• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Tak koukám, že jsme každá byli u někoho jiného ... Já jsem byla u dr. Kulovaného.... první pocit nic moc, ale když jsme tam byli te´d na tom velkém UTZ, tak byl v pohodě a krásně nám všechno vysvětlil a řekl...Prostě super!!! :dizzy_face:
Ale musím Gennet fakt všem doporučit...je super! A i skvělej přístup..Tak jsem zvědavá,jak dopadne to 4D 6.6. :dizzy_face: Já se na Broučka tak těším! :slight_smile:
21. kvě 2010 v 07:30  • Odpověz
ahoj holky, me dala doporuceni do Gennetu moje gyndarka, ale i tak si to musim zaplatit. za prvni biochemicky screeninig minule pondeli jsem neplatila nic, ale za ultrazvuk ted v pondeli zaplatim 1100 czk a jdu k dr. Hynkovi. Koukala jsem na nej na jejich strankach a je to mladik, je stejny rocnik jako muj manzel, tak snad nam prinese stesti. ptala jsem se na nej i moji gyndarky a ona rikala, ze je dobrej.....ale po pravde-asi by mi rekla, ze je blbej :sunglasses: tak se nechame prekvapit. hlavne at nam rekne, ze je miminko v poradku.
21. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
nadja: Já jsem taky za to NT platila 1.100,- :slight_smile:
určitě bude miminko v pořádku neboj :dizzy_face: :dizzy_face:

Mně holky poslední dva dny tvrdne víc bříško, tak beru už 3 hořčíky denně...Až půjdu na ko, tak to musím říct dr. :unamused:
21. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz
eli, ja bych klidne zaplatila 10 000, kdybych si ten pozitivini vysledek mohla koupit :sunglasses:
ja jsem teda z te prvni navstevy mela takove smisene pocity, takove.....sem chodite vsechny vy rizikove....... :pensive:
kdyz jsem emla u prvniho tehu krece do lytka, tak mi dr. rekla, ze muzu tech klasickych horciku snist maximalne 6 nebo 7 denne, uz si nepamatuju, ale kazdopadne bude lepsi o tom s nima hodit rec, protoze se ti to furt vraci.....
21. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz
nadja: Tak to musím říct, že můj doktor tam posílá všechny svoje pacientky a tenhle pocit, jak říkáš jsem naštěstí neměla... A dokonce to tam na mě působilo fakt dobře :slight_smile:
Tak on mi říkal, pokud se to zhorší, tak mám brát 3 denně a naštěstí večer je už všechno ok, akorát rána, ale to snad přejde :wink:
21. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
eli, ja jsem ted ze vseho strasne vyplasena, to je hlavne tim mym vekem, ve 20 bych byla urcite vic nad veci.
21. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
nadja: Já to chápu... a najednu stranu se Ti nedivím! Taky bych se bála a popravdě i já se bojím, ale nepřipouštím si to..teď už ňák ne! :slight_smile:
21. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
ani nevis, jak budu mnohem klidnejsi po tom pondelnim screeningu. tahle bezmocnost me ubiji :frowning2:
21. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
nadja: Myslíš velký UTZ ? Neboj teď už všechno bude dobrý! :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
ahoj holky, gratuluji Lilly a Faf ke kontrolám...tak teď budete zase chvilku klidnější,že? To je dobře.
Jinak my jsme byli na NT v Gennetu v Liberci a taky jsem byla moc spokojená...se vším... a neplatila jsem nic,protože mi to hradí pojišťovna :wink:
21. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
ano, eli, myslim ten velky ultrazvuk, tam se vsechno ukaze.....
to mas dobry, marlin, ja vim, ze mi pojistovna zaplati 1 000 czk za ultrazvuk nebo vitaminy, ale to je jen jejich bonus, jsem u OZP.
21. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Nad, v pondělí to dopadne dobře,neboj. Já jsem u ZPŠ (Škoda) a ti vyloženě NT screening platí.
21. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
To mas super, u Skodovacke jsem byla taky, kdyz jsem bydlela v MB okrese, ale jakmile jsem prisla do Prahy, tak tady ji malo brali, tak jsem musela prejit.
Diky za podporu, taky verim, ze to bude v poradku, tomu malickymu verim. :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz
Hojky prosím Vás kamarádka mě úplně doblbla potřebuju poradit když se berou tripl testy ty jsou na vývojové vady ne?A tam patří i dawn?Děkuju :wink:
Dneska mi to celkem utíká.Jo a já jsem si taky NT platila 1000kč ale mi ho dělala moje gyn. ona má super vybavenou ordinaci
Jaké je u Vás počasí?Tady od ¨noci střídavě leje a pak je chvilku klid ale alespo'n už není pět stupňu je jich 12 :grinning:
21. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
lily: Já v těch trriplech měla i dawn, takže asi jo! :slight_smile:
21. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
Eli: no já mám právě za to že v tom ten dawn je ,mi řekla dr. že půjdu na jedny teď a pak kontrolní- prý formalitka v druhém trimestru.A kámoška se mi vdušovala že to je totální blbost aby mi už teď dělali testy i na dawna, ale mi dr. říkala že teď se to dělá dřív že je to prý lepší.Jí je dělali až v šesnáctém týdnu
21. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Lili: Mě když dělaly tripply, tak jsem byla v 16tt a dělalo se to na dawna a na další...
21. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
Eli: no a právě mi je dělali ve středu a to jsem byla ve 12*6tt ale brali mi krev opravdu na triply
21. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
tak já nevím od kdy se dělají, ale je možné, že od 12tt do 16tt...Fakt nevím...
21. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
No já taky nevím jak to přesně je vím jen co mi řekla dr. :slight_smile:
jo a dostali jsme dvě fotečky z kontroly :grinning:
Copak děláte holky o víkendu co plánujete?Já chci zajet na nákupy v sobotu odpoledne, buď jen tu u nás nebo chci jet do Ostravy, ale manža mě nechce pustit :unamused: holt oblečení dochází a mi se nelíbí jak je to na mě moc úplé :sweat_smile:
Jo a včera jsem si objednala další dvoje plenečky :grinning:
21. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
Tak včera mě zase chytla migréna no děs, probrala jsem to na kontrole s dr. a ta mi teda povolila prášek .Tak jsem si včera vzala půlku a v noci další půlku hnus.ˇOd rána mě hlava stéjně zase pobolívá a teď se to začíná rozjíždět tak si asi zkusím uvařit slabé kafe to mi vždycky zabralo když jsem ho vypila na začátku.Myslím že je to meněí zlo než prášek co myslíte? :frowning2:
21. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
@lillyzelvicka : Tak zkus kafe.... :slight_smile: Já si dávám taky a neublíží to neboj se :slight_smile:
21. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jak je, jak užíváte víkend. My měli včera oslavičku a já dostala k svátku super lacláče a několik triček, mám z nich hroznou radost a je to strašně příjemný, jak to vůbec netlačí bříško. Jsou z tehotne.cz a vypadaj super a jsou i trošku elastický. Sice to možná je ještě dost brzo, ale mě už všechno z břicha klouže, jen doufám, že mě lidi nebudou mít za cvoka, že nosím těhu lacly ve 4.měsíci :grinning:
23. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
ahoj mercedes/jani, preju ti k tvemu zitrejsimu svatku vsechno nejlepsi, hlavne, at se z tebe v listopadu stane nejstatsnejsi maminka maleho broucka a at se ten tvuj chlap konecne rozhoupe a pozada te o ruku:slight_smile: :dizzy_face:
23. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
autor
Jéé nadi děkuju moc, to je moc krásný přáníčko. :wink: Děkuju.
A co je u tebe novýho? Jak roste břišoun? Já teď vůbec ani nestíhám registrovat kdo kde byl na kontrole a kdo má jít. Jsem úplně mimo. :sweat_smile:
23. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahojky holky.
merc: tak k zítřejšímu svátečku hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a hlavně ať jste Ty i malé v pořádku :dizzy_face:
23. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
no, prdolka snad roste, zitra rano jdeme na NT screening, tak mam dost bobky, ale verim, ze nas prdolka bude v poradku. jinak moje bricho ma nekdy az abnormalni rozmery vzhledem k tomu ze jsem dneska 12tt+2, ale ono to zavisi hodne na tom, jak se najim :grinning: samo je nejvetsi vecer, nejradsi bych byla jen v teplakach. budu si muset uz taky neco poridit, neco pohodleneho.
23. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
eli taky moc děkuju. Jo já podle bříška si taky myslím, že rosteme. Snad se nám to potvrdí v pátek. O teplákách mi ani nemluv, kdyby to nebylo blbý, tak už bych nic jinýho nenosila. A neboj všichni budeme moc držet palečky a NT dopadne výborně.
Já začínám mít opravdu silný změny nálad. Někdy nadávám, někdy brečím, prostě blázen. Brouček si se mnou teď užije. Možná je to i tou kontrolou, že jsem tak nervní.
23. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
o naladach mi ani neluv, hotova houpacka. kolikrat je mi blbe i samotne pred sebou, jak jsem strasna, ale mam chapaveho manzela a on to snasi, ale je to sila :confounded:
diky moc, zitra, az me manza bude drzet za ruku na NT, tak si budu rikat, ze me drzite i VY :slight_smile:
23. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
Já chtěla aby se mnou šel Michal na utz v pátek, to budu 15tt a už minule mi ho dělala přes břicho, ale asi nebude mít čas. Ale dr říkala, že mě pošle na nějakej do Prahy a ten má prostě povinnej. :angry: :grinning: Myslíš, že už by mi mohli teď říct, jestli je to kluk nebo holčička, to už by asi mohlo bejt vidět, viď.
23. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.