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
Lil: co mi řekli, to jsem už napsala a fotku jsem nedostala - doktor byl ubručenej, tak jsem ho radši ani neotravovala. Ono by to stejně nemělo na ty fotky a video z minulého týdne :slight_smile:
27. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
Lend: asi měl svůj den no:slight_smile: i to se stane tak ať ten den hezky uteče:slight_smile:
Jdu si udělat lívance :grinning:
27. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz
lendaw: Nás tohle vyšetření čeká cca za 14 dnů, ale jak říkáš u nás dr. kontroloval už srdíčko a další orgány při tom 3D Takže jenom prevence a zadarmo :wink: A hlavně uvidím našeho Bobeška :dizzy_face:
Jinak gratuluju ke kontrole! :dizzy_face:
27. dub 2010 v 15:52  • Odpověz
ahoj holky,
Pet,gratuluji ke zdravé princezně! :slight_smile:
Lend,tak to jsi neměla štěstí na dobrou náladičku pana Dr. hmmmmm,ale naštěstí sis to užila min.týden... :wink:
Já jedu zítra do Gennetu na první část NT-teda zatím na krev a tak za týden až dva se musím objednat na UTZ...holky,tento UTZ se už dělá z vnějšku,že? Já jen,jestli se může podívat i Martin..
A v pátek si budu volat na výsledky z imuna,tak doufám,že mi už sníží dávku Prednisonu :confounded:
28. dub 2010 v 06:11  • Odpověz
autor
Jojo Nt je přes břicho a já taky brouka beru ssebou, teda jestli budem v pátek v pořádku.
28. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
teda tady je opravdu v poslední době pusto
28. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
AHoj holky, ono už je venku hezky, tak se mi nechce dřepet na gauči a radši jsem venku na zahradě :wink: Přivezla jsem si dneska ráno od babičky pár sazenic paprik a rajčat, tak to půjdu píchnout do skleníku :slight_smile:
28. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
No to je jasný, taky přemejšlím, co dělat, abych mohla bejt venku, ale už máme kytky nasázený a ředkvičku zasetou, tak musím vymyslet nějakej náhradní program.
28. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
Merc: já jsem se zahradničením v hodně velkým skluzu, takže mě čeká ještě úplně všechno - nemám dokonce ještě ani ty ředkvičky, ale na ty už kašlu, protože už by šly do květu, zasadím je až koncem léta. Chystám se dneska na hrášek, mrkev a červenou cibuli a ještě chci zajet do zahradnictví pro nějaký sazenice kytek do závěsných košíků a do truhlíků. KOčky mi přes zimu zabily muškáty - udělaly si na nich pelišek :angry:
28. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahojky holky.
Já si akorát dělám obídek, takže se těším na ňamku :slight_smile:
Jinak je pravda, že je hezky a co u pc dělat... :sweat_smile:
28. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
ahoj blé, blé, blé, už 3-dny je mi docela šoufl, tak nemám na nic náladu, jen se vlastně těším a zároveň bojím páteční KO.
28. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
fafli: ko v pátek dopadne dobře!! Neboj kočko :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
přišla jsem z oběda a taky mi je bleeee ať už to přejde... :unamused:
28. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
Čauky holky,
no jo faf, my jdeme vlastně spolu. Tak to ti budu držet palce.
28. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
Hoky, mě je, jak jdyby mě někdo nakopnul do rozkroku. Bolí mě na kosti, když chodím :rolling_eyes: Jestli se ta pánev nepřestane roztahovat, tak brzy neprojdu dveřma :confused:
28. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
Faf: neboj, kontrola bude ok :wink: To samý platí pro Merc :wink: Už abyste to měly za sebou a mohli čekat na NT :slight_smile:
28. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
lendaw: To jsem měla včera!! :unamused: :angry: Malej si ještě k tomu lehnul tak blbě, že mě píchalo pod žebry!! No jo naše zlatíčko si dělá pohodlí!! :wink: Musí si udělat prostor ne... :grinning:
včera mě malej tak kopal :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
Eli: ať si klidně dělá pohodlí, ale nemusí to přece tak bolet :angry: Tím jak to bolí, tak chodím jak kačer, no radost pohledět. To už vůbec nemluvím o tom, že už se nedokážu moc dobře ohnout, když chci něco sebrat ze země, musím nějdřív na bobek a jet to přes nohy. A to jsem teprve v 5. měsíci - to jsem zvědavá jak to bude pokračovat! :confused:
28. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
lendaw: Já to mám taky tak bohužel! :unamused: Včera jsem byla s kamarádkou a jejím chlapečkem (3 měsíce) no je nádherný-už chci taky!! :dizzy_face: :dizzy_face: Ale to jsem chtěla říct, pak jsme byli na obídku a já se normálně nemohl ani narovnat :frowning2: :angry: Auuuu :unamused: :angry: Vydrželo to bolt hodinu a pak to přestalo! A dneska naštěstí nic....
28. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
děkuju, holky, taky doufám, že to bude OK. Ale víte jak červík hlodá. Minulý týden jsem si prozměnu vůbec nepřipadala těhotná, a dneska jsem zapila vitamíny a utroš a do 10minut jsem to vyblila. Tak jsem si říkala jestli ten utroš nemám radči ráno zavádět, když zvracím. Stejně mě to zvracení nějak neuklidňuje. Když jsem byla na revizi, už jsem věděla, že není srdíčko a já pořád blila. Jo a už máme za sebou ten datum, revize jako, že v sobotu v délce těhotenství mi jí dělali. Tak se fatk jen modlím ať dobře dopadnu. A tky vím, že dostanu průkazku, tak na to se těším rozhodně nejvíc. Merced, budu taky na tebe myslet.
28. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
fafli: Tak pokud zvracíš, tak ten utroš zkus zavádět! Já ho taky zaváděla.... :slight_smile: A vím, jak červíček hlodá...Znám to! Ale neboj kočko :wink:
28. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
Mám známou která byla taky na revizi, ateď jí to začíná stejně (začíná špinit) Celý týden, no chápete to, že nešla na pohotovost, já jsem čuměla jak blbá, proč se nesbalí a rozjede se k doktorovi, být v takové nejistotě. Fakt to nepochopím, chci dítě, ale když začnu špinit nebo krvácet, tak se snad zajímám, co se děje. No tak mi to příjde, že ani nějak to neřeší jako mi tady v době krvácení a revizí.
28. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
Faf: určitě Utroš ráno zaváděj - jen budeš muset nosit intimku, protože něco z toho vyleze ven. Já jsem teda polykala, ale čistě jen proto, že jsem krvácela, jinak bych zaváděla.
28. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
Taky mám známou, co prodělala MA, a při druhém těhu špinila a bolelo jí břicho. K doktorovi dlouho nešla, až když už měla fakt křeče. V čekárně sebou sekla a strávila 3 týdny na ARO, protože měla mimoděložní, vaječník prasknul a málem kvůli svojí blbosti umřela. Taky nepochopím :confused:
28. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
no některý ženský jsou fatk, praštěný. No zase odložené mimino, někde v batohu (furt lepší než kdyby ho zabila), to taky nepochopím, ale naději na život má. A nějáká rodinka na něho už vesele čeká, jsem ráda že dostanou i šanci takový lidi, který to své vlastní miminko nikdy mít nebudou.
28. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak jsem utratila v zahradnictví tisícovku ani nevím za co :sweat_smile: jen hlínu mi musí večer manža dovézt sám, na to jsem si netroufla. A zítra se bude sázet a sázet a sázet :grinning: Už se na to těším :grinning:
28. dub 2010 v 15:52  • Odpověz
Aojky holky,
faf: bude to dobrý tentokrát jo neboj :wink:
Holky na ten NT může jít teda manža se mnou?A jak je to u vašeho dr.?u naší dr. se myslím nechává tatínek v čekárně a pak si na něj sestra houkne ať jde dovnitř.Jste mě na tu myšlenku navedli jak Vás čtu a manža říkal že by se šel moc rád kouknout na mrně jak sebou mele :grinning:
28. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
Lil: já jsem byla na NT jinde než u mojí Dr. A jelikož jde pouze o speciální ultrazvukové vyšetření, všechno přes břicho, tak (alespoň u nás - jak v nemocnici, tak u toho soukr. Dr. kam jezdím na velké UTZ) jdou tatínkové dovnitř rovnou s maminkou. V poradně je to potom jiný. Tam tě nejdřív sestra zváží, zkontroluje moč, změří tlak, vyplní všechny možný kolonky a potom teprve mi dělá Dr. vyštření (někdy na koze) a potom teprve mi dělá kontrolní utz a snaží se poslechnout srdíčko (což se nám zatím nedařilo zachytit). Ona ti každopádně sestřička řekne, kdy má tatínek vejít. Ale určitě ho s sebou na NT vezmi, je to naprosto běžný :wink: Snad nedopadnete jako my - já manžu navnadila, protože jsem týden před tím byla u svojí Dr. v poradně a na UTZ se mimi mlelo a ńa NT potom chrnělo jak špalek, takže manžel z toho vůbec nic neměl. Užil si až ten 4D utz.
28. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
Lend: no já to mám spolu s poradnou :sweat_smile:
28. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.