• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
lendaw: Chci se zeptat co všechno dělá teda kontroluje na tom velkém UTZ :wink: Děkuju :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Eli: Mělo by se tam hlavně kontrolovat srdce, počet komor, činnost apod. Potom páteř, poloha placenty, poloha plodu, ev. další vnitřní orgány, určení stáří plodu podle délky stehenní kosti. Někde určují i váhu. Na mém velkém utz váhu neurčovali, ani neprohlíželi další orgány, ale mě to bylo celkem fuk, protože nám to všechno ukázali a změřili 5 dní předtím na tom 4D.
10. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
lendaw: Mně právě tyhle věci kontroloval na tom 3D, takže se vlastně můžu těšit, že uvidím Bobíška :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
Eli: to oni na tom 3D neb o 4D dělají - ale ne každý na něj chodí, protože je to placené. Ale 2. screening je povinný a zdarma a podle něj se řídí další další případné postupy a ev. léčba.
10. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
tak jsem byla dneska v Gennetu na krvi, maji to tam sice pekne, ale tak nejak divne jsem si tam pripadala...... :rolling_eyes: radeji jsem jela na lacno a kdyz jsem dorazila domu, tak jsem se poradne nadlabla - 2 rohliky s maslem a sunkou a hrnek mlika.....no, nasemu mamaskovi se to opet nelibilo a po pul hodce to slo ven :sunglasses: jsem rada, ze se mi takhle oziva, zase jsem mela vcera v noci blbej pocit.... :unamused:
10. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
Nad: to zvracení ti opravdu nezávidím, ale na druhou stranu má člověk alespoň takový pravidelný ujištění, že mimčo tam pořád je :wink:
10. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Mě zase trápí zácpa, ale dneska už se ledy prolomily :grinning: Sice po 3 dnech, ale bylo to :grinning: Vždycky jako na potvoru před poradnou, když se mám vážit :grinning:
10. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
len, me se ptala dr. jak to mam z vyprazdnivanim, tak jsem ji tyden psala statistiku a nakonec z toho vylezlo, ze chodim 1x denne, ale nekdy az za 2 dny a bylo to podle ni OK.
k tomu zvraceni......jasne, ze u misy mi neni buh vi jak dobre, ale jak rikas, je to aspon takova pojistka, ze je mimi tam, kde ma byt, aspon doufam :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Holky jsem tu nová a nevím už si rady.
Už od listopadu se snažím otěhotnět a tak jsem si pořídila vitamíny feminibiom a vitamín E který obsahuje 50 kapsí. Celou dobu se snažím o dítě a nic. "etos v březnu to byly tři roky co jsem samovolně potratila, a v lednu to byly tři roky co partnerovi s kterým se znám rok zemřelo dítě v nedožitých třech letech, jelikož se mu nevivíjeli orgány. Jeho matka po porodu odjela a on byl na to vše sám, maleho si nechal do své péče a taky za nim jezdil pořád do kojenáku kde ho hlidali na přístrojích ale stav se nezlepšil a malý jim tam zemřel. Partera to vzalo psychycky.
Myslím si že už to trochu opadlo z něj a dítě by pro nás byl vysvobozením, jenže se snažím a ono nic, doktorka mi řekla že jsem v pořádku. Jen se bojim to řici partnerovi at jde taky na vyšetřeni co to s nim udělá. Vím že by byl rád kdyby to přišlo sao ale asi tam bude možná něco z jeho strany. Jime dost zeleniny ovoce jídla ne tolik smažené tak si myslím, že tím to nebude.
Máte někdo zkušenost co bych měla vyzkoušet? Děkuji Lucka
10. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
Luci: Pokud se snažíte od listopadu, je to šest měsíců a doktoři to většinou po takto "krátké" době ještě neřeší. Nicméně, pokud máš dobrou doktorku, nech si udělat odběry krve na štítnou žlázu, toxoplazmozu, bolerii, listerii (Dr. bude vědět na co všechno). POkud se to rozdhote řešit s lékaři, spermiogramu se zřejmě nevyhnete - to bývá první krok. To, že partner už jedno dítko měl, nemusí vůbec znamenat, že spermie mají stále stejnou kvalitu. Vitamíny bereš správné, tam není co dodat. Někdy prostě jen trvá déle, než člověk otěhotní. Nám to trvalo do prvního otěhotnění rok, poté následovalo zamlklé těhu, poté 7 měsíců do dalšího těhu (opět zamlklé) a nakonec tři měsíce. Já doporučuji poradit se s tvou gynekoložkou, promluvit si s parnerem a přeji, abyste se co nejdříve zadařilo :wink:
10. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
Luci: zkus se mrknout ještě do tohoto fóra http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snazilkovani-od-prosince-2009-po-potratu/?page=last&post=last&lastref=it - odtamtud jsme vlastně přešly sem. Jsou tam holky, které se také snaží otěhotnět, možná ti některá poradí víc :wink:
10. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
luciffer, Lend má pravdu půl roku ještě pro dr. není dlouhá doba...ale u mě třeba po dvou potratech a všech vyšetřeních přišli až na imunologickém vyšetření zvýšený počet bílých krvinek (tj.zvýšená buněčná imunita) a to byl jako snad důvod těch potratů. Tak třeba si zkus projít tímto. Jinak přeji hodně štěstí... :wink:
Ale myslím si,že by jste měli začít spermiogramem. A tím určitě dr. začne. Tak na to partnera připrav. :unamused:
10. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
Lilli - těhu gatě došly, no nevím, zatím si je nechám, bo na zadku jsou dobrý ale předek je dost volný, ale myslím, že ještě je na to brzy, že si je určo nechám, protože břicho teprv poroste, tak až bude břuch tak by měli být dobrý.
10. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
Faf: myslela jsem že by mohly dneska dojít:slight_smile:Mi byly právě hodně moc přes předek volné:slight_smile:tak uvidíš
10. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
Lucka...hele já snad za 20 let snažení vyzkoušela všechny možné praktiky. Stojky, sex při menzesu, sex ze zadu, sexuální abtinenci, diety, hormonální léčby, změn u partnera a nic. Radím ti jedno. Jděte do Caru. Možná budeš překvapená, jak se k tomu postaví ten tvuj.
10. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
ahoj holky, koukam, ze jste se dneska na klaboseni vybodly :sunglasses:
ja/ my jsem /jsme po kontrole a je to uzasny, vsechno je absolutne v poradku. Mimi uz dokonce pomalu dobiha ty minus 3 dny, co vzdycky byl oproti MS, krasne jsem videla bit srdicko, dokonce uz prsticky byly videt a zaklady zoubku. O hlave a ctyrech koncetinach ani nemluvim, takze doktorka rekla, ze je to bez zjevnych vyvojovyvh vad. Jsem strasne stastna :zipper_mouth: . Nakonec mi to nedalo a i kdyz jsem si rikala, ze dlouho nic kupovat nebudu, tak jsem nam udelala radost a koupila jsem 2 bodycka od Schiesseru, samozrejme v neutralnich barvach a deku pod mimi od Newborn Mayoral, nadhera. Uz se tesim, az to vecer ukazu skoro tatinkovi :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
Ahojky holky, koukám, že je tu po mě sháňka. Já opravdu moc nestíhám, dneska jsem miláčkovi z kanclu utekla dřív, abych si umyla hlavu, protože jdu večer do divadla a ona neteče voda, to by mě drblo. Jinak sice pracuju dost, ale je to taková pohodička, nic náročnýho na nervy, takže v pohodě.
Jo a dneska končím 12tt, hurááá.
A co u vás těhulky, jak je. Já měla včera dost blbou náladu a bála se, že něco není v pořádku a dneska mě to zas nějak přešlo. No snad se mě ty černý myšlenky nebudou moc držet.
11. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
Nad obrovská gratulka, mám z tebe radost. Já se snad zas nedočkám. I když díky tý práci to docela utíká. :wink:
11. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
ahoj merc, koukam, ze jsme sedly k pc spolecne :slight_smile:
neboj, ja mam tyhle blby pocity dost casto a jak vidis, vsechno je, jak ma byt. kdyz se proste to nase mimi rozhodne, ze s nami bude, tak proste s nama bude a basta :wink:
11. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
diky merc, dneska jsem byla klidnejsi pred kontrolou nez minule, to bude tim neustalym zvracenim a rostoucim briskem. jak jsi na tom s brisnim obvodem? :sweat_smile:
11. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
No já na tom s břichem byla bledě i před tím, ale teď už to začíná být síla. Sem tam se mi udělá na břiše boule, ale myslím, že jsou to střeva, protože to je těsně u pupíku a tam prcek ještě asi není. Začínám opravdu silně uvažovat o těhu kalhotech, ale mám je slíbený k svátku 24.5. od mamči, tak to snad ještě vydržím. Džíny co nosím mi byly dost volný, ale už je to na fest. No jen ať roste. Mě už to postavu stejně nezkurví. Jediný z čeho mám celkem radost je, že na váze nepřibírám, naopak hubnu, mám dole si 2-3 kg, protože mám konečně čas pravidelně jíst. Tak aspoň nebude doktorka příště nadávat. Jen aby nedošlo k omylu, nedržím dietu, jím naopak docela dost.
11. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
no, tak good, jo jo, hoavne, at roste, no ono by to melo byt kolem pupku, ja to mam taky, proste odzdola nic a u pupiku hrbol :slight_smile:
tak ty jsi Janicka, no, ja jdu na NT 24.5, coz ma moje mamka taky svatek, tak doufam, ze nam to prinese stesti.
a o postavu se neboj, az bude prcek venku, tak kila pujdou samy dolu :wink: ted to neres, i kdyz ja taky hubnu.
11. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
autor
jo jo jana :grinning:, no tak fajn, že nám bříška rostou podobně :wink: aspoň si nepřipadám jako exot. A budeš fotit pupík, já zatím ne, protože normální člověk zatí těhu nepozná, mám jen větší špek než normálně. :grinning: Postavu neřeším a neřešila jsem ani před tím, jinak bych se do takovýho objemu nedopracovala, broučkovi to neva, ten si rád šáhne. :sweat_smile:. Jen mám radost, že nepřibírám, protože bych pak měla asi dost problémů s těma mejma oteklejma nohama. I když o víkendu jsme byly s tchýní a mámou a tetou na hrnčířskejch trzích a celej den jsme tam chodily a v pohodě, takže ťuk ťuk.
11. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
no, mam fotly briska z 9tt a to uz byl vecer peknej macek, tak budeme tenhle tyden taky fotit, at to mame pekne poporade :slight_smile:
u me je to celkem videt, protoze moc speku nemam, ale nedelam si iluze, ze to neprijde :grinning:
11. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
Jůůů tak se taky poděl, my ty fotky neviděly. To víš, já závidím každý roztomilý bříško. Já už bych si mohla hrát i na 8 měsíc, když vydechnu :grinning:
11. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
:grinning: , neprehanej
tak az budeme fotit, tak to sem hodim
a na co jdes do divadla?
11. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
Jdu ještě jednou na Cavemana, prostě se nám to tak líbilo, že teď když to hrajou na Mělníku, tak si to nemůžu nechat ujít. A zítra jedem do Litoměřic na 4tet, tak se taky moc těším.
11. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
Ahojky holky.
nadja: gratulace... :dizzy_face: :dizzy_face: To je super.... :dizzy_face:

Tak takhle se spinká u maminky v bříšku :grinning: :grinning: A ještě fotečky v albíku :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
Ahojky Merce..ani mi nemluv..ci černý myšlenka..já mám depku jak vyšitou.Nic nedělám, jen se plácám. Nemůžu spát, cukry mi lítají nahoru a dolů.Mám pocit, že něco není v pořádku a je mi na nic z toho, že nevím co dělat. Myslím, že by mě jeden kontrolní Uz uklidnl,ale jdu až za 3 týdny. Nevite jestli a kam bych se mohla objednat? Já bych si to i sama zaplatila. Je mi ze všeho na nic,.
11. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
Pets kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid vše bude v pořádku nestresuj tu tvojí mini ženskou :sweat_smile: ale myslim, že utz si na vyžádání můžes zaplatit, gynekolog by to měl pochopit :wink:
11. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.