• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Eli ještě k té variantě 1.)ta peněžitá pomoc v mateřství se poskytuje 28 týdnů.pak jdeš na rodičák.
19. kvě 2010 v 00:10  • Odpověz
Pet.s : s tím dvojím zaměstnáním nevím. PPM se ti vypočítává podle toho kolik odvedeš na nemocenském, takže pokud ti to strhávají oba zaměstnavatelé, mělo by se to logicky sečíst. Ale čert ví, jestli v tom není zase nějaký zakopaný pes. Ale nechci spekulovat, o zaměstnaneckých odvodech opravdu nic nevím. Celý život dělám jako osvč, takže v tomhle ohledu to mám zmapované, ale jinak nic moc :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 06:56  • Odpověz
Ahojky holky.
tak jaké je u Vás počasí? U nás zataženo a fouká :unamused:
Jinak ze včerejška mám vyfocené bříško v albíku! :slight_smile: Jestli chcete mrknout! :dizzy_face:

pet.s.: Děkuju...Ale půjdu nejspíš rovnou na ten rodičák! Do práce se vracet už nebudu!
Ale děkuju, že jsi se tím tak zabývala.... děkuju :slight_smile: :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
Tak kde máme lily?? :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
Tak já čekám furt na Lily a ono nic
19. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
Jdu vás omrknout, jak asi dopadla Lilli?
19. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
fafli: Já právě taky čekám a zatím nic :frowning2:
19. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
fafli: Jak se vede? :wink:
19. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
Ahojky holky omlouvám se že mi to tak trvalo :sweat_smile: ale musela jsem pozařizovat dost věcí a hlavně se domluvit v práci jak dále.
No ale ke kontrolce :grinning: byla úžasná jsme v pořádku odpovídáme přesně dle ms tedy 12+6tt.Máme všechny ručičky nožičky srdíčko je v pořádku a bije 106 a i pupečník nám pulsoval dle srdíčka :grinning: a mozeček máme krásný přesně jak má být :sweat_smile: Manža byl se mnou a ani nedutal kulil očička a cukali mu koutky a paní doktorka se jako minule našemu mrněti smála že sebou tak šije:slight_smile:Mrně se hemžilo chvilku se na nás otočilo zádičkama pak nám zase mávalo no je to živelek:slight_smile: Ale jsem nesmírně šťasná prostě paráda super pocit.Po práci jsem si konečně pro štěstí koupila botičky :grinning:
Jo a v práci šéfova super reakce sice sklamaná že o mě příjde, ale domluvili jsme se dá mi sílu na pomoc ať se netahám s těžkýma věcma, jen dovolenou si asi nechám posunout a rovnou z ní nastoupím na mateřskou:slight_smile:
Trošku jsem se rozepsala :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz
Jo přidám foto.
Faf: a co ty jak tam válčíš u řeky?
19. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
slíbené foto
19. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz
nějak mi to blbne :unamused:
19. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz
lily: gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už jsme měla strach!! Ale hlavně, že je malé zdravoučké :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jednou gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
Děkuju Eli :wink:
Ty už máš tak krásné bříško já jsem shodila 4,5kg takže to na mě teď nejde poznak krom toho když se najím to se pak nafouknu :grinning:
19. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
lily: vidíš a já už přibrala 5 kg :grinning:
Bříško už je vidět krásně... :wink:
19. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
Jojo jo u tebe to jde vidět moc krásně já se dočkám jen si počkám , ale je to kouzelné období všechno kolem :wink: :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
lily: to je! je to krásné období :dizzy_face: :dizzy_face:
Já půjdu v pátek na gelovky, tak se těším na relax... :wink:
19. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
Já jdu na gelovky v úterý ale moc mi teď nedrží :unamused: mimi se asi nelíbí, ale já se pak alespoň nemůžu tak dodrápat :rolling_eyes:
19. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
lily: Já je teď neměla... ale lámou se mi teď strašně moje nehty, takže to zkusím...Sundat je můžu vždycky!! :grinning: :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz
Já je mám skoro pořád prakticky ž víc jak rok a půl teď jsem je ale shodila dva jsem zlikvidovala musím je chodit častěji doplňovat :rolling_eyes: ale mám je ráda
19. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
lily: Já jsem to po svatbě shodila taky a teď budeme mít rok od svatby, tak si je zase dám!! Ať mám zase hezké ručičky :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
lilly, super zprávy, strašně moc gratuluji. Vodu jsme mi neměli, ale chybělo málo. díky za optání.
Tady je adresa na pár fotek http://faflina.rajce.idnes.cz/povodne_Hranice_17.5.2010/
Fotka-s koncem čísla 19 tak na té, jde vidět v pravo nahoře náš domek(není omítnutý). A ty foliáky, které jsou zatopené jsou souseda, Ty naše jsou v pozadí. :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
lilly, moc gratuluju, supeeeeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile: skvely :dizzy_face:
19. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
fafi, tak držíme palce at to opadá a nestoupá víc. :wink:
19. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky dneska jdu na KO a UTZ jsem s nervama někde. asi se zhroutím a tlak bude asi vysoký, ten je už vysoký od rána, jak mi buší strachy srdce. Jen aby tlouklo i miminku!!!

Holky voda opadla na normál-takže u nás se povodně nekonaly (aspoň něco), kdežto těm co byli zasaženi povodněma ze srdce přeju aby se z toho dostali co nejdřív, je to strašné, mě jen provázela představa a bylo mi hrozně úzko a ty co to postihlo, tak těm musí být strašně. Nevím, ale jestli bude zase u nás zbírka na humanitárku, tak tam půjdu s čistícíma prostředkama a balíkem pitné vody, vím moc dobře, že kdyby nás povodně zasáhly tak se nám taky dostane pomoci. Tak proč nepomoct druhým. Ale peníze bych neposlala, vbo to není nikdy jisté jak se s tím naloží stejně ty peníze nikdo fyzicky nedostane.
20. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahojky holky.
fafli: Držím palce na dnešní ko! :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahoj jsem doma z KO. Miminko je krásné viděla jsem ručky i nožky, Taky na nás mávalo, jsem šťastná, a teď už vím, že když se zrovna necítím těhotně, že mi je až moc dobře, že to nic neznamená. Tady je fotečka, jsou tam vidět nožičky nahře i chodidlo, i kolínko, ručička je nad hlavičkou, tak to vypadá, že jí má šišatou.Jo a termín porodu mi stanovil na 7.12.2010. Takže jsme starší o 3 dny.
20. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
faf, gratulace! Moc krásná fotečka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
fafli, supeeeeeeer, tak vidis, jak jsem uz driv rikala, i kdyz nemame tehotenske priznaky, tak to nic neznamena, ale vim, ze po nasich zkusenostech se proste budeme bat. tak a ted se raduj ze sveho/vaseho stesti :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
Děkujeme. :slight_smile:
20. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.