• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Merc: Na zítra držíme palečky!! :dizzy_face: :dizzy_face:
faf: Tobě taky držíme palečky s naším Daliborkem :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2010 v 17:15  • Odpověz
ahojky holky, tak zítra nás čeká znovu genetika Gennet. Jsem už ted z toho nesvá :frowning2:
29. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
pet.s: neboj vše bude ok! :slight_smile: Držím palečky
29. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
Holky, tak jak jste dopadly? Doufám, že si večer přečtu jen a jen dobré zprávy :wink: :wink: :wink:
U nás je zatím ještě azůro, čekám, kdy se z Reichu přiženou avízované mraky.
30. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
Ahojky tak jsem doma. Nevím odkud začít. Jsme krásné zdravé mimi, srdíčko tluče o 106, už vypadáme jako miminko a máme průkajdu, na kontrolu jdu 28.5., to snad nepřežiju, ale máme mezi tím několik jinejch doktorů, tak to snad uteče. Já mám tak šílenou radost. :grinning: :grinning: :grinning: Celou cestu domů jsem probrečela štěstím, což je super, když řídíte. Jdu přidat fotečky do albíčka.
30. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
Merc,oooobrovská gratulace!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
děkuju marlin, jsme neskutečně šťastná, doufám, že holky maj taky jen dobrý zprávy.
30. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
merced, krááása!!!! Super zprávička!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc ti to přeju!

Já si ještě na kontrolu počkám. :wink:
30. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
merc: Gratuluju!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Strašně moooooooooooooc :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
Holky díky díky díky, jste zlatíčka.
lusye neboj, dočkáš se, já jdu na další až za měsíc, takže si to teď taky pěkně vyžeru. Doufám, že mi dlouho vydrží ta dnešní euforie.
Asi si půjdu ven ještě užít sluníčka, vypadá to, že se pomalu zatahuje.
30. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
merc, skvely, bajecny....... :slight_smile: ty jo, uz 3 a pul centimetrovej macek :wink: ale jak pocitam, tak bys mela jit tak do 14 dnu na NT, ne?
30. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
nad mě doktorka NT rozmluvila, nevím jestli nebudu litovat, ale nakonec jsem jí dala za pravdu. Říkala, že jsou asi jen dvě pracoviště, kde to opravdu uměj, Ta doktorka co to dělá u nich v nemocnici, tak prej byla na jednodenním školení a říká si odborník, prej je to jen taková móda, a tahák na peníze. Prej na tom utz každej vidí něco jinýho a jsou to jen dohady. Nevím jestli má pravdu nebo ne, ale prostě jsem se rozhodla, že to vynechám. V 16tt mi udělá klasický odběry na triply. Prej když nemáme nic v rodině, tak není moc pravděpodobný, že by nemělo bejt něco v pořádku. Možná jsem blbá, ale věřím jí.
30. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
tak jasne, merc, je to tvoje rozhodnuti, jsi mlada a tak riziko je u tebe opravdu minimalni. ja jsem si ale myslela, ze se to dela dneska "povinne" vsem. tak, jestli jste to probraly a nemas pochybnosti, tak je to v poradku :wink: kazdopadne si to ted uzivej, protoze je vsechno ouuuuuuplne v ouuuuukeji :slight_smile:
30. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
Povinný jsou ty triply, jinak ne.
30. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz
no, pro me bude povinny uplne vsechno, vcetne plodovky :confounded: , ale jsem s tim smirena. holt se na me usmalo tohle rodinne stesti takhle pozde, ale i tak jsem za nej moc vdecna.
30. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
Nad ono to dobře dopadne, uvidíš. Hlavně, ať se miminku dobře daří. :wink:
30. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
ono se mu snad u me dari dobre :slight_smile:
30. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
ne snad, ale určitě. Počkej, až budeme na tohle všechno vzpomínat pod vánočním stromečkem. :wink: :slight_smile:
30. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz
Merc: obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. dub 2010 v 15:06  • Odpověz
Merc: krásné miminko!!!Už tak i vypadá!!!!!
30. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
merced gratulka obóvská.
A já? no taky super srdíčko tlouklo a miminko povyrostlo. jsme 8+1tt
30. dub 2010 v 15:19  • Odpověz
dostala jsem i průkazku, ale přesný TP mi řekne až na další KO. Jdu 20.5- budou mi brát krev a říkali, že mám dojít na lačno, a ten čas no uvidíme mám tam být 8:20-to je pro mě prosím ráno . Já se tam asi vyvrátím hlady, když se nenajím, tak asi zdechnu, Taky mi vypsali žádanku na EKG. Můžu si zajít kdykoliv budu mít čas.
30. dub 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
super faf, obrovská gratulace, mám radost za nás za obě. Já si dneska došla rovnou na krev, maj odběrový centrum hned za rohem a byla jsem na lačno, takže jsem to vzala jedním vrzem. Já musím zajít k zubaři, k obvoďákovi a na EKG, než půjdu na další kontrolu. Na tu sebou mám vzít teda moč. Prej se bude nosit na každou.
30. dub 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
Jinak termín u mě nechali na toho 24.11. i když podle utz to vychází na 20.11., prej se to neposová, když to není o moc.
30. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
jo ještě jsem chtěla moc poděkovat sim. já mám fakt totálně vyhráblo. :slight_smile:
30. dub 2010 v 15:38  • Odpověz
Ahoj děvečky, tak vybránou smůlu asi ještě nemám. Vyšly mi špatně triple testy. hned mi vzali plodovku. Protože jsem byla na odběru v pátek, tak výsledky až v pondělí. Mám chut se rozpadnout na tisíc kousků a už se nikdy nedat dohromady. Ať mi někdo řekne proč já?
30. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
pet.s to mě hrozně mrzí, třeba se nic nenajde, stává se, že to vychází špatně a nic se vlastně neděje. Držím ti moc moc palce.
30. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
Pets:to bude dobrý neboj oni raději dělají ten odběr plodovky když jim byť jen o fous nesedí, jistí se tak:Buď v klidku bude to v pohodě :wink: vydrž ten víkend myslím na tebe
Merc a Faf: gratulace ke kontrolkám :wink:
Já jsem se dneska v práci tak strašně vystrašila, byla jsem na wc na velké a pak krev, měla jsem z toho panickou hrůzu.šla jsem dodělat papíry s tím že zachvilku zase zaskočím na wc,ale furt mi v hlavě šlo pohotovost je zle, mimi něco je :frowning2: strašná hrůza fakt jsem byla v pr...i.No ale naštěstí při příští navštěvě na wc žádná krev :slight_smile: asi mám hold hemeroidy :sweat_smile:
Ale ta hrůza byla děsná furt jsem mimi přemlouvala ať se drží a nikam nejde
Promiňte potřebovala jsem to někomu vypovědět.
Jinak u nás svítí sluníčko
30. dub 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
lilly to je naprosto v pořádku a jestli tě to potěší, tak ty hemeroidy mám taky a dokonce už venku. Je to sice blbý, ale občas to dá pokoj, pomáhá sedací koupel v dubový kůře. Ta jediná se může teď na začátku těhu. ale je to fakt účinný. Dokážu si představit, jak jsi byla vyděšená.
30. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
Merc & Faf: gratulace ke kontrolám :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:

Merc: a ty nejdeš ani na ten utz ve 12-13tt (někdo místo něj chodí na NT, ale zbytek chodí na notmální utz, nebo-li 1. velký) na kterém se zkoumá srdíčko, počet končetin a tak :slight_smile: ? Já měla za to, že je povinn= buď to nebo to druhé - podle toho se určuje právě nejpřesněji TP.

Pets: já mám studenta, jehož manželce vyšly blbě triply, potom i plodovka a syn se narodil úplně zdravý. Budu držet palce, aby plodovka dopadla OK :wink:

Lil: hemeroidy :confused: To není příjemný, ale aspoň že je to jen tak. :wink:

U nás už se počasí začíná kabonit - z Němec jdou mraky - zatím ne černý, ale zvedá se trochu vítr. Nicméně i teď je příjemných 22°C.
30. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.