• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
holky, koukám, že Kopret je těhu http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kopretina82/album/do-tretice-vseho-dobreho/ Ale zase potíže :pensive: Posledně našla // se mnou, ale přišla jí ms. :pensive:
14. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
lusye: Já Broučka cítím už dlouho...Někdy okolo 15tt jsem začala cítit bublinky a pak 17 tt začal občas kopat!! A teď kope jak ďas!"! :sweat_smile: :wink:
Neboj brzy se dočkáš :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
lusye: jj, vím že je asi těhu! Ale Ty problémy jí nezávidím...Tohle si nikdo nezaslouží!! hlavně aby bylo všechno ok :wink:
14. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Lus: tak to si byla hodně netrpělivá - ale taky jsem byla :slight_smile: Hlavní je, že jsi přišla s dobrýma zprávama :wink: :wink: Gratulace :slight_smile: A neboj, psychouš nejsi - mě taky chvílema prolítne hlavou černá myšlenka, ale pak se Bětka zavrtí a já se zase uklidním:slight_smile: A viděla jsi miminko hýbat se? Nebo spinkalo? Já když jsem byla v 11tt na utz, tak už mávalo :dizzy_face: :dizzy_face: ale potom 2 nebo 3 utz za sebou spalo :angry:
14. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
eli, tak to si cítila brzo, to mám za chvíli. :wink: :grinning:
14. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
Lus: já třeba měla pohyby až ve 21tt. Mám placentu vpředu a navrh ještě špek, takže to fungovalo jako tlumič, ale teď už je cítím pěkně. Jen manželovo ruka působí na Bětuli nějak sedativně - minule do ní dokonce žďuchal prstem, ale ani se nehla, potvůrka :grinning:

O Kopretince jsem četla, snad jí to dobře dopadne. Naštěstí už doma jednoho raráška má, o kterýho se může opřít. S tím se pak vždycky líp válčí, i když je to určitě hodně těžký.
14. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
lusye: jj, někdo to cítí brzy a někdo zase až pozdějí... To je individuální! :wink: Ale je to krásný!!
To Ti lendaw může taky potvrdit vi´d?! :wink:

teda dneska mě ten náš ďáblík probudil v 6 ráno a od té doby dovádí... :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
no podle dr. se hýbalo, ale podle mě spalo. :grinning: Tak nevím, ale srdíčko jsem viděla tlouct :wink:
14. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
lusye: Tak je důležité, že je malé v pořádku! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
holky, na pohyby se těším. :dizzy_face: No za týden a něco NT, tak prcka uvidím a musím si říct o to foto. :grinning:
14. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
já jsem teď ty dvě kontroly u dr tak nervozní, že jak vidím, že mimi je ok, tak zapomenu na vše, co jsem chtěla vědět. :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
lusye: To se stává...Já mám vždycky připraveno tolik otázek na doktora a myslíš, že se ho na něco zeptám??!! :grinning: :grinning: :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
eli, já doufám, že příště to bude lepší. Jsem tam děsně vyjakaná z výsledku utz, co tam uvidím a pak mimo, že je to dobré. :grinning:
14. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
lusye: Na tom NT si fotečku určitě vem!! My si včera chtěli taky vzít, ale žádná za to nestála... :angry: :unamused: Ale za 3 týdny jdeme na 4D, tak snad bude Brouček hezky vidět! :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
eli, a to jste si mohli foto vybrat?
14. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
lusye: jj, i na NT jsme si mohli vybrat!! :wink: Takže vyberte tu nejhezčí :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
eli, aha, no budu vybírat. :wink: :dizzy_face: Díky za info. :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
My jsme včera chtěli taky, ale ten UTZ byl hlavně zaměřený na orgány a když už pan dr. vyfotil tvářičku, tak se malej akorát otočil, takže to bylo mázlé...
14. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
Eli: Mě dneska Betynka taky vzbudila v 6 - rajtovala mi po močáku, že jsem měla co dělat abych seběhla dolů na záchod. Ale je to opravdu moc přájemný pocit cítit jak se ti miminko v bříšku hýbe. Včera večer, když jsem jí dražila na MMA oblečky, tak žďuchala jak divá, jako by to věděla a říkala: přihazuj, přihazuj :grinning:

Lus: já jsem si na NT vybrat foto nemohla - záleží co kde mají za přístroj. Ale pokud Dr. poprosíš, aby ti fotku dal, tak ti určitě vyfotí tu nejlepší, která půjde :wink: Záleží taky taky jak bude mimi ležet. Nám furt ležela na boku, takže nikdy nebylo vidět nic víc, než kulička (hlava) a váleček (tělo).
14. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
marlin, super mimco, my pujdeme taky do Gennetu, tady v PRg a budu 12tt + 4, tak to budeme mit doufam podobne :slight_smile:
eli, to je naaaaaaaaadherna postylka, taky jsem ted ujeta na tuhle jemnou zelenou barvu, uz jsem koupila zelinkavou deku.
lusye, gratuluju ke kontrole, taky radsi chodim na kontroly brzo, protoze pak dlouho enspism, jsem nervozni a pak to tedy mame rychle za sebou.
my jdeme na NT v pondeli 24,5 od 9"30 a dozvedela jsem se jmeno doktora, tak jsem se podivala na stranky gennetu a na jeho zivotopis a je stejny rocnik jako muj manza, tak snad nam to taky prinese stesti. ja se ted opiram porad o takove magicke data a cisla.
14. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
lenda, tak uvidím, jak to bude u nás. Pak vám podám info, ale bez fotky už se nevrátím. :grinning:
14. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
nadji, to jdeme na nt ve stejný den. :dizzy_face: Já ale na 7:40. Mám vše brzo. :sunglasses:
14. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
lusye, to mas good, ja budu do te doby meganervni :confounded:
14. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
nadji, ale taky to máš brzo. :wink: Lepší než odpoledne. :wink:
14. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
tak to kazdopadne :grinning:
14. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
Tohle vám musím ukázat :slight_smile: Dneska přišly a jsou úplně prťavoučký (vel. 56). Ve skutečnosti vypadají mnohem líp a hlavně jsou fakt jak na panenku.
14. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
lenda, to bude kočka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsou krásné, moc moc chválím!
14. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
Lus: zapřísáhla jsem se, že toho nebudu moc kupovat, protože budeme celou výbavičku dědit, ale člověk neodolá. Koupila jsem po na MMA asi 10 kousků a končím. Teď se budu jen modlit, aby nám nenašli pindíka :sweat_smile:

A taky jsem před chvílí přivezla z pošty balík plen, co jsem objednala, už se nám to tu začíná hromadit :confused:
14. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
teda lend, ty jedes :slight_smile: ale v poho, jen si to uzivej :wink: jsou to jeste krasne starosti :wink: ...a s tim pindikem_ no, vsechno je mozne, pindik se muze vzdycky schovat, ale vzhledem k tomu, ze chodite dost casto na ruzne XD ultrazvuky, tak to by byl pindik Copperfield, aby to vzdycky dokazal :grinning:
14. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
Nad: no já sázím na ten 4D utz - Dr. tvrdil, že je to na 100%. Při nejhorším si tu výbavičku necháme na příště :grinning: Ale už zblba i moje mamča. Včera mi psala, že koupila malinký šatičky z červenýho manšetru :grinning:
14. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.