• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Lil: vegetariánka - mám-li být přesná :grinning: Bio kupuju hlavně mlíko, cukr, džus, zeleninový bujón, čočku, pohanku apod. Zeleninu ani moc ne, protože u nás na severu není zase až taková nabídka od farmářů a to co je v obchodech, to je předražený. V létě si pěstujeme vlastní zeleninu a ovoce, co jde zamrazím nebo zavařím. Manželovi vlastně ještě kupuju bio jogurty a pokud je to v akci, tak bio šunku. Další bio věci spíše nárazově - pokude je to v akci. Kupuji to hlavně i proto, že mám atopický ekzém a bio produkty pro mne znamenají menší riziko. Nejsem nijak radikální, že bych žila jenom v bio verzi:slight_smile: Ale pokud je možnost, dám tomu přednost. Když není, svět se nehroutí a sním i běžné věci. Ségra má bio farmu, prodává kozí mléko a sýry, ale zaprvé bydlí hodinua půl od nás a zadruhé kozy jsou u nich přes zimu odstavené, dojí se až od jara, až odrostou kůzlátka.
4. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
Eli: taky budeš mít fajn náladičku jen jak tě přejde to bolení v krku :wink: a po kontrole budeš taky v pohodě bude vše v pořádku a ty budeš šťastná :wink:
4. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
Eli: jj, jsem - vím že to na mě není moc vidět, ale to proto, že prostě ráda jím - bohužel mám ráda pečivo a sýry a moje stravování stylu - jedno velký jídlo jednou denně po práci - taky nebylo moc košér. Teď se hlídám, abych to měla hezky rozložené do celého dne a jde to :wink:
4. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
Holky děkuju za podporu... Asi zmatkuju, ale já za to nemůžu!! :sweat_smile:
Jinak mrkněte do albíka... :wink:
4. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
Lend: aha takhle to máš:slight_smile: já mám taky ten atopický ekzém a alergiie a astma děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna v pondělí jsem byla u dr. ať mi řekne jak jsem na tom a co vlastně můžu abych mrněti neublížila :wink: fasla jsem čtyři recepty léku jako nas.... a spirometr mi vyšel blbě takže dvakrát děně foukám abych byla v pohodě:slight_smile: dala mi nějakou dělanou mastičku kde nejsou ty hormony a zatím mi celkem pomáhá je to asi i tím počasím to má na mě velký vliv :rolling_eyes:
4. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
Eli: krásné fotečky hlavně jak se ti tak vyboulilo mimi na levé straně :wink:
a kde najdu to kolečko s těma výpočtama?děkuju
4. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
lily:
http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kalendar

Mimi si asi dělalo pohodlíčko :grinning:
4. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
děkuju:slight_smile:
jo vypadalo to tak že se ti tam hezky ukládalo možná ke spaní nebo si cumlalo paleček :slight_smile:
4. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
lily: Všechno je možný!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Klidně ať si cumlá palečky častěji... :wink:
4. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
eli, hezké fotky a taky za odkaz na kolečko. už je i u mě zatím ale nevím termín, ale myslím, že bude kolem 10.12. to je totiž kůli té mojí MS tak dlouhý cyklus, tak se orientuju, pouze datumem předpokládaného početí což je asi 18-19.32010.
4. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
Lil: je pravda, že u mě má na atopák taky hodně vliv roční období - jaro a pozdim jsou takový rizikový období.
4. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
Lend: přesně tak u mě je to stéjně jaro podzim popř. je-li blbá zima jako proměnlivá tak to mi dá sakra zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahoj holky...
Nechci vám sem vnášet blbý zprávy, ale u nás to vypadá bledě... :frowning2: Testíky nejenže nesílí, spíš se mi zdá, že slábnou a dneska jsem i slaboulince špinila, takže tuším zítra 1DC :cry: Beru to tak nějak apaticky v klidu, pokud se krvácení nerozjede, zkusím ještě ráno testík, ale počítám, že bude negativní (už dneska byla / sotva vidět :angry: )
Každopádně po neděli k Dr., aby mi řekl co a jak. Můj názor je, že ještě nebyla pořádná sliznice, ale nevím, je to pořád takový divný :confounded: .
Vám všem moc držím pěstičky na všechny kontroly :dizzy_face: A věřím, že u vás to všechno dopadne na 1*. U nás snad taky jen si budu muset ještě počkat :wink: MM mi dnes řekl, že jak to půjde, tak na to vlítnem a bude to ani se nenaděju, tak už to beru jako by žádné // nikdy nebyly, prostě bude 2.MS, pak kontrola u Dr. a podle toho co mi poví, snažení dál.Ale říkám si, že pokud dojde MS a zmizí //, mělo by to být v poho -snad :confounded:
Mrzí mně jestli jsem vám sem zatáhla nějakou špatnou náladu, jen jsem vám to chtěla napsat :sweat_smile:
Ještě jednou přeju všem krásné Velikonoce, ještě hezčí jaro a nádherný těhulkování :wink:
4. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahojky holky,
víkend byl krásný, já mám od sluníčka červený nos :grinning: :grinning: Zítra už tak dobře nebude. Ale nevadí.
K zamčení diskuze, jsem pro, ale netrvám na tom. :wink: Ale jasně, ať mají snažilky přístup!!! Ale kvůli soukromé diskuzi by se musela založit nová. :wink:
elisko, když tě pozoruji, tak vidím, že ani po 1. trim. nebudu klidná, ach joo ... Je to dané tím, co jsme si prožily. :pensive: Ale určitě nám to všem dobře dopadne!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
kopret, to mě mrzí ... achjo :cry: :cry: :cry: No ale v tomto případě pokud to nemá dopadnout, tak ať to odejde s ms a nemusíš na revizi. To se budete moct snažit hned zase. :wink: Chápu, že si smutná, taková naděje a teď třeba nebude nic.
No ale každopádně špinění v době ms zase není nic neobvyklého. Takže zítra uvidíš ...
Špatnou náladu nevnášíš, od toho jsme tady. :wink: Drž se ... v rámci možností ...
4. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
Lus, dík :wink:
Já to beru tak nějak v klidu-určitě je to lepší než když mi v únoru Dr. řekl, to co řekl. Jasně zklamání to je, ale už od první slaboučké // jsem to brala hoooodně s nadhledem, takže to beru víceméně v klidu (akorát ta mrcha mohla dorazit v termínu, než jsem šáhla po testu :angry: :angry: :angry:
Nevím, nechci si dělat planý naděje, ale jak jsem už psala je to pořád takový divný, takže pořád 50 na 50.Uvidí se zítra...
Jsem ráda, že tu mám někoho komu to můžu napsat (Jasně že doma o tom mluvíme taky, ale prosě chlap to bere trochu jinak... :sweat_smile: )
Dobrou, jdu sledovat šreka, aspoň se člověk na chvilku "vypne" :wink: :grinning:
4. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
lusye: Já jsem si těhu ještě nezačala zas tak užívat... Teda ani nevím jestli začnu!
kopret: tak uvidíš, když né teď tak za chvilinku to bude, ale udělej zítra a podej info... jsem zvědavá a držím palečky :dizzy_face:
4. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
kopret: tak jak to s tebou vypadá? Moc bych ti to přála - to těhu, ale třeba je opravdu ještě moc brzy a tělo se na to ještě necítí :confounded: Ale třeba ne, uvidíš, co z toho bude. Mě se testíky ze začátku taky moc nehýbaly, až tak pátý den testování to začalo sílit.
5. dub 2010 v 08:19  • Odpověz
Všem přeji krásné velikonoční pondělí :slight_smile:
5. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
LendaW.......31 let ..... (MA 1/09, MA 9/09) ....// 3.1.2010....TP 13.9.2010 - 4D 8.4., KO 14.4.10, UTZ 27.4.10
eliska_v...... 21 let ..... (MA 9/09) ..............//14.1.2010.....TP 28.9.2010 - těhu poradna 7.4.10, 3D- 22.4.10
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010
zlababa07 ..30 let ..... (MA 6/09, MA 10/09)................// 8.3.2010... TP 17.11. - KO 14.4., krev 19.4., NT 3.5.
marlin3......28 let ...... (MA 1/09,MA 9/09) .................//13.3.2010 ................KO 9.4.10
mercedesse.26 let .... (SP 11/09).............................//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 9.4.10
lillyzelvicka.........24 let....(MA 12/09).........................//21.3.2010 .................KO 20.4.2010
nadja73............ 37 let ....(MA 12/09) .......................// 23.3.2010..................KO 14.4.2010
lusye................26 let........(MA 1/10) ........................//26.3.2010 ...................KO 16.4.2010
faflina.............. 28 let ..... (MA 10/09,SP1/10).........//29.3.2010...................KO 9.4.2010

Tak mrcha dorazila Ale beru to tak nějak v klidu.Ještě kdybych netestila a nevěděla o tom, tak mám z mrchy i radost :grinning: Teď budu jen doufat, že se to samo vyčistí a nebudu muset znovu do nemocnice :confounded:
Myslím, že to tělíčko zkoušelo nanečisto a "zapomnělo" si udělat dost sliznice...Takže ode dneška se budu prolívat kontryhelem a za měsíc jsem zpátky v tabulce :wink: :dizzy_face:
Mmch příště testuju až dloouuho po vynechání
Jo a taky přeju krásné velikonoční pondělí a samé hodné mrskáče
5. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak já jdu jenom pozdravit! :wink:
Dneska mám ňák divnou náladu, tak nebudu nikde prudit :grinning: :grinning: takže hezky odpočívejte a užívejte Velikonoc! :wink:
5. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky,jdu se podívat jak se vám tady daří :grinning: .
merce jen se chci zeptat ty jsi byla minulý měcíc na vyvolávačce?nebo teda než jsi otěhotněla?
5. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
Jojo gejb. Mrcha nedorazila, tak mi píchli vyvolávačku a pak byla asi 40DC, Říkala mi dr. že to mimi, kdybych byla těhotná, uškodit nemůže. Spíš to případné těhu podpoří, taky už mě napadlo, že jsem těhotná vlastně už dýl, ale to by musel bejt ten test hned silnej. Takže asi ne. Vyvolávačka je prej čistej progestgeron.
5. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky jdu se na vás jen kouknout,v noci jsem spala třináct hodin, po obědě mě to spaní chytlo zase a teď už bych zase spala.
To je stašné jak jsem ospalá a když pobolívá břicho tak nic nedělám co kdyby.A dělala jsem si test jen protože mi ještě jeden zbyl a hned dálnice takže asi se mi tak moc roztahule děloha proto mě sem tam bolí to břicho.Co myslíte?Prakticky vzato jsem 6+4tt :grinning: jo holky normálně když ležím na břiše tak mě břicho tlačí, jsem tak vždycky spala a teď mi to není vůbec příjemné znáte to některá?Omlouvám se za tu spoustu otázek :sweat_smile:
5. dub 2010 v 19:25  • Odpověz
Lil: to bude 100% roztahující děloha - já měla úplně stejné obtíže. vždycky jsem byla zvyklá spát na břiše a teď si těžko zvykám spát na boku - ale našla jsem takovou mezi polohu a to se dá :slight_smile: Je možný, že břicho tě bude bolet i nadále - bolí to přesně jako za začátku MS. U mě to pokračovalo s denní pravidelností asi až tak do 13-14tt a teď už jen občas. A s tím spaním....opět další klasický příznak těhu :slight_smile: Nevím jestli bereš Utrogestan, ale ten to ještě víc umocňuje. Já spala skoro 20 hodin denně. :slight_smile:
5. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
lendaw: Tak jaký jsi měla den? :dizzy_face:
lily: Mně bolí bříško i teď, ale strach mám taky... Ale fakt je to ta děloha! :dizzy_face:
Jinak holky středa se mi blíží a nervozita stoupá! :sweat_smile:
5. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
Eli: mě dneska píchá pekelně na různých místech břicha :angry: Ráno jsme zajeli za ségrou na farmu, popřát k velikonocům a rozloučit - stěhují se na úplně druhý konec republiky - do Karpat. Má rok a čtvrt starýcho chlapečka Ferdu a je to naprsotej bombarďák - kdybysme měli takovýho kulihráška, tak nás ani nebude mrzet, že nemáme holčičku :slight_smile:
A tý středy se neboj - bude to klasická kontrola v poradně - moč, tlak, váha, prohlídka a domů :wink:
5. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
lendaw: Jsem cítá já vím...
Tak se pak ozvu jak jsem dopadla! :wink:

Holky já vůbec nemám hlad asi poslední dva dny :sweat_smile:
5. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
Lend:ne utroš neberu ale i tak bych spala jako malá, břicho mě pobolívá každ den někdy častěji jindy třeba jen ráno a pak klid a přesně jak píšeš jako by začátek ms ale nešpiním ´jen mám výtok kolikrát jako bych byla počůraná :grinning:
No tak já jdu spinkat věci do práce mám vyžehlení a podle počasí uvidím jestli ´pojedu busem nebo na kole
El: neboj kontrola bude v pohodě a ta nervozita hold té se už asi nezbavíš ani ty ani my ostatní :wink:
5. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
ahojky holky, i já mám výtok. Jsem za něj ráda, myslím, že je tak akorát. Hlavně ať není žádné špinění, to jsem si minule užila.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
eli, ve středu budu držet ty palečky, určitě bude vše ok. :dizzy_face: Ty se bojím před každou kontrolou? :sweat_smile: Já budu asi taky plašan. :confused:
O víkendu jsme to řekli mojí rodině, minule nikomu, tak teď jsme oznamovali brzo. :wink:
5. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.