• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
len, znam to, taky sjem si rikala, ze driv jak v 6. mesici nic nekoupim a minuly tyden po kontrole jsem neodolala a nakoupila 2 neutralni bodycka a deku. jen manza mi rikal, ze jsem od mantinelu k mantinelu-extrem od extremu, nejdriv hazu flintu do obili a pak nakupuju, ale tomu se proste nedalo odolat, kdyz jsem to v tom kramu videla a samy kroky me tam dovedly :slight_smile:
14. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
Nad: Já jsem to všechno nakoupila v posledních 14ti dnech. Mám to nakoupený tak půl neutrální barvy půl holčičí. Nechci mít z dítěte barbie, ale někdy člověk prostě neodolá :sweat_smile: Ty riflový šatičky dokonce vybral manžel. On už je teď poblázněnej, že budeme mít nejkrásnější holčičku na světě, tak ho při tom nechávám :grinning:
14. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
len, zrovna pri nedelni prochazce jsme si s manzou rikali, ze je hezke, jak se ted tatinkove chovaji nebo hlasi ke svym detem, ze s nima chodi na prochazky, hrajou si s nima a i se s nima chlubi, je to takovy tatinkovsky boom, ale je to moc pekny. za nasich miminkovskych let to vubec nebylo, kdyz tatinek sel se svym ditetem po meste nebo si s nim sel hrat, to se videlo hodne minimalne. ale je to moc pekne, jak tatinkve davaji na odiv svoji lasku ke svym detem. mozna je to moda, ale me se to proste libi a kdyz vidim nejakeho tatku, jak se pysni se svym ditetem, tak me to vzdycky dostane :dizzy_face: to vis, ze vase betuska bude tatinkova nejkrasnejsi holcicka na svete, tak to proste je a bude a nic to nikdy nezmeni :slight_smile:
14. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
Nad, já jsem si taky všimla, že tatínkování je konečně čím dál tím víc považováno za normální věc a ne za podpantofláctví. Můj muž si dokonce vydupal Manducu (takový to nosítko na mimi jako baťho na břichu), protože bude chtít mimčo nosit. Včera si tu stěžoval, že jí ze začátku moc neuvidí, protože jezdí z práce kolem půl sedmé. Tak je uplně natěšenej na porod, teda...má trochu strach, ale prý by si to rozhodně nenechal ujít. Bere to jako svojí otcovskou a partnerskou povinnost být u toho. Tak doufám, že mu to nadšení vydrží. Ale je fakt, že ne každý je takhle nadšený. Zrovna nedávno mi manžel vyprávěl o svým nejlepším kamarádovi, který má 2letýho syna a nedokáže se o něj vůbec postarat. Když ho hlídal a synek se pokadil, tak ho schoval i s pokaděnou plínkou zpátky do peřinky a čekal až přijde žena domů :confused: Můj muž teda na hovínka taky zrovna moc není (on asi nikdo :grinning: ), ale prozatím tvrdí, že se chce naučit zvládnout všechno. No, budu mu fandit :grinning:
14. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
Čauky holky, gratulka ke všem možným kontrolám. U mě klasika, nestíhám, ale to nevadí, aspoň nám to utíká a brzo bude další utz. No teda brzo, za dva týdny, ale když budu mít co dělat tak to uteče. Sice mám celkem fofr, ale vůbec mě to nenervuje jako u mě v práci, spíš mě to i baví, škoda, že je to každej rok jen na tři měsíce. Teď ještě asi 5-6 týdnů a bude po sezóně a pak začnu asi něco nakupovat pro mimi, takže si zase najdu nějakou zábavu.
A co je jinak tady novýho?
Jo moc a moc držím palečky kopretince, ať jí přestane drobek zlobit a hezky se zahnízdí.
14. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz
ahoj holky,pěknou sobotu.. :slight_smile:
Merc,tak ty tak pracuješ...to je dobře,alespoň to utíká,že?
15. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojky holky.
Pěknou sobotu všem!
marlin: tak co dneska máš v plánu? :slight_smile:
merc: Jsem si zrovna říkala, kde Tě máme... :grinning: Moc to s prací nepřeháněj :grinning:
15. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahoj Eli, ani nic moc v plánu nemám... dala jsem vařit hov.vývar..tak mi to tady pěkně voní pod nosem :sweat_smile:
Odpoledne,jestli nebude pršet,tak asi půjdeme na procházku. Uvažovala jsem o kině,ale nic tam není...škoda :rolling_eyes:
A co vy? nějaký plán?
15. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
My asi taky nic extra... :sweat_smile:
Ted peru druhou pračku...uvaříno už mám, takže teď dělám seznam věcí co kde se mi líbí a ceny k tomu, abychom věděli... A bude se postupně nakupovat :dizzy_face: :dizzy_face:
Možná odpolko taky procházka, ale jak si sama říkal, když nebude pršet!
15. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahojky holky já nakukuju jen na skok, nějak Vás nestíhám číst ani dočítat. :unamused:
Přeji příjemnou sobotu :wink:
Mě zase včera zlobila hlava bolela a bolela :confounded: ani usnout mi zase nepomohlo , budu se na to muset zeptat dr..A do toho mě zase začal zlobit ten sedací nerv no ale zase na druhou starnu mě to uklidňuje že se něco děje v dobrém :sweat_smile:
Jinak na oběd dělám těstovinový salát s kuřecím masíčkem a led. salátem a odpoledne jedu ke kadeřnici - konečně:slight_smile:
15. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
ahojte,tak jsme po obědě..měli jsme kuře na zelí s knedlíčkem, no nebylo to špatné..teď si chvilku dáchnu a pak se uvidí :dizzy_face:
15. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
Marlin mě ted smrdí všechno. Takže při tvé zmínce, jak ti tam "voní" hovězí vývar se mi zvedl žaludek. I se mi blbě vaří. Jako kdybych zapomněla vařit. na nic nemám chut, tak to nedochutím. Dnes jsem rozvařila i špagety. :wink:
Jinak trpím šílenou nespavostí. Hrozím se jestli miminko bude stejné, tak se dlouho nevyspím.
15. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz
Zdravím po ránu:slight_smile:

S tím čichem to mám teď taky hodně divoký - stejně jako u Pets, smrdí mi teď uplně všechno od kosmetiky, přes jídlo až do různé pachy v okolí. Včera jsem musela schovat manželovi sprchový gel, který jsem mu koupila, protože mi předtím moc voněl. Teď po něm páchne jak tchoř, že když vyleze ze sprchy, tak musím větrat :confused: Hovězí vývar bych asi taky nekousla - hovězí obecně mi dost smrdí.

Já mám dneska takovou podivnou náladu, ubrečenou. Přijde mi, že těhotenství je nějaká psychiatrická diagnoza a že by nás společnost nejradši někam na těch 9 měsíců zavřela, jen abysme nebyly na obtíž.
16. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahoj, no super neděle u nás včera ani kapka deště a dneska už od 1 hod prší a prší. Hnus dneska asi budeme celý den doma, vůbec se nedá nikam jít.
No a stěma vůněma, dneska jsem otevřela umytou myčku, a letěla jsem na WC, ale bylo to na lačno a nechtělo mě to pustit, tak šli ze mě jen žaludeční šťávy, aji jsem u toho brečela jak se mi svíral žaludek.
16. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
Dobré ranko,
s těma vůněma jsem na tom stéjně plno věcí mi smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se spánkem jsem taky trochu na štíru usla jsemm včera v sedm a ve tři ráno jsem nevěděla co mám dělat.U nás zase leje jako z konve celou noc jsou tu 4stupně a fouká hnusný vítr prostě nedělě jako vyšitá.U kadeřnice jsem včera dopadla dobře vše chytlo snad i líp než normálně :grinning:
Vyhlídla jsem si nějaké věci v tescu tak se tam chci jít juknout, když je takový hnus.Už se nemůžu dočkat středeční kontroli :sweat_smile:
16. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
Já jdu na KO ve čtvrtek, jsem napjatá, a doufám, že bude vše ok, teda že bude mimi žít, že prostě bude tlouct srdíčko, už 14dní jen přemýšlím, a pozoruju se a myšlenky jak blbka mám. No modlím se ke všem svatým, ať je vše ok.
16. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
Faf:já jsem na to stéjně jsem napjatá doufám že mrně bude v pořádku , ale přepadají mě černé myšlenky.Mít u kontrolu později tak nevím asi bych si něco vymyslela ať tam jdu dřív
16. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
já byla na gyndě v úterý pod záminkou svědění kolem pochvy a že mi dochází utroš. Prohlédl mě na koze a napsal recept na kvasinky a utroš šla jsem domů. Jak já jsem neměla odvahu říct, jestli by mi udělal UTZ.
16. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
někdy je to těžké oni se kolikrát tak přísně tváři a myslím že můžou děůat UTZ jen jednou za měsíc aby to zapatila pojišťovna- samozřéjmě pokud nejsou problémy.Ta moje má na dveřích ceník že pokud si vyžádám UTZ sama tak si ho zaplatím je to za 300,-
16. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
ahoj holky,jo jo ..ty naše nosy :angry: Mi teď strašně smrdí prací prášky a aviváže...to fakt nedávám. Nějakou dobu jsem ani nemohla cítit svoje parfémy,ale už to jde. Ale vůně jídel mi vůbec nevadí...no každá máme prostě něco :wink:
Dneska jdu vařit špagety,tak už se na ně těším...
16. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
lendaw ani my nemluv o náladách. mně už se vyhýbá půlka širší rodiny. Jen fňukám a mám strachy a úzkosti. Bojím se jet autem, bojím se o děti, popadají mě depky a černé myšlenky. Já, která nesnáším sama fňukání a z každé sračky jsem uměla vybruslit. Flegmatik až za hrob. Opravdu nechat se vystřelit a vrátit se až s miminkem.Jen aby pak nebylo ještě hůř.
16. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
holky, i já bojuji s pachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejhorší je myčka, ta mě smrdí plná i prázdná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahojyk holky.
Tak ty pachy Vám nezávidím... To mě už naštěstí přešlo
16. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
Ahojky tak já už mám z toho počasí pořádnou depku :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se mi chce zase spat ale snažím se vydržet alespoň do osmi devíti a do toho jsem dostala chuť na pizzu tak už ji baštím :sweat_smile:
16. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
lusye, myčka, myčka-to máš jako já. Když mi nic není a příznaky ustoupí jdu si čichnout k myčce. :grinning:
16. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
faf, tak to já se k ní raději vůbec nepřibližuju. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt jsem pak jasná, hlavně dopoledne.
Holky, kde je z Moravy, snad vás záplavy minou ... Já jsem, ale bydlíme na kopečku. Ale leje a leje! :angry: :angry: :angry:
16. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz
No já právě bydlím cca50 m od Bečvy máme zatím 1 PS, ale podle mě je to do rána venku, :cry:
16. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
DObré ráno všem :slight_smile: Dneska jsme se vyspala do růžova a snad mi nic nezkazí náladu :sunglasses: Chystám se péct, uklízet, prát a případně udělat ještě něco na zahradě, protože tady u nás pršelo naposledy v pátek v noci, takže už je to relativně suchý :wink:

Jdu najít tabulku a zkusím jí updatovat, abychom měly přehled kdo kdy kam jde :grinning:
17. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
LendaW.....31 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 - KO 9.6. - holčička
eliska_v...... 21 let ..... (MA 9/09) ..............//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - KO 3.6., 4D UTZ 6.6. - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ....TP 20.11.2010 - KO 4.6.
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 28.5.
lillyzelvicka.........24 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 19.5., NT 19.5.
nadja73............ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 2.12.2010 - NT 24.5.
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ...................KO 11.6.2010....NT 24.5.
faflina.............. 28 let ..... (MA 10/09,SP1/10)...//29.3.2010...................KO 20.5..2010......NT 31.5.

středa - Liillyzelvicka
čtvrtek - Faflina
17. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
ahoj holky,
tak preju pekny zacatek tydne a drzim palce na Moravu, at se ta zatracena voda konecne uklidni.
jinak jsem si dneska byla prodlouzit neschopenku a neplanovane mi teda dr. udelala ultrazvuk, aby mohla neco napsat do karty. tak nas prdolka ma 45 mm bez nozicek, ktere samozrejme ma :slight_smile: , srdicko tlouklo o 106, ale hlavne , a to poprve se tam tak chrul, az delal salta, naaaaahera :slight_smile: . tak jsem moc spokojena a doufam, ze nam to vydrzi i za tyden, kdy jdeme na NT.
17. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.