• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Lil: musíš hledat :wink: Třeba se ti poštěstí a koupíš ho nějak chytře :wink: KOukni na MMB, na seznam do inzerce, no prostě všude, kde to jde. jaký kočár jsi vybrala?
25. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
Lend: no já nad tím špekuluju jak to jde :wink: jsem do něj zamilovaná a to snadné skládání :dizzy_face: je to Jané pro 2009
25. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ten nevypadá špatně :slight_smile: BUdu držet palce, aby se ti ho podařilo někde rozumně sehnat. My budeme mít trojkombinaci Casualplay S6, hnědý. Je po dvou dětech a dostaneme ho zadarmo, takže hodně výhodně :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
holky, normlane mi ted prisla kontrola ze socialky, jsem koukala jak blazen. pan byl milej, v duchodovym veku, jeste jsme pokecali. ale myslela jsem si, ze k tehotnym se nechodi, ale on, ze kdyz mam napsany vychazky, ze se to i tak kontroluje. no, hlavne, ze jsem byla doma. ja to teda opravdu dodrzuju, jen, kdyz mam dr. , tak se jeste cournu po meste, ale jinak jsem fakt doma. nestoji to za to, jsem doma, protoze chci byt v klidu a bezpeci a ne, aby na me nekdo na ulici nebo v mhd prskal.
jinak, tema kocarku je mi jeste vzdalene, to budeme resit az nekdy v lete.
25. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
Nad: a jak máš vycházky? Já mám tu kolonku s vycházkami nevyplněnou, tak to beru tak že je mám neomezené :sweat_smile: A od září, co jsem na neschopence, tak tu nikdo nebyl. To na tebe poslal zaměstnavatel?
25. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
Lend: teď jsem našla ten můj vyvolený kočárek ty jo a v trojkombinaci by nás stál 10 tis :wink: :grinning: myslíš že je brzo koupit ho teď?
25. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
lily: Já bych ještě chvíli počkala... My ho budeme objednávat až koncem června...
25. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
Lil: určitě ho kup, nebo tě někdo předběhne. Vždyť ho nemusíš mít doma :wink: Můžeš ho u někoho uskladnit.
25. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
Eli: no já právě nevím jesli ho ještě za takovouhle cenu seženeme a má tak krásnou barvičku úplně boží modrou.Je to jen sporťák a korbičku s autosedačkou by jsme si přikoupili a vešli by jsme se do těch deseti :slight_smile: uvidíme co mi na to řekne manža.
Jsem trošku nedočkavá, ale mám strach že to prošvihnem přece jen asi teda nebudeme kupovat nový z obchodu ale už ježděný
25. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
lendaw: Neni to moc brzo kupovat kočárek? :confused:
Asi mám jiný názor!
25. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
Eli: pokud by kupovali nový, taky bych počkala, ale pokud se naskytně výhodná koupě u bazarového, tak bych rozhodně neváhala.
25. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
lily: Jasně to je na Tobě! :slight_smile:
Já bych ho nekupovala... popravdě ho nechci objednávat ani v tom červnu... Ale mají delší čekací dobu na dodání, takže budeme muset! Ale jinak bych ještě počkala...
Lend: a tak já nejsem pověrčivá tohle mě netrápí ale kvůli místa budeme kočár do porodu skladovat u tchánovcu
má modrou barvičku to je fuk ne jak pro kluka tak pro holčičku?
http://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/hwzg/nadherny-jane-slalom-pro-2008/
lendaw: tak jasně, ale stejnak...
Ale jak říkám to je každého věc a každý máme jiný názor :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
lily: Já taky nejsem pověrčivá to bych nemohla mít už celou výbavičku :grinning: ale ten kočárek chci koupit, jako poslední... ale to chceme my s manželem... :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
Lil: barva je pěkná, univerzální. Byla sis ho prohlídnout někde v krámě? Určitě udělaj nejdřív to, že si ho půjdeš někam osahat, než koupíš. S prodejcem se určitě můžeš domluvit, aby ti ho na pár dní blokli, než si ho někde prohlídneš. My budeme mít kočár doma už od příštího týdne. Místa máme dost, na pověry nevěřím a kdyby náhodou těhu nevyšlo, ta, si ho schováme na příště :slight_smile: Když už mám doma výbavičku, postýlku a další, tak je úplně jedno, jestli budu mít i kočár.
25. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
holky dík já bych taky asi ještě počkala kdybych ho kupovala nový z obchodu, ale takhle je to luxusní cena.A stéjně záleží co mi řekne manžel :sweat_smile:
25. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
Lil: každopádně té paní co prodává napiš, alespoň o bližší info, aby tě měla v merku jako potensionálního kupce :wink:
25. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
Lend: no má ho kámoška takže jsem uvažovala že se s ní domluvím a pozkoušíme si ho už jsme se o něm spolu bavili a dělala mi předváděčku:slight_smile:
25. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
Super nápad jdu jí písnout :wink:
25. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
@lendaw , ja ti nevim, jestli na me poslal kontrolu zamestnavatel, ale mozna tady v prg se chodi casto na kontroly. ja mam vychazky od 15. do 19. hodin. no, hlavne, ze jsem byla doma a snad uz na me nidky neprijdou, kdyby nahodou.....
25. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
@nadja73 : Já jsem doma od března a žádná kontrola mi nepřišla... :slight_smile: Tak jestli to fakt nebyl zaměstnavatel....
25. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahoj, holky né nemusí zaměstnavatel posílat KO, já jí měla u prvního těhotenství a zaměstnával mě tchán s tchýní a ty na blbosti čas určitě nemají. Takže zaměstnavatel v mém případěto určitě nebyl. Tchýně čučela, když jsem jí řekla, že jsem měla KO.
25. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem dnes úspěšně státnicovala a jsem Bc. :sunglasses:
Teď už se konečně můžu soustředit jen na mimivěcičky. :dizzy_face: Fotečku oskenuji zítra. :wink:
Nadji, veliká gratulka k NT. Pro nás to byl zážitek, pozorovat tak dlouho mimíska. Byl s tebou i manžel?
25. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
Lusye, v prvé řadě musím ještě gratulovat ke KO, jo a titul Bc, se bude hodit, ale asi až po mateřský, a samozdřejmě musím strašně gratulovat. Já jsem šťastná, že mám maturu................
25. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
faf, třeba se mi jednou sejde. :grinning: :wink:
Tebe NT teprve čeká, že? Tak budu držet place! :slight_smile: Je to fakt paráda. Nejdříve obavy, aby mimísek byl ok a jak vidím, že se hýbe, tak ufff a už si to užívám. :slight_smile: Ale to je jasné, po mé zkušenosti.
Zajímavé bylo, že NT mi dělala příjmneá mladá doktorka, co mě vyšetřovala v nemocnici před revizí. Hned jsem ji poznala.
25. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
taky si spis myslim, ze socialka prisla sama a ze ji neposlal zamestnavatel. ja jsem totiz outsorcovana a tak je to trochu slozitejsi. proste nahoda, ale doufam, ze uz me teda nechaji byt.
lusye, diky a taky moc gratuluju, ke vsemu, jak k BC, tak k NT. Jo jo, byl se mnou manzel, drzel me za ruku, pozoroval monitor u doktora, jak tam haze vsechny data miminka do pocitace a ja se spokojene a se slzama v ocich divala na velkou televizi s nasim miminkem prede mnou. My meli taky mladeho doktora, je mu 35 jako mymu manzelovi a byl bezvadnej, prijemnej. Jsem si pak rikala, ze musi byt hodne odolny a nad veci tihle doktori, kdyz tam podle me, mivaji dost casto takovehle emotivni zazitky.
25. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile:
gratuluji čerstvé "bakalářce" !!!! Se ti určitě ulevilo,co? :sweat_smile:
26. kvě 2010 v 05:40  • Odpověz
nadji, díky, to jo. A co dělal váš mimísek na NT?
marlin, děkuji. :slight_smile: Úleva to je pořádná, je to hlavně psychicky náročné před tím. Ufff. Ale díky těhu jsem moc nenervila, byla jsem kupodivu klidná. :slight_smile:
26. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz
@lusye : Gratuluju k titulu... :slight_smile: A k úspešnému NT :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.