• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
nad: já bych taky byla klidně v práci jenže já už nesedím v kanclu.Jsem sama v obchodě s potravinama - pultovka co si neudělám neudělá za mě nikdo, jde mi hlavně o to tahání všech těch beden nemájí zrovna nejmíň.A přeskládavat to nejde jako na menší části.To bych tam mohla i spat.A po jednom krátkem dni jsem už teď opravdu hotová, natož když mám dlouhý den :unamused:
4. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz
tak to ti verim, ze musis byt z toho hotova. a na prave tu kancelarksou praci te nemuzou prevezt? ja te obdivuju, takhle ted makat. ja vyjdu 10 schodu a musim se zastavit, jak jsem uplne vyflusana. strasne unavena jsem ted uplne z niceho......
4. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz
lill, tak je vyfoť a za kolik mi napiš do IP, já mám doma velikost 42 z minulého těhu, a teď mi jsou akorád, tak jsem přemýšlela o větších pro jistotu. jinak rifle atd jsou mi 43-44. tak si myslím, že ty těhu 44 by mi mohly být.
4. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz
Nad: no ono to nejde mě někam převést většinou tam když už holky zjistí že jsou těhu tak na těch pultovkách jdou na nemocenskou hned.Já to nejdřív musím říct instruktorce a pak ji dat čas ať najde náhradu
Faf: koukni ke mě do bazárku jsem to tam všechno popsala a vyfotila a poměřila :slight_smile:
4. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz
Holčiny mám pár profi fotek v albíku sice neupravené, ale aspoň zatím něco... :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jestli se chcete podívat :wink:
4. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
Eli: moc pěkné fotečky :grinning: :grinning: :wink:
4. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
lilly koukej mazat na neschopenku, neriskuj. Já si o ní řekla gyndaři a hned mi ji napsal. Stejn ě sice m usím do firmy,ale kdyby náhodou se mi nějak přitížilo, tak mám pro klienta výmluvu. A taky musím říct, že ten jak pro něj děláme.(Sídlíme s nimi v jednom baráku, tak od té doby, co ví, že jsem na rizikovém, tak ode mě odhání nervní zamstnance nebo i vyřidí problémy. Dříve nám vše hodil na krk. Se vším je posílal za účetním a za personální.Ted ne? Je hezký jak mě chrání. Je to sice mladej kluk,ale tohle je od něj galantní. :grinning: On ví, že kdybych se mu rozsypala, tak mu nikdo jiný neudělá mzdy. :grinning: Nikdo jiný je neumí. :grinning:
Tuhle šílel jestli nebudu rodit mezi 5.-20.To jsou výplaty. :grinning: Má štěstí pokud to pujde tak jak říkal můj dr, tak budu rodit někdy po 24.9.
4. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
Pets: tak to máš super šéfika:slight_smile: Já fak uvidím byla jsem celý loňský rok na pracáku no a nějaké penízky na dovolenou(na mimi máme bokem) by se šikly i když to není nic extra furt lepší než pracák.Uvidím proberu to s dr. jak tam budu.
Teď asi už zalehnu celé odpoledne mě bolí hlava a teď už dost tak to zkusím zaspat :unamused:
4. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz
lilly..no on tzo není přímo šefík. Šefík je můj muž,ale je to chlap, co pro jeho firmu děláme. Je to náš největší klient. A vlastně i kamarád. On ví, že mého muže potřebuje a my zase potřebujeme jeho. :wink:
4. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
Teda holky...kde jste kdo? :confused:
5. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
Marlin: já jsem tady :slight_smile: čekám na PPL - psali, že přijdeou mezi 10-11hod, ale ještě nikdy se nestalo, že by přijeli tak jak píšou. Vždycky to bylo minimálně půl hodiny před nebo po :angry:
5. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
Čauky holky já pro změnu nestíhám, v jedenáct jedu na nehtíky a teď pomáhám Michalovi v kanclu, takže odpočinek jak vyšitej.
5. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
Jé naskočil mi 12tt hurá :grinning:
5. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Merc: no vidíš, už se ti to krátí:slight_smile: Ještě 10 dní a budeš ve 2. trim :wink: :wink: :wink:
5. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
holky\ nemáte někde někdo takový kalendář jak se to vlastně počítá na měsíce?
5. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
5. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
Pet: to má např. Eliška ve fotoblogu :wink:
5. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
Faf: já k tomuhle nemám nějak vyhraněný názor - nedokážu posoudit, jestli je to bezpečné nebo nebezpečné - pediatři se staví protikladně k většině alternativních metod výchovy (stačí se jen zmínit u pediatra o vegetariánství a už na vás pomalu žene sociálku za týrání dítěte). A postoj médií...stejný jako u pediatrů. Toť můj názor. Já bych do toho teda sama taky asi nešla, bála bych se, že mi dítko vylítne nebo ho upustím. Ale upřímně - když s námi rodiče dělali "letadlo", různě nás vyhazovali do výšky apod. - troufnu si tvrdit, že většině dětí se to líbilo a líbí do teď. Já jsem toho názoru: ať si každý s dítky provozuje co chce, dokud z toho má děcko radost a nikterak mu tu fyzicky ani psychicky neškodí. A že dítka ze začátku tohohle cvičení brečí? Bojí se neznámého, to je jasný. Já taky řvala jak tur, když mě učili poprvé plavat. :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
lendaw to je přesně to..pokud se to děcku líbí a má z toho radost. Náš malý taky brečel když jsme ho dali do vody,ale chtělo to pomalu a ve třech plaval. A tohle mi tedy nepřišlo, že by to bylo na dítě nějak citlivý přístup. Já zase hlídám holčičku a maminka nedává vůbec žádné sladkosti. Jen tak. Holčička je zdravá, je ji 5 let a chodí do školky. Takže sladkosti samozřejmě zná. Přijde k nám a je jak hladový vlčák po všem sladkém. Nic jiného mi nechce jíst. Když upeču bábovku, atk si ji nastrká ještě do kapes, aby měla na potom a mám ato nevěděla. Myslím, že žádný extrém ve výchově není dobrý. Náš kluk nejedl najednou maso sám od sebe asi rok. Neřešila jsem to. Najednou zase začal. Však umtrí hlady mu opravdu nehrozí :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
tak tenhle clanek uz jsem driv cetla a pak na to zapomela, ale co jsem ted videla na tom videu, tak se musim priznat, ze jsem to nedokoukala do konce. je mi z toho zle. nevim, jestli se to tem detem libi nebo ne, ale vzhledem k tomu, ze deti v tomhle veku nemluvi, tak bych ze zdraveho rozumu rekla, ze spis ne, ale co maji chudatka delat,...... :unamused: radsi jim k tomu pustili nahlas hudbu, aby nebyl slyset jejich rev. jako, kdyz ten otec chytil dite za nohy, hlavou dolu a ted ho necha "litat" mi prijde fakt nebezpecny pro to dite. Jasne, jak rika Lend, nase rodice s nama delali letadlo a hazeli nas do vzduchu, ale to trvalo par sekund, ale tohle trva nekolik minut a tomu diteti musi byt z toho zle, nemluve o jeho vnitrnich organech. ale bohuzel se nemuze branit..zajimalo by me, z ceho vychazeji ty "chytri" lidi, kteri tvrdi, ze jim to prospiva. zeptal se nekdo tech deti? nebo z ceho vychazeji? jedine, kdo me napada, ze se to muze libit, je Kockova kolotocarska mafie :sunglasses: :confounded:
ja tohle teda se svym ditetem delat nebudu
5. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky holky,
jsem si trošku odskočila v práci a čtu Vás :slight_smile: Jo tak ta moje hlava mi zase dala včera sakra zabrat nezaspal jsem ji migréna jako když praští a ani paralen nepomohl :frowning2: Dmeska jak přijedu z práce jdu spát jsem nevyspaná je to děs.Nejvíc mám strach o mrně abych ho tím svojím chozením v noci nevzbudila a tak.No jinak nejsou to moje jediné prášky mám i na alergii a na astma tak doufám že to bude v poho- jak mi řekla alergoložka nejdřív musí být mamka v pohodě a tím pádem bude i mrně v pohodě.A já ji věřím :wink:
Ale hlava zase začíná pobolívat je to děs nejraději bych se šla hned kouknout na UTZ co mimi.
A na odkaz jsem nekoukala tak nevím co bych napsala :confused:
Merc: je ty už máš 12tt je já budu mít zítra :grinning:
5. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
Lil: to je naprd, že tě takhle trápí hlava a k tomu ještě alergie a astma :frowning2: Nezkoušela jsi třeba aromaterapii - ale pozor, ne všechny vůně jsou vhodné pro těhotné. Jednou jsem i četla, že za migrénou může stát nějaký druh potraviny. Prý se má psát co sníš a k tomu zapisovat kdy tě jak bolí hlava a dalo by se to z toho vypozorovat.
5. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
Lend: no já jak mám to astma tak vůně vůbec nepřichází v úvahu, ani parfémy spreje nic co vydává vůni na to mám hned alergo-astmatický projev.A potravina včera jssem jedla rohlík to je klasika každý den ráno s čajem, pak rohlík se salámem, na oběd sladkou rýži a pak šlehačku s grankem, ale už tak od poledne mě hlava pobolívala.Ona je u mě ta migréna mrcha, se začátku klid pohodka prostě normální bolení hlavy a teˇbuˇto skončí a je dobrý nebo z ničeho nic mi je zle od žalůdku hlava jako by mi po ní někdo skákal,musím ležet ve stoje je to horší.Mamka moje na ně taky trpí.Tak teď to byla druhá během skoro třech měsíců takže by mě měly čekat ještě dvě s mrnětem v bříšku a pak snad už si budu moct vzít brufen :unamused:
5. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
5. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
Lil: já jsem atopik - potenciální astmatik - a třeba citrusový aroma olej mi pomáhá. S parfémama - to mám už léty odzkoušené - nemůžu mít nic nekvalitního, žádná toaletní voda, jen pravý parfém a pak je to v pohodě. A u těch potravin - to je na delší pozorování - pokud si pamatuju správně, tak v tom článku tenkrát psali, že by se to mělo zapisovat po dobu 3 měsíců a až potom se dá vypozorovat.
Pets: ten kabátek je úžasnej :slight_smile:

Já byla dneska pro postýlku s matrací a dostala jsem k tomu ještě 3x povlečení, 2x mantinel, zavinovačku a ochranný obal na matraci a všechno jen za 2500,- Kč. Tak už se nemůžu dočkat až přijede manža z práce a smontujeme to:slight_smile:
5. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
Lend: tak to máš v poho s těma parfémama.Mi vadí jakýkoliv i vůně ve vysavači no prostě fakt všechno je to děs.Když jdeme na ples nebo tak tak musím na balkon trošku se navoňat.Jejda normálně projela jsem se domů na kole a hlava je zatím v pohodě :slight_smile: A peču si štrůdl:slight_smile: mňam už se těšímjak ho vytáhnu z trouby hned se do něj pustím :grinning:
Pets: moc pěkné
5. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
Pets mě tak navnadila, že jsem začala taky brouzdat po internetu a hledat nějaký hadřík na mimi, který by uspokojil mojí momentální potřebu. A vyhrála jsem tohle http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5353781
5. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
Teda Lily Lend, máte zdrav.trápení... :confounded: To vám fakt nezávidím.
Pet a Lend,super oblečky...Faakt moc pěkné.
5. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
Holky máte už nějakého favorita v kočárcích?
5. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.