• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
chci myslet pozitivne, ale muj vek mi dela v hlave gulas :frowning2: ale rikam si, ze snad takovou smulu mit nemuzeme a kdyz jsme dosli az sem, tak dojdeme zdarne az do konce. kdyby to melo dopadnout spatne, tak uz bych se na vsechno vykaslala.
7. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
kdyz jsem byla v utery u kosmeticky, u ktere jsem jeste nikdy nebyla a povidaly jsme, tak mi podle pleti a vizaze typovala do 30, ale to je jen obal, vnitrek je jisto jiste odpovidajici rodnemu listu :confounded:
7. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
Nad: mi budeme stěhovat tenhle víkend - ložnici dočasně do dětského pokoje, protože v ložnici ještě není vybroušená podlaha.

Já se jdu sbalit a pádím na trénink, večer si vás dočtu, tak doufám, že bude co číst :wink:
no, taky si pekne maknete, tak pekne trenovani :wink:
lendi..já mám 31.5.velký UZ ve 20tt.
7. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
Kuk:merlin: gratulka ke kontrole :wink:
Nad: jak máš napsané info u sebe- všechno zlí jednou skončí , tak už to skončilo a teď už je všechno fajn a teprve to ještě bude fajnové.Ty naše zlatíčka co nosíme v bříšcích budou co nevidět s náma :wink: a ty vánoce co nás s nimi čekají :dizzy_face: nádhera
Já jsem nějak usla v šest a teď se vzbudila tak musím popapat je mi šoufl :wink:
7. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
lilly já zase usnula po 21 hod a ted straším :unamused:

lilly k Vánocům..dávali Bylo nás pět-díl o Vánocích- já si zalezla k tátovi pod křídlo a bulela, že na Vánoce už nás bude o jednoho víc. :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 v 01:46  • Odpověz
ahoj holky,pěknou sobotu...my jsme taky raní ptáčata...vstávali jsme 5:40 :unamused:
jdu dát do alba tu včerejší fotku (včera nám nešel net...tak smolík...)
8. kvě 2010 v 06:15  • Odpověz
13tt ha :grinning:
8. kvě 2010 v 06:15  • Odpověz
Ahojky tak já už jsem od pěti vzhůru a teď už jsem v práci mám všechno nachystané a snídam bo je mi blbě :slight_smile:
Pet: no to já bych nemohla nevstala bych do práce :confounded: včera jsem stéjně pojedla a usla jako poleno :slight_smile: manža mě v noci vzbudil jak se tulil až mě probral a :grinning: pak jsem mu řekla že doufám že mrně spí že je na tohle ještě malé :sweat_smile:
8. kvě 2010 v 06:48  • Odpověz
jé Lilly,ty jsi chudáčku zase v práci...a to já nééééé. Snídala jsem a asi pojedeme do Prahy ny výlet,nějaký bazar a pak IKEA!!!
huráááá :slight_smile:
8. kvě 2010 v 06:57  • Odpověz
Mar: já jsem každou sobotu v práci :unamused: Ale už jsem si nějak zvykla.I když manža už mi říkal že bych neměla v práci nic dělat-jako by to šlo.
8. kvě 2010 v 07:00  • Odpověz
já jsem si všimla,že pracuješ i v sobotu..no nic moc... :unamused: nejsem si jistá,..ale ty děláš v tom obchodě?
8. kvě 2010 v 07:05  • Odpověz
Jojo já dělám v tom obchodě sama dělám všechno a manža mi říkal nesmíš nic tahat- ale kdo to za mě udělá? :unamused:
Ty jo ale do Ikei bych jela taky musím zjistit co budeme dělt příští týden nebo ten další v sobotu :slight_smile: v neděle máme soutěže :grinning:
8. kvě 2010 v 07:13  • Odpověz
no to máš pěknou fušku,vím je těžké najít nhradu,ale fakt mysli na sebe a na mimčo. To tahání těžkých věcí nebude asi moc OK. Co na to tvoje gyn.dr.?
8. kvě 2010 v 07:20  • Odpověz
Já jdu právě 19 na kontrolu tak to chci s ní probrat i když já mám z gyn. celkem respekt, tak možná bych pak zašla za obvoďákem no.Ale snažím se být opatrná co nemusím nezvedám ale posouvám, a nebo si to dělím na menší části
8. kvě 2010 v 07:25  • Odpověz
tak to jo,prober to s nima a určitě si nech poradit. I když já mám co říkat..při pvní těhu kontrole mi gyn.dr. nabízela neschopenku-ať jsem doma v klidu...ale já né..nechtěla jsem vůbec. Taky kamarádky mi nadávaly,ať jsem raději doma a tak...ale já sedím v kanclu,tak to nevadí...Však udvidíš sama,co ti doporučí. Mi to v práci alespoň ubíhá a není čas myslet na kraviny. :wink:
8. kvě 2010 v 07:29  • Odpověz
lilly, myslím si, že bys měla zůstat doma. To není dobré, že tam taháš těžké věci. :pensive: :angry: Já jsem v kanceláři, v klidu, a doma být nechci, bych se asi nudila. V práci mě to baví a bude mi snad i chybět. Ale zase začne něco jiné pěkné. :dizzy_face:
8. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
No já jsem byla rok doma od ledna jsem v práci :unamused: a není to tak jednoduché že bych přišla s nemocenskou v ruce a řekla že končím že jsem těhu. mám super instruktruktorku a tohle bych ji nemohola udělat.Oni za mě musí najít náhradu popř někoho kdo by zastupoval než by ho našli a musí se udělat inventura.Uvidím každopádně mimi je pro mě to nejjjjj důležitější takže co bude vhodné pro mimi podle toho se budu řídit.Stéjně nemocenská bude assi to samé co výplata nebo se to moc neodkulí
8. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
lilly,diky, snad uz bude jenom dobre, osklive obdobi mam uz doufam za sebou, a to nemyslim jen potrat, takze ted uz nas cekaji jen same dobre zitrky, jak rikali soudruzi :grinning:
jinak, ja jsem se dneska krasne nasnidala, dala jsem si kakao, celozrnou housku se syrem a debrecinkou, prosla se po byte, vzbudila manzu a letela k mise....a jaka byla snidane, v cudu :sunglasses:
porovnavam bricha s ostatnima holkama, co je maji vyfocene na fotoblogu ve stejnem tydnu a musim uprimne rict, ze mam skoro i vetsi :dizzy_face: co vy holky, kdy vam zacalo rust bricho? mne asi tak od 9tt.
jinak ja delam taky kancelarskou praci, takze bych nemusela byt doma, ale ono je taky dulezite, abychom byly v klidu a bez stresu a toho bych se u nas nedockala, proto jsem radsi zustala doma. ale je fakt, ze se nudim a myslim na blbosti :confounded:
8. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
tak mi příjde že mi břicho vůůbec neroste :unamused:
8. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/freebies/cinsky_kalendar.pdf
Mám novou tabulku na určení pohlaví dítěte. Jenže pozor počítat dle návodu, né věk matky, ale lunární věk matky podle tabulky v levo.
8. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
Nad: mě ani nějak nerostlo břicho, spíš jsem byla celou dobu taková nafouklá a rostlo mi všechno najedno, ne jenom břiško vpředu. Prakticky jako by se mi zvětšoval špek. A asi před měsícem přestal být ten spodní špek měkký (teda měkký je furt, ale už je pod ním tvrdý základ :grinning:

Faf: jdu zkusit tu tvojí tabulku, jestli nekecá :wink: V té minulé mi vyšlo 50% kluk 50% holka :grinning:
8. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
Faf: vyšel mi kluk :sweat_smile:
8. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
ja mam teda uz takovej pupik, ze nezapnu kalhoty, musim si je podstrcit pod pupik a nebo je mit zapnuty jen na zip :slight_smile: a doma, co chodim v teplakach, tak v tech jsem jak "skejtak", rozkrok u kolen :grinning:
8. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
holky co je vlaste ten NT skreeaning?
8. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
Lil: to je jen speciální ultrazvukové vyšetření, na kterém se na akreditovaném pracovišti měří projasnění šíje a podle toho se dá odhalit Downův syndrom. Co jsem vyčetla, tak by se tam mohla i měřit nosní kůstka. Někdo má NT vyšetření zdarma v rámci prvotrimestrálního ultrazvuku ve 12-13tt a někdo chodí na placený NT. Záleží na tvém Dr. kam tě pošle.
8. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
holky, já četla, že většinou už tam řeknou i pohlaví ... No to mě překvapilo, není to moc brzo? :confused:
8. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
Lend: aha no já si to asi s něčím spletla.Teď si ho zaplatím a pak jdu i na to neplacené :grinning: a chci sebou vzít manžu. uvidí mrně ne?
8. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.