• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
fafi..no prozatím je Terinka pracovní název, muži se to moc nezamlouvá.Ale zbytek rodiny je pro.
3. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
pet: Terezka je hezké jméno :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
Pets: to je přesně ta zpráva, kterou jsem chtěla slyšet :wink: :slight_smile: :wink: Gratuluju :slight_smile: :wink: :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
Je pravda, že Terezky jsou posledních pár let hodně v kurzu. My máme v týmu rovnou 3 (z 13 holčin). A pak máme ještě 2 Nikoly a 2 Káti. Zbytek už je po jednom :grinning:
3. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
taky máme v rodině terezku.
Eli docela to jde, ale kdybych věděla že mi bude tak mizerně, tak jsem si dítko pořídila už dávno před tím, teď si říkám, jestli to vyržím až do konce, je mi fakt blbě. Je mi furt na blití a hlavně po mamavitu. Taky mě bolí dost břicho. taky se mi zdá, že mi začíná docela haprovat tlak, tak nevím nevím jestli to všechno zvládnu, představovala jsem si to asi moc jednodušše, přitom mám jedno těhu za sebou, ale tohle je fakt síla.
3. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
fafli: Třeba to přejde!! A co zkusit místo mamavitu femibion?
Já jsem mamavit brala při tom prvním a bylo mi po něm dost zle!!
3. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz
Faf: já mamavit beru taky a nic mi po něm není, ale je fakt, že ho beru ob den a ten druhý den beru jen Pregnium.
3. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
Pet: obrovská gratulace :dizzy_face: :wink:
3. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
lendaw: Taky chci začít brát vitamíny obden... Ale mezitím bych aspoň měla brát něco... Co je to Pregnium? :sweat_smile:
3. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
Ahoj holky jdu vás pozdravit a a nesu dobré zpávy z NT :slight_smile: Mimčo měří 54 mm a NT je 1,1, takže negativní!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Manža na to normálně koukal jako puk, prý že je to ufonek :grinning:. Všechno bylo krásně vidět - máme 2 ručičky i 2 nožičky holky. Fotka je v albu Jo a na další KO jdu teď 7.5. k mému gyndr.
3. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
lendaw: Už jsem si to našla... :slight_smile:
3. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
zlababa: Strašně mooooooooooooooc gratuluju!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je super!! :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
Zlabab: super zprávy :wink: :wink: Gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Eli: Pregnium beru už 2 roky a nemůžu si na něj stěžovat. Není teda nejlevnější, ale pokud se bere ob den (berou se 2 tablety denně), tak to velké balení, které stojí něco přes 300, vystačí na 2 měsíce. Ségra brala celé těhu jenom Pregnium, ale díky těm mým potratům mi Dr. doporučila raději brát ob den ještě nějaký těhu multivitamín.
3. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
Holky, nevíte některá, jak se jmenuje ta super knížka pro nastávající tatínky? Teď nevím kdy a kdo, ale někde jsem na ní četla samou chválu.
3. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz
zlabab: Myslíš tuhle? :slight_smile:
3. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
Zlab,super....mrňátko už vypadá jako miminko!!!! :slight_smile:
3. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
Pet,tak to je paráda...se vám ulevilo,že? Se nedivím.... :wink:
3. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz
Eli, jojo to je ona :wink: díky moc.
3. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
Čauky holky,
pet.s obrovská gratulace, vím, že ti spad obrovskej šutr ze srdíčka. :wink:
zlab: gratulka, nádherná fotečka.
3. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
Holky tak mám novou fotečku bříška v albíčku... :dizzy_face: :dizzy_face: Roste ňák rychle :grinning: :grinning:
A te´d kope o stošest a cítil ho několikrát za sebou i manžel... Tak se tak na mě podíval a říká to snad neni možný, co tam dělá :grinning: :grinning: tak mu říkám, Miláčku tohle dělá naše zlatíčko furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
elisko, moc pěkně rostete. :dizzy_face: :dizzy_face: Máš krásné fotečky pod kvetoucím stromem. :slight_smile:
zlababa, gratulace!!! Krásné zprávičky!
pet.s, taky gratulka. Jsem ráda, že je to tady tak pozitivní!!! :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
pet a zlab, strasne moc vam gratuluju. musim se priznat, ze jsem netrpelive cekala na vysledky Pet a jsem moc rada, ze dopadly v poradku. Kua.....proc nam to ti doktori delaji a takhle nas strasi!!!!! :angry: jestli se vi, ze tyhle tripple testy jsou vetsinou na ho..o, tak at se na ne vybodnou a nechaji nas v klidu, coz potrebujeme ze vseho nejvic.
3. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
nadji, jůůů, koukám, že už máš 10 tt. :slight_smile: :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
zlababa noo držím palce...
všem ostatním díky :wink:
3. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz
Ahojky holky,
to Vám musím říct.Dneska mi od rána v práci opravují záchod takže jsem byla od šesti od rána až do teď bez wc :confounded: je to hrůza a takhle to bude celý týden, to jako nevím jak to budu dělat :confounded: nemám kam jinam si zajít na wc.
Jo a přišli mi těhu rifle - ale jsou mi velké :frowning2: takže je musím hodít do bazárku
A kde všechny dneska jste?U nás leje jako z konve celý den
4. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj lilii, co máš za velikost a za kolik prodáváš?
Jo a všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky Faf: děkuju :grinning:
jo je to velikost asi 44 řekla bych já mám tak 42 a mám to větší :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
dám do alba nějakou tu fotku, jsou koupené z bazarku, takže nošené ale jsou pěkné a příjemné
4. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
holky prosím Vás jak je to s nemocenskou.Zatím o tom neuvažuju , ale jak půjdu k dr. tak se jí chci zeptat.Co jsem schopna vydržet v práci je to tak do poloviny července max.Kdykoliv něco zvedám mám strach přece jenom to neváží pět kilo :unamused:
kdo mi ji napíše obvoďák nebo gynd?
Jo Faf jak jsi psala že tě bolí to břicho, tak mě to bolí taky a denně jako bych měla dostat ms
4. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
lil, ja mam neschopenku od 8tt a pocitam, ze zustanu doma do 24.5,, kdy pujdu na NT a pokud bude vsechno v poradku, tak bych se chtela vratit do prace na 6 hodin. Na plny uvazek se mi nechce, to by bylo asi moc, ale doma je strasna nuda, kor, kdyz nemuzu nic moc delat a popravde jsem i zlenivela :unamused: Neschopenku mi napsala moje gyndarka a i ta mi rekla, ze pokud budu v poradku, tak nevidi duvod, abych pak nechodila do prace, jsem kancelarska krysa.
4. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.