• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Ahojky holky.
Tak další poradnu máme za sebou a všechno je v pořádku. :dizzy_face:
Děloha dosahuje 17 cm a přibrala jsem další 2 kg, takže super... :slight_smile: Pan doktor si poslechl srdíčko, takže paráda... Jinak dneska jsem moc nespala, malej dováděl.... :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
Lend : praxe uvidí já vím zatím si to maluju růžově ale už jsem slyšela i o pár mamčách které to hned vzdali :sweat_smile:
poslala jsem ti do IP to info :wink:
6. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
Eli: gratuluji k další úspěšné kontrole. Hned jsem šla kouknout na moje hodnoty z minulé poradny v 19tt a mám tam napsáno, že hodnoty dělohy jsou 19cm. Tak to jsem teda zvědavá co mi naměří ve středu v poradně :confused: Já se dneska vážila a od minulé poradny mám nahoře 0.5kg, takže dohromady 2,5kg. To je zvláštní, že ty máš takový pěkný velký bříško a 17 cm a já nic moc, spíš mi přijde, že mi vem leze žaludek a mimčo mi nejspíš zarůstá někam do střev a před třemi týdny mi naměřili 19cm. Tak kde ten pupek je, když děloha je velká jak meloun?

Lil: jj, moc děkuju, hned to nastuduju a začnu něco nakupovat.
6. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
Lil: zrovna na stránky Brány jsem koukala na plínky. Jen kdyby to nebylo tak drahý - ale některý jsou fakt úžasný. Když jsem říkala manželovi, že bych chtěla látkovat, tak se zděsil, protože si představil ty klasický čtvercový pleny a jak nám to tu všude vidí apod. A když jsem mu ukázala, co už se v dnešní době vyrábí za látkovky, tak se mu to zalíbilo. On měl hlavně taky strach, aby zvládnul mimčo s látkovkou přebalit, tak se to holt budeme učit společně :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
lendaw: Co doktor říkal, tak jsme prý ukázkový! :grinning: :grinning: Tak jsem ráda :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
Eli: jj, ty tvoje hodnoty odpovídají i tomu grafu v průkajdě. Já je mám na horní hranici. Budu se muset zeptat, jestli to není špatně, nebo jestli to neznamená nějaké riziko. Já už měla ve 14tt 14cm a to bylo taky na horní hranici. Koukám do průkajdy a jestli to budu mít zase hraniční, tak budu mít nějakých 23cm. A váhu bych měla mít v průměru +4kg, takže tam jsem v normě :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
Lend: můj manža reagoval úplně stéjně :grinning: já bych možna ty čč nahradila těma haipa daipa- šitéma mnou jsou v pohodě nic složitého a vyplatilo by se mi to i kdybych si jich měla ušít deset nebo víc:slight_smile:
Já teď koukám na látky určo si nějaké ty plenečky ušiju:slight_smile:Jo a na bráně mají no plenečky pěkne a pak taky na anavy.cz to je nové šije to kočena z diskuze dodávala i do brány myslím :slight_smile:
Eli: gratulka ke kontrole :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
Lil: Já jsem si teda na MMB koupila 10ks čč Eco Lux Kikko a budu ještě pátrat. Koukala jsem i na ty bambusový vkládačky, ale to je docela drahý, tak budu hlídat MMB. Svrchňáčky se mi líbí několikery, ale dám na doporučení a asi koupím Thirsties. A ještě jsem objednala jednu Haipa Daipa pastelku. Budu si ty nákupy muset rozložit do několika měsíců :confused:
6. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
Lend: jo no já právě proto už nakupuju teď přece jen je to dražší tak se to snažím taky rozvrhnout:slight_smile:Já chci koupit ty eco lux ale bambusky ty koupím nové jiak budu koukat po bazárcích a tak jsou tam slušné věcičky za slušnou cenu:slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
Lil: já chci taky koupit bambusky nový, třeba se najde někdo kdo je třeba dostal a nechce je :grinning: Ale vidím to tak, že je nakonec asi stejně budu muset koupit normálně v krámě :unamused:
6. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
Lend: no já se taky přikláním k novým jedno jestli je od někoho koupim kdo je nevyužije nebo jestli v obchodě.Ale trošku jsem to počítala a tak tu tisícovku zhruba za měsíc za plenečky teď hold dám:slight_smile:Chci jich mít krapet víc abych nemusela prát co dva dny a aby jsme měly zadeček hezky různobarevný.Ale zase bude to na delší dobu takže ty penízky nejsou zbytečně vyhozené navíc papírovky by stáli o hodně víc :wink:
6. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
jezis, holky, vubec nevim, o cem to mluvite :sunglasses: jsem myslela, ze plena je plena, ale ono to je hotova veda. taky mam predsevzeti ze zacatku latkovat a papirove brat jen jako nouzovku na ven, ale praxe potom ukaze.
no, budu se muset, az bude cas, zabrat do plenkove skoly :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
Nad: informací o látkování je hodně - Lil mi poslala fajn odkaz http://www.latkovepleny.info/ a tam najdeš dost info a potom i tady na MK je diskuze Látkové pleny. :wink:
6. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
teeeeda, jsem 100 let za opicema nebo jsem zamrzla v 80. letech minuleho stoleti :grinning:
6. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
Tak jsem se vypravila po dlouhém přemlouvání do města a koupila po dlouhém hledání krásnou podrsenku :grinning: dáreček od milíčka
6. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
holky jak se Vám líbí tenhle kočárek?prosím o názor
6. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
Lil: mě přijde ta korbička malá, ale možná to zkresluje. Nezapomeň, že tam budrš muset nacpat dítě ve fusaku :wink:
6. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
lilly člověče, když jsem ho viděla poprvé..tak se mi nelíbil,ale potkávám ho ted docela často a začíná se mi líbit čím dál víc. Ale přijde mi malinká ta korbička. Už ho máš doma? :wink:
6. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
a fajnje že se dá sporták otočit k tobě.
6. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
tak jsem vás dočetla..teda holky já taky koukám jako nadja..já myslela, že látkovky jsou látkovky a nazdar. tak dnes večer to budu studovat.
Holky já odpoledne měla přímo ukázkovou hypoglykemii. Bylo mi neskutečně zle, nekoordinovala jsem pohyby a třásla jsem se. Musela jsem sežrat sladkou svačinu a usnula až do ted. :unamused:
6. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
Lend: dneska jse ho právě viděla na živo a byl pěkný celkem takový městský :slight_smile:
Pets:ty jo dávej na sebe pozor! :fearful:
já jsem do těď zkoumala materiáli a ak no a příští týden jdu objednat látky a budu šít jak mourovata-ty plínky :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
Lil: já myslím, že jako městský kočát to asi splní účel. Jen si pohlídej tu korbičku. Přeci jen máš termín v listopadu, aby tam pak dítko nebylo jak sardinka, až bude nabalený. Já potřebuji právě něco s větší korbičkou a nafukovacíma kolama do terénu, takže tenhle by nebyl asi zrovna pro mne. Jde o to, co máš s kočárem za úmysly :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Lend: no právě já nejsem městský člověk už jsem i z města odstěhovaná potřebuju něco do terénu.No největší korbičku má prý ten můj vysněný Jane pro .Je super včera jsem se na něj koukala u kamarádky říkala že je super jen je to tříkolka tak je to někdy méně stabilní no :unamused: pak aby z toho byl člověk chytrý
6. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
Eli gratulka ke KO.
Hoplky dneska zase najsem vůbec těhotná, a jsem zase nespokojená, ale kdybych byla dnes na UTZ bylo by to jiné, věděla bych 100%, že je mimi OK a já bych nepanikařila. Taky to tak máte? dny v kuse blivno celé dny a najednou z ničeho nic je mi skvěle, bez bolesti, dobrá nálada, únava nikde, sním co chci a nic mi z toho není?
Lilli, tento kočárek má i má kámoška je super a dost elegantní, ale jedna nevýhoda, dost se zanáší pohyblivé kolečka a hlavně v zimě, pak se vůbec nechtějí otáčet, ale tento problém mám i já na sporťáku 3-kolce, taky se mi to v zimě zaneslo a teď se kolečko neotáčí, takže zápasím, když potřebuju zatáčet. Jinak je moc hezký. ale já tak moc moderní nechci, autosedačku už máme po Honzíkovi a je jako nová, jen hluboký kočár chci nový, protože po zimě máme úplně rezavé kolečka, a do města s takovým prostě nepojedu.
6. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
lilly a z čeho budeš sít plenky?že bych zaměstnala babičku?
6. kvě 2010 ve 22:44  • Odpověz
Dobré ráno, tak na osmou mě čeká finančák na kontrolu DPHčka a PAK na 10.15 jdu na gyndu....musím vyřešit jestli brát ještě utroš,potřebuju recept na Prednison a hlavně snad dostanu těhu průkazku a možná (nevím) bude UTZ. Mohl by jako ne? :slight_smile: Jen ať je všechno v pořádku!
A taky jsem zjistila,že se vůbec v těch plenkách nevyznám a asi zůstanu u jednorázovek, uvidíme,uvidíme...
7. kvě 2010 v 05:34  • Odpověz
Pets:no mám jednu stránku které prodává přímo materiály na plenky i galanterku a je to dost výhoddné jestli někdo umí šít.písnu ti do IP
Marlin: držím apalce a't dostaneš průkajdu a udějí ti UTZ :wink:
7. kvě 2010 v 07:20  • Odpověz
Dobré ráno všem,

našla jsem taky jednu stránku s látkami na pleny: http://www.sijemdetem.cz/

Marlin: tak ať to dobře dopadne. Mě říkala Dr. že Utroš se bere do konce 1. trim - já měla dobrat balení, které mi mělo vystačit někdy do konce 14tt, ale už jsem to ani nedobírala, protože jsem po něm byla jak mátoha. A na co bereš Prednison? Průkajdu už by ti měli dát. Já jí dostala v 10tt - jako jedna z posledních. Někdo jí dostal už v 6tt. A UTZ...to záleží na Dr. Mě ho dělá pokaždý, když přijdu.

Faf: A Dr. by ti neudělal UTZ pro klid duše?
7. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Lil: já teď koukám na látky na plenky a vybrala jsem si bambus, jen nevím který z nich :frowning2: Je jich tam tolik :sweat_smile: Asi bambusové froté :confounded:
7. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.