• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
pets IP a velikánská gratulace ke kontrole :grinning: :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
ahojte,
Pet,super...gratuluji. Terinka už je pěkný macík! :grinning:
27. kvě 2010 v 05:42  • Odpověz
Pet:s: gratulka ke kontrole :slight_smile: my jsme měli ve 20tt asi 285g :grinning: :grinning:

Marlin: zdravím, ty ranní ptáče :slight_smile:
27. kvě 2010 v 06:24  • Odpověz
Ahoj Lend,to víš od 5:15 jsem v práci...ale ještě jsem vůbec nic neudělala :sweat_smile:
Co ty tak brzy,co máš dnes v plánu?
27. kvě 2010 v 06:31  • Odpověz
Já stále válčím s rýmou. V noci moc nemůžu spát, většinou usínám až nad ránem, ale dneska mě z postele vyhnal hlad :sweat_smile: Na dnešek nic moc extra v plánu nemám. Dopo chci dokoukat včerejší Přešlapy, které jsem včera večer nedokoukala a odpo musím do banky, nakoupit a odučit jednu hodinu. Takže nic extra :slight_smile:
27. kvě 2010 v 06:39  • Odpověz
Tak to nemáš špatný plán :slight_smile: ,rozhodně lepší než já. V práci budu dneska,ale jen krátce tak cca do půl třetí,pak na nákup a tak kolem páté přijedou naši (z Moravy) na víkend. Takže ještě musím doma stihnout úklid. To se mi faaakt nechce :sweat_smile:
Jo a Přešlapy jsem včera viděla, není to špatný seriál. :wink:
27. kvě 2010 v 06:52  • Odpověz
Přešlapy jsou jediný seriál, na který koukám v TV. Ostatní nejsou zrovna můj šálek kávy, abych to řekla kulantně :wink: Včera jsem si stáhla poslední dvoudíl Ztracených, pobrečela jsem si u toho, jaký to byl doják a teď budu už asi koukat jen na filmy. Protože seriálová sezóna v US končí a znovu začíná až v září a to už budu mít jiné starosti. I když....ještě mi zbývá jeden nebo dva díly Big Bang Theory :grinning:
27. kvě 2010 v 06:58  • Odpověz
Big Band Theory neznám.. :fearful:
Ztracené jsem měla taky ráda,ale neviděla jsem to ještě všechny. Pak mě bavili Tudorovci,taky ještě musím dokoukat.
Viděla jsi Tajemný ostrov s Dicapriem? To je dobrý film! :sunglasses:
27. kvě 2010 v 07:04  • Odpověz
Tudorovce jsem neviděla - zaregistrovala jsem, že to běželo v TV a docela bych se na to i ráda mrkla, protože je to tak trochu součást mé aprobace. Tajemný ostrov jsem neviděla. Hned si to jdu vyhledat na csfd.cz :wink: Díky za tip. :wink:
27. kvě 2010 v 07:06  • Odpověz
Marlin: nemyslela jsi Prokletý ostrov (Shutter Island)? Má to hodně vysoké hodnocení - 86%. :slight_smile:
27. kvě 2010 v 07:10  • Odpověz
Jasně,jsem to nějak popletla :grinning: To je přesně ono!
27. kvě 2010 v 07:21  • Odpověz
Za čtvrt hodinky už to budu mít a mám tím pádem plán na dopoledne :grinning: Přešlapy totiž ještě nejsou ve videoarchivu a já normálně touhle dobou ještě spím....takže nějak se ten nezvykle nabytý čas musí zabít :grinning:
27. kvě 2010 v 07:29  • Odpověz
Nám se to fakt moooc líbilo...nejraději mám překvapivé konce...a víc ti říkat nebudu! :zipper_mouth:
27. kvě 2010 v 07:31  • Odpověz
četla jsem recenzi, ve které slibují překvapivý konec, tak jsem na to zvědavá :wink:
27. kvě 2010 v 07:36  • Odpověz
Pak ještě není špatný film Pevné pouto :wink:
27. kvě 2010 v 07:46  • Odpověz
Marlin: tak jsem dokoukala ten Shutter Island. Musela jsem to jet nadvakrát, protože poprvé jsem u toho ze začátku usnula a spala jsem dvě hodiny. Takže jsem si to dala znovu :sweat_smile: Film dobrý, jen jsem měla nějakou verzi s docela mizerným audiem, takže chvílema jsem nerozumněla. A je pravda, že někdy kolem 3/4 filmu už jsem začínala mít tušení, že s tím detektivem to asi nebude všechno v pořádku :sunglasses: Tak jsem hezky zabila dopoledne a můžu se pomalu začít chystat do práce :grinning:
27. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
Tak to jo,udělala jsi si odpočinkové dopoledne a je načase vykonat nějakou užitečnou činnost a trochu se podílet na tvorbě hrubého domacího produktu :grinning: :grinning: :grinning:
A já ještě hodinku a jdu domůůůůůůůůůůůůů.
Nad Boleslaví se teď úplně setmělo a asi se chystá čerovská svatba! A než jsem to dopsala,tak to přišlo... :frowning2: :angry:
27. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
Holky tak jsem neodolala a objednala ještě další věcičky... A dneska přijela mamina a přivezla mi bačkůrky, čepičky a rukavičky... No nádhera...
Mám v albíku!! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
Eli moc hezký ,
Holky, objednala jsem si knížku z babyweb, objednala jsem jí v úterý ale už dneska jí doma pročítám, je super zadáčo,teda jen za to že mi to dovezla PPL jsem platila 120kč a nic víc jsem teda spokojená a vřele doporučuju.
27. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahojky,
Eli hezké bříško i věcičky
Faf: a to jako jak zadáčo?A co v ní všechno je?Á jak se máš?Co bříško roste ti?Mi to teď tak utíká
Poslední dva dny jsem nafouklá jako balónek
Já jsem se teda rozhoupala a mám zablokovaný ten kočárek , dneska jsem se bavila s kámoškou ta ho má a je moc spokojena i mi ho doporučila a ještě by mi dokázala sehnat od kámošky korbičku o sedačku :wink: :grinning:
27. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
lilly- je mi dobře trochu přešli nevolnosti, ale zdá se mi, že nějak mi břicho neroste, zrovna dneska mě pobolívalo, tak pořád jen přemýšlím jestli je vše OK. No v pondělí jedu do OL na NT.
27. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz
fafli: Já jí mám doma taky... Akorát úplně zadáčo! Přímo jsem si jí vyzvedla.. Máme to kousek! :dizzy_face:
Jinak děkuju :dizzy_face:
lily: Děkuju :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz
Jo to jsem nenapsla že si ji můžeš vyzvednout i osobně a je to samozdřejmě bez 120 kč.
27. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
Faf: ty jo tak mě dneska taky pobolívá břicho, myslím že se mrňouskovi taky nelíbí to počasí a dělá si tam pohodlí, párkrát mi bublato jako by břicho, ale né že bych trávila bylo to jinačí a bylo to dole tak nevím co tam mimísek koná :grinning:
27. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
taky bych si knížku objednala,ale nesnáším Proubkovou..tak nevím..
27. kvě 2010 ve 23:45  • Odpověz
eliška a to vyzvedává v babyparku?
27. kvě 2010 ve 23:46  • Odpověz
Pet.s :nápodobně :slight_smile: - kvůli Frau Paroubek do tý knížky nejdu, ani kdyby mi k ní ještě připlatili :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Mám doma jinou super knížku a s tou si naprosto vystačím :grinning:
28. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahojky tak se dneska jedu kouknout na ten kočárek.Čímž ale nejdu volit :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
No nic Lilly,tak ještě máš na to zítřek.. :grinning:
28. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.