• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
lilly jen ho vezmi sebou. Ten můj taky u všech zěhlech UZ byl se mnou a musím říct, že je to velká opora. I kdyý mě třeba NT dělali spodem. Mám velkou jizvu na břichu. Trochu jsme se s mužíkem styděli,ale pak to stálo za to. byla jsme moc ráda, že tam byl.
28. dub 2010 ve 22:34  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jak je. Já už jsem trošku s nervama v prd..... Pěkně to se mnou lomcuje. No snad už to do zítra nějak ustojím.
29. dub 2010 v 07:19  • Odpověz
Merc: dnešek ještě nějak doklepeš - má být krásně letně, tak se vyval na zahrádku s knížkou, nordinuj si opalovačku a on ten dnešek uteče :wink: V kolik zítra jdeš?
29. dub 2010 v 07:33  • Odpověz
autor
Hned ráno, u nás se neobjednává a čím dřív tam půjdu, tím dřív budu na řadě, takže vstanu asi v 6 a vyrazím. Minule jsem tam byla ve čtvrt na osm, otvírají ve třičtvrtě a už jsem byla asi pátá. Mám to asi 40 km, možná víc, tak mám co dělat. Jinak ono mi nic jinýho nezbývá, než to do zítra přežít. Umeju si hlavu, oholím nohy, to je u mě na dlouho. Hlavně vymyslet nějakou činnost, aby na to člověk moc nemyslel.
29. dub 2010 v 07:40  • Odpověz
Ahojky holky.
merc: neboj ono to doopravdy uteče... :wink:

Holky mě včera strašně chytly záda a taková bolest jaká mi šla do podbříšku no já nemohla ani chodit! Musím to říct dr. :unamused:

Jinak mám zatím první fotečku z focení, tak se Vám ukážu... Asi příští týden budeme mít všechny, tak jsem zvědavá! :dizzy_face:
29. dub 2010 v 07:52  • Odpověz
autor
eli: děkuju, já vím, je to už jen jeden den.
s těma zádama, nechtělo by to nějaký masáže?
29. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
merc: Budu muset, ale příští týden jdu k dr., tak se s ním chci domluvit!
29. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
autor
Jo jinak krásná fotečka, tak ať jsou všechny tak pěkný. :wink:
29. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
merc: No snad budou... Uvidíme!! :grinning: :grinning:
29. dub 2010 v 08:03  • Odpověz
ahoj holky,
no ja vcera byla uplne na hadry. Odesly mi skoro vsechny tehu priznaky a tak jsem zacala jancit, ze to je stejne jako minule. Nastesti jsem si sla prodlouzit neschopenku a rozhodla jsem se , ze za kazdou cenu ukecam doktorku, aby mi udelala ultrazvuk. A vite, ze byla fajn? Uplne v pohode, rekla mi, ze blbnu jako jeji svagrova, ja ji rekla, ze jsem urcite horsi, ale UTZ mi udelala a dokonce pres bricho uz to bylo videt. Prdolka je uplne v poradku, ma 18 mm, srdicko tlouklo o 106 a odpovidalo 8tt + 3 a to jsem podle MS byla 8tt +6. Malem jsem ji tam zlibala ruce, jak se mi ulevilo. :slight_smile: Ted vim, ze i kdyz priznaky ustoupi, tak to vubec nic neznamena a miminko si pekne vrni dal.
29. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem zpátky z krve a jsem objednaná na UTZ,tak jsem si upravila tabulku...
:slight_smile: těším se a jde se podívat i taťka
:wink:

LendaW.....31 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 - KO 12.5. - holčička
eliska_v...... 21 let ..... (MA 9/09) ..............//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - KO 6.5., UTZ 13.5., 4D UTZ 6.6. - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - KO UZ 30.4. - holčička
zlababa07 ..30 let ..... (MA 6/09, MA 10/09)................// 8.3.2010... TP 17.11. - NT 3.5.
marlin3......28 let ...... (MA 1/09,MA 9/09) .................//13.3.2010 ................NT 13.5.2010
mercedesse.26 let .... (SP 11/09).............................//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 30.4.10
lillyzelvicka.........24 let....(MA 12/09).........................//21.3.2010 ......TP 26.11.2010 - KO 19.5.2010 ....NT 19.5.
nadja73............ 37 let ....(MA 12/09) .......................// 23.3.2010..................KO 11.5.2010 ....NT 24.5.
lusye................26 let........(MA 1/10) ........................//26.3.2010 ...................KO 14.5.2010....NT 24.5.
faflina.............. 28 let ..... (MA 10/09,SP1/10).........//29.3.2010...................KO 30.4.2010......NT 31.5.
29. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
Eli,pěkná fotka jsem zvědavá na další :wink:
Nad,tak to je fajn,alespoň tě uklidnila a můžeš být v pohodě.
Merc,vydrž už jenom jeden den...já si počkám ještě 14 dní :unamused:
29. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
marlin, fakt, ze jo, mne nespadl kamen ze srdce, ale cely kamenolom :slight_smile:
i mi rikala, ze jestli to takhle pujde dal, ze me doporuci k jejich psychologovi nebo psychiatrovi....no, ja nic proti tomu nemam, vim, ze mam nervy na pochodu a potrebuju pomoct, abych si to tehotenstvi uzila. vzdycky jsem se na nej strasne tesila a rikala si, ze to ude moje nejhezci obdobi, ale takove stresy jsem nezazivala ani u maturity.
29. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
nad: to je fajn, že máš takovou doktorku. Trošku jsi uklidnila i mě. :wink: Hlavně, že se prckovi dobře daří.
29. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
Jo jinak umytá hlava a odchlupeno, takže můžu zítra vyrazit. Já nechodit na gyndu, tak snad zarostu jak medvěd. :grinning:
29. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
merc, je to tak, my bychom porad chtely zvracet, lezet skoro v krecich, prsa obkladaly ledem, ale ono asi tohle, ze nam nic neni, je asi nejnormalnejsi. tak drzim palce na zitrejsi kontrolu :wink:
29. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
ahoj, Eli hezká fotka
nadja, tak to je super, že jsi byla na ko úplně KO. Povzbudila jsi mě tím, že když ustoupí příznaky je vše ok. Zítra mě to taky čeká ale já jdu až po jedné hodině.
29. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Merc: tohle jsem ti napsala ráno a potom vypadl proud....takže ti to odesílám až teď :sweat_smile: .........U nás se taky neobjednává a jsem za to ráda :slight_smile: a k té činnosti - určitě se najde něco, co ti zabere minimálně půl dne - např. zazimování zimního oblečení, revize špajzky, dezinfekce ledničky, domácí účetnictví, tvorba vlastních internetových stránek, studium korejštiny a při nejhorším můžeš upéct třeba dort :grinning:
Vypadl nám proud, tak doufám, že ho brzy nahodí, protože bez toho mi nefunguje modem a potřebuju ještě vyřídit pár mejlů :unamused:

Dneska ráno mi přišel kojící polštár, docela mě překvapilo jak je velikej. Vydražila jsem ho na MMA za 250,-, prý nový, každopádně tak vypadá.
29. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
Tak hlavně, že tak vypadá, mě se líbí ten Nattou, je sice dost drahej, ale pěknej.
S tou prací co pak to, ono by se něco našlo, ale mě se do ničeho nechce, ale když vezmu, že už budou tři hodiny, tak to není až tak zlý.
29. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz
Merc: ten co jsem koupila je od české firmy Pech a ypadá opravdu solidně. Kuličky nejsou slehlý, nebo jsou nově doplněný, takže jsem spokojená. Koukala jsem na webovky tý firmy a nový se prodává za 690,-.

Já jsem byla utrácet - chtěla jsem si koupit nějaký těhu trička nebo něco podobnýho, byla jsem v C&A, ale to je tragédie největší - nic hezkýho, hadry jak na starý báby - kalhoty měli pěkný, ale trička, nebo košile příšerný. KOupial jsem jen jedno úplně ubyčejný hnědý těhu tričko a pak takovou halenu spíš asi na doma nebo na zahradu (byla ve slevě) - vypadá jak vršek od pyžama, nebo krátká noční košile :grinning:
Ale potom jsem si spravila chuť na obědě. Zašla jsem si do vegošky a dneska měli lívanečky s teplou malinovou omáčkou s šlehačkou. To byla dobrota :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Teď když na to pomyslím, tak bych si dala ještě jednou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
Jů ty mi děláš chutě, asi půjdu mrknout do ledničky. Já dnes koukala na oblečení na www.tehotne.cz, tam si vyberu i já, ale je to docela drahý. Ale pomalu mi začínaj bejt malý džíny, tak mi asi nic jinýho nezbyde. No aspoň maj velký velikosti.
29. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
Holčiny, tak mám nové fotečky v albíku jestli chcete mrknout! :grinning: :dizzy_face:
29. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
lendaw: téééda taková dobrota!! Já dneska k bědu udělala vepřové plátky zapečené se sýrem a cibulí a k tomu brambor a šopský salátek...Dobrota taky... :wink:
29. dub 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
eli ty už máš opravdu krásnej těhu pupíček, když já už jsem teď jak velryby, takže si o tom můžu nechat zdát. No hlavně, když bude mimi zdravý. No vy si pěkně baštíte, já se dneska odflákla párkem, protože se mi vůbec nechtělo vařit.
29. dub 2010 v 15:17  • Odpověz
Merc: já jsem sehnala pěkný těhu rifle od H&M (vel 48) na mimibazaru. Jsou jak nový a vyšly na 300,-Kč. Od tý samý pani jsem rovnou koupila i hnědou manšetrovou sukni a khaki 3/4 kalhoty (oboje taky H&M) na léto - všechno s tím balvněným pásem na břicho a ve velice zachovalém stavu. takže mrkni i tam, určitě tam něco seženeš. Nebo se můžeš vypravit rovnou do H&M, ale nové kousky tě vyjdou podstatně dráž - dost často stojí tehu oblečení víc, než to samé, ale netěhu.
29. dub 2010 v 15:30  • Odpověz
My budeme mít dneska k večeři domácí nefalšovaný hamburgery :grinning:
29. dub 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
Ty jako vegetarián hambáče jo, předpokládám, že sojový. :wink: Mmb zkusím už jsem tam taky koukala na pár kousků.
29. dub 2010 v 16:13  • Odpověz
Merc. kdepák, dneska budou z tofu :wink: Ale musím se přiznat - už jsem je koupila hotový, stačí, když se budu patlat s těma pro manžu :slight_smile: HOusky teda taky nebudou domácí, ale budu to všechno dávat dohromady doma, tak to se snad počítá :grinning:
29. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
Jasan, já to vždycky milovala, když se dělaly doma na zahradě, teda byly to spíš takový karboše, ale výborný. :wink:
29. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
autor
Holky papa, dnes už se sem asi nedostanu, tak mi prosím, prosím držte zítra palečky. Já je určitě budu držet faf. :wink:
29. dub 2010 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.