• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Nad: to je příjemný, když tě Dr. takhle neplánovaně prohlídne, viď? Já jsem si ze začátku hrozně ráda chodila pro lístek na peníze, protože k tomu byl vždycky bonus :grinning: Když jsi byla naposledy tak ještě mimi spinkalo? Já mám takový dojem, že jsem viděla Bětušku hýbat se taky někdy kolem 11-12tt (když jsem si šla pro ten lístek na peníze :grinning: ). Ale za týden na NT spala jak zabitá :angry: 4,5cm, to už je macíček :slight_smile: Už je skoro jak krabička od sirek :grinning:
17. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
lend, to vis, byla jsem prijemne prekvapena, ani jsem o ten ultrazvuk nezadonila, o to vic jsem byla rada, ze jsem nakonec naseho broucka videla. No zatim vzdycky spinkal, hlavicka vzdycky byla na leve strane, ale ted tam dela peknou rotyku :grinning: a mel hlavicku na pravo. je to proste nas zazrak :dizzy_face: ja jsem dneska 11+4 a miminko odpovidalo 11+2 (+-2 dny), takze nam prdolka roste. Jake bonusy jsi dostavala k penezum? ja teda az dneska ofiko nastupuju nemocenskou, do patku mi firma platila 100% vydelku.
Zase, kdyby za tyden na NT spinkalo, tak by to bylo aspon lepsi, ze by ho dr. mohl poradne prohlenout.
17. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
Nad: já jsem osvč, takže o bonusech si můžu nechat zdát :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
no, psala jsi, ze "já jsem si ze začátku hrozně ráda chodila pro lístek na peníze, protože k tomu byl vždycky bonus ", tak proto se ptam
17. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak mám zánět.... Dostala jsem tablety na 5 dnů, tak snad pomůžou...
Hlavně jsem se ptala jestl to nemůže ublížit našemu chlapečkovi, tak prý ne... Tak snad bude v pořádku!
Holky jak dlouhý má být čípek? :confused:
17. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
eli, zanet ceho?
17. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
nadja: Vaginální zánět.... Ale prý to zabere, tak to je důležitý! :slight_smile:
Nad. tím bonusem jsem myslela ten neplánovaný utz. Protože na lístek pro peníze si chodíš k Dr a pak ho nosíš k zaměstnavateli nebo, v mém případě, na OSSZ :slight_smile:

Eli: zánět je v těhu běžná věc, nemusíš se bát, že by to mimču nějak uškodilo. A s tou délkou čipku ti neporadím, páč nevím :sweat_smile:
Já mám jít v červnu na cytolku, tak snad mi taky něco nevyšťourají. Záně t jsem měla po poslední revizi a prášky jsem zaváděla 10 dní, zrovna v době ovulky :rolling_eyes: Naštěstí se hned další cyklus zadařilo :sunglasses:
17. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
lendaw: Já si za to můžu ale bohužel sama...Dávala jsem si často vanu! Trdlo :angry:
17. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
tak ja jsem si dala poprve od revize vanu v patek, kdy jsem prisla z venku strasne vymrznuta, ale jinak se stejne radsi sprchuju.
si to eli nevycitej, hlavne, ze to malymu neublizi a priste uz to nebudes s vanou prehanet :wink:
17. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
Eli: to se stane :wink: Hlavně, že to teď přeléčíš a bude to zas v poho. Nejsi náchylnější na záněty? Už jsem ti psala do zářijovek. Na zánět ti přišli náhodou, nebo jsi měla nějaké problémy?
17. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
Nad: my vanu ani nemáme, ale časem je v plánu.....až se začne konečně dělat koupelna v patře. Já jsme stejně spíš sprchovací typ - i když takový naloženíčko se do horký vany, když přijde člověk vymrzlej z venku, to je k nezaplacení :wink:
17. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
presne tak, strasne rychle te ta vana zahreje, jinak mam taky radsi sprchovani, sice vyplacam vody vic nez pri koupani, ale je to proste zuuuuuuzo :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky holky,
to to hezky utíká že?
Nad: gratulka k nečekanému utz jste šikulky.
K té vaně mi jí nemáme jen sprcháč ale je pravda že v zimě není nic lepšího než se vyhřát ve vaně.Ale jinak mi všeobecně koupel ať ve vaně nebo ve sprcháčí nedělá dobře na kůži totálně mi vyschne a pak se musím "vykoupat" v krému.Jinak jako teploučkou vodu miluju.
U nás už celý den leje a leje a co den už minimálně týden fuj :angry:
17. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
lilly, diky, to vis, bylo to mile prekvapeni :slight_smile:
jeste k ty vane, s tou mam problem v tom, ze mam rada horkou vodu, kterou ted hodne redim, ale kdyz jsem nebyla tehotna, tak jsem si horkou lazen poradne uzivala a pak jsem vypadala jak sparene prase a strasne mi spadl tlak, zejsem se musela pridrzet futer, abych s sebou neprastila :confounded: :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
Nad: ještě když jsme měli vanu, tak jsem se taky nakládala do hodně horké vody a ještě jsem si v průběhu koupele horkou připouštěla, protože mi to chladlo. Manžel nikdy nechápal, jak to můžu vydržet, ale asi to bude nějaká ženská úchylka :grinning: S tím tlakem jsem to teda měla stejný, ale za to labůžo to vždycky stálo :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
nad: jo taky jsem to tak dřív mívala ještě když jsem bydlela u rodičů :wink: ale ona se nesmí teplá voda v těhu přehánět ne?
jo holky mám dotaz koukám teď na kočárky a uvažuju jen nad hlubokým kočárkem a pak že bych koupila sporťák co myslíte když bude mimi zimní bude už v létě potřeba sporťák?
17. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
lend, uplne presne :grinning:
lilly, jasne, ted v tehotenstvi jsem musela hodne slevit ze sve horkovodni manie :slight_smile: a ja urcite koupime trojkombinaci, takze vsechno v jednom :wink: a sportak se muze pouzivat od 6. mesicu, kdy uz mimco dobre sedi, takze to ten sportak mas na leto.
17. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
já jsem z těch kočárku magor líbí se mi Jané ale tolik peněz i když je fakt pěkný jak hluboký tak sporťák.nad ty máš nějakého favorita?
17. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
Lil: my budeme mít trojkombinaci Casualplay - zánovní ale zachovalý a navíc za hubičku od známých. V létě už sporťák určitě využiješ, protože teplo může být až do října a to už bude mimi skoro rok.
17. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
Lend: manžel už se mi směje jak vidí že koukám na kočárky, ale je to těžké vybrat a to co se mi opravdu líbí to jde přes18 tisíc :confounded:
17. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
tak zatim se koukam jen predbezne, nic urciteho nevim. mam par kriterii, ale znacku jeste ne, to je jeste more casu. :wink:
17. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
jo no času je ještě dost i když ono to rychle uteče :wink:
17. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
lilly, kez by :slight_smile: mne se to strasne vlece :unamused:
17. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
Tak mi to relativně utíká práce doma si schrupnu jako teď a pak něco udělat a vyspinkat se a je další den:slight_smile:
17. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
lily žerlvička...ani nemluv o kočárcích..loni jsme to řešily se sestrou, nakonec koupila xlandra kombinaci asi za 17000.Když dala malého do sporťáku, tak zjistila, že ji vadí, že na něho nevidí. (korbička se nedá otočit.Já ji to říkala celou dobu!!!)Tak začalo druhé kolo shánění. Manžel ji vynadal, tak sháněla nějakou lacinější verzi sportáku. Koupila si Demu. Po 14 dnech ji upadlo kolečko. Navíc kočár neskutečně blbej. Takže řeší kočár po třetí. Já jsem koukala po kočárcích. jsem rozhodnutá jít do nějakého dražšího,ale kvalitnějšího ale jen hlubokého. Pak budu řešit sporták. Bud si dokoupím jen sportovní korbičku nebo celý nový sporták. Zatím mám vykouknutého Peg Perego Culla, Mutsy a Hoco Master. Vše v červené barvě.tatínkovo přání. :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz
Zdravím při úterku :wink: Taky jste dneska tak šíleně unavený? Já jsem vstávala v 9 (spát jsem šla ve 21hod) a jen tady bezvládně ležím na gauči a jsem jak mátonoha :pensive: U nás teda neprší, dokonce musím jít zalít truhlíky, protože už jsou povadlý.

Včera u hokoje mě Bety zničehonic hodně silně nakopla a já jsem se tak lekla, jak kdyby uhodil hrom. Manžel se hned ptal co se děje, protože jeho samozřejmě nic nevylekalo, tak jsem mu řekla, že to naše dítě mě koplo a málem mi způsobilo psotnik :grinning: JInak začínám být nějaká dušná. Z ničeho nic začnu funět jak sentinel, i když jsem v klidu :unamused: A taky jsem se vážila a to co jsem minulý týden vyslala do kanalizace při vydatném průjmu už mám zpět a k tomu půl kilča navíc. Takže sumasumárum +3,5kg. Pode tabulky mírně pod průměrem, takže dobrý :slight_smile:

V sobotu večer jsem v aukci vyhrála chůvičky, které mám ověřené a vyzkoušené. Je to sice starší model, ale jsou kvalitní a halvně mě vyjdou s poštovným na 300kč. Dneska by měl přijít spací pytel pro mimčo a ještě pár kousků hadříků a už mám s nákupama konec:slight_smile: Zbývají jen 2 položky na seznamu - Manduca a Hacka a to si snad vezmou na bedra babičky :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Tak nám zvýšili mateřskou. No, každá koruna se bude hodit, to každopádně. Pro mě to bude znamenat navýšení o cca 4,5tis oproti nemocenské, takže to špatný neni.
18. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
ahoj lend, super zprava, sice nejsem levicak ani omylem, ale tohle je rozumnej krok. Prikladne ja, makam nejakych 18 let, na neschopence jsem byla tolikrat, kolik je prstu na jedne ruce a nakonec, abych byla jeste na tom bita. jasne, ze se musi setrit, ale je tolik veci, kde jim utikaji miliardy a na maminkach by se vydelavat/setrit nemelo. To teda nemluvim o tech, co se mnozi od 15 jak kralici, tem by se mel pritahnout socialni kohoutek.
18. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.